آنچه یک عمر فوتبال بازی می توانید به مغز انسان

فوتبال فقط یک ورزش — این یک بازی خطرناک از بدن برخورد به یکدیگر است. و در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد آشکار است که این ورزش می تواند فوق العاده ای انجام دهد آسیب به مغز و بدن از آن گرفته شده به مراتب بیش از حد طولانی برای NFL جامعه پزشکی و طرفداران فوتبال را به طور کامل روی چیزی حساب کردن با این.

پزشکان آموخته اند مقدار زیادی در مورد تکان مغزی مزمن و آسیب زا انسفالوپاتی یا CTE یک دژنراتیو مغز شرط اعتقاد به توان ناشی از بازدید مکرر به سر پس از اولین بازیکن سابق NFL تشخیص داده شد با CTE در اوایل 2000s. نگرانی در اطراف این موضوع افزایش یافته است در حال حاضر که بیش از 100 سابق NFL بازیکنان دریافت کرده اند postmortem تشخيص CTE و تحقیقات جدید پیدا کردن که فوتبال جوانان ممکن است یک عامل خطر برای CTE پایین خط.

فوتبال هنوز هم فوق العاده ورزش محبوب در ایالات متحده و در این آخر هفته میلیون ها نفر را به سازمان دیده بان و لذت بردن از سوپر باول. اما همه شواهد ما در حال حاضر در مورد خطر بسیار جدی از آسیب های مغزی کست نور کم در آینده این ورزش است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

مغز انسان — پیچیده ترین و قدرتمند ترین ارگان در سیاره زمین — پیچ و تابدار. و هنگامی که یک فرد بازدید خود سر سخت مغز می تواند گزاف گویی در اطراف و پیچ و تاب در جمجمه. این حرکت سریع از مغز در داخل جمجمه است که باعث ایجاد آسیب های مغزی شناخته شده به عنوان یک تصادم.

در طول تاثیر نورون های فردی را می توان کشیده و آسیب دیده است. شیمی مغز خارج از ضربت سخت زدن. تکان مغزی مردم را “دیدن ستاره” گیجی از دست دادن هوشیاری حساس به نور و صدا سردرد و تنبل و یا اشتباه در افکار برای هفته ها و حتی ماه.

سر و بدن شکست و لرزید هر هفته در طول فصل فوتبال. و با وجود تغییر قوانین اجازه می دهد تا برای بیشتر شدید مجازات و جریمه برای آشکار کلاه به کلاه بازدید NFL است موفق نشده تا کنون در جلوگیری از ضربات مغزی است.

تعداد ضربات مغزی پایدار در طول تمرین و گیم پلی بازی در سال 2018 کاهش یافت و تا حدودی از مجموع 281 در سال 2017 به تعداد 214 در سال 2018 با توجه به NFL آسیب داده است. و پس از آن افزایش یافته است دوباره به مجموع 224 در سال 2019.

خاویر Zarracina/Vox

این داده ها را پوشش نمی دهد بی شماری اضافی و ضربات به سر این نیست که رسیدن به این سطح از تصادم اما هنوز هم ممکن است ایجاد خطر برای مغز است.

CTE است که در مورد تک ضربات مغزی است. این نتیجه از تکرار تکان مغزی — و حتی اثرات سر که نه کاملا به عنوان شدید — که می تواند در نتیجه ماندگار تغییرات ساختاری در مغز است. “درد شما احساس می کنید [پس از یک ضربه] است و نه لزوما یک شاخص آسیب می کند که به سر خود” فیلیپ Bayly یک استاد مهندسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است که تحصیل در رشته مکانیک از مغز جنبش در داخل سر گفت: در یک سال 2019 ،

به طور خاص, مغز با CTE تجمع پروتئینی به نام تائو (که گفته می شود جدا از مغز الیاف در طول یک آسیب). تاو توده هم در بافت مغز ایجاد وقفه اطلاعات مهم در جریان است.

مکانیسم چگونه این همه اتفاق می افتد هنوز هم نمی به خوبی قابل درک است. “چالش این است که هیچ کس می بیند که چه اتفاقی برای مغز زمانی که کسی ضربه مغزی,” Bayly گفت. یک فرضیه این است که sulci — شیار بر روی سطح مغز — تجربه بالا فشار مکانیکی در طول یک آسیب و پشت سر هم باز جیب تاو. (در کالبد شکافی این توده تاو اغلب در بر داشت در نزدیکی رگ های خونی در پایین sulci.)

این بیماری دقیقا نمی جدید. یک شکل آن در اصل کشف شده در میان بوکسورهای در سال 1920 (که مانند بازیکنان فوتبال حفظ بازدید به طور منظم به سر). سپس آن را به نام زوال عقل pugilistica یا punch-drunk سندرم است. در حال حاضر تنها راه قطعی تشخیص CTE است که از طریق کالبد شکافی. در سال 2005 محققان منتشر شده اولین مورد تایید شده از CTE در یک NFL بازیکن. نتایج حاصل از این گزارش شامل شوم آمار نشان می دهد CTE ممکن است frighteningly شایع در میان بازیکنان:

وجود دارد حدود 0.41 تکان مغزی در هر بازی NFL فوتبال آمریکایی: 67.7 درصد از ضربات مغزی شامل ضربه توسط یک بازیکن دیگر را کلاه 20.9% شامل تاثیر دیگر مناطق بدن (به عنوان مثال یک زانو) و 11.4% شامل تاثیر بر روی زمین (29, 31, 32, 40). گزارش شده است که 9.3 درصد از ضربات مغزی درگیر از دست دادن هوشیاری و 2.4 درصد از ضربات مغزی منجر به بستری شدن در بیمارستان. اکثر (92%) از بازیکنان که ضربه مغزی می شوند بازگشت به تمرین در کمتر از 7 روز کمتر (69%) از بازیکنان که تجربه از دست دادن هوشیاری بازگشت به تمرین در کمتر از 7 روز.

و پس از آن شواهد تنها نصب شده که تکرار ضربات سر در فوتبال به کمک این بیماری است.

در سال 2017, آرون هرناندز بازیکن سابق برای میهن پرستان جدید انگلستان به دار آویخته خود را در زندان در حالی که زمان خدمت برای خشونت قتل است. پس از کالبد شکافی و پزشکان تشخیص داده و او را با CTE. این مورد شدید ترین تا کنون دیده می شود در یک فرد سن او (27 سال).

علائم CTE خزش به آرامی مصرف 8 تا 10 سال به آشکار پس از اولیه مکرر مغز صدمات و رشد می تواند بدتر بیش از چند دهه. در اینجا یک نمودار از آنچه اتفاق می افتد در داخل مغز به عنوان CTE رشد می کند بیشتر و بیشتر شدید.

مغز

این تصاویر از یک 2013 مطالعه در مجله مغزکه ارزیابی 85 مغز اهدا شده از سوی ورزشکاران جانبازان و افراد با سابقه آسیب مغزی. قهوه ای لکه ها نشان دهنده خطرناک تاو پروتئین است. چه شروع می شود به عنوان مناطق از مغز pockmarked با تاو گسترش به اطراف مغز کل سازه.

در مرحله I و علائم ظریف: سردرد کوتاه مدت از دست دادن حافظه و از دست دادن توجه است. مرحله چهارم “اکثر افراد نیز نشان داد عمیقی از دست دادن توجه و تمرکز اجرایی اختلال زبان مشکلات انفجاری و تهاجمی و گرایش پارانویا و افسردگی و راه رفتن و visuospatial مشکلات” مقاله توضیح می دهد.

گتی ایماژ/مجموعه میکس: افراد RM

CTE تنها می تواند به طور قطعی تشخیص داده شده در کالبد شکافی (هر چند پیشرفت در حال ساخته شده در تشخیص از طریق MRI). بنابراین آن را سخت به می گویند که چگونه بسیاری از زمان و سابق فوتبال بازیکنان این بیماری است. آنچه ما میدانیم این است که وجود دارد ده ها تن از موارد تایید CTE — به اندازه کافی نگران کننده است.

در سال 2017 , JAMA منتشر عمده و اخلال در پیدا کردن. محققان تا به حال جمع آوری شده autopsied مغز 202 سابق فوتبال بازیکنان که تا به حال اهدا مغز خود را به علم یا به آنها اهدا از طریق نزدیک ترین خویشاوندان. این بازیکنان شامل کسانی که تا به حال در بازی NFL, اما همچنین کسانی که تنها از طریق کالج و چند که تا به حال تنها در مدرسه بالا است.

از 202 مغز 177 و یا نزدیک به 90 درصد تشخیص داده شد با CTE. و یک الگوی وجود دارد: کسانی که تا به حال بازی فوتبال دیگر به احتمال زیاد به بدتر صدمه به مغز. در میان جمهوری های سابق NFL بازیکنان در نمونه 99 درصد CTE. این نشان می دهد اثرات ترومای مغزی در CTE تجمعی هستند. بیشتر تروما بیش از یک دوره طولانی تر بدتر علائم.

این است که می گویند که 99 درصد از بازیکنان NFL را توسعه CTE (مغز اهدا شد و یک نمونه). اما آن را نشان می دهد که بازیکنان فوتبال هستند در خطر است.

به عنوان ان McKee این دانشگاه بوستون neuropathologist که پیشرو متخصص در CTE گفت: PBS Frontline در سال 2013 “مردم فکر می کنم که ما باد این نسبت که این یک بیماری نادر است و ما در حال sensationalizing آن است. پاسخ من این است که جایی که من نشسته این است که یک بیماری واقعی. ما تا به حال هیچ مشکل شناسایی آن را در صدها نفر از بازیکنان است.”

و به یاد داشته باشید: فوتبال تنها ورزشی که خطر ضربه به سر. وجود نگرانی رو به رشد در مورد CTE در بازیکنان هاکی و همچنین در خارج از کشور; بازیکنان فوتبال استرالیایی نیز شکایت در مورد مشکلات شناختی پس از بازنشستگی.

یکی از بزرگترین پیامدهای ناشی از ضربه مغزی تحقیقات است که کمتر افراد جوان در حال شرکت در این ورزش است. در یک سال 2018 مستند بازنشسته ستاره کارفرمایی Brett Favre گفت که او ترجیح می دهند که خود را نوه بازی گلف بیش از فوتبال است. مشاهیر مانند سابق رئیس جمهور باراک اوباما گفته اند که آنها نمی خواهد اجازه دهید فرزندان خود را در بازی فوتبال.

روند ملی منعکس unease. تعدادی از دانش آموزان دبیرستان در حال بازی فوتبال کاهش 30,829 بین 2017-2018 و 2018-2019 سال مدرسه, در ادامه روند رو به پایین. در سال 2008 1.11 میلیون دانش آموزان دبیرستان فوتبال بازی. در حال حاضر آن را 1.006 میلیون — کمترین تعداد از 1999-2000 سال تحصیلی فدراسیون ملی مدارس ، که گفت: فوتبال است که هنوز هم محبوب ترین ورزش برای دبیرستان مردان است.

(برخی از داده ها نشان می دهد که کاهش در مشارکت است که رهبری با دانش آموزان است. “سیاه و سفید بچه های کم درآمد جوامع بدون بسیاری از ورزش های دیگر در دسترس هستند هنوز هم هجوم آوردند به فوتبال” اقیانوس اطلس را Alana Semuels گزارش.)

پدر و مادر باید دلیلی برای نگران بچه های جوان بازی ورزش است.

یک 2015 مطالعه نشان داد که سابق NFL بازیکن که شروع فوتبال قبل از سن 12 سالگی شانس بدتر شناختی ارزیابی نسبت به کسانی که بعد از آن آغاز شده است ؟ و این حقیقی است حتی کنترل برای چندین سال انجام شده است.

آن را نشان می دهد (هر چند نه قطعی) که در حال بازی فوتبال در سنین کمتر از 12 خطرناک تر است برای دراز مدت کاهش شناختی از شروع در سن. “نتایج حاصل از این مطالعه نشان می دهد که حفظ تکرار صدمات سر در زمانهای بحرانی بلوغ مغز می تواند تغییر تکاملی مدار پیشرو به بعد-زندگی اختلال شناختی” این مطالعه به این نتیجه رسیدند.

اخیرا یک مطالعه بر روی مغز مرحوم بازیکنان فوتبال و همچنین یک لینک بین اوایل بازی و غیره. ورزشکارانی که شروع به نواختن مقابله با فوتبال قبل از سن 12 توسعه شناختی و رفتاری علائم CTE 13 سال قبل به طور متوسط از کسانی که شروع به بازی بعد در سالهای نوجوانی خود را.

“هر یک سال جوانتر که شرکت کنندگان شروع به بازی فوتبال منجر به زودتر گزارش شروع شناختی و رفتاری [و] علائم خلقی حدود 2.5 سال مطالعه به این نتیجه رسیدند. این مطالعه را پیدا کنید, میزان افزایش ناهنجاری های فیزیکی در مغز ورزشکاران که شروع به نواختن زودتر از سن 12. دانشمندان هنوز در حال کار به شکل دقیق ارتباط فیزیکی مغز آسیب و شروع علائم و شناخت هستند که رفتار علائم رخ می دهد و بدون تشخیص تغییرات فیزیکی.

بدون در نظر گرفتن تغییرات مغز یک نگرانی برای بازیکنان فوتبال. در عین حال یکی دیگر از مطالعه شواهد نشان می دهد که فوتبال کالج تجربه می تواند منجر به کاهش در حجم هیپوکامپ — بحرانی منطقه برای حافظه — در مقایسه با افرادی که هرگز بازی فوتبال کالج.

وجود دارد بسیاری از ابهامات چپ در پژوهش. مطالعه دیگری که به تازگی دریافتند که مشارکت در مقابله با فوتبال قبل از 12 سال سن نداشت در نتیجه در هر نقايص شناختی در حالی که در کالج. بنابراین این چنین نیست که در حال بازی فوتبال در اوایل لزوما منجر به اختلال در اوایل بزرگسالی است. و مطالعه 3,000-plus ویسکانسین مردان که تا به حال بازی فوتبال دبیرستان در 1950s هیچ افزایش نرخ شناختی. این نشان می دهد نه هر کسی که فوتبال به عنوان یک نوجوان دچار عواقب و محققان هنوز هم نیاز به درک بهتر قرار گرفتن در معرض چقدر به فوتبال می پردازد بیش از حد است.

Oakland Raiders v Denver Broncos داگ Pensinger/گتی ایماژ

NFL نمی اذعان تصادم مشکل تا 2009; برای سال NFL تا به حال عنوان و محروم لینک بين تکان مغزی و زوال شناختی. (خط مقدم فوق العاده مستند در مورد چگونگی لیگ چشم به این مشکل برای سال.) و این روزها لیگ اهدای میلیونها نفر به ضربه مغزی مربوط به پژوهش است.

اما شده است وجود دارد قابل توجه اصطکاک با جامعه علمی بر سر این موضوع. در ماه جولای 2018 NFL و موسسه ملی بهداشت به پایان رسید $30 میلیون همکاری با نصف این پول در سمت چپ unspent. با توجه به ESPN “NFL حمایت از یک مطالعه بزرگ که اعطا شده بود به یک محقق که مهم بوده است از لیگ” که رسوب پایان از همکاری است.

لیگ نیز ساخته شده برخی از مراحل بازی را کمی امن تر است. (دفعات بازدید: SB Nation برای مبین در NFL تصادم پروتکل.) بازیکنان بلافاصله از این زمینه برداشته شده که وجود یک پتانسیل ضربه مغزی. اگر تشخیص داده و آنها فقط می تواند به بازگشت به بازی پس از اتمام پنج گام پروتکل که شامل یک دوره مشخص از بقیه به دنبال نظارت و ورزش و سپس امتحانات نه تنها با تیم دکتر بلکه با مستقل عصبی, مشاور است. منتقدان این اتهام که این پروتکل شده اند اجرا به طور یکنواخت در سراسر تیم ها و بازیکنان است.

بعلاوه NFL را ممنوع کرده است کلاه به کلاه بازدید شده کیکآف نقش کمی امن تر و محدود میزان تماس مجاز در شیوه های. آن را نیز به دنبال مصنوعی بازی کردن سطوح برای نرم کردن ضربه از اثرات.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از تحقیقات انجام شود. دانشمندان در حال تلاش برای بهتر مدل چه اتفاقی می افتد در داخل مغز هنگامی که جمجمه ضربه. فقط “ارائه اطلاعات خوبی” یک پژوهش اولویت Bayly می گوید. “بنابراین مردم می ساخت بهتر شبیه سازی و اگر مردم می ساخت بهتر شبیه سازی آنها می تواند در طراحی بهتر و کلاه.”

اما حتی بهتر با کلاه, فوتبال, ممکن است هرگز نمی تواند کاملا امن ورزش برای سلامت مغز. تا زمانی که فوتبال ورزشی است که در آن انسان به انسان برخورد اساسی به بازی آن را برای رفتن به یک بازی خطرناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy stripe accountMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetMobilbahisVenusbetBetvolevodafone mobil ödeme bozdurmaElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oyna