ما غفلت کرده ایم آزادی از مجمع سال قبل از پورتلند


A protester wearing a mask and helmet holds up a fist amid a crowd of others.
جمع آوری مردم در اعتراض در مقابل علامت O. هتفیلد دادگاه فدرال در پورتلند اورگان در روز سه شنبه.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

متمم اول قانون اساسی مانع دولت از انجام یک کل بسیاری از چیزهای. ما تمایل به تمرکز بر آزادی بیان اما متمم اول قانون اساسی نیز محافظت می کند و دیگر به همان اندازه مهم آزادی در میان آنها “حق مردم برای صلح و دوستی به جمع آوری.” حق جمع آوری اعتراض و جمع آوری است که غفلت خواهر کوچکتر به آزادی بیان بند. به عنوان دادگاه عالی lavishes توجه در سخنرانی های تجاری و پول به عنوان سخنرانی و مذهبی علامت و اتحادیه حق و پخت کیک به بیان آزادی به جمع آوری و اعتراض است که اغلب فراموش شده است.

اما این بهار و تابستان به عنوان تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور در ابتدا در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید و به طور فزاینده ای در پاسخ به دولت سرکوب اعتراض خود ما چپ با گریم چشم انداز معترضان بدون حمایت قانونی وجود متمم اول قانون اساسی. این خیلی ساده بود برای دیدن در دو کنگره جلسات روز سه شنبه که در آن هزاران نفر از تظاهرات مسالمت آمیز اخراج شدند به عنوان آنارشیست ها و اوباش هر دو توسط جمهوری خواهان در کنگره و توسط دادستان کل ویلیام Barr.

اولین جلسه قبل از خانه کمیته منابع طبیعی بود که در مورد آنچه در ژوئن 1, زمانی که مقامات دولتی حمله معترضان در واشنگتن لافایت مربع است. آدم DeMarco عمده در سی گارد ملی شهادت داد که او را دیدم آنچه که او تلقی نیروی بیش از حد استفاده می شود به پاک کردن ارام معترضان در برابر کاخ سفید بلافاصله قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرصت عکس در کلیسای سنت جان. DeMarco شهادت دادند که نامفهوم هشدار برای روشن شدن این پارک صادر شده در 6:20 p. m. و این که حتی اگر یک حکومت نظامی تنظیم شد و برای 7 بعد از ظهر در 6:30 او شاهد یک عملیات پاکسازی که شامل “انفجار” و دود او گفته بود “مرحله دود” که او به رسمیت شناخته شده از خود را تجربه نظامی به عنوان گاز اشک آور. او گفت که او بعدا اظهار داشت: “صرف گاز اشک آور cannisters در خیابان نزدیک است.” DeMarco توصیف مردم هدفمند به عنوان “تظاهر—ما شهروندان آمریکایی—درگیر در بیان مسالمت آمیز از اول خود را اصلاح حقوق.”

شهادت بلافاصله قبل از DeMarco هر چند اقدام ایالات متحده پارک رئیس پلیس گرگوری موناهان اصرار داشت که آنچه که او دیده بود در همان پارک بود که برخی از “ترین تظاهرات خشونت آمیز است که من بخشی از 23 سال از ایالات متحده, پارک پلیس” است و پلیس در پاسخ به “خشونت شدید از یک گروه بزرگی از بازیگران بد” از جمله آتش سوزی خرابکاری و آسیب های پایدار توسط بیش از 50 افسران. او اصرار داشت که افزایش رسمی خشونت برای روشن شدن این پارک رخ داده است که در 6:30 p. m. لازم به رخ می دهد در یک پارک شلوغ و تقریبا بدون هیچ اخطار به دلیل محافظ نرده بود نصب شده در اطراف محیط و رئیس راه رفتن به کلیسا در آن ساعت خالص بود تصادف. در پاسخ به چند ویدئوها از پلیس ضد شورش حمله معترضان غیر مسلح با خفاش ها و سپر و فیلم از تلویزیون استرالیا خدمه پانچ و assaulted موناهان اصرار داشت که این فیلم نشان داده صرفا “یک لحظه در زمان” است و خشونت آمیز معترضان به حال خفاش ها, تخته, آب بطری و آجر است که آنها با استفاده از در برابر اجرای قانون است. موناهان به این نتیجه رسیدند که پارک پلیس تا به حال اعمال “فوق العاده ای داری” در پاکسازی معترضان اگر چه او اذعان وجود نداشت حوادث مربوط به حمله ماموران که روز صرفه جویی در یک حمله پس از خشونت پاکسازی آغاز شد.

نه بار و نه موناهان می تواند توضیح دهد که چه زمانی و چگونه یکی از معترضان hellbent در خشونت تبدیل می شود کل یک اعتراض مسالمت آمیز به اوباش عصبانی و یا چرا یک پرتاب بطری آب باید ملاقات با فلفل اسپری.

در یک جداگانه جلسه برگزار شد و در همان روز دادستان کل ویلیام Barr بود شهادت در برابر کمیته قضایی مجلس برای اولین بار در بیش از یک سال است. او گفت: او کسی است که به منظور روشن شدن این پارک در ماه ژوئن و در طول شنوایی او مشخص می شود این صحنه در میدان لافایت به عنوان “بی سابقه شورش در اطراف کاخ سفید است.” او همچنین خواست که زمان متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن عکس, یک تصادف است. بار توضیح داده شده که چه طور گسترده ای شناخته شده به عنوان هفته از صلح آمیز نژادی عدالت تظاهرات در پورتلند اورگان به عنوان یک moblike محاصره “خشونت تظاهر کنندگان و آنارشیست” در برابر یک دادگاه که شامل استفاده از لیزر و گلوله و اسلحه و slingshots در برابر ماموران فدرال. (نیویورک تایمز نمی تواند تایید استفاده از این سلاح است.) بار اعلام کرد که “آنچه که آشکار شبانه در اطراف [پورتلند] دادگاه نمی تواند منطقی بود به نام یک اعتراض است; با هر هدف و اندازه گیری, حمله به دولت ایالات متحده” اگر چه او نمی تواند توضیح دهد که چرا تظاهرات در میشیگان مسلح مردان سفید پوست است که شامل آشکار تهدید به مجازات فرماندار بودند اراذل و اوباش. (Barr ادعا کرد او حتی نمی دانند که از میشیگان شد.) تکان دهنده او اصرار داشت که در حالی که گاز اشک آور و خشونت نمی شد و پاسخ مناسب به معترضان مسالمت آمیز “مشکل هنگامی که این چیزها گاهی اوقات رخ می دهد این است که آن را سخت برای جدا کردن مردم است.” بار ادعا کرد که بینام و وانت مورد استفاده قرار گرفت در اعتراض به طوری که آنها می تواند “آنها را انتخاب کنید تا جایی که کمتر از یک خطر برای این اراذل و اوباش پاسخ.” او در ادامه ادعا وجود دارد می تواند علت احتمالی برای مأموران اجرای قانون به دستگیری و بازداشت, بی گناه معترضان به سادگی از آنجا که آنها تا به حال شده است در کنار شخص دیگری مشکوک به استفاده از لیزر در برابر اجرای قانون و یا اینکه “به این معنی است که فرد در حال غرق لیزر.” یک تظاهرات مسالمت آمیز در نتیجه تبدیل شدن به یک خشونت اوباش اگر یک فرد پرتاب یک بطری آب و یا اگر غیر مسلح معترضان موفق به پاک کردن محیط هنگامی که گفت به پراکنده. “این مناسب است برای استفاده از گاز اشک آور هنگامی که آن را نشان داد—برای پراکنده کردن غیر قانونی مجمع” دادستان کل ایالات متحده گفت.

به عبارت دیگر در بر دستان آزادی مونتاژ تبدیل شده است به جرم گناه توسط انجمن. نه او و نه موناهان می تواند توضیح دهد که چه زمانی و چگونه یکی از معترضان hellbent در خشونت تبدیل می شود کل یک اعتراض مسالمت آمیز به اوباش عصبانی و یا چرا یک پرتاب بطری آب باید ملاقات با اسپری فلفل. و هرگز از ذهن شما که Barr است که تقریبا به تنهایی در نظر او از آنچه اتفاق افتاده است در لافایت مربع است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود دفاع سابق وزیر جیمز برخوردار است لعنتی دولت برای درمان آن از سی معترضان خواستار ژوئن 1 رویداد “عجیب و غریب عکس, op.” رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley بعد گفت: آن را یک “اشتباه” او را به شرکت در راه رفتن به کلیسا. سابق DHS وزیر تام ریج است تقبیح استفاده از فدرال اجرای قانون مقامات در پورتلند به عنوان “ریختن بنزین بر آتش” و تاکید کرد که “حفظ حق مخالفت چیزی است که بسیار مهم است” و این که “شما نمی توانید توجیه خشونت” است که به همراه آن شد. مایکل Chertoff که در خدمت به عنوان وزیر امنیت داخلی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش نوشته است که آنچه DHS در حال انجام است در پورتلند شدید نامناسب:

ویدئوها آشکار عوامل فعال در لباس استتار با هیچ پاک کردن شناسایی نشان. که ممکن است مناسب فراملی مبارزه با باندهای مواد مخدر در مرز, محیط زیست, اما نه در شهرهای آمریکا. دیگر فیلم ها و گزارش های روشن که حتی تظاهرات مسالمت آمیز—مانند افراد شناسایی به عنوان نظامی جانبازان—زده بودند با nonlethal پرتابه قوی و گاز اشک آور. و هیچ احترام و یا هماهنگی با خواسته های مقامات محلی.

شاید در پاسخ به گسترده ترسناک از تقریبا همه کسانی که در حال حاضر خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اورگان دولتی کیت براون چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای فدرال خواهد بود خارج از شهر پورتلند.

اما حتی اگر بر می ایستد به تنهایی با تنها رئیس جمهور و DHS مقامات های مشاهدات خود را از آنچه حق اعتراض در واقع به معنی عقب نشینی از پورتلند نیست بدون عواقب باشد. در شاید نگران کننده ترین توسعه در شنبه دارا لیند در Marketplace گزارش داد که مقامات فدرال در پورتلند شده اند دستگیری معترضین به جرائم “را به عنوان جزئی به عنوان “عدم اطاعت’ سفارش به گرفتن یک پیاده رو در اموال فدرال” و سپس مشاوره آنها را که آنها “به طور خاص محروم از حضور در تظاهرات و یا تظاهرات به عنوان آنها در انتظار محاکمه در فدرال بزه اتهامات عنوان شده علیه.” در حالی که یکی از لیند کارشناسان توضیح این دستورات به عنوان “نوع hilariously خلاف قانون اساسی” آن را آشکار و روشن است که بر ادعا می کنند که صرف عمل ایستاده در کنار کسی که برگزاری یک سلاح و یا عدم اطاعت به منظور پراکنده معنی است که شما بخشی از یک غیر قانونی مجمع در حال حاضر استفاده شده است توسط دادستان فدرال به تعقیب شرکت کنندگان و همچنین به صراحت سرما هر آینده اعتراض. که ارائه ارام مونتاژ بند اول متمم یک پوسته از آزادی هشدار دهنده فاز جدید در آن نادیده گرفته شده وضعیت.

آن نیست همیشه در این راه بوده است. به عنوان استاد دانشگاه درکسل Tabatha Abu El-حاج توضیح داد که در سال 2009 مقاله “نادیده گرفته شده درست از مجمع” “وجود حق ارام مجمع بود نه بحث برانگیز در تاسیس به دلیل این بود که یک راست سنتی از زبان انگلیسی آزادزنان.’ “با وجود شهرهای شلوغ و مشغول به کار-تا اوباش تا اواخر 19th قرن آن را به طور گسترده ای قابل درک است که “خیابان سیاست” خواستار حق اعتراض به, جمع آوری, جمع آوری و فریاد در خیابان های شلوغ و پارک ها. به عنوان Abu El-حاج توضیح می دهد آن است که شامل آتش و toasting و rowdiness و جشن گرفتن و همه از این خیابان جمع آوری شد تلقی مرکزی و ضروری از ویژگی های مدنی و سیاسی زندگی است. و او به عنوان یادداشت بنابراین به طور گسترده ای پذیرفته شده بود اساسی حق تجمع و اعتراض شد که در آن “شامل تقریبا بدون نظر در متمم اول قانون اساسی.” علاوه بر این “در اولین کنگره آمریکا بحث در مورد پیشنهاد اعلامیه حقوق اصلاحیه [در مورد مونتاژ] اعلام شد در زیر کرامت از اعضای.”

وجود دارد بسیار کمی در مورد قانون و یا حتی علمی نوشتن در مورد راست به جمع آوری و آن را نیز به طور گسترده ای قابل درک است که در حالی که دولت می تواند پیگرد قانونی کسانی که رفتار جنایی در تظاهرات و تجمعات خود بودند انتگرال دموکراتیک به آزادی و رایگان تبادل ایده ها. این همه تغییر Abu El-حاج توضیح می دهد که تنها در اواخر قرن 19th century وقتی دادگاه شروع به اجازه همه نوع از الزامات صدور مجوز در مجامع عمومی. امروز, آن را به سادگی درک و پذیرفته شده است که تظاهرات نیاز به مدارک و مجوزها و دولت اختیار به عنوان “زمان و مکان و به شیوه” محدودیت و او به عنوان یادداشت در این قرن “حفظ نظم و جلوگیری از ترافیک و تامین امنیت همه در نظر گرفته مهم دولتی منافع است.” ما در ملحق به مقررات حکومت است که نیروهای معترضان به دنبال اجازه دولت به جمع آوری و سپس به در رحمت دولت ادعا می کند در مورد پتانسیل بی قانونی شورش دردسر و یا ترافیک زمانی که دولت به دنبال سرکوب کردند. به عنوان Abu El-حاج اشاره می کند: “ما باید به جای مفهوم است که دولت می تواند تنها با دخالت تجمعات زمانی که آنها برهم زدن صلح با رژیم حقوقی که در آن دولت مجاز است برای تنظیم در پیشبرد (توسط محدود به فضاهای خاص و یا بار) و nbsp هستند که هر دو مسالمت آمیز و ناخوشایند است.” گرت اپس توضیح می دهد که در اینجا قرمز متحده شده اند expansively تنظیم اعتراض و تظاهرات برای سال در حال حاضر به اوج خود رسید که او می نویسد: در یک چیز عجیب و غریب به نظر از 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سال گذشته تصویب این اصل که “هر کسی که سازماندهی یک اعتراض را می توان شکایت کرد و در نتیجه احتمالا ورشکست—اگر شخص دیگری در حال حاضر مرتکب یک عمل غیر قانونی.” همین دلیل است که در این تابستان ما شاهد اجرای افسران توجیه استفاده از گاز اشک آور صلح و معترضان بر این اساس است که آنها نمی خواهند به صبر در اطراف برای دیدن اگر خشونت را تضمین خواهد کرد. که اساسا بر این ادعا نیز هست. و بزرگتر از اعتراض و بیشتر شانس برای فرد بد بازیگران به عمل کمتر احتمال دارد به هشدارهای پراکنده شنیده خواهد شد و به احتمال زیاد بازداشت و فدرال ممنوعیت آینده اعتراض رخ خواهد داد. به عبارت دیگر به عنوان تظاهرات رشد و گسترش بدون در نظر گرفتن رفتار بیشتر خاص بر چشم انداز در تمام تظاهرات ذاتا خطرناک اوباش از آنارشیست ها تبدیل خواهد شد.

چه centurieslong عدم محافظت قوی مناسب برای جمع آوری و نشان دادن معنی است که ما در حال حاضر جمع آوری به اعتراض در شکیبایی از مقامات محلی. و شهادت دادستان کل در روز چهارشنبه سیگنال است که مقامات فدرال نمی خواهد صبر دعوت می شود برای سرکوب اعتراض یا نه. دستگیری معترضان در بهانه ای که منجر به توافق نامه نه به اعتراض در آینده شاید بهترین سیگنال که متمم اول قانون اساسی حق جمع آوری است و تقریبا به عنوان قوی به عنوان ما ممکن است اعتقاد داشته اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com