چه مایک بلومبرگ در سیاست خارجی ممکن است نگاه مانند

“من می دانم بیشتر در مورد سیاست خارجی نسبت به هر یک از نامزدها. من مذاکره معاملات در سراسر جهان, من در برخورد با سیاستمداران در هر یک از این کشورها ما انجام کسب و کار با شرکت ها و دولت ها است.”

شما می خواهم برای روشن فکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این. اما شما اشتباه باشد.

آن مایک بلومبرگ با توجه به کهنه خبرنگار و مقاله نویس جویس Purnick که ذکر شده از قول او در سال 2009 کتاب مایک بلومبرگ: پول, قدرت, سیاست, بازگویی بلومبرگ است dalliance با پتانسیل ریاست جمهوری اجرا در سال 2008.

بلومبرگ میلیاردر تاجر و سه دوره شهردار شهر نیویورک نیز فکر یک اجرا در سال 2016 قبل از اینکه در نهایت حمایت هیلاری کلینتون ، پیش از سال 2020 نژاد بلومبرگ فکر در مورد آن تصمیم گرفت در برابر آن و پس از آن تغییر ذهن خود را و رو به مخلوط در اواخر سال 2019.

و در حال حاضر که او را رسما در سابق شهردار مواجه است اولین آزمایش واقعی از آنچه بلومبرگ دولت در سیاست خارجی ممکن است مانند نگاه.

بلومبرگ در حال اجرا است به عنوان یک دموکرات اما او نبود همیشه یکی و سیاست خارجی نشان دهنده تکامل خود از حزب دموکرات به جمهوریخواه به مستقل برای حزب دموکرات یک بار دیگر.

او به شدت در حمایت از تجارت آزاد حمایت می پردازد از جمله به عنوان رئیس جمهور اوباما مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP). او به حمایت از جنگ عراق و پس از گفت او نمی تاسف است که هر چند او را نیز توصیف آن به عنوان یکی از ما بزرگترین اشتباهات در سیاست خارجی. او وعده داده شده برای بازگرداندن آمریکا رهبری جهانی را می بیند و بخش خصوصی به عنوان داشتن یک نقش بزرگ در آن به خصوص در مسائلی مانند تغییر آب و هوا.

و بلومبرگ دارای یک جهانی مشخصات. خود شرکت چند ملیتی, Bloomberg LP همچنان به انجام کسب و کار در سراسر جهان هر چند او پا به کنار از روز به روز عملیات خود را به اجرا مبارزات انتخاباتی.

او شهردار نیویورک راست پس از 9/11 و سازی شهر از طریق آن بازسازی و بعد از بحران مالی 2008. او قوی مسافرتی نمونه کارها از جمله بازدید از نیروهای نظامی در افغانستان پس از 9/11. او ریخت و میلیون ها و میلیون ها نفر به تلاش های بشردوستانه به خصوص در اطراف تغییر آب و هوا و سلامت عمومی است. او به عنوان سازمان ملل متحد فرستاده ویژه اقدام آب و هوا.

بلومبرگ سپس به سهم عادلانه خود را از سیاست خارجی اعتبار. شهرستانها و با فرمت شهرداران خود در حال گرفتن یک نقش برجسته در جهان و امور اقتصادی. در عین حال به عنوان شهردار بلومبرگ به حال یک درجه ای از استقلال او لزوما باید به عنوان رئیس جمهور. و به عنوان یک نیکوکار او اغلب از عهده طرح های که ساخته شده برای این کمبود از دولت های ملی است.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در بلومبرگ سیاست خارجی که نامشخص است و تست نشده به خصوص اگر او به پایان می رسد تا رو خاموش در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. یک سخنگوی بلومبرگ انتخاباتی تایید به بورسی که مهر قرار داده خواهد شد شرکت خود را به یک واقعا کور اعتماد اگر رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر و این که او “به شدت معتقد است که وجود دارد نباید حتی ظاهر است که این دفتر می تواند برای استفاده شخصی بهره مند شوند.” هنوز هم که متوقف نشده خود را کسب و کار شرکت روابط به مکان هایی مانند چین از آینده تحت بررسی.

اما بلومبرگ انتخاباتی است که چانه زنی است که پس از نوسانات مغلوب ساختن پیشی جستن در صحنه جهانی رای دهندگان به دنبال یک نامزد ارائه خواهد شد که ثابت و قابل پیش بینی رهبری: بازگرداندن امریکا شهرت بازسازی اتحاد و کمک به این کشور نگاه کمی مانند پسر خوب دوباره در مسائلی مانند تغییرات آب و هوایی و کمک های خارجی.

بلومبرگ است به احتمال زیاد به استفاده از ضبط هر دو در خانه و خارج از کشور به این صورت است که او می تواند نتایج یک شرط می بندم که او می تواند بهتر تاجر میلیاردر برای خدمت به آمریکا به عنوان رئیس دیپلمات.

بلومبرگ نیست اولین شهر نیویورک شهردار به جاه طلبی های ملی. (منظورم یکی دیگه هم زد در این انتخابات است.) امریکا بزرگترین شهر و پایتخت مالی همواره در اختيار شهرداران خاصی در قد و قامت که دیگران احتمالا آرزو داشتند.

بلومبرگ تعریف نیویورک در 2000s خدمت سه چهار سال است که یکی از آنها او عضلانی از طریق شورای شهر برای رسیدن به خود. او برای اولین بار قسم خورده به دفتر در تاریخ 1 ژانویه سال 2002 و بازسازی پایین منهتن و بهبود اقتصادی اتفاق افتاده در سازمان دیده بان خود را. این انتقال نیست همیشه صاف اما بلومبرگ ، تست نشده در دولت تا آن زمان در زمان بیش از یک شهرستان هنوز خام از فاجعه است.

او همچنین بازار سیاهی رکورد خود را در نگه داشتن شهر امن از دیگری حمله تروریستی. او ایجاد اداره پلیس شهر نیویورک را از عملیات نیروی که رشد به حدود 1000 نفر از افسران و قوی واحد اطلاعات ارسال شده که افسران و خارج از کشور مشغول به کار از نزدیک با اجرای قانون فدرال.

بلومبرگ به وب سایت کمپین می گوید: NYPD است واحد فدرال و مقامات منصرف حداقل 15 حملات تروریستی در نیویورک است. در سال 2012 ProPublica بررسی به طور گسترده ای ذکر شده در شکل 14 حملات و متوجه شد که برخی از موارد بیش از حد NYPD نقش و یا بیش از حد جدی بودن این توطئه خنثی شد. NYPD هوش بخش نیز درگیر در یک بسیار بحث برانگیز نظارت برنامه ای است که به طور موثر به مبلغ جاسوسی در شهر نیویورک جمعیت مسلمان.

شهر نیویورک شهرداران نیز هیچ غریبه ای به سفر خارجی. به عنوان سابق شهر نیویورک شهردار اد کخ قرار داده و آن را در کتاب خود کخ مقالات: من مبارزه با یهودی ستیزی: “این است که به طور انحصاری نیویورک پدیده, اما از آن است که در درجه اول یک New York پدیده است.”

کخ گفت که نیویورک را در جوامع مختلف به معنای شهردار ترکیبات در زمان علاقه به آنچه که قرار بود در سرزمین خود را. آن استفاده می شود “اجباری است که شهرداران را به سه” من “کشور اسرائیل ایرلند و ایتالیا” کخ نوشت: هر چند که تغییر به این شهر جمعیتی تغییر و پورتوریکو (که البته قلمرو ایالات متحده) و جمهوری دومینیکن به زودی پیوست لیست.

بلومبرگ نگه داشته تا این سنت است. او در سفر خود به اسرائیل به عنوان شهردار منتخب. او در ادامه بازدید رسمی به جمهوری دومینیکن و پورتوریکو قبل و بعد از او گرفت. بعد از آن در سال اول خود او سفر به یونان و ترکیه و پس از آن برای بازدید از نیروهای نظامی در افغانستان است.

او در بازگشت به اسرائیل کاملا چند بار به عنوان شهردار. او متوقف شد توسط انگلستان و ایرلند و ایتالیا. او در سفر خود به چین در سال 2007 که در آن او به طور ضمنی به انتقاد از رژیم سانسور گفت: “دسترسی به اطلاعات یک قدرت نیست یک تهدید است و یک بخش اساسی از نوآوری” — هر چند او نمی رفتن تا آنجا که برخی از گروه های حقوق بشر می خواستم. از آنجا رفت به بالی برای کنفرانس آب و هوا شکستن با دولت بوش بار ديگر به حمایت.

بسیاری از این سفرها بودند برای مراسم دلایل مانند اختصاص یادبود و یا به ترویج کسب و کار و روابط متقابل فرهنگی و یا بهترین شیوه. مبادلات رفت و هر دو راه بیش از حد.

به خوبی پوشیده پاسپورت دقیقا معنی تاسیس جهانبینی اما شهرداران آیا شرکت در یک بیت از موازی دیپلماسی است. برای بلومبرگ در خصوص سیاست تا به حال به محصول خود را در افزایش جهانی وکالت در تغییر آب و هوا و سلامت عمومی است. در عین حال این مسائل اغلب به نظر می رسد بسیار سیاسی تر از آنها واقعا زمانی که در بافت داخلی; در واقع طرح هایی تمایل به تولید کمی بیشتر حسن نیت در صحنه بین المللی از, می گویند بحث در مورد تجارت و یا نگرانی های امنیت ملی.

شهر نیویورک شهرداران نیز باید به همکاری نزدیک با سازمان ملل متحد است که مقر آن در شهر. که به طور طبیعی می تواند در قرعه کشی شهرداران به امور جهان است. دفتر شهردار به مدت طولانی به حال یک دفتر رابط با سازمان ملل متحد که بلومبرگ rebranded به عنوان دفتر شهردار در امور بین المللی. دفتر هر دو ترویج نیویورک به دنیا و nitty-ریگ دار از برخورد با دیپلمات های زمانی که آنها فرود در شهر.

بلومبرگ تنظیم کردن یک بیت از یک اختلاف بیش از دیپلمات’ نقض پارکینگ در اوایل تصدی خود که رفت و تمام راه را تا به وزارت امور خارجه اما در غیر این صورت او تمایل به دیدن سازمان ملل متحد به عنوان یک پلت فرم برای ترویج برخی از سیاست های کلیدی خود از جمله هنگامی که صحبت کردن وجود دارد در مورد اقدامات بهداشت عمومی. همانطور که نیویورک تایمز نوشت: در آن زمان آن را دقیقا Gettysburg Address اما “او بالاتر از مشاوره دادن به جهان است.”

و بلومبرگ نمی تواند به طور کامل اجتناب از مسائل ملی در نیویورک است. او با حمایت دولت بوش در جنگ عراق (و بوش برای انتخاب مجدد در سال 2004) و نظر او انجام شده وزن, چرا که او به شهردار این شهر در حمله 9/11. “فراموش نکنید که این جنگ آغاز شده بسیار بسیاری از بلوک از اینجا” بلومبرگ گفت: ایستاده در کنار آن برای اولین بار خانم لورا بوش در سال 2004.

هر چند بلومبرگ نمایش منتقل شده در جنگ عراق اظهارات خود تغذیه به برخی از شل و ول توجیه و گمراهی به فریم جنگ در عراق به عنوان متصل به جنگ علیه ترور است.

در سال 2007 بلومبرگ روشن از جمهوری خواه مستقل و گفت آن را بهتر منعکس شده خود را “رویکرد حزبی” در نیویورک است. آن amped حدس و گمان که او به فکر یک شخص ثالث برای رئيس جمهور اجرا به خصوص که او در حال تبدیل شدن بیشتر آوازی در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا.

وجود دارد احتمالا چیزی به این عنوان بلومبرگ شروع به عموم اب شلپ شلپ کردن بیشتر در سیاست خارجی در سرب تا سال 2008. تایمز گزارش داد که او به طور منظم جلسات در سیاست خارجی با عنوان متنوع به عنوان خدمه هنری کیسینجر ریچارد نیکسون مشاور امنیت ملی و وزیر امور خارجه و سابق کلینتون سفیر نانسی Soderberg.

هنوز بلومبرگ واقعی سیاست خارجی انداز باقی مانده کمی مات فراتر از اولیه خود را برای حمایت از جنگ عراق و پشتیبانی قوی برای اسرائیل است. در اواخر سال 2006 به عنوان سوال در مورد امکان بلومبرگ ریاست جمهوری اجرا آغاز شده تا او در توصیف خود را در یک برنامه رادیویی با عنوان “کمی بیشتر از یک شاهین.”

او همچنین پیشنهاد آمریکا قدرت باید مورد استفاده قرار گیرد به مداخله برای دفاع از حقوق بشر به طور خاص اشاره به نسل کشی در دارفور: “ما به عقب برویم و به ما می گویند:” آه ما باید بیشتر برای جلوگیری از هولوکاست در اواخر 30s در اروپا,” او گفت:. “خوب دارفور جای دیگری که در آن ما نمی یاد گرفتیم هر چیزی متاسفانه.”

در جواب او او همچنین به نظر می رسید که نشان می دهد برخی از کشور و گیرایی خارج از کشور در آن زمان ساخته شده بود چنین مداخله دشوار است هر چند او نبود صریح و روشن:

من فکر می کنم این کشور موظف است برای کمک به مردم در سراسر جهان است. یکی از مشکلات واقعی با جایی که ما امروز این است که آمریکا یک ابرقدرت است و آن مسئولیت است. و اگر خدای ناکرده ما در بر نامیده می شدند برای دفاع از مردم بودند که گرفتن قتل عام در جای دیگر در جهان ما دارای منابع و معده به رفتن و انجام آن است.

که یکی از مشکلات گره خورده است تا در یک بخش از جهان است. و به خوبی می داند که وجود دارد در این جهان که در آن مردم در حال گرفتن قتل عام شدند. و من فکر نمی کنم که ما در حال انجام به اندازه کافی.

بلومبرگ نمی جمهور برای اجرا در سال 2008 به جای خدمت دوره سوم به عنوان شهردار به پایان رسید که در سال 2013. پس از او در سمت چپ او ادامه داد: به دنبال مسائل مانند تغییر آب و هوا و بهداشت عمومی از طریق کار بشردوستانه خود را.

بلومبرگ بودجه امریکا تعهد است که دولت و رهبران محلی متعهد به جلسه اهداف پاریس آب و هوا خبر داد. در سال 2018 شد به نام سازمان ملل متحد و نماینده ویژه اقلیمی و او شخصا تحت پوشش ما را از کمک به سازمان ملل در تلاش برای دیدار با پاریس معیار. او اجرا می شود بلومبرگ انجمن کسب و کار که در آن سومین کنفرانس سالانه در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد که به ارمغان می آورد با هم مقامات دولتی (از جمله برخی از سران دولت) و کسب و کار به بحث در مورد “چالش های جهانی.” به عنوان بورسی را Umair عرفان آن قرار داده است, عصر ایران تبدیل شده خود را به آمریکا “عملا آب و هوا سفیر.”

که در حال حاضر مجموعه کاملا در تضاد با رئیس جمهور تهمت که تصمیم به عقب نشینی از توافق پاریس است در برخی از راه های بالا بلومبرگ است فعالیت در این منطقه است. گرمایش جهانی است که بدون شک برای رفتن به یک چالش بزرگ برای آینده رئیس جمهور و چیزی بلومبرگ گفت: او را یک اولویت است. اما مانند هر دولت آن را فقط به یکی از بسیاری از بحران های پیش رو است.

بلومبرگ نیست تنها نامزد خواهد شد که به پاسخ خود را برای حمایت از جنگ عراق. به عنوان شهردار نیویورک, Bloomberg دقیقا نمی باید گفت آنچه اتفاق افتاده است هر چند او در پشتیبانی از جنگ و بعد از آن مخالف کنگره در تلاش برای قرار دادن یک جدول زمانی خروج در سال 2007.

او را تبدیل به یک کمی بیشتر شک و تردید ما را در طولانی مدت تعهد در طول زمان و به خصوص از جنگ توانایی برای منحرف کردن اذهان از مسائل دیگر در خانه و خارج از کشور. او گفت: شورای روابط خارجی در ماه گذشته است که “در حقیقت بزرگترین سیاست خارجی اشتباه پس از جنگ جهانی دوم بود که از سال 2003 حمله به عراق بود.”

بنابراین او اذعان کرد اشتباه اما موضع خود را نیز تا حد زیادی به نظر می رسد: بیایید حرکت می کند و مقابله با این وضعیت آن را به عنوان نه به عنوان یکی از خواسته های آن می تواند باشد.

“امریکا می خواستم برای رفتن به جنگ اما به نظر می رسد بر این اساس بود که معیوب هوش, و آن را یک اشتباه بود” بلومبرگ گفت: در ماه ژانویه سال 2020 است. “اما من فکر می کنم مردم ساخته شده است که به اشتباه آن را صادقانه و این شرم آور است زیرا آن را از سمت چپ ما گرفتار و آن را به سمت چپ خاورمیانه در هرج و مرج از طریق امروز.”

او قبلا گفته او را حفظ تعداد کمی از نیروهای نظامی در مناطقی مانند افغانستان برای مبارزه با تروریسم ماموریت هر چند سخنگوی کمپین همچنین گفت: Vox نامزد حمایت خواهد کرد تلاش برای رسیدن به یک طرح صلح در افغانستان است که اجازه خواهد داد که برای “عاقلانه خروج” نیروهای آمریکا.

بلومبرگ نیز مواجه انتقاد خود را تا حدودی نرم و رویکرد به چین است. در یک مصاحبه در سال گذشته بلومبرگ گفته مارگارت هوور میزبان از PBS را شلیک خط است که این کشور با شی جینگ پینگ “بود که یک دیکتاتور.”

“او برای جلب رضایت موکلین و یا او را به زنده ماندن” بلومبرگ گفت.

یازدهم به طور پیوسته افزایش قدرت پایین ترک خورده در مخالفت هر دو در داخل و خارج از دولت زندانی بیش از 1 میلیون قومی Uighurs در “آموزش مجدد” اردوگاه و پیوسته تجاوز در هنگ کنگ استقلال. هر چند بحران در اطراف coronavirus ممکن است تند رژیم خود را در راه این چالش های دیگر نیست, آن است که بیشتر در معرض این محدودیت ها از چین به حکومت استبدادی.

همانطور که واشنگتن پست گزارش بلومبرگ کسب و کار رشد کرده است در چین و او ساخته شده است روابط با مقامات چینی — همان آنهایی که او را مجبور به مقابله با مسائل دشوار مانند تجارت تغییر آب و هوا و حقوق بشر است.

بلومبرگ گزارش خبرنگار نیز گفت: یک داستان رو کشته و بیش از ترس است که انتشار آن می تواند صدمه دیده است بلومبرگ شرکت در چین است. که البته اولین بار نیست که چین از پتانسیل های اقتصادی قرار داده است برخی از کسب و کار در موقعیت بی دست و پا: نگاهی به NBA است که در مواجهه عمده اختلاف بیش از یک دلار هنگ کنگ صدای جیر جیر.

بلومبرگ گفت: برای قرار دادن شرکت خود را در یک نابینا اعتماد. اما اینکه آیا او هنوز هم حمل بر ذهنیت ساخت سازش با چین برای محافظت و یا رشد روابط اقتصادی به ریاست جمهوری خود را به نظر می رسد برجسته سوال.

در هر صورت بلومبرگ گفته است که آمریکا و چین باید “پیدا کردن راه هایی برای کار با هم” و رد تهمت را دشمن جنگ تجاری به عنوان یک استراتژی مناسب. یک کمپین سخنگوی اذعان کرد که چین نیست و بازی با قوانین اما به گفته یک بلومبرگ دولت فکر نمی کند که تجارت جنگ است که این روش درست است.

به جای بلومبرگ خواهد سرمایه گذاری زیرساخت و آموزش و پرورش در صفحه اصلی در ایالات متحده و تقویت اتحاد با دیگر کشورهای آسیایی است. “سپس از موضع قدرت [ایسنا] منجر خواهد شد جدید و بهتر مشارکت تجاری و احیای نهادهای بین المللی مانند سازمان تجارت جهانی به منظور نوشتن قوی تر قوانین جهانی و فشار چین به بازی با آنها” مبارزه سخنگوی گفت.

بلومبرگ نیز گفت: قانون حمایت از او برای تحریم کسانی که مسئول نقض حقوق بشر در هنگ کنگ و سین کیانگ که در آن Uighurs در حال surveilled و بازداشت شد. آن را نشانه امیدوار کننده ای از برخی از سختی اما که ممکن است به “پیدا کردن راه هایی برای کار با هم” بسیار سخت تر برای هر دو ایالات متحده و چین است. بلومبرگ نامزدی موضع در تضاد با برخی از رقبای دموکرات — و آن را قطعی خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان بورسی را Emily Stewart به نوشته بلومبرگ “است که حقایق بیش از داستان داده ها بیش از سیاست و واقع گرایی بیش از فصاحت و بلاغت است.” انتظار می رود این ترجمه به سیاست خارجی بیش از حد.

بلومبرگ به کمپین گفت: احیای رهبری آمریکا خواهد بود یک اولویت بالا از جمله بازسازی اتحاد و تجدید تمرکز بر دیپلماسی به عنوان یک رفت و آمد مکرر. اکشن تغییر آب و هوا نیاز به هر دو از این و بلومبرگ را در حال حاضر شروع به سر با یک مقدار عادلانه از جهانی به حسن نیت و قوی مشخصات در مورد این موضوع.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت امور خارجه مشخص شده است هرج و مرج و سیاست و تضعیف از کارمندان انتظار می رود یک بلومبرگ وزارت خارجه به چرخش در جهت مخالف با اطلاعات کارشناسان و buzzwords مانند “سرمایه گذاری استراتژیک” و “هماهنگ” نرم افزار” — به عبارت دیگر یک نوع مفهومی ادغام بوروکراسی دولتی و بلومبرگ ابتکار جهانی.

بلومبرگ قطعا نگاه به انسان دوستی خصوصی و گروه های مدنی به ادامه همکاری با بخش دولتی در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا. مشارکت بخش خصوصی و دولتی هستند و هیچ چیز جدیدی برای دولت اما بلومبرگ سخنگوی کمپین گفت که نامزد آنها را می بیند که لازم است در سراسر طیف وسیعی از مسائل از هک و جرایم اینترنتی به بیماری های همه گیر. بهداشت جهانی است به احتمال زیاد به یکی دیگر از موضوع کلیدی است و یکی دیگر از منطقه که در آن ما می تواند reassert رهبری آن را تا حد زیادی خالی.

در غیر این صورت بلومبرگ به نظر می رسد آماده به دنبال یک بازی بسیار میانه رو و دموکراتیک در سیاست خارجی. او به حمایت از TPP. هر چند او در ابتدا مخالف توافق هسته ای ایران, او می گوید: او به عقب بر گردیم به توافق با ایران بدون پیش شرط. او می گوید که متعهد به تلاش برای پیدا کردن واقعی توافقنامه صلح در افغانستان است.

آن را وعده به بازگرداندن ثبات و شاید یک درجه از حالت عادی به سیاست خارجی آمریکا — این بار با یک تاجر میلیاردر که ترجیح پراگماتيسم و برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>