ما شنیده ایم مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus بهانه قبل از


Donald Trump, mouth open, raising his hand

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

مندل فا نگن/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

چرا که هزاران نفر از آمریکایی ها مرده از coronavirus در حالی که کشورهای دیگر—از جمله برخی که در سمت راست درب بعدی را به چین—دارای شانس بسیار بهتر است ؟ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از بهانه. او می گوید رئیس جمهور می تواند پیش بینی کرده اند این فاجعه. او مقصر ما unpreparedness دیگر مقامات دولتی. او ادعا می کند که پس ما حمله خارجی “ویروس” او را به انجام یک “کار باور نکردنی” برای جلوگیری از بیشتر مرگ و میر.

ما شنیده ایم این استدلال قبل از. برای سال آنها ارائه شده توسط جمهوری خواهان در دفاع از جورج دبلیو بوش بود که رئیس جمهور که حدود 3000 نفر را در حملات تروریستی از سپتامبر. 11, 2001. اما زمانی که تهمت زد برای رئیس جمهور چهار سال پیش او را قبول نمی کند کسانی که استدلال. او خاص مشخص شده دلایل که چرا رئیس جمهور باید پاسخگو برای زندگی از دست رفته خود را در سازمان دیده بان. کسانی که به دلایل و حتی بیشتر قابل استفاده امروز. اگر بوش بود مقصر است و مغلوب ساختن پیشی جستن.

COVID-19 و 9/11 در بسیاری از راه. اما به عنوان ویروس به گسترش تهمت و دولت برجسته شباهت ها: مرگ و میر اقتصادی آسیب میهنی روح آمریکایی ها در مبارزه با به عقب. مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی به تصویب رسید بوش انتخاب مجدد پیام. در سال 2004 بوش مقصر اقتصاد مشکلات در 9/11 و خواست آمریکایی ها به تجمع در پشت سر او. در هر سخنرانی گفت: در کشور انجام شده بود به زیبایی “و سپس به ضربه دشمن ما است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خود را یک “جنگ به رئيس جمهور.” “ما تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دو هفته پیش. “و سپس ما ضربه نامرئی دشمن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تقلید از بوش تلخی کنایه آمیز. در اکتبر 2015, تهمت و سرزنش بوش برای 9/11. “مرکز تجارت جهانی در آمد خود را در طول زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته Bloomberg TV. وقتی مصاحبه کننده استفانی Ruhle, اعتراض که “شما نمی توانید سرزنش جورج بوش که” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان ادامه داشت: “او رئيس جمهور بود.” در توییتر تهمت smacked بوش برادر سابق فلوریدا رژیم صهیونیستی است. جب بوش بود که در رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری. “شما گفت: برادر خود را نگه داشته و ما را امن” مغلوب ساختن پیشی جستن jeered. “شما احساساتی برای گفتن چیزی اتفاق افتاده در طول برادر خود را در مدت زمانی که به مرکز تجارت جهانی مورد حمله قرار گرفت و آمد.”

جمهوری خواهان و حیرت مغلوب ساختن پیشی جستن حمله بسیج به رئیس جمهور سابق دفاع. آنها گفتند: 9/11 عاملان بودند تنها مسئول اعمال خود. آنها همچنین گفت که آن را ناعادلانه به انتظار بوش به پیش بینی چنین حمله ای. سرزمین اصلی ایالات متحده تا به حال نشده است آمار تا قدرت در بیش از یک قرن آنها اشاره کرد. دولت ما نبود سازمان یافته برای چنین سناریویی. بوش مدافعان اذعان کرد که وجود داشت بحث پیش از آن در سال 2001 از امکان حمله تروریستی. اما آنها با اشاره به این که گمانه زنی ها مبهم است. و پس از 9/11 آنها استدلال بوش تا به حال انجام همه چیز ممکن است برای محافظت از آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و این بهانه. او سه نقطه ابتدا با یک قانون ساده: زمانی که دولت نتواند رئیس جمهور مسئول است. “شما همیشه باید نگاه به فرد در بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن پست. در سی ان ان مصاحبه او را به نقل از رئیس جمهور هری ترومن: “جفتک انداختن در اینجا متوقف می شود.”

دوم مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که 9/11 طرح موفق به دلیل عدم هماهنگی در درون دولت فدرال است. اف بی آی و سازمان سیا و دیگر سازمان ها “تا به حال تعداد زیادی از اطلاعات است که اگر آن را می تواند ارتباط شده اند, آن را بسیار, بسیار مفید,” او توضیح داد. اما این سازمان “نیست صحبت کردن به یکدیگر”—و این که او به این نتیجه شد یک شکست “رهبری است.” در یک فاکس نیوز مصاحبه تهمت استدلال کرد که “یک رهبر خوب را ساخته اند مطمئن شوید که آنها می خواهم همراه و آنها می خواهم صحبت کنید.”

سوم مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که در ماه قبل از حمله بوش به حال دریافت اطلاعات هشدار. “جورج شعار مدیر سازمان سیا می دانستند که وجود دارد خواهد بود یک حمله. و او گفت: تا به رئیس جمهور” مغلوب ساختن پیشی جستن سی ان ان گفت. در یک CBS مصاحبه تهمت افزود که “سازمان سیا گفت: وجود دارد بسیاری از اطلاعات است که چیزی شبیه به آن اتفاق خواهد افتاد.” مغلوب ساختن پیشی جستن گسله بوش برای غذای این سیگنال. “جورج بوش تا به حال شانس” او شکایت در فوریه 2016 بحث است. “او نمی گوش دادن به توصیه های خود به سازمان سیا است.”

تهمت و سرزنش ویروسی مرگ و میر در همه اما خودش—چین فرمانداران روسای جمهور گذشته—اما او نشسته در میز که در آن باک متوقف می شود.

بیشترین اخطار به بوش بود دو صفحه بخش از رئیس جمهور روزانه مختصر در اوت. 6 سال 2001. این جلسه سند تهیه شده توسط سازمان سیا و تحلیلگران به ذکر است که FBI پیدا کرده بود “الگوهای فعالیت های مشکوک در این کشور مطابق با آماده سازی برای هواپیما ربایی یا انواع دیگر حملات است.” آن را با عنوان, “Bin Ladin مصمم به اعتصاب در آمریکا.” در اکتبر 2015 ارز با مغلوب ساختن پیشی جستن, Fox News cohost برایان Kilmeade استدلال کرد که این جلسه سند مبهم است. اما تهمت اصرار داشت که بوش تا به حال مقدار زیادی از هشدار و تا به حال موفق به ساخت یک سیستم برای تشخیص تهدید.

برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات ناعادلانه بود به بوش. اما آنچه قابل توجه در حال حاضر به عنوان coronavirus کشته شدن بیش از 1000 آمریکایی ها هر روز است که این انتقادات نیز اعمال می شود به مغلوب ساختن پیشی جستن. او را مقصر می داند ویروسی مرگ و میر در همه اما خودش—چین فرمانداران روسای جمهور گذشته—اما او نشسته در میز که در آن باک متوقف می شود. مانند خار تهمت متعدد هوش سیگنال فاجعه پیش رو است. مانند خار او به طور خاص هشدار داد در رئیس جمهور روزانه مختصر. هشدار به ناروا به مراتب واضح تر از این هشدار بوش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بر خلاف 9/11 طرح آشکار برای ماه ها در باز است. بوش گفته شد در مورد چیزی مبهم که می تواند اتفاق می افتد; تهمت بود گفت: آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد. و اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود رئیس جمهور برای مدت سه سال—بر خلاف بوش که با آن مواجه 9/11 پس از هشت ماه در دفتر هماهنگی میان سازمان های فدرال در برابر ویروس شده است شکست.

مغلوب ساختن پیشی جستن وانمود آن دو مرگبار ماه از غفلت هرگز اتفاق افتاده است. هر روز او را نشان می دهد تا در اتاق جلسه کاخ سفید به لاف زدن که دولت پمپاژ ماسک, آزمون, و هواکش. او می خواهد به قضاوت خود تقلا از ماه مارس هنگامی که او در نهایت شروع به گرفتن شیوع این بیماری در ایالات متحده به طور جدی. “من نمی توانستم آن را انجام داده اند بهتر است,” او می گوید.

اما زمانی که جمهوری خواهان ساخته شده که در مورد بوش—که او دیر با عجله به محافظت از امریکا—تهمت تمسخر آنها. “به چه معنا” او نگه داشته و کشور را پس از 9/11′?” تهمت و تمسخر در سال 2016. “ما تا به حال این فاجعه بزرگ—و پس از آن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه با بوش عملکرد وحشتناک یک بازی بیس بال. “این [دیگر] تیم به ثمر رساند 19 اجرا می شود در اولین ورود—اما پس از آن ما بازی خوبی ؟ من فکر نمی کنم.”

نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم راست از طریق این بهانه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: باک متوقف در دفتر بیضی. او گفت: هرج و مرج و سردرگمی بودند نشانه هایی از بد و رهبری است. او گفت: رئیس جمهور مسئول زیر را از طریق هوش جلسات. او گفت: آن قدر به رخ کشیدن در مورد چگونه بسیاری از زندگی شما را نجات داد پس از هزاران نفر از مردم مرده بودند. حق با او بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>