چه شامپانزه ها (و ابتدایی فرهنگ) می تواند آموزش مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رهبری

در این زمان همه گیر جهانی که زندگی و معیشت در معرض خطر هستند و ما روال عادی هستند, مکث, به نظر می رسد مفید برای متوقف کردن و در نظر گرفتن چه نوع رهبری امریکا است, در حدود سال 2020 است.

زمانی که من منعکس رهبری, آنچه که اول به ذهن می آید صدای جرنگ جرنگ و انفجار یک چوب در دست فوق العاده در برابر فلزی زباله-می توانید درب. این داستان یک شامپانزه وحشی که می شود دست خود را در آن سنج-مانند شی و چیزی نیست که خود را متعلق به انسان و رعایت او را — برای ایجاد یک صدا-عینک است که منجر به افزایش مصنوعی در گروه تسلط سلسله مراتب است. به یک معنا او جعلی “آلفا حیوانات.” او ساخته شده یک هیاهو و مورد آزار و اذیت دیگر شامپانزه اما کاری نمی کند در خدمت این گروه است.

تبلیغات:

چنین ساختگی است که در مقایسه با شامپانزه معمولی زندگی است که در آن یک آلفا تابع اولیه است که به ارائه یک مسیر برای دستیابی به گروه های امنیتی و برای ایجاد نسبتا همزیستی مسالمت آمیز بین اعضای. برای بیشتر قسمت ها, شامپانزه زندگی اشغال شده است با جستجوگری نظافت هر یک از دیگر مراقبت از جوان و آرامش بخش است. بله یک رویکرد توسط آلفا می تواند فضایی جابجایی دیگر معمولا بدون یک رویارویی جدی. اما فرض شامپانزه زندگی — بر خلاف می گویند در hamadryas بابون جوامع است که هر رویکرد دیگری است که بالقوه do-or-die تهدید. البته شمپانزه ها باید درگیری های جزئی و همانطور که ما در حال حاضر می دانم که در موارد نادر نیز نمایشگاه آدمخوار رفتار در هنگام برنده شدن در یک مبارزه با یک شامپانزه از یک گروه رقیب که خاک را تهدید می کند. به طور معمول اما زندگی روزمره است و نه دفاعی بیش از حد هوشیاری. است وجود دارد یک معامله بزرگ از منظره اطراف آن یکی از غالب. بیشتر معمول است که برای دیدن اعضای گروه چک کردن در با یک آلفا و به سادگی با انطباق به او. قدرت خود را بیشتر به عهده گرفت از به طور مداوم مورد آزمایش قرار گرفته است که قدرت انتظار می رود که بیشتر به نفع این گروه است. اگر او نتواند در ایجاد این راستا معمولی است که بتا-مردان و بالا وضعیت زنان بالغ خواهد شد و در نهایت عمل به غصب و یا بازسازی او.

جعلی و یا بی کفایت شامپانزه رهبران نادر هستند و زمانی که آنها به نظر می رسد آنها نمی آخرین طولانی است. در شامپانزه زندگی وجود ندارد و خارج از صحنه نمایش, هیچ speechwriters و هیچ teleprompters. وجود دارد هیچ Michael Cohens یا پل Manaforts.

دوم رهبر من فکر می کنم در مورد زمانی که فکر کردن در مورد رهبری این است که یک انسان: Franklin Delano Roosevelt. بر خلاف جیمی کارتر که رد مظاهر ریاست جمهوری از دست داده و برخی از پشتیبانی برای انجام این کار FDR شد مردی که عاشق پمپ و شرایط اطراف ریاست جمهوری آمریکا. اما او همچنین نوع از رهبر است که به نمایش گذاشته شجاعت و همدلی در یک زمان بسیار مهم در تاریخ آمریکا بین رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است. FDR ایجاد کرد زیرا او معامله واقعی — یک رهبر خوب است. تنها پس از کارتر را در انتخابات ریاست جمهوری زمانی که او به طور گسترده ای تحسین نیکوکار, آیا ستاره خود را افزایش است. FDR محبوبیت باقی مانده است در طول زمان ثابت.

تبلیغات:

رونالد ریگان از سوی دیگر بود و تنوع در ابعاد جعلی-به-واقعی. ریگان ماهیت واقعی بود که از یک مجری. به عنوان سرسخت ضد کمونیستی او با این وجود قادر به “پیاده روی در جنگل” با میخائیل گورباچف و نصیحت او در برلین “آقای گورباچف این دیوار” — هر دو اقدامات کمک به گرم شدن جنگ سرد ،

هنوز ریگان بود که در اعتقاد — و یا نیمه-اعتقاد — که به خاطر او بازی کرده بود در جنگ جهانی دوم خلبان جنگنده در یک B-movie او واقعا مانند یک جنگجو. در تمام عبارات ریگان به کمک بود او صدای صحبت کردن که صدا به عنوان اگر آن را تجسم کلمات “کهربا امواج دانه.” در سخنرانی خود در نورماندی برای سالگرد 40 از D-روز تهاجم زمانی که ریگان با اشاره به “پسران Pointe du Hoc” — مردانی که مقیاس, صخره — و آنها را به نام “the best damn کودکان و نوجوانان در جهان” او برای یک لحظه شد پدر از کشور ما است. او تا به حال این نوع از عملکرد مهارت که معتبر نمایش که او بود. ریگان به عنوان جعلی واقعی, یک خلبان جنگنده در یک فیلم, در زمان, مرکز, مرحله در زندگی واقعی به عنوان رهبر جهان آزاد است. تاریخچه به تنهایی می تواند ارزیابی ریگان دستاوردهای به عنوان آلفا.

در نهایت ذهن من البته veers که square peg ما در حال حاضر ما در دفتر بیضی, Donald J. Trump. با مغلوب ساختن پیشی جستن آن را همیشه “من اول” نه امریکا ، در این راه او است که خود واقعی خود را, اما او خود واقعی سخت خودخواه و حریص است. او اما رهبر جعلی او نه از نوع خوب از رهبر: هوشمند قوی و مهربان است. مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن شوید که باعث می شود مقدار زیادی از سر و صدا و در حال حاضر علاوه بر معمول خود را صدای جیر جیر scaldings او خود را روزانه تلویزیونی coronavirus جلسات خارج کردن دروغ خود را سوء تفاهم و شاید خود فریب.

تبلیغات:

به جای ترویج وحدت تهمت اغلب چاله یک گروه از آمریکایی ها در برابر دیگری. علاوه بر این او بیش از حد هوشیار شخصی slights و تعارف و کسانی که به نظر می رسد به اولویت بیش از اسکن دنیا به صورت واقعی و یا خطرات بالقوه به قانون اساسی ما و امنیت ملی است. شامپانزه ها را در پیدا کردن رئیس جمهور تهمت فقیر در رهبری است.

این نمونه هایی از رهبری بی درنگ یک مقایسه کلی بین متخصص رهبری و انحراف از رهبری:

تبلیغات:
  • حاکم در مقابل تسلط: آمریکا دموکراسی وجود دارد به صورت مشترک خوب نه تنها برای خود رئیس جمهور خوب است. یک رئیس جمهور باید در نظر آنچه او می خواهد انجام دهد و آنچه باید انجام شود با توجه به تمام رقابت نیروهایی که تاثیر در اکثر انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری. مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که در درجه اول نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و این بلافاصله مربوط به شمارش آرا و پول است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک, مدرن, روز, رئیس, پشم ونخ راه راه. با وجود این واقعیت است که تهمت از خودش فکر می کند که آمریکا مدیر عامل با چشم خود بر خود و در خود درآمد و آمریکا و کسب و کار است. امریکا نیز نه یک ایده آل است. امریکا یک ایده است. در سال 1776 که ایده و خلاقیت و فراتر رفتن از سلطنت. در سال 2020 باید آن باقی می ماند.
  • احترام و تقدیر در مقابل ترس و شکایت: به جای ترویج نشاط و همکاری و ستوده رفتار — به عنوان نمونه هایی از نبوغ و از خود گذشتگی به عنوان مثال — مغلوب ساختن پیشی جستن طبیعی همزن عمدتا در رابطه با تمایلات. برای مثال او برانگیخته و تأکید بر خشم و ترس برخی از مردم در مورد امریکا سنتی موسسات decrying دولت فدرال به عنوان “باتلاق” او می خواهد به تخلیه. تهمت و سرزنش مردم است که اجرای این نهادهای دولتی و همچنین “ساحلی روشنفکران” برای مسئول بودن برای هر گله خود را پایه. به جای رهبر هر اندازه موجودیت یک ملت و یک شرکت مراقبت های بهداشتی و یا سیستم آموزشی حتی یک کسب و کار کوچک — باید با ارائه یک چشم انداز مشترک از آنچه ممکن است اگر اعضای آن با هم کار کنند. ترس و خشم هستند, آسان, احساسات, برای فعال, اما همچنین بزرگترین آسیب در کاهش ظرفیت شناختی برای باز کردن و تفکر خلاق. بدبینی یک دشمن قدرتمند از خلاقیت و در حال حاضر که برگشت به حالت عادی به نظر می رسد غیر ممکن است خلاقیت است نه یک لوکس اما یک ضرورت است. انسان تکامل یافته اند گذشته hamadryas بابون مدل.
  • به دنبال ثبات است که پرورش پیشرفت در مقابل باعث بی ثباتی: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به این باور در این دیکتاتور rulebook: برای حفظ کنترل شما تخمیر درگیری در درون خود شهروندان اشتباه مردم با اظهارات ضد و نقیض و به طور کلی مردم حفظ تعادل. این به ارمغان می آورد به ذهن یک تابع از آلمان شرقی بود بدنام پلیس مخفی است که متخصص در کاشت سوء ظن و بی اعتمادی. به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فرمانداران باید تصمیم بگیرد که چگونه به باز کردن حوزه های قضایی خود را در حالی که در همان روز او با ارسال سه توییتهایی اصرار معترضان به “آزاد” ویرجینیا و میشیگان و مینه سوتا از مستند محدودیت. آن را تبدیل به عرفی برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق به جنگ فرهنگ و او به نظر می رسد هرگز به دست یک فرصت به رد صلاحیت همه انتقاد به خصوص با تعریف یک مطبوعات آزاد به عنوان “دولت عمیق” یا “خبر جعلی.” در حالی که معاون رئیس جمهور Spiro Agnew آیا این برای ریچارد نیکسون تهمت نمی کند نماینده این تابع. مغلوب ساختن پیشی جستن یک کتاب درسی تبليغاتي. ما نمی دانیم که آیا تهمت و ولادیمیر پوتین به طور فعال تبانی برای قرار دادن دندانه در دموکراسی آمریکایی اما این مردان به شدت simpatico: پرندگان از پر.
  • مشاوران متخصص در مقابل Cronies: علامت از هر رهبر خوب اطراف خودش را با کارشناسان و همچنین به عنوان اجازه می دهد برای مخالفت و شنیدن توصیه های که پرواز در صورت از “من می خواهم.” نیکسون بود که جلب و دفاعی هوشیار نسبت به هر کسی که نمی شد یک محقق مؤمن بد بود در اطراف خود را با کارشناسان با در نظر در جهت منافع مشترک. او به خوبی ممکن است جای کسی را گرفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن در این راستا است. در قبایل بدوی, شامان احترام افراد بر نگاه خود درمانی دانش و آداب و رسوم خود را در ارتباط با روح جهان و توصیه های خود را در طول زمان از قبایل هيجان بالا. اگر متفاوت از آلفا شمن به عنوان دادگاه دلقک است که اغلب مجاز باقی بماند. درود شمن Fauci.
  • باک در اینجا متوقف می شود در مقابل سرزنش ریخته گری: مغلوب ساختن پیشی جستن است blamer-in-chief. از او بخواهید که برای رای دادن به خودش می دهد و او خود را یک “10.” هر زمان که یک مشکل مطرح می شود او قرار می دهد همواره تقصیر را به گردن دیگران است. از نظر coronavirus تهمت و سرزنش چین که باراک اوباما و حتی نانسی پلوسی گفت که او نمی مشرق زمین به اوایل هوش هشدار در آینده همه گیر به خاطر او پریشان استیضاح. با خارج از صحنه نمایش در قبایل بدوی که در آن هر کس می داند که چقدر از خود را لحظه به لحظه رفتار دروغ سرزنش دیگران است که به سختی تلاش کرده است. هنگامی که تلاش آن همیشه به سختی کار می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب نیز shuns مسئولیت. فکر کردی جنگجویان در سوریه او رها شده بود که پشتیبانی از سیاست آمریکا. یک رهبر خوب حتی زمانی که پوشیده, تنها در پر و به رنگ طبیعی, خالکوبی می داند عمل تعادل بین مجمع تشخیص مصلحت نظام و اصل.
  • بودن یک متفکر استراتژیک در مقابل اینکه یک لفظ یا یک متغیر حل مشکل: trump’s طبیعت است به فکر می کنم در کوتاه مدت و در یک بعد است که آنهم هرگز مفهومی. پول مورد موضوع مورد علاقه او چرا که او برابر است با ارزش خود را با خالص ارزش است شمارا قابل رؤیت و بتن. این همین کار را با موضوع دیگری او ساکن در: مهاجرت. به این مشکل مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند وجود دارد تنها یک راه حل: ساخت یک دیوار چیزی که او می توانید ببینید. در عین حال زمانی که شما رئیس جمهور شما باید هر روز با مشکلات پیچیده ای است که بسیاری از سطوح از علت و معلول و بسیاری ممکن است عواقب ناخواسته است که می تواند از نتیجه اقدامات خود را. به عنوان یک رهبر هوشمند و ذهن باز است یک نیاز اساسی. مغلوب ساختن پیشی جستن نتواند در جلب رضایت این پیش نیازها.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حق می خواهد به ارائه امیدوارم که به آمریکا اما در این زمان همه گیر است که نمی آیند به قیمت انکار علم است. می توان گفت که اصلی بقا استراتژی اولیه زندگی است و به حداقل رساندن از دست دادن قبل از به حداکثر رساندن سود. حقیقت و حکمت در خدمات از “مردم” به تعداد بیش از امیدوار-برای آرا و pats در پشت. حکمت به معنی توانایی مقابله با پیچیدگی و تناقض دیدن نیست همه چیز را سیاه و یا سفید از نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیمات پیش فرض این است که “اگر شما نه برای من و شما در برابر من هستند.” در مقابل در قبایل بدوی یکی می تواند گاهی اوقات رعایت آیین از وضعیت موقت برگشت است که در آن اعضای گروه مسخره و تمسخر رهبر خود را به عنوان یک راه برای هر دو به طور جدی و شوخی و اجازه دهید برخی از بخار. تهمت نمی خواهد بود قادر به تحمل چنین گسست در روابط قدرت. او خواسته submissiveness و هیچ حس بازیگوشی. آیا شما تا کنون دیده تهمت لبخند صرفه جویی در زمانی که او با تشکر از عوامل خود را برای حضور در تظاهرات خود?

اولیه جهان است که سازگار با محیط زیست خود

رهبران قبایل بدوی یادگیری از تاریخ شفاهی از گروه خود هستند و عمیقا تعبیه شده در و سازگار با محیط زیست خود را. آنها می دانند که چگونه به “خواندن” جنگل و دیدن ثبتشده شاخص از چه چیزی نیست بصری آشکار. این افراد زندگی خود را با پا بر روی زمین. آنها را به ایجاد فن آوری های به زمین یک همکار قبیله در ماه. با این وجود برای تمام مشکلات را تحمل بودن کاملا در معرض طبیعت بدوی افراد خاصی آرام یقین در جهانی که در آن ساکن. این چیزی است که ما مدرن پس از حذف از تجربه مستقیم از محیط زیست ما نمی تواند درک. آنچه که ما می تواند درک شاید توانایی برای گفتن در مورد رئیس جمهور بعدی ما چه نیویورکر گفت: به تازگی در مورد ساختمان دربان که مرده بود از coronavirus: “او یک mensch که قدردانی ironies.” که می گوید زیادی. اگر شامپانزه ها به زبان انگلیسی صحبت کرد آنها می دانند که می گوید زیادی بیش از حد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>