چه می توانید جدید بازی های گرسنگی Prequel آموزش ما در مورد ماهیت بشریت ؟

قسمت یادداشت ها

در اسپویلر ویژه پادکست تخته سنگ منتقدان بحث در مورد فیلم های گاه به گاه نشان می دهد تلویزیون و یک بار در یک ماه آبی یکی دیگر از پادکست کامل اسپویلر پر از جزئیات است. ما باید بسیار ویژه قسمت این هفته! Sam Adams پیوست لورا میلر به بحث های جدید بازی های گرسنگی , prequel تصنیف از پرندگان و مارها.

سوزان کالینز’ رمان جدید بررسی برف رئیس جمهور منشاء و نزول به یک بعدی شرارت دیده می شود در گرسنگی سه گانه است. داستان حرکت از YA dystopian نوع که Collins’ سه گانه شکل کمک کرد. تصنیف از پرندگان و مارها بیشتر پیچیده و فلسفی بررسی طبیعت انسان و نبرد طبیعت در مقابل تربیت. چگونه Coriolanus برف دست آوردن مجدد قدرت و پول خود را در خانواده از دست رفته در طول جنگ است ؟ آنچه که نقش خود را در spectacularization از گرسنگی? چه می تصنیف از پرندگان و مارها آموزش خوانندگان در مورد واقعیت های زندگی در نظارت دولت ؟

شما می توانید به خواندن لورا میلر نقد و بررسی در اینجا.
شما همچنین می توانید خواندن لارا میلر توضیح غیر معمول نام تصنیف از پرندگان و مارها در اینجا.

شما همچنین می توانید از گذشته اسپویلر ویژه و شما می توانید به پادکست در اپل پادکست. توجه داشته باشید: به عنوان نشان می دهد, گران بسیار است.

به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>