آنچه امریکا را فراموش کرده در مورد جو بایدن

یکی از واترگیت را کمتر آشکار است اما اثرات ماندگار شد که یک سیاستمدار را “شخصیت”—مدت جادار که در نهایت شامل تمام انواع قرار فضائل و معایب—تبدیل یک شی به طور فزاینده ای به وسواسی نظارت بر مطبوعات ، این یک تغییر قابل توجه. جان اف کندی به عنوان مثال معروف شد بی وفا به همسر خود و در عین حال به عنوان Lesley Stahl گفت Radiolab در سال 2016 “ما نمی خواهد از خواب چاپ است که حتی اگر زمزمه شد با صدای بلند به اندازه کافی به گسترش در سراسر کشور است. آن را فقط انجام می شود.” کسانی که decorous کنوانسیون سقوط در پی تهاجمی بیشتر مطبوعات فعال توسط ریچارد نیکسون جنایت. بنابراین در سال متعاقب آن, آیا هر توهمات عمومی ممکن است تا به حال در مورد آن رهبری سیاسی. اگر چه وجود دارد بسیاری از دلایل سقوط نیکسون به دفتر بیضی نوار است که در نهایت نقش ایفا می کنند او را فراتر از شک به چیزی دیگری نیز هست: آنها نشان داد میزان شکاف بین خصوصی دسیسه مردان برگزار شد که دفتر و عمومی خود را تحمل. و هنگامی که مطبوعات کمک کرده بود نشان می دهد که فاصله آن غیر ممکن است به آن را دوباره.

به عنوان توافق ضمنی برای حفظ خصوصی گناهان سیاستمداران خارج از محدوده شروع به ساییده شدن یک واقعیت سیاسی پدید آمده است. آن تنگی—که با همه از جمله تحولات—گاهی اوقات یک کمی خودسرانه است. بسیاری از رسوایی شد به طور طبیعی در مورد رابطه جنسی و تعداد کمی بودند که به اندازه یک حقوقی نقض به عنوان واترگیت شکستن در و پوشش. در سال 1976 در کنگره وین هیز استعفا داد و هنگامی که آن را کشف شد او شده است می خواهم نگه داشتن یک زن جوان در کارکنان خود را که معلوم شد با وجود پرقدرت انکار به معشوقه خود است. سمت مالی از این اهمیت, البته, اما تا به بخشی از مردم که از آمدن به دیدن شخصی به عنوان سیاسی—آیا فریب دادن و دروغ گفتن چیزی که استفاده می شود را رد کرد و به عنوان صرف “رسوایی است.” به اصطلاح شخصیت سوال تنها در افزایش اهمیت بیش از چند سال آینده: جیمی کارتر برنده در بخش های متضاد اخلاقی او probity با نیکسون-فورد دولت (در سال 1979 جیمز Fallows خواهد backhandedly تماس کارتر “را به عنوان قابل تحسین یک انسان که تا به حال برگزار شد و کار”). و در سال 1987—charmingly به نام “سال زن مقبول سفله” توسط وال استریت ژورنال—Gary Hart پیشتاز برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری خواهد بود به ارمغان آورد پس از امر تلقی می شد (با وجود اعتراضات که خیانت “نکرده اند و کسب و کار از آمریکا برای 200 سال”) نه تنها ارزش خبری دارند اما رد صلاحیت.

در کتاب خود تمام حقیقت را در مورد هارت مت بای پیشنهاد—در گذشت تاسف ظهور “این خشونت فشرده سازی از سیاست و مشهور و پلیس اخلاقی”—که شخصیتبه عنوان یک سطل مدت برای انسان نقص است که منعکس کننده یک سیاستمدار تناسب اندام تبدیل شده بود distressingly و حتی unsustainably وسیع است.

این نه فقط در مورد رابطه جنسی آن را به عنوان در هارت مورد بلکه در مورد این که آیا شما به زبان آمده یک خط شما آرزو شما می تواند به عقب و یا ساخته شده یک سرمایه گذاری شما احتمالا باید در مورد اینکه آیا شما همیشه می خواهم بدست سنگسار و یا چیزی نوشته شده است ساده لوحانه در یک مدرسه کاغذ. هیچ چیز اهمیت بیشتر در یک سیاستمدار از خود ضروری شخصیت و هیچ تکه تکه خصوصی و رفتار و هیچ لحظه ای از ضعف و یا سوال برانگیز قضاوت بیش از حد ناچیز به روشن کردن آن.

هنگامی که یک فرد خصوصی انجام شد درک به تجاوز در توانایی خود را به انجام خود کار تعهد کاهش یافت و به تصمیم می گیرید چه چیزی را در مورد آیات از این نوع در خصوص اینکه آیا آنها ارائه نامزد نامناسب برای خدمات عمومی. بسیاری از ما دهه را صرف بودن با نوردهی به همه جا شخصی کاستی از سیاستمداران است. ایده این بود که ما عاقلانه عمومی سزاوار به دانستن تمام حقایق مصرف پلیدی و سوخت و ساز آن را به صدا و دموکراتیک نتیجه انتخابات. اما از آن شده است کثیف را تغییر دهید. این درست نیست که سازمان های رسانه ها هستند و نه منسجم و نه روشن است که درباره آن رسوایی ها ارزش خبری دارند; مشکل این است که ما اعضای که vaunted عمومی میدان شده اند قادر به آشتی دادن این زشت مواجهه با آمریکا آرمان دموکراسی از لحاظ تئوری خدمت می کند. و بنابراین آمریکایی ها شده اند, عنوان, برای برخی از زمان به سمت چیزی شبیه اخلاقی و فرسودگی شغلی.

در سال 1987 Gary Hart احساس نامعقول هدف قرار دادند. او تنها نبود; بسیاری از آمریکایی ها یافت خبرنگاران که در بوته پنهان شدند به داستان هارت و دانا برنج از گناه پر شور نفس بیش از حد. از سوی دیگر Cokie رابرتز گفت Radiolab که برخی از زن خبرنگاران در آن زمان احساس کردند که هارت انجام شد بیش از بازی منصفانه. “زمان وجود دارد زمانی که شما می خواهم در یک اتاق که در آن او می خواهم آمار در هر زن در اتاق,” او گفت:. “زنان راه درمان شدند چیزی بود که ما فکر می کردیم و من همچنان به فکر می کنم خوب سنج از شخصیت. … ما در حال گسترش جهان از آنچه که عمده شخصیت نقص.”

وجود دارد یکی دیگر از تلفات غیر منتظره که در سال 1987 انتخابات ریاست جمهوری تحت سلطه سیاست های شخصیت: جوزف بایدن.

بایدن مجبور شد برای پایان دادن به اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از او داشت کپی قطعات از سخنرانی انگلیسی, سیاستمدار نیل Kinnock حتی ظاهر می شود به ادعای جزئیات از Kinnock را داستان زندگی خود را به عنوان خود. او همچنین به وام گرفته اند بیت از سخنرانی از رابرت کندی و هوبرت هامفری و به نادرست footnoted یک تکلیف در مدرسه قانون است. آن را بعید است که این اکتشافات را به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود در دو دهه قبل است. نیویورک تایمز به نام بایدن “دومین قربانی از شخصیت موضوع در یک مسابقه برای کاخ سفید است.” “هر چیز دیگری که ممکن است یا ممکن است نه اثبات خروج از سناتور آمده است. از این مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری نشان می دهد چقدر 1988 کمپین متفاوت از پیشینیان خود” بار قطعه اشاره کرد. “پیش از این هرگز نامزدهای اتهام نقص شخصیت پدید آمده به طوری که در اوایل و یا ثابت به طوری کشنده است.”

ممکن است شخصیت مسئله واقعا به اوج خود رسید و در سال 1987 که همچنین سال است که رونالد ریگان شکست خورده نامزدی رابرت بورک به دیوان عالی کشور (غرق شده با کمک بایدن) شد مختصر برای آنچه که تصور می شد به عنوان حمله شخصی به صورت حزبی ، بایدن در حال حاضر میانسال—44!—زمانی که او برای اولین بار این تجربه متجدد واکنش به گذشته خود را شکست. بسیاری از سیاسی خودی به خصوص دیدم کسانی که نقایص به عنوان جزئی: دموکرات ها ماند که مادر در مورد Gary Hart صحبت کرد تا در بایدن دفاع. حتی جمهوری خواهان در دفاع از او. “من را دیده اند هرگز خواهان به طور کامل حمایت از یک فرد در پایان مقابل این طیف به عنوان آنها شده اند با جو” سناتور. Howard M. Metzenbaum یک دموکرات از اوهایو و نیویورک تایمز گفت. سناتور. Strom Thurmond گفت: “من همیشه او را به یک نوع انسان است.” نیویورک تایمز مشاهده شده است که این دفاع “منعکس آقای بایدن پذيرش در سنا ‘باشگاه’ که در آن آقای هارت بود که همیشه به عنوان یک انزواطلب است.”

R. W. اپل جونیور ارزیابی بایدن 1987 نامزدی انتخاب مناسب استعاره برای توصیف آنچه رفت: “در مراحل اولیه از یک معاشقه تجاوزات می تواند کشنده باشد اما به خوبی ریشه ازدواج آنها ممکن است به سرعت ببخشند; پس از آن در سیاست است. تقریبا اولین چیزهایی که بسیاری از رای دهندگان در مورد آموخته آقای بایدن گذشته از خود را به نظر می رسد خوب و articulateness بود که او انجام داده بود چیزهایی که اکثر مردم در نظر کمی سوال برانگیز است.” به عبارت دیگر بایدن ممکن است آشنا به واشنگتن است. اما سناتور از دلاور نبود به طور گسترده محبوب و شناخته شده به خصوص مقدار و در بقیه از امریکا است.

شخصیت نبود تقلیل به یک شهرت. آن را بیشتر شخصی آمالگام و یکی که در بایدن را مشاهده سزاوار برخی از اندازه گیری از حریم خصوصی.

بایدن در حال حاضر فقط در یک “ازدواج” با بسیاری از رای دهندگان آمریکایی—با تشکر در هیچ بخش کوچکی به تصرف در سنا و ارتباط نزدیک با رئیس جمهور باراک اوباما. او را به یک نام خانگی. اما به عنوان او می آید حداقل به همان اندازه موشکافی برای خود شخصیت اخلاقی برای خود سیاست, 33 سال بعد از آن ما می توانید ببینید دو چیز است: 1) که مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت تحریف شده—شاید فراتر از به رسمیت شناختن—توانایی ما به درستی قضاوت مسئله اخلاقی رفتار شخصی در سیاست آمریکا; و 2) که ما می توانید اطلاعات زیادی در مورد چگونگی بایدن خودش فکر می کند در مورد شخصیت سوال با دیدن چگونه آن را زمانی که او ریاست بر 1991 کلارنس توماس جلسات.

یکی می تواند استنباط چقدر بایدن متنفر ظهور “شخصیت” به عنوان یک ماده از نگرانی عمومی با توجه به تمایلی او به نظر می رسید چند سال پس از از دست دادن ریاست جمهوری اولیه در مورد این مسئله به دیدن توماس ارزیابی در شرایط یکسان. جیل آبرامسون و جین مایر نوشتن در عجیب و غریب عدالت است که بایدن آگاه بود اوایل از تپه اتهامات اما “رفت از راه خود را به نشان می دهد که هر گونه اتهام رفتار نامناسب—او ساخته شده هیچ اشاره ای از تپه ها و یا اتهامات او را البته بودند نه در خور بحث است.” در واقع در یک سخنرانی او در توضیح انتخاب خود به رای بدون در توماس در کمیته او ساخته شده یک نقطه به نقطه می گویند “هیچ سوال وجود دارد با توجه به نامزد شخصیت و شایستگی و اعتبار و یا اعتبار.” او گفت: این کمیته قبل از هیل اتهامات عمومی رفت: “من معتقدم که وجود دارد برخی از چیزهایی که در موضوع در همه است که شخصیت او. این است که در مورد آنچه که او معتقد است نه در مورد او چه کسی است.”

بایدن در بیانیه خیانت برخی از نگرانی چگونه لغزنده و قدرتمند رده “شخصیت” و بعد فورا رفت واز. شخصیت نبود تقلیل به یک شهرت و نه آن را تعریف شده توسط یکی از اقدامات, اما, اعتراض آن را بیشتر شخصی آمالگام و یکی که در نظر او سزاوار برخی از اندازه گیری از حریم خصوصی. بایدن تساوی بسیار کنجکاو تمایز در این زمینه: او فرض میکند که توماس می تواند و باید در نظر گرفته شود در آنچه که او معتقد است—یادآوری میکند که چه کسی معتقد است که حداقل از لحاظ تئوری هم جدا از آنها چه کسانی هستند.

بایدن را شدید محرومیت از شخصیت به عنوان یک معیار برای اداره عمومی به اشتراک گذاشته شده توسط بعید است حزب: آنیتا هیل. با توجه به آبرامسون و مایر تپه نیز ناراضی است که شخصیت تبدیل شدن به یک موضوع تعیین کننده در سیاست آمریکا است. قبل از اینکه او ادعا عمومی رفت او گفت: دوست “است که او تا به حال شده است وحشت زده’ توسط درمان های قدیمی خود را در دانشگاه ییل پروفسور رابرت بورک دریافت کرده بود در طول نافرجام جلسات تایید دیوان عالی کشور در سال 1987. او نمی خواست برای دیدن نامزد یکی دیگر از هم جدا پاره بر اساس شخصی خود شخصیت: ‘Bork و توماس باید ایستاده و یا سقوط بر روی ایده های خود را.’ ”

Biden shakes hands with Simpson in the committee room

سنسور. آلن سیمپسون و جو بایدن پس از قوه قضائیه کمیته رای دادند نه به توصیه تایید دیوان عالی کشور نامزد رابرت بورک در طول یک جلسه در کاپیتول هیل در Oct. 7, 1987.

یوسف Duricka/AP

آن را تا حدودی مضحک است که بایدن—ساخته شده است که یک نقطه از رد شخصیت مبتنی بر سیاست در سال 1991—شده است اغلب متهم تبدیل آمریکایی فرهنگ سیاسی در آن بسیار زمینه را زمانی که او فرار Bork را تایید شنوایی در سال 1987 فقط به عنوان خود را در انتخابات ریاست جمهوری بود سقوط در شخصیت اتهامات مرتبط با. (او خارج از مسابقه در وسط جلسات.) Borking تبدیل به یک اصطلاح هنر به صورت ناعادلانه حمله به یک نامزد از طریق “سخت انتقاد یا تهمت.” بسیاری از محافظه کاران سرزنش بایدن به طور خاص برای طلوع در دوران تحت سلطه سیاست های شخصی تخریب حتی اگر این تلاش به نوبه خود افکار عمومی در برابر Bork (که خود را ذکر محافظه کار حقوقی, نظرات, اما همچنین نقش او احتمالا کمک نیکسون در واترگیت شنبه شب قتل عام) آغاز شد و توسط سناتور. تد کندی و ترکیبی از سازمان های مردمی. در واقع بایدن تلاش برای حفاظت از Bork حریم خصوصی, امتناع, برای مثال, به حکم Bork را اجاره ویدئو تاریخ. در سال 2008 سابق بایدن کارآموز توصیف بایدن تعهد به نظری جدایی از خصوصی و عمومی خودشان در این لحظه مهم در سال 1987: “من دیدم آقای بایدن در تلاش برای تمرکز جلسات در قاضی Bork قضایی فلسفه و نه از زندگی خصوصی خود را در قریب به اتفاق فشار سیاسی از گروه های ذینفع در سمت چپ. … او همه چیز را در قدرت خود را برای مقاومت در برابر سقوط از مرزهای.” هنوز با شنیدن یکی از اولین تلویزیونی می شود و Bork خود بود underprepared که هیچ چیز را به نوبه خود جزر و مد بازگشت به نفع خود. مجلس سنا رای دادند در برابر نامزد با وسیع ترین حاشیه در تاریخ است.

این بسیار دقیق است: بایدن حفظ تمایز بین زندگی خصوصی و عمومی و حتی زمانی که آن را نه به لحاظ سیاسی به نفع انجام دهد. آینده معاون رئیس جمهور با بی میلی به عمل در تپه حساب تا زمانی که او مجبور شد به خوبی مستند شده است. بنابراین این واقعیت است که او در نظر گرفته دفن اخلاقی دیگر نگران اتهامات در مورد نامزد مناسب و معقول چیزی که به انجام — برای جلوگیری از besmirching شخصیت خود را. هر نیویورک تایمز “در موارد دیگر به عنوان قضائیه رئیس کمیته, [بایدن] گفت که او ساخته شده بود آگاه از بی اساس گزارش های نادرست توسط نامزد که او فاش به منظور حفاظت از شهرت خود را.” در کل بایدن به نظر می رسید به این باور است که یک نام خوب نیاز به حفاظت بیشتر از ادعایی خود را بد و اقدامات مورد نیاز قرار گرفتن در معرض. در سال 1992 مصاحبه با E. J. Dionne که در آن او به عقب نگاه کرد و در تایید جلسات او گفت که او پشیمان نیست دفاع از تپه و “حمله حمله” اما او همچنین روشن ساخته است که او نگران بود کمتر مورد آسیب به تپه شخصیت نسبت به توماس”. اذعان است که او می تواند متوقف شد این جلسات به منظور بررسی وجود دارد که آیا یک “الگوی رفتار” بایدن گفت که آن را نمی توانست عادلانه—به توماس. او نگران بود که انجام این کار اجازه خواهد داد تا شایعات در مورد توماس به گسترش است.

بایدن آیا, اما, پرداخت خدمات لب به دنیای جدید هر کس ساکن شد. او speechified—به توماس و همکاران خود را—در مورد چگونگی خصوصی سوء قطع با خدمات عمومی و چگونه قضاوت یک مرد متهم از جمله یک چیز می خواهم:

ما پسر بزرگ. من می دانستم که زمانی که من رئیس جمهور همه چیز رایگان بازی. کسی که اجرا می شود برای دیوان عالی کشور و یا منصوب به دیوان به عبارت دقیق تر باید درک کنند. آن را نمی پیشاهنگی پسر, آن را Cub Scouts.

بایدن همچنین توضیح داد که این جلسه بود “نه رفراندوم” در مورد اینکه آیا آزار و اذیت جنسی یک قبر جرم—شد—اما در مورد این که آیا آن را تا به حال رخ داده است. “در حال حاضر” او خطاب توماس “ما قصد داریم به شنیدن بیشتر شاهدان که در حال رفتن به در آمده و اثبات موقعیت خود را و او. ما پیدا کردن اینکه آیا آنها در حال گفتن حقیقت است یا نه به عنوان بهترین که ما قادر به انجام درست مثل شما به عنوان یک قاضی در حال هنگامی که شما نگاه کنید آنها را در چشم و قضاوت کرد.”

چه ظهور است یک پرتره یک مرد باهوش به اندازه کافی برای بیان تغییر آداب و رسوم و حتی اگر او از بخش خصوصی در برابر آنها.

به عنوان ما در حال حاضر می دانم که بایدن به تماس سه شاهد که می توانست صحبت به اینکه توماس به حال یک الگوی آزار و اذیت جنسی. آنجلا رایت-شانون و Sukari Hardnett آماده شد به شهادت به توماس ” رفتار و فرهنگ در کمیسیون فرصت های برابر شغلی. بنابراین یک سوم زن رز Jourdain, که گفت که او می تواند به بالا رایت شهادت و آماده شد برای انجام این کار در حالی که به شدت بیمار است.

در سال 2017 بایدن گفت وگ نوجوان که او می خواست شاهدان به شهادت و که آنها را رد کرده بود. “من قادر به متقاعد کردن سه زن ما می subpoenaed به همکاری با شهادت. در آخرین لحظه آنها را تغییر ذهن خود و گفت که آنها نمی خواهد آن را انجام دهد. من تا به حال آنها را امضا استشهاد گفت: “من می خواهم به شما می آیند و شما می گویید: “نه, من نمی خواهد آمد.” ‘” نامه ای به آن اثر وجود داشته باشد برای رایت—آن را در شنیدن متن و خرس رایت را امضا و همچنین بایدن ، اما مایر و آبرامسون گزارش در مورد چگونه است که نامه ای به دست می آمد وارد ضبط می کند از راه دور مسابقه بایدن حساب:

انتقاد بایدن از دفتر به نام Middlebrooks [رایت وکیل] و ارائه به انتشار رایت از او احضاریه—اگر او مایل به می گویند که او تا به حال درخواست لغو. رایت پاسخ بود به طور معمول بلانت: ‘مزخرف. پس من اینجا نشسته ام به مدت سه روز به نام نام?’ Middlebrooks نیز خودداری کرد. ‘شما نمی خواهید به نگاه خود را مانند او برش و در حال اجرا است. او کلید دوم شاهد و ما می خواهیم داستان ما شد.’

بایدن دفتر نگهداری راه مذاکره برای رایت به شهادت و رایت در نهایت به امضا رسید. همانطور که برای Hardnett او گفت: در یک سال 2018 مصاحبه با NPR که او تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا او را به نام.

چه حاصل از این همه, به نظر من یک پرتره یک مرد باهوش به اندازه کافی برای بیان تغییر آداب و رسوم و حتی اگر او از بخش خصوصی در برابر آنها. بایدن می خواهد خوب کار می کند بسیار سخت به نگاه خوب و squints بسیار سخت را امتحان کنید تا خوب و خوب همین معنا. اما با توجه به انتخاب بین افشای یک همکار خودی مشکوک انجام و یا خودداری از آن اطلاعات را از مکان او ظاهرا نشان دهنده بایدن محافظت خودی. در مواجهه با ترور آنیتا هیل شخصیت (که اتفاق می افتد در زمان واقعی خود) و بالقوه ترور توماس ” او محافظت توماس و نمی تپه. بایدن با اولویت حفظ خودی شهرت بیش از حق مردم را بدانند.

یک مرد ممکن است اثار کمی از های مختلف سخنرانی (یا در دانشکده حقوق). یک مرد ممکن است همچنین ماساژ نامطلوب داستان به یک چاپلوس یکی. از آن او که به شدت می خواستم آنجلا رایت-شانون و Sukari Hardnett به شهادت بایدن حفظ آن بود که آنها کشیده. و یا شاید به عنوان او همچنین پیشنهاد کرد آن تپه اولویت که رایت نگه داشتن آرام: “بایدن و چند تا از بالای اعضای هیات گفت که آن را به حال شده است از تپه و وکیل او بود که عمدتا مخالف خواستار رایت” مایر و آبرامسون نوشتن. اما هیل را تکذیب کرد این. “ما در حال انتظار برای آنجلا رایت شهادت, درست مثل هر کس دیگری” هیل گفت. “ظاهرا چیزی را اشتباه رفت. من به عنوان تعجب هر کسی که او را نمی كشد.”

بایدن داستان در مورد تمام این کاملا نمی اضافه کنید. او out-and-out اشتباه—رایت استشهاد وجود دارد و او آن را امضا کردند!—اما در کل درهم و برهم است و ناقص و حذفیات و خطاهای تعلق به نفع خود. بایدن به وضوح حس حتی در آن زمان که تماس رایت ممکن است نگاه بد. زمانی که سناتور دموکرات تصمیم گرفت در برابر تماس با او و بایدن بیرون آمد و گفت: کارکنان خود را به نتیجه کامل رای کمیته بود 13-1 علیه او شهادت “با خود را به عنوان تنها حامی.” اما دو تن دیگر از سناتورهای دموکرات در این کمیته گفت: آنها به یاد می آورد چنین رای می دهند. هوارد Metzenbaum یک دموکرات گفت: “من فکر نمی کنم بایدن بود مضطرب به آنجلا رایت است.”

حتی به عنوان بایدن تلویحا محافظت توماس’ حریم خصوصی او علنا به او گفت “شما نمی خواهد تحت تاثیر این مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. هیچ کس می رود از طریق سفید داغ تابش خیره کننده از این فرایند در هر سطح و به هر دلیلی و بیرون می آید و بی پیرایه است.” او همچنین انتخاب جذاب استعاره برای, چگونه شخصیت باید درک شود: “اما قاضی هیچ کس شهرت هیچ کس شهرت یک عکس; این عکس متحرک. و تصویر است که ساخته شده و شما ساخته شده است یک بخش گسترده ای از آن گذشته 43 سال.”

من شده است خواندن بایدن به عنوان یک “تصویر متحرک” به دلایل روشن—برای درک بهتر که بایدن بود که قبل از او ابداع شده بود در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک گرم و فرانک “عمو جو” که gaffes بخشی از جذابیت خود را. این آخرین عکس عضلانی تصویر عمومی که در آن او را به خوبی ریشه ازدواج به آمریکا استوار است. به دنبال بازگشت به چند دهه نه تنها نشان می دهد یک معامله بزرگ بیشتر در مورد که بایدن بود—آن را نشان می دهد که چگونه آمریکا گفتگو در اطراف آنچه انتظار ما از مقامات دولتی توسعه یافته بیش از حد. من درک می کنم که چرا بایدن می خواهد باقی لیزر متمرکز تنها در تاریخ خود را پس از کمک به تصویب خشونت علیه زنان عمل می کنند. اما سال های قبل بودند و مهم است. آنها تعریف شده چگونه ملت خواهد و نمی خواهد دست و پنجه نرم کردن با رسوایی در اطراف جنسی—یک کره که “dirtiness” تا به حال عملکرد ایجاد یک فضای امن از انواع برای مردان در تمام نسل های قبلی, اما که در حال تبدیل شدن رقابت سیاسی و عمومی است.

جزئی از انتشار رسوایی در سال 1979 نشان داده شده که چگونه حساس این تمرکز جدید بر خصوصی انجام شد و چقدر ایده برگزاری نر سیاستمداران پاسخگو خطرناک در نظر گرفته شد و یا شدید و یا ناعادلانه. تد کندی بود به چالش کشیدن جیمی کارتر برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. Suzannah Lessard نوشت: 3,000-word مقاله در مورد کندی philandering به نام “کندی زن مشکل زنان مشکل کندی” برای جمهوری جدید. آن بحث به اندازه کافی است که TNR صاحب مارتی Peretz حاضر به انتشار آن باعث ویرایشگر مایکل Kinsley به استعفا در اعتراض (او بعدها بود rehired). واشنگتن ماهانه برداشت ستون بالا و ساخته شده آن را روی جلد آن شماره دسامبر.

Kennedy speaks to Biden, who is leaning in

تد کندی و جو بایدن در طول یک قضائیه کمیته تایید شنوایی در واشنگتن در ژانویه. 6, 2005.

Mark Wilson/گتی ایماژ

Lessard نقطه است که در حال حاضر آشنا: او استدلال می کند که شخصیت—در هر حوزه—شمارش. در حالی که حفظ حریم خصوصی مسائل تد کندی womanizing باید در نظر گرفته شود بازی منصفانه اگر او در نظر دارد به اجرا برای رئيس جمهور او می نویسد. او انتقاد “این مشکل پسند آقایان کد است که نگه می دارد که زندگی خصوصی سیاستمداران باید حد که چه تعداد مسائل جدی مانند یک انسان در مسائل و تنها که بسیار شل و بی اهمیت گزارشگر خواهد پایین تر خود را به نوشتن در مورد این نوع از خاک.” او مشاهده, هم, که وجود دارد بیش از یک بوی مدارا زیر بنای این نگرش در مورد آنچه که در رای گیری عمومی نیاز به می دانم که اگر مردم می دانستند چه سیاستمداران بودند واقعا دوست دارم آن را “ارائه آنها ناتوان از درمان این اطلاعات درست است. آنها خواهد بود بیش از حد شوکه آنها خواهد افتاد و روند سیاسی خواهد بود تحریف شده توسط irrelevancies.”

امروز ما در حال تمام راه را در طرف دیگر: overexposed به “است که مرتب کردن بر اساس از خاک” در مورد سیاستمداران و خسته از وظیفه مرتب سازی از طریق آن. به روند سیاسی شده است “تحریف شده توسط irrelevancies”? یا این درد مداوم فرایند مرور “شخصیت” سوال شده است در کل ارزش آن را?

در پاسخ به این پرسش باید oscillated. بیل کلینتون استیضاح دادگاه مثلا یک جمهوری خواه بود تلاش برای ایجاد “شخصیت” غرق یک رئیس جمهور اما آن کار نمی کند که راه. حتی به عنوان با توجه به رای گیری آمریکایی ها بیشتر شد شک و تردید که آیا رئیس جمهور بود “اخلاقی بالا و استانداردهای اخلاقی” آنها هنوز هم حمایت خود را از ریاست جمهوری و خروش اقتصاد که buttressed آن است. گفت: بسیاری از آنها نمی مراقبت از آنچه کلینتون در زندگی شخصی ارائه شده او کار خود را.

اخیرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انداخته است بسیار بزرگتر آچار به این تفاوت خوب. و در واقع انتخابات آینده بین دو مرد که دارای اب و هوای و حتی شکسته—شخصیت سوال ممکن است علامت دیگری شدید تغییر در چگونه ما آن را در نظر بگیرید.

آن را بسیار روشن در حال حاضر که تارا Reade بدخشان که جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993 به این معنی کم و یا هیچ چیز برای بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد داد. بیشتر گزارش های بازیگران برخی از شک و تردید در Reade اعتبار اما از یک انتخابات نظر آن شگفت انگیز است که چگونه کمی او ادعا به نظر می رسید به موضوع در وهله اول. با وجود این اخلاقی خواسته های #MeToo شده مردم را فردی احکام در مورد اینکه آیا آنها معتقد بودند Reade به نظر نمی رسد خیلی تحت تاثیر قرار دهد که آیا آنها را برای رای دادن به بایدن. لوسی Flores نوشت که یک مقاله برای برش سال گذشته توصیف ناراحتی او با تجربه هنگامی که او را لمس کرد و بوی موهای خود را در یک مبارزه انتخاباتی; لیندا Hirshman; و بسیاری دیگر از فمینیست صحبت کرد که برای Reade گفت که اگر در انتخابات ریاست جمهوری را پایین می آید به تهمت و بایدن آنها را با اکراه با استناد به اصل کاهش آسیب رای برای دومی. “من نمی خواهد می گویند از آن آسان خواهد بود” Hirshman نوشت. “من می دانم که چگونه ظاهرا ‘لیبرال’ تجاوز به انقلاب جنسی در هر راه قابل تصور.” اما او را فرو برد و او را رزرو و رای بایدن به هر حال. همسایه که موید Reade حساب می افتد به این دسته بیش از حد; او یک بایدن حامی و به احتمال زیاد باقی می ماند. من هرگز از بایدن حامی اما اگر او نامزد من هم رای خواهد داد برای او به این دلیل که در جریان فاجعه در ایالات متحده باید کاهش یابد. حتی Reade خودش در مصاحبه اخیر خود با madadi گفت: او می داند که کسانی که او را باور هنوز هم رای بایدن. (او همچنین اشاره کرد که او “نباید در حال اجرا بر روی شخصیت برای رئیس جمهور ایالات متحده است.”)

این اظهارات نشان می دهد که “شخصیت” ممکن است اجرای آن به عنوان یک تعیین کننده مسئله در سیاست آمریکا است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از ملموس شرایط اضطراری. وجود یک بیماری همه گیر. چهل میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان. بیش از 100 ، 000 افرادی که زنده بودند سه ماه پیش مرده است. سیاه, افراد کشته شدن با کمی به هیچ پاسخگویی در حالی که رئیس جمهور در دفاع از مؤتلفه آثار و ژنرال. با وجود خطرات خیابان ها با مردم و ناامیدی و ناخشنودی. در وسط همه این بایدن استقرار یکی از نقاط قوت منحصر به فرد خود را—همدلی به دنیا آمد و از بسیاری از تراژدی خانوادگی او را از طریق رنج می برد در حالی که در سیاست است. امریکا هایی است که در حال حاضر و جو بایدن خوب است در غم و اندوه است.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از ملموس شرایط اضطراری. وجود یک بیماری همه گیر. چهل میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری ادعا می کند.

او نیز مسلما با استفاده از شخصیت موضوع نشان می دهد آمریکایی ها شخصیت نگرانی به نهادی سوالات. زمانی که بایدن می گوید: “شخصیت در انتخابات” خط نیست در مورد خود شخصیت به همان اندازه به عنوان آن را در مورد شخصیت اخلاقی آمریکا است. مبارزات انتخاباتی خود است نه شخصیت محور. در این نقطه خاص در تاریخ است که عدم تاکید بر این خود ممکن است تغییر خوش آمدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن که هر دو شده است چهره های عمومی برای دهه باید هر اب و هوای شخصیت سوال با رد آن محل. اما آنها انجام داده ایم تا در راه های مختلف. مغلوب ساختن پیشی جستن به مسخره اخلاقی هر دو نسخه عمومی و خصوصی. او پیچ افرادی که برای او کار می کرد با پرداخت آنها را شناخت و آنها هرگز قادر به او را به انجام این کار در دادگاه. او شکایت کرد دشمنان تا زمانی که آنها داد تا رشوه ستاره پورنو, رابطه جنسی و استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه به بیشتر immiserate آسیب پذیر و افرادی که نمی بینم از طریق تقلب. او بیان نهایی از آمریکا id آزاد از هر گونه باقی مانده پیوریتن محدودیت و آمریکایی سرمایه داری آزاد از هر گونه قوانین و مقررات در همه اعم از حقوقی و اخلاقی یا اجتماعی است.

بایدن با اشاره به طولانی مبارزه از داخل تیررس شخصیت بحران به عنوان مدیر و موضوع. رکورد او مخلوط شده است; معایب که هزینه او نامزدی حزب دموکرات در سال 1987 هنوز هم وجود دارد. مسائل جدید مانند خود handsiness پدید آمده اند. همانطور که برای Reade: بسیار نوشته شده است در مورد او اعتبار, اما آن را به ارزش تکرار کرد که بایدن اعتبار است که در سوال بیش از حد. عجیب و غریب نهفته است او بارها و بارها می گوید—در مورد دستگیر شدن مسیر برای بازدید از نلسون ماندلا حتی اگر او نبود, در مورد راهپیمایی جنبش حقوق مدنی حتی اگر او نمی—آیا به عنوان مضر به عنوان عدم تمایل خود را به آنها را گیج کننده است. اما در این جبهه به عنوان با بسیاری از تهمت کف منحنی. بایدن اخلاقی تخلفات وجود دارد, اما او هنوز هم در پاسخ به حداقل چند خارجی استانداردهای علاوه بر برهنه خود را منافع خود. او می خواهد به عنوان خوب و شایسته با مردم از همه گرایشهای سیاسی جمهوری خواهان گنجانده شده است. این آخرین کلیدی است. هر چیز دیگری که ممکن است در مورد او می گویند—و گفت: من مقدار زیادی — او بسیار سخت کار می کرد در طول توماس جلسات به عنوان نمایشگاه توسط جمهوری خواهان حتی بیشتر از دموکرات ها.

اگر شخصیت هنوز یک ردیف موضوع برای آمریکایی ها دیگر نامزدهای مقدماتی حزب دموکرات را شانس بهتر از آنها. بایدن نیست شخصیت نامزد شده است. او ممکن است نجابت نامزد (نجابت بودن یک چاپلوس دسته که عفو و مشرف آنجا که شخصیت exacts و مانع). با توجه به جریان سیاسی زمین بسیاری از آمریکایی ها به نظر می رسد به توجه داشتن آرمان اخلاقی در همه—حتی اگر شما زندگی نمی کنند تا به آنها حتی اگر شما سخن بی معنی وبیهوده حقایق در تلاش خود را به سمت آنها حتی اگر شما در زمان قربانی عدالت برای شهرت—به اندازه کافی.

وجود دارد یک حرکت صعودی برای این کم میاره. اگر بایدن برنده خود را نمی خواهد یک cultish پیروزی و برخی از کاهش شور و شوق به سمت ریاست جمهوری ممکن است سالم اصلاحی به یک کشور که شخصیت ممکن است فراتر از تعمیر آسیب دیده. بدون شک رئیس جمهور بایدن را ببینید و شخصیت خود را تحت حمله توسط حزب مخالف اما این احتمال وجود دارد که قادر به انجام بسیاری از آسیب. بسیاری از مردم خسته, خشمگین و بیمار توسط خمیازه کشیدن شکاف بین آمریکا آرمان و آمریکا واقعیت. استاندارد شده خرد شده به حدی است که آن را سخت به تصور کنید که یک نامزد حذف بیش از یک شخصیت موضوع در حال حاضر. شاید این خوب است. این mythmaking اصرار به نوبه خود رهبران ما به بت های تاریخ—آیا کلینتون یا ریگان یا کندی—همیشه در تنش با حقایق زشت است که نگه داشته در حال ظهور در مورد آنها. البته ناهماهنگی شناختی بود و طاقت فرسا. البته آمریکایی آرمان گرایی نیست زنده ماندن مداوم قرار گرفتن در معرض عمومی از نظام سیاسی است که آن را ساخته شده است. اما اگر ما می توانید شروع به درمان رئیس جمهور به عنوان کارمندان به جای مشاهیر—اگر تلویزیون واقعیت جمهور به پایان می رسد مشهور ریاست جمهوری—که شده است یک چیز خوب است. و اگر معاون اول ریاست جمهوری اجرا شد و یکی از اولین تلفات از شخصیت سیاست خود را در اواخر صعود حرفه ای ممکن است علامت پایان آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma