چه کنگره نیاز به انجام در حال حاضر به امنیت روز انتخابات


A woman in a mask looks back over her shoulder while waiting in line beside voting booths.
افراد منتظر در صف برای رای دادن در گرجستان اولیه انتخابات در ژوئن 9 در آتلانتا.
الیاس Nouvelage/گتی ایماژ

با انتخابات ریاست جمهوری کمتر از 100 روز دور فدرال هوش مقامات همچنان هشدار می دهند به طور بالقوه مخرب حملات سایبری علیه ما انتخابات زیرساخت های خارجی ملت-متحده است. در حالی که ما با پیشرفت روبرو شده اند که حفاظت از زیرساخت های پس از سال 2016 COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست به آمریکا انتخابات است. حوزه های قضایی در حال حاضر در مواجهه با نیاز به مقیاس گزینه های مانند آنلاین ثبت نام رای دهندگان و پست الکترونیکی انتخابات که رای دهندگان باید راه های بیشتری برای شرکت ایمن و ارائه این اهداف جدید خارجی دشمنان برای حمله به.

اما اقدامات حفاظتی که مستقر در مقدماتی می تواند برخی از درس های مهم در مورد چگونه برای اطمینان از یک حمله سایبری را مختل انتخابات ما در این پاییز.

با بودجه cratering در سراسر ایالات متحده آن را روشن است که دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی را می توانیم تمام این اقدامات است. این است که چرا کنگره است که با توجه به جدید کروناویروس بسته بیش از دو هفته آینده باید تخصیص پول است که مقامات محلی می توانید استفاده کنید برای اجرای انتخابات با خیال راحت و ایمن در این پاییز.

در اینجا سه تا از مهم ترین درس از این بهار مقدماتی.

1. استقرار تابآوری اقدامات برای ابزارهای آنلاین. این به این معنا نیست واقعی رای گیری ماشین آلات. این که آیا آن افزایش استفاده از آنلاین ثبت نام رای دهندگان و یا تکیه بیشتر روی برنامه های کاربردی وب به درخواست ایمیل آراء رای دهندگان به طور فزاینده ای تبدیل به اینترنت برای کمک به حرکت به پیچیده شدن روند انتخابات. با بیشتر رای دهندگان با استفاده از این سیستم شکست خود را تحت تاثیر قرار بیشتر رای دهندگان—و به احتمال زیاد—در انتخابات قبلی است. و در واقع ما شاهد سقوط از چنین سیستم هایی در چند متحده در هفته منتهی به مقدماتی از جمله فلوریدا, ویسکانسین, و, New Jersey.

در حالی که این احتمال وجود دارد که این شکست نتیجه افزایش اما استفاده مشروع از این سایت آن را سخت به تصور کنید که چگونه آنها می تواند عمدی بوده. در واقع, آن است که برهان در تامین امنیت انتخابات محافل که تقریبا هر شکست که اتفاق می افتد از طریق سوء مدیریت و یا اشکالات نرم افزار همچنین می تواند اتفاق می افتد به عنوان نتیجه حمله های مخرب. در واقع ما شاهد توزیع شده انکار سرویس یا DDoS حملات علیه سیستم های آنلاین در خارج از کشور مانند back-to-back حملات DDoS در بریتانیا دو اصلی احزاب سیاسی تنها چند هفته پیش از ماه دسامبر انتخابات.

به محافظت در برابر این حملات انتخاباتی باید شریک زندگی با فنآوری اطلاعات ارائه دهندگان خدمات است که کمک به جلوگیری از سقوط سیستم توزیع رای دهندگان ترافیک در سراسر خود را در مراکز داده.

آنها همچنین باید به توسعه برنامه های پشتیبان در مورد پست الکترونیکی رای گیری از نرم افزار و ثبت نام در سایت به پایین بروید. هنگامی که این وب سایت در دسترس نیست—به خصوص نزدیک به یک مهلت—سایت باید به طور خودکار تغییر مسیر رای دهندگان به یک پشتیبان گیری صفحه که در آن آنها می توانید وارد کنید اطلاعات خود را در یک fillable PDF. انتخابات می تواند تکمیل این درخواست در زمان بعد. اگر یک وب سایت را شکست مانع از رای دهندگان از ثبت نام و یا درخواست رای گیری رای دهندگان این باید درمان شود به عنوان ارسال درخواست خود را در زمان آنها ارائه اطلاعات خود را در صفحه تغییر مسیر. ایالت ویرجینیا با استفاده از یک تابع تغییر مسیر از این نوع به عنوان یک fail-safe برای آنلاین ثبت نام رای دهندگان سیستم.

در نهایت مقامات باید آماده برای امکان هکرها تزریق داده های خراب شده را در زمینه سیستم های, می گویند, تغییر آدرس در ثبت نام رای دهندگان فایل. چنین حمله ای می تواند آن را دشوار و یا غیر ممکن است برای مشروع رای دهندگان به بازیگران رای گیری که آیا از طریق پست الکترونیکی و یا در یک مکان سنجی. برای جلوگیری از این اشتباهات مقامات باید انجام تست های دوره ای برای شناسایی آسیب پذیری در سیستم انتخابات به روز رسانی و پچ تمام نرم افزار ضروری و نظارت بر ثبت نام و رای گیری درخواست فعالیت به دنبال الگوهای غیر طبیعی. یکی دیگر از ساده زیستی اندازه گیری است که به متن و یا ایمیل رای دهندگان در هر زمان تغییر رکورد خود را ساخته شده است شبیه به پروتکل در بسیاری از آنلاین حساب های تجاری. اگر درخواست تغییرات شد نه قانونی رای دهندگان می تواند هشدار مقامات در مورد پتانسیل نقض امنیتی.

2. آماده برای خرابی مکان سنجی تجهیزات. بسیاری از آمریکایی ها بیشتر خواهد شد و رای گیری از طریق پست در این سال از همیشه قبل از با تشکر از coronavirus. اما مقدماتی نیز نشان می دهد که فرد در رای گیری هنوز هم بحرانی با میلیون ها نفر انتخاب این گزینه به رأی گیری که آیا به دلیل پست الکترونیکی رای گیری برنامه های کاربردی نمی شد و در زمان پردازش آنها در مناطقی زندگی می کنند که در آن ایمیل های غیر قابل اعتماد است آنها نیاز به کمک آنها فقط می توانید در نظر سنجی و یا آنها ترجیح می دهند فقط این گزینه است. یک حمله سایبری در رای گیری تجهیزات می تواند ویرانگر باشد.

ما یک طعم و مزه از آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر مکان سنجی الکترونیکی pollbooks یا رای گیری ماشین آلات مورد حمله قرار گرفتند در طول گرجستان اولیه. وجود ناتوانی نظرسنجی کارگران برای شروع این سیستم منجر به هرج و مرج در بخش هایی از دولت با خطوط است که برای ساعت به طول انجامید به خصوص در اکثر nonwhite حوزه های رأی گیری در داخل و اطراف آتلانتا.

انتخابات محلی مقامات باید یک برنامه پشتیبان گیری اگر رای گیری در محل و ماشین آلات مواجه شد. برای 41 متحده که با استفاده از الکترونیکی pollbooks برای بررسی رای دهندگان که به معنی داشتن کاغذ پشتیبان گیری به روند رای دهندگان در مورد کسانی که ماشین نمی شود. و برای 21 کشور که با استفاده از دستگاه رای گیری به علامت آراء آن مهم خواهد بود به اندازه کافی اضطراری برگه کاغذ که رای دهندگان می تواند علامت با دست طوری که رای دهندگان می توانید در ادامه مصاحبه برگه های رای تا زمانی که دستگاه می تواند ثابت. حوزه های قضایی همچنین می توانید با استفاده از اورژانس برگه کاغذ که خطوط به استفاده از دستگاه بیش از 30 دقیقه.

البته ممکن است این اطلاعات در هر دو بخش الکترونیکی و کاغذی pollbooks می تواند خراب شود. در سال 2016 فعالان کار به نمایندگی از دولت روسیه هدفمند ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده ها در تمام 50 ایالت. در حالی که آنها تغییر هر گونه اطلاعات در این پایگاه داده می تواند ویرانگر بوده است و اگر آنها تا به حال. داده های خراب شده می تواند ساخته شده به نشان می دهد که قانونی رای دهندگان بودند مجاز به رای دادن چون مثلا آدرس خود را تغییر داده بود و یا آنها در حال حاضر رای دادند.

قانون فدرال ایجاد یک fail-safe برای این نوع حمله: موقت رای گیری که رای دهندگان می توانید با پر کردن و مقامات می توانید استفاده کنید بعد برای تعیین اینکه آیا pollbooks به اشتباه نشان داد که رای دهندگان بود و نه حق رای دادن. داشتن کافی موقت آراء و پاکت به حساب برای دو تا سه ساعت از اوج فعالیت های رای گیری اجازه خواهد داد که رای گیری برای ادامه در این رویداد از این نوع از فساد داده.

3. برنامه پشتیبان گیری به صورت الکترونیکی رای گیری شکست. بدون سوال, بزرگترین تغییر قابل مشاهده در چگونه ما انجام انتخابات ما پس از همه گیر شروع به حرکت به ایمیل برگه های رای. حداقل 41 ایالت و ناحیه کلمبیا را فراهم خواهد کرد همه رای دهندگان با گزینه ای برای رای دادن از طریق پست در این پاییز و اگر مقدماتی هر نشانه بسیاری از رای دهندگان در حال رفتن به انجام درست آن. در ویسکانسین اولیه نزدیک به 1 میلیون رای ریخته شد توسط ایمیل—بیش از پنج برابر تعداد آراء بازیگران در سال 2016 انتخابات عمومی و ترین پست های رای تا کنون بازیگران در هر ویسکانسین در انتخابات. مشابه افزایش دیده می شد در نبراسکا, اوهایو, رود آیلند, سی و جاهای دیگر.

البته پست الکترونیکی رای گیری در این بهار نیست همیشه هموار برای انتخابات کارگران و یا رای دهندگان. انتخابات دفاتر تلاش برای نگه دارید تا با افزایش عظیم در پست الکترونیکی رای گیری برنامه های کاربردی اغلب در ارسال برگه های رای به رای دهندگان بیش از حد دیر است. در برخی موارد مشکلات داخل اداره پست به نظر می رسد به علت تاخیر در ورود و یا بازگشت از این برگه های رای. با توجه به NPR تجزیه و تحلیل بیش از 65,000 پست الکترونیکی-در رای گیری رد شد در سراسر کشور در این سال اولیه انتخابات چرا که آنها وارد شدند و پس از یک دولت مهلت.

آن را دشوار است به تصور حمله به یک دولت ثبت نام رای دهندگان پایگاه داده و یا اداره پست خود را که می تواند تاخیر در تحویل و یا به ایمیل رای دادن توانایی رای دهندگان به بازگشت به برگه های رای خود را در زمان در خطر است. در حالی که وجود بسیاری از مراحل انتخابات دفاتر و دفتر پست می توانید به سخت شدن زیرساخت های خود را از حمله سایبری یک برنامه پشتیبان گیری اجازه می دهد که رای دهندگان به بازگشت به برگه های رای خود را به سرعت و بدون نیاز به تکیه بر روی اداره پست مهم است. ایالات کلرادو و یوتا که تا به حال تعداد قابل توجهی از رای دهندگان بازیگران پست الکترونیکی رای گیری برای سال های طولانی ارائه امن رها کردن جعبه در دسترس مکان برای رای دهندگان به رها کردن برگه های رای به طور مستقیم به جای تکیه بر خدمات پستی. آمریکا کمک های کمیسیون توصیه می کند داشتن یک دراپ باکس برای هر 15,000 تا 20,000 رای دهندگان. حداقل 20 متحده انجام هر گونه رها کردن جعبه برای رای دهندگان و بسیاری دیگر لازم نیست که تقریبا به عنوان بسیاری به عنوان EAC توصیه می کند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین به تازگی شکایت کرد پنسیلوانیا از کشورهای مشترک المنافع و شهرستان تخته از انتخابات در تلاش برای نوار وضعیت با استفاده از رها کردن جعبه وجود دارد. (افشای: این Brennan Center for Justice جایی که من کار نقل مکان کرد و به عضویت در این مورد از طرف مشتریان PennFuture و باشگاه سیرا به اطمینان حاصل شود, در میان چیزهای دیگر که رها کردن جعبه ممکن است از نصب و استفاده شده توسط رای دهندگان است.)

خبر خوب برای هر یک از این اقدامات امنیتی است که هیچ کدام از لحاظ فنی دشوار است و در هر مورد وجود دارد این است که هنوز زمان برای اجرای آنها. در همان زمان این اقدامات امنیتی هزینه پول چیزی است که در تامین کوتاه مدت در اکثر ایالت ها و استان ها در طول بیماری همه گیر. برنان مرکز برآورد کرده است که مجموع هزینه های اضافی برای ایجاد تغییرات لازم برای اجرای عادلانه و امن و امن انتخابات این سال در طول COVID-19 همه گیر می شود در این محله ها از 4 میلیارد دلار از جمله صدها میلیون اضافی تامین امنیت انتخابات هزینه.

در ماه ژوئن به تصویب مجلس عمل قهرمانان آن آخرین پیشنهاد برای coronavirus بسته است. آن را ارائه ایالتی و محلی انتخابات در حوزه های قضایی با $3.6 میلیارد دلار است. در اوایل این هفته گزارش دادند خود را بسته که شامل هیچ پول برای انتخابات. آنچه می آید از مذاکرات بین دو اتاق در چند هفته آینده ممکن است تعیین کند که چگونه امن انتخابات ما هستند از این حمله سایبری قرار می گیرند.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com