“Westworld” در یک شیوه صحبت کردن چاله Maeve را در برابر تسلط دولورس’ را در راه

یک معامله بزرگ تا چه حد متوسط کسی که نیست دنیا به وضعیت یا ثروت می توانید در زندگی پایین می آید به زبان. Enunciation, فصاحت منطقه ای طرز – هر و همه از این منفعل هستند جزئیات غریبه با استفاده از قضاوت ما به ویژه غریبه ها که باید از این قدرت برای تعیین اینکه آیا ما که کار و یا افزایش و یا حتی به دست آوردن دسترسی به برخی از مکان های.

در بسیاری از تجزیه و تحلیل از Thandie Newton را “Westworld” شخصیت Maeve Millay او تسهیلات با زبان دریافت کمتر از آن احتمالا باید. اما از قدرت است که به عنوان فرهنگی معنی دار به عنوان شخصیت سیاهی یک دال تنها برخی از بینندگان هستند به احتمال زیاد به در نظر گرفتن به عنوان سری گالوپ به چه اوان راشل وود دولورس Abernathy ominously توضیح در قسمت “مادر تبعیدیان” به پایان بازی.

تبلیغات:

در چهار “Westworld” قسمت که پخش شده تا کنون در فصل 3 چند تعیین کننده خطوط کشیده شده است. وجود رقابت بین این شرکت و سیستم عامل های متعلق به دلوس Inc., پدر و مادر بهره برداری است که اجرا می شود آندروید-جمعیت پارک که در آن فوق العاده غنی می تواند عمل خود را هر میل از جمله خود تاریکترین و سیستم اجرا شده توسط Engerraund Serac (وینسنت کسل). Serac هیچ رد پای دیجیتال و در عین حال او به نظر می رسد puppet master پشت یک جهانی سیستم عامل که هدایت زندگی میلیاردها نفر از مردم.

در اصل او برنامه ریزی شده تا بشریت در حالی که امثال رفتگان دلوس نابغه رابرت فورد صرف زندگی خود را سرهم بند با مصنوعی آگاهی در نهایت بدانند چگونه به نقشه و برنامه مغز انسان است.

Serac نشان می دهد به Maeve پس از ملاقات با او است که او را تماشا تکامل با مطلق بهره را تحت تاثیر قرار توانایی خود را برای دستکاری در راه خود را به افزایش خود را عقل به یک الهی سطح نابغه است. و او بر این باور است که این امر می تواند او بود که مطرح خود را بزرگترین تهدید.

تبلیغات:

او را دولورس به حساب بود که نقطه دولورس’ طراحی از همان ابتدا از این سری است. Delores – سرزرد, رنگ پریده, مجهز demurely در مچ پا و طول لباس آبی نشان دهنده جریان اصلی استاندارد eurocentric زیبایی و زنانه خلوص. Delores است که زن هر دختر آمریکایی قرار است به می خواهید به نگاه مانند و هر پسر آمریکایی قرار است به می خواهید به رختخواب.

و در پارک اولیه برنامه او دختر که بازدید کنندگان می توانید انتخاب کنید برای نجات از کلاه سیاه که حمله او به مزرعه پدر را در کنار دوست پسر عروسکی و یا آنها می تواند ادعا می کنند او را برای خودش با زور به اد هریس’ ویلیام آیا تعداد نامعلومی از زمان.

زمانی که دولورس بیدار به آگاهی که تروما می آید همراه برای سوار شدن و به اطلاع همه چیز او می کند. او میسازد زباله به پارک در فصل دوم می شود و تا خم در فرار است که در آن مکان او را در تقابل با Maeve این Westworld خانم می اندازد که در بسیاری با روح ملت اشتباه بومی مردم آمریکا به عنوان دشمن اسلاميست. Maeve شما صحبت می کند زبان مظلوم. او به نظر می رسد قادر به صحبت می کنند هر زبان در واقع.

تبلیغات:

و مانند مردم از روح ملت Maeve آمد به درک ماهیت گمراه کننده قفس که در آن او به دام افتاده بود.

اما در حالی که دولورس bludgeons راه خود را به فرار به جهان انسان است و قصد انتقام او را “نوع” سبقت بشریت Maeve را انتخاب و به جای آن به ماندن و نجات دختر او متقاعد شده است که به عنوان واقعی را به عنوان او است. او فداکاری خود را به انجام این کار فقط باید به ارمغان آورد آنلاین دوباره در عرض یک نوع متفاوت از شبیه سازی – یک ظرف یکی دیگر از شبیه سازی. او در نهایت با فرار از هر دو.

تبلیغات:

Serac انتخاب Maeve به او می گوید او به دلیل منافع خود را در تراز وسط قرار دارد. در دولورس پنهان کلید Maeve دسترسی به محل که در آن او می تواند با دختر کوچک او دوباره. دولورس همچنین شامل نقشه برداری مغز طرح Serac خواسته برای تکمیل کار خود را.

Serac همچنین با اشاره به Maeve که دولورس در زمان پنج “مروارید” با برنامه ریزی های آندروید مغز با او – و نمی دعوت Maeve همراه برای سفر. البته او نمی خواهد. به دولورس پیروزی در جهان فراتر از Westworld یک بازی مجموع صفر است. وجود دارد تنها یک اندیشه خدا وجود دارد ، بنابراین او به ارمغان می آورد برنارد لاو (جفری رایت) همراه برای سوار شدن به ظاهر به او یک دشمن به کار برابر. او می داند که او می تواند ضرب و شتم برنارد. او بعد از همه یک انسان مصنوعی ،

دولورس را بدست آورده و قدرت او راه قدیمی از مد افتاده: با آمد و رفت به سرقت از مردان پولدار را که ستم کردند او خود را به بخت و اقبال حیله گر خودش را در محافل اجتماعی و بدانند راه به فاسد این برنامه برای خود استفاده کنید. چند سوال که آیا او به آن تعلق دارد در خود احزاب منحصر به فرد خود را بارها و شام جداول. او مجبور نیست به صحبت می کنند هر زبان از خود به دلیل اظهارات شامل جهان خم شدن به او را – که البته عملیاتی حالت فاتح.

تبلیغات:

یکی دیگر از جنبه های که حالت ؟ مطمئن شوید که شما را فراتر از خود را فوری خاک به گوشه از جهان دیگران را نادیده گرفت. بنابراین عمده ای آشکار از این هفته قسمت راستا دوباره با فلسفه غرب استعمار کردند. تاخت و تاز کردن محل و جذب کسانی که در زیر شما.

مروارید دولورس در زمان نبودند خاص خود را انتخاب اصحاب از پارک; آنها کپی از خودش قرار داده شده در بدن دلوس بالا اجرایی شارلوت هیل (تسا تامپسون), Shogun – جهان ronin موساشی (Hiroyuki Sanada) و مارتین Conells های دست راست یک feckless ثروتمند قلمه (با بازی Tommy Flanagan). به عبارت دیگر Delores کشیده یک حرکت مستقیم از عامل اسمیت راهکار در “ماتریکس” ساخت خودش یک ویروس است. (“من من من!”)

Maeve اما یک شخص خدا. بر خلاف Dolores, Maeve نمی تواند راه رفتن به اتاق خود خسته شده اید و یا بلامنازع. در “مادر از تبعیدیان” هنگامی که او نزدیک یک کلوپ شبانه سنگاپور لی لی در جستجوی او و معدن و تهدید خود را تحویل داده در اسلحه است که برای او به ترک مبادا او قرار داده و او را به کار می کنند. مانند یک مشترک فاحشه به عبارت دیگر. او حساب نمی کند برای Maeve قادر به صحبت می کنند هر زبان – از جمله کسانی که درک هر قطعه الکترونیک, قابل تصور, از جمله قفل دیجیتال و خودکار خود را هدف قرار می دهد.

تبلیغات:

“Westworld” نوشته است دولورس و Maeve به عنوان اضداد از ابتدا با نویسندگان رزرو بهترین خطوط و سبک برای Maeve در حالی که دولورس می شود اسلحه های بزرگتر. این صادق است در این فصل جدید در حالی که گرفتن یک ضرورت برای هر یک از ماموریت های خود را. به عنوان Maeve growls به Serac قبل از او مجموعه خود را شل در سنگاپور هر چه شروع به سر او دشمن است و تنها می تواند موقتی باشد.

تا زمانی که او متوجه می شود او نه فقط در برابر یک دولورس. او در یک کل را کشت و آنها را که برای یک زن سیاه و سفید است که یکی از آن تاب که احساس می کند کاملا معمولی است.

Maeve و نیوتن تجسم او به طور مداوم برنده اضافی طناب با “Westworld” بینندگان آمده است که به این مجموعه هر سال و در نهایت نا امید به نحوی. در فصل 2 او حاضر به تعهد خودش را به دولورس’ تلاش در هزینه های خود را و او را از قدرت قابل توجهی برای بهره برداری به نفع دیگران است.

این نرم افزار مهندسین هستند که خود ناظران طولانی بازیگران آنها را در این نقش ها; هنگامی که Maeve رشد فراتر از آن او که قرار بود به عقب به خاطر دشت قبل از ازدواج انسان است که با استفاده از او به عنوان هدف عمل مشروط به دو و یا حفاظت از ستمگري. و قطعا دولورس’ قول می دهم که علت پیروزی به معنی یک پیروزی برای تمام حلقه های تو خالی برای زنان مانند Maeve.

تبلیغات:

فصل 3 همچنان به توسعه دولورس به یک ملکه. و اگر آن را تنها در مورد طوفان تخریب و عمل-فیلم امکان ارائه در او که هر دو Terminator Sarah Connor داستان را بسیار بسیار سریع است.

با Maeve از دلوس ساخت و در دنیای واقعی را در بازی خورش غلیظ کمی بیشتر به سرعت. (این مهم است که ما انتخاب کنید تا Maeve داستان در مکانی به نام جنگ جهان یک شبیه سازی از جنگ جهانی دوم که در آن او یک مقاومت عمل.)

Maeve راه برنده شدن انسان به علت توجه به moxie, خواهد, و, شخصیت, اما با توجه به قلب انسان نیز هست. در فصل 2 او گذشت پیوستن به دولورس’ انتقام جنگهای صلیبی بود که تنها به منظور خدمت یک فرد در جهت عقب نگه سیل خشم و صرفه جویی در بسیاری از جمله دختر کوچک او را دوست دارد.

آن لحظات ممکن است شاید روشن کردن چرا زنان سیاه که به تماشای “Westworld” اتصال با Maeve در یک سطح است که می رود فراتر از نیوتن ، او است که ما با پشتکار و قدرت جسمی متوجه شدم. در زمانی که ما در حال یادآوری زمان و دوباره مرکزی نقش سیاه بازی در عدالت اجتماعی جنبش و در اوج سیاسی ترازو به نفع یکی از طرفین و یا یکی دیگر Maeve به نظر می رسد مانند یک ابرقهرمان.

تبلیغات:

دست او پرداخته همچنین به نظر می رسد بسیاری مانند بسیاری از زنان از رنگ دریافت که او استفاده می کند که دست کم گرفت به نفع خود تنها به دیگران بهره مند از خطرات و فداکاری او باعث می شود. تراژدی فصل دوم, آخر, تماشای Maeve تیرباران کرد در حالی که او برگزار شد به سیل. او می دانست که او نمی خواهد آن را به بهشت و آن را به اندازه کافی است که دیگران را.

در اینجا ما باید به بحث در مورد زبان. یادگیری یک زبان خارجی نشان دهنده یک کاملا متفاوت اجتماعی نشانگر در فرهنگ آمریکایی است. مگر اینکه یک فرد مطرح است در چند زبانه خانواده دریافت یک زبان خارجی آموزش و پرورش چیزی است که به طور معمول در دسترس کودکان از امتیاز تحصیل در شهریه-مدارس با بودجه. بسیار ثروتمند استطاعت مترجمان.

فقیرترین مهاجران از سوی دیگر در حال نگاه کردن بر عدم به یادگیری زبان به تصویب رسید خود را از زمین و یا حتی صحبت کردن آن با یک لهجه. که دوباره ما را به دولورس و Maeve. دوستانم کمک می کند تا دولورس چرا که او متناسب با شرح یک دوشیزه در پریشانی یک flaxen زن با موهای دارو و آسیب پذیر و زمزمه, “به من کمک کند.”

دولورس طول می کشد دوستانم در زیر بال او ظاهرا به دلیل منافع خود را نیز در تراز وسط قرار دارد – به جز آنچه ما می دانیم درباره دولورس. او با استفاده از مردم و حتی کپی از خودش را برای رسیدن به او خود را به پایان می رسد. و وقتی که می آید به غلبه بر بیومتریک امضا در دنیای شجاع جدید آینده تنها یک انسان می تواند انجام دهد.

تبلیغات:

در ضمن Serac می فرستد Maeve پس از دولورس در حالی که ساخت آن را روشن است که در هر نقطه می تواند او بسته او را برای همیشه لطفا برای به دام انداختن او را در قفس Delos پارک با فرار. در طول راه او را نشان می دهد Maeve چه اتفاقی می افتد به کسانی که دو عبور او در مقابل یک دلال که کمک دولورس را نشان می دهد و به انسان آنچه اتفاق می افتد به خانواده اش در آینده خود را اگر او را کمک نمی کند او حیله گر است که حتی فرزندان خود را هلاک خواهد شد. Maeve بیان شوک به Serac که او یک انسان را بکشند اعضای همکار خود را “قبیله.” این کلمه او با استفاده از: قبیله. او با اشاره به انسان به طور کلی – و نه خود را به هموطنان خود گونه است.

کلمه قبیله connotes زنجیره ای از خانواده ها و جوامع اتصال جعلی توسط قلب و گرمی و وفاداری. نه ظاهر یا ضمنی ارزش. زبان مورد استفاده در اینجا مهم است که در درک او endgame است که احتمالا می تواند نگه دارید و گسترده تر نتیجه از یک معنای فقط به نفع خود.

و در پایان قسمت Maeve می یابد در خشن ترین مد که حتی جهانی ارتباط برقرار نمی تواند لزوما مذاکره با همه – به خصوص یک زن سفید که لازم دیگر بدن به دریافت آنچه او می خواهد و هر کس درک مانع در زیر پاشنه است.

Maeve ما شاهد بود پایین و خونین است. اما او شده است در این محل قبل از. او همیشه می شود تا دوباره. و از نزدیک گوش دادن به آنچه او برای گفتن دارد در آینده به دلیل آنچه او می گوید و معنای او همه چیز است.

“Westworld” پخش یکشنبه 9 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>