غرب ویرجینیا حامل نامه پنجه نرم می کند گناه به تغییر حزب وابستگی در پست الکترونیکی-در رای گیری درخواست

غرب ویرجینیا حامل نامه چهره به هشت سال زندان پس از شفاعت گناه پنجشنبه تغییر پارتی, ثبت نام در پست الکترونیکی اولیه-در رای گیری درخواست وزارت دادگستری اعلام کرد.

توماس کوپر خشک چنگال بستری در دادگاه به یک تعداد از “تلاش برای فریب دادن ساکنان غرب ویرجینیا یک انتخابات منصفانه” و یک تعداد از “آسیب به ایمیل” پس از او با استفاده از جوهر سیاه و سفید به تغییر حزب ثبت نام از “حزب دموکرات” به “جمهوری خواه” در پنج رای در امتداد مسیر خود را.

تبلیغات:

کسانی که پنج ساکنان را دریافت کرده اند جمهوریخواه رای گیری برای دولت ژوئن 9 اولیه.

کوپر بستری محققان که او دور “جمهوری خواه” با سیاه قلم کشیده شده است به طوری که دایره متداخل با جوهر آبی خط دار خط زیر “دموکرات” در اشکال. او همچنین به بررسی جعبه برای “جمهوری خواه است.”

تبلیغات:

کوپر با دستکاری سه نفر دیگر رای گیری درخواست اگر او را تغییر دهید مربوطه ثبت نام کنید.

بازرسان فدرال گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی که پندلتون County Clerk که دریافت برگه درخواست آوریل امسال دانستند و برای یک واقعیت است که برخی از رای دهندگان شد و نه جمهوری خواهان و آنها را به نام. یک خانواده از دموکرات ها تا به حال از طریق پست و درخواست های خود را در یک دسته واحد به طوری که کارمند مشکوک یک کارگر پستی ممکن است درگیر شود.

فدرال محقق و ایالات متحده پستی بازرس در نهایت سوال کوپر که تحویل پست الکترونیکی در شهرهای که در آن هشت رای دهندگان زندگی می کردند. کوپر اعتراف به آنها که او تغییر کرده بود برخی از درخواست ها از “حزب دموکرات” به “جمهوری خواه است.”

تبلیغات:

با توجه به یک دادگاه استشهاد هنگامی که از او خواسته شد در مورد سه تن دیگر از درخواست های کوپر گفت: “من نمی گویم هیچ . . . [اما] اگر آن را در مسیر من را سرزنش می کنند.”

پستی بازرس سپس پرسید کوپر “شما فقط احمقانه بودن؟”

“آره” کوپر گفت. “[من آن را] به عنوان یک شوخی است. من حتی نمی دانند که آنها را.”

تبلیغات:

پست الکترونیکی-در برگه های رای را تبدیل به یک سیاسی flashpoint در ماه های اخیر پس از دولت و رهبران محلی باقی مانده بودند تلاش برای اطمینان حاصل شود که انتخابات ادامه می تواند با خیال راحت هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اولیه میان فصل است. هر چند نظرات سقوط تا حد زیادی همراه حزبی خطوط با جمهوری خواهان به طور کلی استدلال برای محدود کردن عمل رهبران در تعدادی از محافظه متحده گسترش یافته mail گزینه های رای گیری. و می گوید که باید انجام شود به طوری که گزارش موج در مشارکت.

شماری از جمهوریخواهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحت فشار قرار دادند بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد امنیت رای گیری از طریق پست فقط به نشان می شود بعد از آن به عنوان داشتن بازیگران پست الکترونیکی-در برگه های رای خود را دارند. آن دسته از افراد شامل معاون رئیس جمهور مایک پنس دادستان کل ویلیام Barr, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos جمهوری خواه و رئیس کمیته ملی Ronna رامنی McDaniel, کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany و مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی.

اعضای تهمت خانواده به تازگی لنت صدای خود را به robocalls تشویق هواداران برای رای دادن از طریق پست. برخی از جمله رئیس جمهور تهمت خود رای داده اند از طریق پست.

تبلیغات:

اما نه همه آنها را با موفقیت. در 2018, Ivanka Trump نیست ایمیل او غایب رای گیری تا روز انتخابات که خیلی دیر شده بود برای آن محسوب می شود. شوهرش ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنر نیست ایمیل خود را در آغاز با; بانوی اول Melania Trump نشانه ای نیست او پس از آن به حساب نمی آید و رئیس جمهور تهمت کردم خود تولد اشتباه یک ماه.

Absentee ballot برنامه بودند از طریق پست به تمام ثبت نام, West Virginia رای دهندگان در تلاش برای تشویق رای گیری در طول بیماری همه گیر. دولت خود را برگزار اولیه انتخابات ژوئن 9. شده است وجود دارد تنها یک گزارش نمونه ای از تقلب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>