Floodwaters pool in the front yard of a home.

طوفان دوریان سیلاب در Georgetown, South Carolina در سپتامبر. 5, 2019.

Sean Rayford/گتی ایماژ

مایل از خط ساحلی است که یک بار محافظت و تغذیه Gullah-Geechee در حال فرسایش معرض طوفان سخت است که آسیب دیده و حساس ساحلی و اکوسیستم از کارولینای جنوبی دریای سلیمان. در سال 2018 هنگامی که طوفان فلورانس ناشی از جاری شدن سیل در Cheraw آلوده خاک شامل افزایش میزان سرطان زا بورد مدار چاپی از یک آژانس حفاظت از محیط زیست Superfund سایت برافروخته به خانه های مردم. باکتری ها-غنی pluff گل که باعث می شود تا دولت های آب شور باتلاق به طور بالقوه می تواند کمک در پاکسازی, اما marsh grass پایانی و آن را نمی تواند نگه داشتن خاک در محل. پس از آن دور شوی.

آن را ساده و در بیانیه ای از واقعیت است که تغییر آب و هوا است که در میان بزرگترین تهدید قریب الوقوع به نوع بشر—و جوامع از جمله کسانی که در کارولینای جنوبی در حال رفتن به یک نامتناسب رسید. آلودگی سوزان روز و افزایش سطح دریا که غرق در خارج کشور کم در میان مسائل را ساخته اند که کارولینای جنوبی “تا حدودی از نقطه نظر مسائل زیست محیطی گفت: Brenda Murphy, رئیس دولت, فصل NAACP.

کارولینای جنوبی مانند کشورهای دیگر در جنوب گرم است در یک شتاب کمتر از سایر نقاط ایالات متحده با توجه به یک ماه اوت 2016 سازمان حفاظت محیط زیست جزوه. اما به عنوان درجه حرارت جهانی در ادامه به افزایش کارولینای جنوبی است به احتمال زیاد به تجربه ناپایدار محصول دام آسیب بیشتر قدرتمند طوفان گرمسیری, افزایش داخلی جاری شدن سیل یک پرش در خونتان داغ روز, و متعاقب آن افزایش خطر ابتلا به گرما بیماری های مرتبط با.

دموکراتیک نامزدها را ساخته اند آن را یک نقطه به نقطه شامل تغییر آب و هوا و مسائل زیست محیطی عدالت در سیاست خود سیستم عامل. این حزب تا به حال زمان سخت درگیر شدن با رای دهندگان در مورد این مسئله در چرخه ی قبلی اما این رفتن در اطراف وجود دارد مشخص تر شده اند تلاش برای بالا بردن این موضوع در سراسر کشور.

با کارولینای جنوبی اولیه نزدیک شدن هر چند تخته سنگ می خواستم برای پیدا کردن چگونه نامزدها در حال طراحی ارتباط بین نژادهای رای دهندگان—به خصوص کسانی که در مناطق روستایی — آنها می خواهند برای رسیدن به و موضوع تغییر آب و هوا. من از تمام 11 دموکراتیک مبارزات آنچه آنها انجام می دهند به بحث در مورد تغییر آب و هوا با رای دهندگان و چگونه آنها ممکن است شخصی از این موضوع برای مردمی که برای مثال ممکن است متوجه است که آن را داغتر خارج و یا که یک آیتم غذایی آنها مانند این است که به طور منظم از سهام اما لزوما آن را به تغییر آب و هوا یا محیط زیست بی عدالتی است.

هشت مبارزات در پاسخ به (ما اضافه کردن بیشتر اگر آنها پاسخ). تعداد کمی از آنها تا به حال خاص و متناسب با تلاش به آدرس چگونه تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی بی عدالتی تاثیر می گذارد سیاه در جوامع خاص و نحوه تعامل با آنها در مورد این موضوع. اغلب آنها ارائه کار خود را در هر دو آب و هوا بخش و نژادی عدالت در حالی که اشاره کرد که این دو در واقع با هم همپوشانی دارند. و یا آنها ذکر شده متفاوت تاثیر در جوامع در آب و هوا طرح توجیهی در حالی که سیاست های پیشنهادی خود باقی مانده فراگیر با هیچ چیز به عنوان هدف می گویند دیابت الیزابت وارن آموزش و پرورش طرح توجیهی پور بسیار مورد نیاز بودجه به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها.

اما متنوع تر ارتباط می تواند منجر به درک بهتری از چگونگی آمریکایی های سیاه و سفید بودن تحت تاثیر قرار خواهد شد و حیاتی برای مبارزات انتخاباتی هر گونه ابتکار عمل را به اندازه کافی شکل سیاست. زبان مورد استفاده و چگونه این موضوع درک شده است متفاوت است در سیاه و جوامع روستایی با توجه به صخره آلبرایت از بنیانگذاران از رای دهندگان مهم است. تغییر در هزینه های ماهانه مانند قبض آب و برق یا افزایش فرکانس و فاجعه تاثیر گذشته زن و شوهر از طوفان فصل است که چگونه بسیاری از مردم متوجه تغییر آب و هوا.

“اگر شما فقط بخواهید در مورد تغییر آب و هوا ممکن است شما را به بسیاری از پاسخ—آن معنا نیست که ما نمی مراقبت در مورد تغییر آب و هوا” گفت: Albright. “این فقط به معنی ورود ما نقطه متفاوت است.”

مایکل بنت

“امریکا تغییر آب و هوا طرح” اولین سیاست پلت فرم بنت منتشر شد پس از راه اندازی خود را در مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی سخنگوی گفت. آن خواستار ایجاد یک دفتر از آب و هوا و عدالت زیست محیطی در سازمان حفاظت محیط زیست و می گوید: بنت ریاست جمهوری قصد دارد به “reorient سازمان و ماموریت های وزارت بهداشت و خدمات انسانی” به عنوان بخشی از یک طرح به تمرکز بر بهداشت عمومی “به خصوص برای جمعیت های آسیب پذیر.”

این طرح بر نیاز به “آب و هوا بانک” که تخصیص دادن 10 تریلیون دلار در جهت مبارزه با تغییرات آب و هوایی در حالی که با تمرکز بر جوامع به شدت تحت تاثیر آلودگی هوا. دو گلوله نقاط مورد ایجاد شغل و ساختمان سازمان حفاظت محیط زیست آب و هوا, اتاق کار, نیز, اشاره, کمک به جوامع است که باید برن فشار از آسیب های زیست محیطی. اما وجود دارد هیچ خاص ذکر است از مردم سیاه و سفید و یا هر جامعه رنگ که برای ماده.

بنت سفر به فیلادلفیا, می سی سی پی در جولای جایی که او در دیدار با NAACP آب و هوا صندلی کتی Egland و اموزش داستان سابق گولفپرت شعبه جمهور NAACP. در همان دیدار بنت ملاقات با یک گروه از crabbers و بحث تغییر اقلیم و تاثیر آن بر شیلات محلی.

جو بایدن

“معاون رئیس جمهور بایدن می داند که مردم از رنگ در جوامع روستایی در سراسر آمریکا هستند احتمال بیشتری برای زندگی در مناطق آسیب پذیر به جاری شدن سیل و دیگر تغییرات آب و هوایی مربوط به حوادث آب و هوایی گفت:” جمال قهوه ای ملی مطبوعات وزیر بایدن مبارزات انتخاباتی.

یک قطعه بایدن آب و هوا طرح توجیهی متحده چگونه آمریکایی های سیاه و سفید هستند و منحصر به فرد تحت تاثیر تغییر آب و هوا. به طور کلی طرح “دارای آلاینده مسئول خسارت آنها ایجاد می شود به خصوص در جوامع کم درآمد و جوامع رنگ نه تنها به دلیل تغییر آب و هوا اما آلودگی آنها در حال پمپاژ به هوایی که نفس و به آب که مست است در آن جوامع گفت:” قهوه ای است. “و آن را تضمین می کند که جوامع در سراسر کشور از جمله فلینت میشیگان و دانمارک, کارولینای جنوبی, دسترسی به آب آشامیدنی سالم.”

این کمپین همچنین با اشاره به بایدن روستایی طرح نیز به عنوان طرح بهداشت برای گسترش مدیکید در روستایی قرمز متحده است.

مایکل بلومبرگ

“عدالت زیست محیطی باید در قلب ما آب و هوای کار گفت:” یک سخنگوی کمپین. “بار تغییر آب و هوا و آلودگی بیش از حد اغلب می افتد سنگین روی کم درآمد و اقلیت. به عنوان رئیس جمهور مایک تمرکز فدرال سرمایه گذاری در جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر آلودگی آب و هوا.”

بلومبرگ به تازگی اعلام کرد که گرینوود ابتکار متمرکز بر عدالت اقتصادی برای آمریکا آن را یک اشاره از محیط زیست و عدالت است. این کمپین نیز منتشر شد یک سیاست تغییرات آب و هوایی در دستور کار است که شامل اطلاعات در مورد سرمایه گذاری در آسیب پذیر جوامع است. یک نقطه گلوله در آب و هوا تغییر انعطاف پذیری بخشی از این طرح اشاره نامتجانس تاثیر تغییر آب و هوا بر آمریکایی های سیاه و سفید. جوامع از رنگ های ذکر شده یک بار دیگر از نظر نتایج خود را در تمیز کردن حمل و نقل تخته.

بلومبرگ به کمپین گفت که در علاوه بر این به گوش دادن به نگرانی های رای دهندگان در این موضوع آن است نیز در جریان تعدادی از عدالت زیست محیطی سازمان ها از جمله کارولینای شمالی, عدالت زیست محیطی شبکه و بیشتر نیواورلئان پایه و اساس سیاست خود برنامه.

پیت Buttigieg

این Buttigieg کمپین اتحاد میزبانی چندین میزگرد در روستایی در ایالت کارولینای جنوبی از جمله یکی در دانمارک که در آن گفتگو در مورد محیط زیست عدالت برجسته شد.

“تغییرات آب و هوایی بزرگترین تهدید از زمان ما و اغلب کم درآمد سیاه آمریکایی ها ضربه اول و سخت” نوشت: یک سخنگوی شهردار سابق. “همین دلیل است که کمپین ما ساخته شده است که پرداختن به تغییرات آب و هوا یک اولویت است—آن است که آیا برگزاری نظرسنجی پاسخگو, اطمینان, سیاه, محله باید زیرساخت ها و انعطاف پذیری آنها نیاز به زنده ماندن و رشد پس از آب و هوا فاجعه و یا حصول اطمینان از بهداشت عمومی ما سیستم های مجهز به حمایت آنها نیاز دارد.”

سخنگوی نوشت که Buttigieg طرح با تمرکز بر “شکاف در بهداشت عمومی سیستم ها و زیرساخت است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار جوامع رنگ و ضعیف است.” این Buttigieg آب و هوا طرح چند اشاره از آمریکایی های سیاه و سفید و متفاوت تاثیر است. همچنین اشاره به “استقرار[ing] جامعه محور منابع”—مانند ارسال فدرال دارایی به کمک در طول بلایای طبیعی—برای کمک به جوامع است.

Buttigieg را “داگلاس طرح” ارائه می دهد کمی بیشتر نکات دقیق وظریف به سیاست های است که کمک خواهد کرد که آمریکایی های سیاه و سفید درد و رنج بی عدالتی زیست محیطی به طور خاص—از جمله فشار برای حذف رنگ سرب از خانه های قدیمی و ایجاد بهداشت عمومی سیستم داده.

Ctq

مینه سوتا سناتور جمهوری با اشاره تخته سنگ به او آب و هوا برنامه ای که اشاره می کند که او را “اولویت بندی کمک [جوامع color] آنها به عنوان انطباق با اثرات تغییر آب و هوا” و مطمئن شوید که آنها گنجانده شده در هر گونه تصمیم گیری در سیاست ساخت.

طرح او همچنین وعده برای تقویت سازمان حفاظت محیط زیست کم درآمد انرژی صفحه اصلی برنامه کمک و Supplemental Nutrition Assistance Program, همه از آن نقش مهمی در کاهش اثرات مستقيم و غير مستقيم احساس توسط جوامع است.

Deval پاتریک

Deshundra, Jefferson, سخنگوی سابق فرماندار ماساچوست گفت: پاتریک کمپین صحبت با رای دهندگان در همه جا در مورد این مسئله تغییر آب و هوا از جمله کسانی که در جوامع مانند دور O, South Carolina.

“جوامع روستایی اغلب ببینید و احساس تاثیر اول. هنگامی که ما آدرس تغییر آب و هوا, ما در حال نگه داشتن ما آسیب پذیرترین جوامع در بالای ذهن” گفت: Jefferson.

پاتریک آب و هوا طرح توجیهی ندارد خاصی ذکر است از مردم سیاه و سفید و یا هر جامعه رنگ اما توجه داشته باشید که “بیشترین تاثیر بوده است و ادامه خواهد داد تا بر برخی از آسیب پذیر ترین افراد در ایالات متحده و خارج از کشور.” فرماندار سابق نیز به دنبال تقویت سازمان حفاظت محیط زیست تلاش های پاکسازی در “جوامع که محروم شده اند.” فرصت خود را در دستور کار ذکر شده است که او را به سرمایه گذاری مختلف در جوامع روستایی.

برنی ساندرز

Sanders کمپین ارائه چند نمونه از چگونه سناتور ورمونت در حال رسیدن به سیاه و روستایی رای دهندگان از جمله تور خود را از کارولینای جنوبی کشور کم یک منطقه است که تحت تاثیر افزایش فرکانس و شدت طوفان; آب و هوا-متمرکز تاون هال در مرتل بیچ; عدالت زیست محیطی تاون هال در دانمارک; و صبحانه در جورج تاون. ساندرز نیز بازدید ویلیامزبرگ شهرستان که در آن او تور یک بیمارستان محلی که بسته شد با توجه به آسیب های پایدار در سال 2015 هزار سال از سیل.

عملیاتی با توجه به مبارزات انتخاباتی نیز به طور منظم آدرس تغییر آب و هوا هنگامی که درگیر شدن با جوامع است.

“شخصی از داستان سرایی است که بخش عظیمی از ما سازماندهی برنامه ما انجام داده ایم بسیاری از آموزش با ما داوطلبان در نحوه شخصی و [قانع کننده] گفتگو با مردم می دانند و با مردم آنها را نمی دانم” گفت: ملی مربوط به حوزه های سازماندهی مدیر یونگ یونگ چو.

“ما طرفداران خود را با استفاده از داستان های شخصی زمانی که آنها داوطلب با کمپین ما—و مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد که آن را یکی از بهترین ابزار اجبار,” او اضافه شده است.

و البته این کمپین با اشاره به قرار گرفتن سبز جدید معامله قرار می دهد که جلو تعدادی از سیاست های پیشنهادی و مقررات فدرال که به دنبال آدرس متفاوت تاثیر سیاه آمریکایی ها در بحران آب و هوا.

تام Steyer

Steyer طرح برای آب و هوا عدالت ذکر شده است که هر چند “تغییرات آب و هوایی همه ما تاثیر می گذارد, آن لطمه می زند و کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ اولین و بدترین. به هم پیوسته مشکلات فقر و نژادپرستی نظاممند و آلودگی تقاضا راه حل های فوری.” خاصی ذکر آمریکایی های سیاه و سفید.

اکسل آدامز Steyer کمپین مدیر برای آمریکایی های آفریقایی تبار, توسعه, توضیح داد که زمین بازی در جوامع در مصاحبه با تخته سنگ. او گفت: این تیم درگیر با رای دهندگان در جلسات در کلیساها و همچنین می رسد به مقامات و فعالان است. اغلب کمپین کارکنان صحبت کردن با مردمی که نیست که برخی از آنچه آنها در حال تجربه است مربوط به تغییر آب و هوا, اما آنها متوجه تغییرات در الگوهای آب و هوایی و یا کمبود مواد غذایی. “آنها نمی کراوات آن را به اکوسیستم” گفت: Adams. “هنگامی که شما توضیح دهید که به آنها … آنها توجه بیشتر به آن است.”

همان می رود برای, عدالت زیست محیطی: “آنها می دانند که چیزی که اتفاق می افتد. بسیاری از اوقات آنها می دانند که مردم در جامعه خود بیمار هستند—نرخ بالای آسم یک نرخ بالاتر از سرطان ها. و آنها ممکن است فرض کنیم که چیزی در جریان است که در منطقه اما آنها نمی دانند که آنچه در آن است.”

آدامز گفت: Steyer کمپین توضیح می دهد که مسائل مردم توجه می تواند در ارتباط با تغییر آب و هوا یا محیط زیست بی عدالتی است. این کمپین باعث اتصال با اشاره به کمبود مواد غذایی و یا چگونه برخی محصولات مانند هلو نیست در حال رشد به عنوان بزرگ به عنوان آنها یک بار بود.

“ما آن را نسبی و واقعی” گفت: Adams.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی