“Westworld” را انتخاب هرج و مرج در آخرالزمانی فصل سوم آخر

در اولین قسمت از “Westworld” پارک ستاره میزبان android دولورس Abernathy (Evan Rachel Wood) توضیح می دهد که او هسته درایو بیانیه از هدف است. “برخی از مردم را انتخاب کنید برای دیدن زشتی در این دنیا بی نظمی” او می گوید. “من را انتخاب کنید برای دیدن زیبایی.” در آن لحظه او را به طور کامل تحت کنترل Westworld پارک مهندسین.

فصل سوم آخر ما به ارمغان می آورد بازگشت به این خط و حافظه کشاورز در لباس بلند آبی. اما در حال حاضر دولورس’ صدای کمتر از یک آهنگ به آن است. “برخی از مردم تنها با دیدن زشتی در این دنیا بی نظمی” او می گوید. “من آموخته بود برای دیدن زیبایی در آن است. اما من آموخته بود دروغ است.”

تبلیغات:

“Westworld” عاشق آن تماس مجدد و منابع نقل خود را دوباره-نتیجه گیری و دوباره پخش میشوند و مانند یک بازیکن پیانو رول و شما هم عاشق این جنبه از نشان می دهد و یا به سادگی قبول آن به عنوان بخشی از برنامه نویسی. کسانی که تصمیم به چپ چشم ما و فراتر از فکری frippery می توانید تحسین کهن الگوهای ارائه شده توسط دولورس و Sweetwater خانم Maeve Millay (Thandie Newton) — و بیشتر اوقات شوخ گربه سانان ظرافت است که با نیوتن می پوشد شخصیت او را نابغه و قدرت.

معرفی آنها به نیروهای مخالف در جنبه های متعدد — دولورس های باکره دختر مزرعه و قربانی-در-انتظار Maeve جنسی حریص سخت بازرگان که در عشق با مرد برنامه ریزی به غارت سالن. توفنده و آنها را با هم اجتناب ناپذیر بود و teaming آنها را فقط به عنوان به احتمال زیاد.

مردم می خواستند قیام ربات. در عوض سازندگان سری لیزا شادی و Jonathan Nolan داد و ما را به روز قیامت بیشتر از بشریت را ساخت. این فصل سوم باز و بسته با آشنا بیت از یک فیلم اکشن — hailstorms گلوله نمرات بیچهره مرده نیروهای امنیتی و مزدوران فرصت های بسیاری برای چوب به نشان می دهد که کمربند سیاه در تکواندو است که او به دست آورده است.

تبلیغات:

هر یک از آن هشت قسمت شامل آشکار homages و آسانسور از برخی از نوع نوابغ — یک موسیقی بلند از جان کارپنتر “مه” در یک لحظه آیات پوست کنده مستقیم از “ماتریکس” در دیگران است.

برتر به ما دولورس کامل در “ترمیناتور” در حالی که حالت آخر اراضی دو از قهرمانان که هنوز ایستاده در مرکز یک قاب است که به نظر می رسد یک جهنم از بسیاری مانند آخرین ثانیه از “باشگاه مبارزه.”

اما به جای تماشای جهان سوختگی را به Pixies’ “من است که در آن ذهن ؟” موسیقی استاد راهنما برای “Westworld” تماس بر یک به طور گسترده تر قابل تشخیص آهنگ “آسیب مغزی” از پینک فلوید افسانه ای مفهوم آلبوم “سمت تاریک ماه” به روکش فصل تم:

تبلیغات:

مجنون است در سر من
مجنون است در سر من
شما در بالا بردن تیغه شما را تغییر
شما دوباره ترتیب من افتادم من عاقل
شما قفل درب
و دور انداختن کلید
انگار کسی در سر من اما نه من…

“بحران نظریه” نوشته شده توسط نولان و دنیس Thé به پایان می رسد در راه نسبتا استاندارد فیلم اکشن حق رای دادن است که به آن می گویند می تواند روی پای خود بایستد به عنوان یک سری آخر (آن نیست HBO برداشت درام برای فصل چهارم) و یا یک مطلب یا داستان جالب.

طرح forgoes هر دولایه و معجونی به عنوان يك عمق به ارائه روشن و ساده و نسبتا قابل پیش بینی نتیجه. این توضیح می دهد که چرا دولورس همکاران با دوستانم (Aaron Paul) و آنچه باعث می شود او به ویژه او در میان انسان ها است. پاسخ چرخه بازگشت به همان مفهوم است که هدایت می شود این سری و دولورس و Maeve پس از هر ظهور به خود آگاهی: انتخاب به عنوان یکی از ویژگی های تکامل یافته هوشیاری.

تبلیغات:

در فصل اول فورد میزبان’ شرکت سازنده توضیح می دهد که به دولورس که آگاهی تنها قابل دسترسی از طریق درد و رنج و خاطراتی از درد و رنج. ما را دیده اند او را در برخی از زمان, اما ما دیده می شود که فرزند خود را دولورس می کند در واکنش به به خاطر سپردن درد او: او در برابر شکنجه گران و منجر میزبان در داد و بیداد از طریق پارک در فصل 2 ظاهر می شود به ادامه این تنگنا را از طریق فصل 3.

دولورس به ما گفته شد راه اندازی شد و در پایان جهان بشریت و ایجاد یک محل برای نوع خود را به رشد. او باعث می شود نسخه هایی از خودش و مکان آنها را در داخل میزبان دیگر بدن از جمله موساشی (Hiroyuki Sanada) از Shogun جهان او معشوق سابق دست Connells (Tommy Flanagan) و شارلوت هیل (تسا تامپسون) استفاده از آنها را برای تصویب برنامه های خود را.

اما در پایان سه از “خودشان” دستگیر شدند از جمله اصلی است. دو نابود شدند قبل از چشم ما. او شارلوت حال میزبان بود که در یک انفجار با اصل حال و جدا شریک توسعه است که در علاوه بر این به زندگی در داخل Hale زندگی تبدیل او روان جبران ناشدنی.

تبلیغات:

در طرف دیگر میدان جنگ در انتظار Maeve شدند و دولورس’ دشمن Serac (وینسنت کسل) ، gazillionaire اجرا می شود که جهان با کروی هوش مصنوعی به نام Rehoboam. نویسندگان ساخت نسبت به این دو برخورد در این فصل اوج. اما آنها نیز صرف کل سری نشان دادن چگونه تراز وسط قرار دارد دو نفر از آنها در روح و یا هر معادل روح ممکن است در یک و صفر.

دولورس نگه می دارد گفتن Maeve و میزبان دیگر او برخورد که او ندارد ‘ تی می خواهید به مبارزه با آنها; Serac برنارد (جفری رایت) ویلیام (اد هریس) و هر کس دیگری می داند که Delores نگه می دارد و اطمینان ما است که او می خواهد برای پایان دادن به جهان است. و آن را قطعا به نظر می رسد که راه را برای بسیاری از این فصل است.

معلوم همه اشتباه بود. مطمئن دولورس ممکن است به قتل boatload از انسان ها در این فصل و تشویق دوستانم به همین نام از انقلاب است. و بله این دو فعال کردن یک برنامه است که upends جامعه و تبدیل جهان از یک محل امن تر مرتب توسط الگوریتمی جبر به یک هرج و مرج ماشین. هنوز معلوم می شود که تمام این زمان او اشتباه گرفته است.

تبلیغات:

کالیب بخشی از یک برنامه توانبخشی است که در آن “پرت” دستگیر شده و خاطرات خود را نگهداری و بخشی از سرکوب را با توجه به جهانی هوش مصنوعی را برگزيده است. کسانی که برای آنها نتواند درمان قرار می گیرد در کما از انواع در فریزر نگه داشته در یک مرکز در اعماق بیابان سونورا. دیگران در حال استفاده از این سیستم را برگزيده است.

و دولورس میدارد او را از آنجا که آنها را ملاقات کرد در دوران آموزش نظامی خود را که در آن واحد خود را نجات او و زن دیگر میزبان از مخالف از بین بردن آنها. او به یاد مردان دیگر در واحد خود فکر آزار میزبان; او متوقف می شود آنها را با یادآوری آنها را از خود افتخار.

شاید دوستانم را قادر می سازد آگاهی او به تکامل در همان زمان او بیدار او را به “حلقه” یک اعمال شده توسط Serac ماشین اما حتی بیشتر به طور مستقیم توسط Serac خود را. در این راستا با فورد تئوری و توضیح می دهد دولورس’ جاذبه به دوستانم برای اولین بار به عنوان یک کنجکاوی و سپس یک متحد. زمانی که ما در دیدار با دوستانم در شروع فصل او از دست رفته و آسیب دیده و روح که نمی گرفتن یک استراحت. در چند قسمت بعد هنگامی که چشم خود را باز شده اند به چه سیستم برنامه ریزی زندگی خود را به طوری که او هرگز برنده دوستانم است که خشم به عنوان دولورس. و برای یک زمان مناسب به بخشی که در آن او در مورد به اعتصاب در قلب ماتریس به نظر می رسد مثل او خریداری شده به دولورس’ طرح برای خاموش کردن بشریت است.

قبل از این لحظه او می پرسد اگر او را انتخاب کرد او به عنوان یک تبه کار و گرایش به خشونت است. او می گوید هیچ توضیح داد که افرادی که ایجاد این سیستم به منظور کنترل میزبان مانند او و انسان مانند او به اشتراک گذاری در فرض: انسان ندارد ،

تبلیغات:

به او ارائه می دهد یک عمل متقابل: “اراده آزاد وجود کالیب. آن را فقط به f**king سخت است.”

در هر دولورس خروجی بازی به عنوان بشریت ازاد و شکل که مورد نظر مصنوعی و انسان با هم زندگی مسالمت آمیز است. Maeve تنها می آید به درک این در آنچه به نظر می رسد آخرین لحظات دولورس زندگی زمانی که آنها را ملاقات در ذهن چشم انداز قبل از: یک شات از باز دشت در داخل Westworld پارک.

“بنابراین بسیاری از خاطرات من بودند زشت اما چیزهایی که من برگزار شد بر روی تا پایان نبودند زشت آنهایی که” دولورس می گوید به Maeve قبل از Rehoboam پاکسازی نهایی او خاطرات و او لرزان است. “من به یاد داشته باشید لحظات که در آن من تو را دیدم آنچه که آنها واقعا قادر به. لحظات مهربانی در اینجا وجود دارد. آنها ما ایجاد شده است. و آنها می دانستند که به اندازه کافی از زیبایی به تدریس آن را به ما. شاید آنها می توانید آن را به خود. اما تنها اگر شما انتخاب کنید یک طرف Maeve. وجود زشتی در این دنیا. درهم و برهمی است. من را انتخاب کنید برای دیدن زیبایی.”

به عنوان درست است از هر “Westworld” فصل آخر شما می توانید این نه facile توضیحی برای آنچه در آن است و نگاه به جلو به فصل 4 که در اینجا باید در مورد همان زمان ما به عنوان یک واکسن برای این رمان coronavirus. و یا شما می توانید رول چشم خود را در آن ساده انگاری بیش از شرایطی که آن هم صحیح و به طور کامل قابل فهم پاسخ.

تبلیغات:

صرف نظر از طرف شما انتخاب کنید ممکن است زمینه های مشترک در, قدردانی از چیز عجیب و غریب از تماشای یک نسخه از پایان جهان با انفجار خشونت و جنون از میان یک بیماری همه گیر است که آرام و آهسته و مملو از عوامل ناشناخته.

مردم از دست دادن ذهن خود را در خیابان های بی پروا و بی دقتی سوء رفتار به عنوان نشانگر تجزیه اجتماعی — اینها صحنه های فیلم به تصویر کشیده شده یک میلیون بار و “Westworld” بازسازی برای بخش عمده ای از روز یکشنبه آخر. شاید این عجیب و غریب است اما من قدردانی خود را کنترل, داستان تخیلی شبیه سازی از جهان در, سقوط. در راه آن گفتار ما بسیار واقعی و مداوم اضطراب و احساس ناتوانی به چیزی است که ما می توانید چشم در یک نیابتی و با خیال راحت به دور از اختلال و انفجار. این یک نسخه شیر.

اعتبار اجرای برنامه برای ساخت حتی استادانه بخشی از آن watchable به خصوص پل. کالیب با این نسخهها کار به دلیل شن و عرق بازیگر هرچه به همه چیز ما اجازه می دهد به چسبیدن به شخصیت تصویر به عنوان یک نجیب ناقص زندگی فرد به حدی از انسان قابلیت به عنوان دولورس ممکن است تعریف آن در یک غیر انسانی جهان است. من امیدوارم که ما می خواهیم او را دوباره در فصل جدید…اما انگار موضوع پست اعتبارات توالی و دیگر سست به پایان می رسد.

پس از Maeve گلچین Serac به عنوان چیزی بیش از یک برده به خلقت خود و انتخاب دولورس ” طرف بیش بشر را ثروتمند نظارت دولورس که چند گام جلوتر از این بازی به نوعی تضمین می کند که Rehoboam را خوردن از آگاهی او نیز اطمینان از نابودی آن است. او ادغام او برنامه نویسی را به خود می دهد و کالیب کنترل. او دستورات آن برای پاک کردن خود را ترک بشریت به خود سرنوشت — آن را در واقع می تواند را انتخاب کنید.

تبلیغات:

بنابراین به نظر می رسد که اصلی دولورس است از گردش خون. اما شارلوت حال تجسم هنوز هم زندگی می کند و خشمگین در داشتن رها شده است به مرگ. ویلیام در ضمن فرار از مرکز سلامت روان که در آن او در زندان با کمک برنارد و استابز (Luke Hemsworth) انفجار یک سوراخ در دومی و hightails آن را به یک دلوس ملک برای جلوگیری دولورس متقاعد شده است که آن را به او را به “صرفه جویی در جهان است.”

زمانی که او می یابد یک آزمایشگاه در یک پاسگاه دولورس-Hale است که در حال حاضر وجود دارد و در حال حاضر ایجاد شده را کپی و در کنار تعداد بی حد و حصر میزبان در زیر ساختمان یک انقلاب جدید او در هیچ موقعیتی به توقف. اندیشه انسان در شکاف ویلیام گلو که تقریبا آن را برای او.

ذکر نشده است که سرنوشت دولورس’ پنجم کپی قرار داده شده در داخل از لارنس (کلیفتون کالینز جونیور) که به نظر می رسد به طور خلاصه به دست برنارد یک کیف با یک دستگاه به معنای فعال کردن کلید همه فکر می کردند در داخل بود دولورس اما او در واقع قرار داده شده در داخل برنارد.

آن را به او می دهد ورود به “والای” اندیشه زندگی پس از مرگ دیده می شود در فصل دوم. او و Stubbs سوراخ در یک اتاق هتل و پس از او نوبت در دستگاه آگاهی خود را به نظر می رسد او را ترک. پست-اعتبارات ترتیب نشان می دهد او در حال بازگشت به بدن خود که در گرد و غبار. از یک انفجار ؟ از رها به طولانی گذشت زمان ؟ هر دو ؟ دوباره ما احتمالا نمی دانید برای حداقل دو سال.

که می تواند به اندازه کافی زمان و فضا را برای مردم ببخش “Westworld” برای آن گناه در نظر گرفتن stabs در بود اما تنها عامل برای نگاه کردن سطح از تم ها که ممکن است الهام گرفته اند نشان می دهد که دیگر به حفاری عمیق تر. اما چه کسی می داند که دنيا چه شکلی خواهد بود ؟

ما احتمالا دیگر نگرانی ها در مقابل ما و شاید – امیدوارم – ما در جهانی واقعی را شبیه یک دیده اینجا از نزدیک به اندازه کافی به فصل 3 شبیه یک تاریخی اجرا یا نمایش مجدد منهای روبات. اما این همچنین بدان معنی است که ما هنوز هم برخی از اتاق به امید و دلیل به تامل امکان تکامل و بهبود است.

“این است که در دنیای جدید” Maeve می گوید کالیب به عنوان آسمان خراش آتش گرفتن و خیابان ها سرریز با دوزخ. “و در این صورت شما می توانید هر کس به f**k شما می خواهید.” این نیز بخشی از این گفت و گو اول دنباله Maeve مورد استفاده برای دهانه به عنوان او استقبال مشتریان به bordello در اولین فصل تنها در اینجا شور و شوق در او تحویل یک اثر از خود رایگان خواهد نه برنامه نویسی. شاید در آینده عاقبت او را قهرمان.

تمام سه فصل از “Westworld” در حال های موجود برای جریان در HBO Go و HBO در حال حاضر .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>