چه هستند شانس ساندرز یکی دیگر از حمله قلبی قبل از ماه نوامبر ؟


Close-up on Bernie Sanders’ face.

برنی ساندرز در لاس وگاس در روز شنبه.

الکس ونگ/گتی ایماژ

در اوایل ماه اکتبر در حالی که مبارزات انتخاباتی در, نوادا, نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز بود با عجله به بیمارستان دچار درد قفسه سینه. او پذیرفته شد و تا به حال دو drug eluting قلب استنت قرار داده شده در خود left anterior descending artery—یکی از, معمولا شناخته شده به عنوان “بیوه ساز است.” سه روز بعد از انتخابات منتشر شد بیانیه ای در تایید آنچه هر تمرین پزشک می تواند استنباط—سناتور حال تجربه یک حمله قلبی.

در ماه های پس از او ظهور به عنوان سناتور در یک مسابقه رقابتی نگه داشتن مشغول مبارزه برنامه ریزی و انجام جدیت در بحث. اخبار از حمله قلبی خود را تا حد زیادی فروکش کرده از پوشش مسابقه او به تازگی اعلام کرد که او نمی خواهد به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد آن با وجود اکتبر وعده را به تمام مدارک پزشکی خود ، (شایان ذکر است که در ما تکه تکه سیستم مفهوم “کامل” مدارک پزشکی است که در واقع یک نوع فانتزی است. آنچه می تواند اثبات مفید در اینجا خواهد بود بیشتر گوشیهای اصلی سوابق نه فقط خلاصه; در ساندرز’ مورد حتی فقط چند کلید اسناد از سال گذشته در حال گسترش بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده در ماه اکتبر خواهد بود روشن.)

اگر ساندرز شد به افتخار وعده خود برای آزادی او “کامل” سوابق تقریبا یک تجزیه و تحلیل کامل خود را در کوتاه مدت خطرات بهداشتی می تواند ساخته شده است. به عنوان یک پزشک که ارزیابی این نوع از خطرات روزانه من باور دارم که همه نامزدها به خصوص آنهایی که مسن تر—و به خصوص مایکل بلومبرگ که به تازگی نشان داد که او دارای بیماری های قلبی قابل توجهی به اندازه کافی به حکم کرونر استنت در گذشته—باید سطح با مردم آمریکا و انتشار نه فقط خلاصه ای از شخصی پزشکان اما جامع و دقیق پرونده های پزشکی. اما حتی با اطلاعات ما در حال حاضر

آن را ممکن است برای گرفتن یک نگاه معنی دار در خطر بیشتر مشکلات سلامتی برداشت تا در طول سناتور مبارزات انتخاباتی. به نظر من خطر که در حال حاضر و نوامبر. 3 Sanders ممکن است تجربه هر یک از موارد زیر است: یک حمله قلبی دیگر زندگی را تهدید کند هر رویداد است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان (از جمله هر گونه “هشدار”) و یا حتی مرگ شود. خطر است و نه بی اهمیت و با ارزش است توضیح کامل.

اول به نظر می رسد شواهد کمی که ساندرز’ سلامت فعلی است مانعی برای روزانه لرز از یک کمپین ملی. با توجه به میزان حمله قلبی در ماه اکتبر او به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند قادر به مبارزات انتخاباتی با شور و نشاط و به احتمال زیاد تا خواستار موضع رئیس جمهور از استقامت نظر حداقل. و نه خود امید به زندگی, مرکزی, سوال, چند, بله, او باقی مانده انتظار می رود عمر کاهش یافته و از حدود 10 تا پنج سال پس از حمله قلبی خود را. اما او یک سال کم خطر است, به معنی شانس خود را از بازمانده کمپین خوب است. زمانی که ساندرز وارد بیمارستان در ماه اکتبر (با توجه به آنچه که ما گفته شده توسط خود پزشکان) خود را محاسبه شش ماه خطر مرگ بود و نه دلخراش به احتمال زیاد بین 11 و 19 درصد است. خوشبختانه موجب زنده ماندن خود را اولیه بستری و حادثه-رایگان دخالت چهار ماه تعداد کسانی که بهبود یافته اند و به بهتر از 95 درصد است.

که اسناد و مدارک منتشر شده توسط ساندرز کمپین ارائه اطلاعات است که به نظر می رسد مثبت: دو ماه پس از حمله قلبی برای مثال سناتور انجام شده 50 درصد بهتر در تست ورزش نسبت به مردان هم سن و سال خود که شرایط مشابه است. اما در مقایسه با مردان سن خود را بدون شناخته شده قلبی خود را ورزش ظرفیت توضیح داده شد توسط خود پزشکان به عنوان صرفا به طور متوسط. بنابراین آنچه که ما می گویند این است که هر چه آماری لبه ساندرز ممکن است تا به حال بیش از جمعیت عمومی از سالمندان همسالان در سپتامبر ضبط شد در یک لحظه در ماه اکتبر. او در حال حاضر cardiovascularly صحبت کردن حداقل یک نمونه ،

خطر چیست که nonfatal شرایط اضطراری می تواند او را دنباله بین در حال حاضر و نوامبر. 3 اپتیک از آن خواهد بود مهم به نژاد حتی اگر او نصب شده دیگر موفق و بازیابی سریع? ما باید راه های خوب از برآورد که شانس. گرانول داده ها از یکی از تاثیر گذار ترین قلبی و عروقی محاکمه 21st century نشان می دهد که پس از آزادی از بیمارستان پس از یک حمله قلبی مانند ساندرز’ 12-ماه خطر یا یکی دیگر از حمله قلبی و سکته مغزی یا مرگ تلقی باعث شده اند تا یکی دیگر از مشکل قلبی عروقی در مردان 75 ساله یا مسن تر بود حداقل 18.3 درصد و یا کمی بهتر از 1 به 5. این است که با وجود دوز روزانه از کلوپيدوگرل مواد مخدر ساندرز در حال حاضر طول می کشد برای کمک به جلوگیری از این نتایج (هر چند آن را نیز افزایش می دهد شانس خود را از خونریزی داخلی) همانطور که اشاره شد در پرونده او منتشر کرده است.

خبر خوب برای ساندرز است که او شانس خوبی در این چهار ماه پس از حمله قلبی است که زمانی که حدود دو سوم از این عوارض به طور کلی رخ می دهد. این بدان معناست که خود را در معرض خطر باقی مانده از سال در حال حاضر به احتمال زیاد در حدود 6 درصد است. اما از آنجا که او نیست منتشر شد رکورد کامل از اکتبر بستری ما نمی دانیم که اگر این تعداد است که در واقع قابل ملاحظه ای بالاتر یا پایین تر است. هر دو ممکن است. دانستن نتایج اولین قلب آزمایش خون (که به نظر می رسد شده اند غیر طبیعی هر چند دقیق زبان به ما داده شده است باعث می شود این کمی مبهم) با حضور برخی از ویژگی های کلیدی در نوار قلب (اطلاعات پزشکان او منتشر شده است آشکارا مبهم در این) و چه مدت آن از زمان او اولین تجربه علائم مربوط به حمله قلبی خود را به زمانی که عروق کرونر خود بودند stented باز می تواند به طور قابل توجهی تغییر این برآورد در هر دو جهت.

در انتخابات ریاست جمهوری در بیمارستان بستری شده هر دلیل مهم است.

وجود عنصر دیگری را در نظر بگیرید پشت راست خطر دیگری حمله قلبی و سکته مغزی و یا حتی مرگ شود. در انتخابات ریاست جمهوری در بیمارستان بستری شده هر دلیل مهم است. پس چگونه به احتمال زیاد است ساندرز به دیگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان بین در حال حاضر و در ماه نوامبر حتی اگر هیچ یک از این جدی تر حوادث قلبی عروقی رخ می دهد ؟ با تشکر از دولت بودجه تحقیقات مدیکر databanks ما می توانیم یک نگاه بسیار نزدیک در این. با استفاده از مدیکر ادعا می کند داده های محققان در دانشگاه ییل تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از بیمارانی که دچار حملات قلبی مانند ساندرز’. (به عنوان یک کنار با استفاده از صفت مانند خفیف, متوسطو یا شدید برای توصیف ساندرز’ حمله قلبی مفید است. آنچه که ما می گویند این است که این محققان به دنبال دقیقا در بیماران مانند ساندرز که تا به حال تجربه کرده و تقریبا همین مشکل را در همان زمان.)

در اینجا چیزی است که آنها را در بر داشت: بعد از ترک بیمارستان از یک سال خطر ابتلا به حداقل یکی از موارد بستري مجدد به هر دلیلی در مزایای مدیکر که دچار حمله قلبی مانند ساندرز’ در حدود 50 درصد (پایه سالانه خطر در میان گروه سنی بیشتر است مانند 1 و 6). دوباره موجب چهار حادثه-رایگان ماه در دنباله این تعداد در حال حاضر پایین تر برای Sanders. اما شانس خود را از یکی دیگر از بستری شدن در بیمارستان بین در حال حاضر و در ماه نوامبر به تنهایی به احتمال زیاد باقی می ماند بین 30-35 درصد است. در حالی که روزانه خطر کم است در اطراف 0.17 درصد ما بیش از 250 روز تا روز انتخابات. خطرات اضافه کردن.

چه فرصتی از صرف ER دیدار که پایان ندارد در بستری? این آمار ممکن است وجود داشته باشد اما من می توانم هر گونه اطلاعات در دسترس عموم برای پاسخ به این سوال (این تیم در ییل ندارد این اعداد). آنچه ما می توانیم بگویم این است که نرخ ER بازدیدکننده داشته است در عرض یک سال از حمله قلبی موظف است به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ rehospitalizations. این را حس می کند—اگر شما احساس کمی و شما به تازگی دچار حمله قلبی شما احتمالا در حال رفتن به آن را دریافت چک. در تجربه من با این بیماران شایع ترین تشخیص خوشبختانه “false alarm.” (من نگرانی در مورد اینکه آیا گریزی به اپتیک در اطراف یک ER بازدید در طول مبارزات انتخاباتی ممکن است اثر مخالف جلوگیری از یک نامزد از به دنبال مراقبت های اورژانس دقیقا زمانی که او به آن نیاز دارد بیشتر است.)

بنابراین کسانی که کوتاه مدت خطرات. چه در دراز مدت خطرات ؟ دوباره مدیکر ادعا می کند اطلاعات این بار تجزیه و تحلیل توسط محققان در دانشگاه UCLA و دوک فراهم می کند اطلاعات است. ما می دانیم که در پنج سال حدود نیمی از جمعیت که تا به حال حملات قلبی مانند ساندرز ” همچنان زنده است. هنگامی که او باعث می شود آن را یک سال کامل او شانس زنده ماندن اولین دوره ریاست جمهوری خواهد بود حدود 65 درصد خواهد بود و 40 درصد برای دو شرایط. خطر حمله قلبی در طول دوره اول قراردادن موشواره در حدود 30 درصد خواهد بود و رسیدن به حدود 50 درصد تا پایان دور دوم. (این خطر این نتیجه به طور خاص ممکن است بسیار بالاتر یا پایین تر اما داده های مربوطه خود را از بستری از اکتبر همچنان تحت قفل و کلید.)

چگونه ساندرز’ خطر یک اورژانس پزشکی (و یا حتی اپتیک کابوس یک هشدار اشتباه) در مقایسه با رقابت خود را? در حال حاضر آن است که غیر ممکن است برای گفتن. چرا که متاسفانه ما با کمبود قابل توجهی (و یا هر) سوابق نامزد باقی مانده. (ساندرز در واقع منتشر شده ترین اطلاعات در مورد سلامتی خود را از هر نامزد.) گرفتن سوابق آسان خواهد بود. امضا HIPAA انتشار فرم تمام است که مورد نیاز است. از وجود خارجی و کارشناسان خواهد بود قادر به ارزیابی و ارائه بینش بیشتر. در حالی که به نظر من این پرونده خواهد بود و بعید است به حرکت سوزن به نفع یا علیه هیچ کاندیدایی بسیاری از زمان وجود دارد مطمئن می شود موارد یا در حال حاضر یا در آینده زمانی که رای دهندگان باید از آن بهره مند اطلاعات است.

پزشکی شفافیت در سن سالمندی در انتخابات ریاست جمهوری یک عادت خوب است. بیایید شروع آن در حال حاضر.

نظرات بیان شده در این مقاله صرفا کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده دیدگاه ها و نظرات از بریگهام و بیمارستان زنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>