چه هنری Waters, Liev شرایبر و کریس پاین در مشترک دارند ؟


Photo collage of Chris Pine, Henry Cavill, and Liev Schreiber.

Chris Pine, هنری Waters و Liev شرایبر.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های مایکل Loccisano/گتی ایماژ برای برترین تصاویر گرگ DeGuire/گتی ایماژ و قطر Dipasupil/گتی ایماژ.

در یک قسمت جدید از تشنگی کیت کمک های Bim Adewunmi و Nichole پرکینز ارائه برخی از تشنگی جایگزین زبر و خشن, سبیل پرپشت 1980s, Tom Selleck. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Bim Adewunmi: ما اولین تشنگی سطل این هفته که در سمت چپ یک پیام برای ما تشنگی Sommelier خدمات است, البته, مریم.

مریم-Caitlyn: سلام تشنگی کیت کمک های. این مریم-Caitlyn در کارولینای شمالی. من فقط به پایان رسید گوش دادن به خود را باور نکردنی قسمت با Ashley C. فورد و من واقعا دوست دارم این گفتگو در مورد فوق العاده سام الیوت و احترام است که خود را باور نکردنی سبیل کردم. کاملا موافقم. آن را الهام بخش من برای تماس در مورد تشنگی Sommelier درخواست که من شده اند با در حالی است که من با شیفتگی Tom Selleck به خصوص Magnum P. I.دوران Tom Selleck, که با غنی رئیس فرفری و باور نکردنی سبیل. قفسه سینه مو. آره. من دیده ام هرگز Magnum P. I. من هیچ تمایل و یا قصد, اما من نمی دانم تام سلک نوع اتحاد پیش فرض سیاست و که همیشه جان من daydreams. بنابراین آیا شما هر گونه توصیه برای لایو مردان جوان که در حال تاب نوعی از خوشمزه منحط سبیل و یا به طور کلی بیشتر موهای صورت وضعیت ؟ با تشکر بسیار. خداحافظ.

Nichole پرکینز: مرسی. I’m not gonna لمس Tom Selleck, سیاست چون من موافق با مری-Caitlyn که شاید ما باید به جلوگیری از آن, اما من می گویم که Magnum P. I. جذاب تلویزیون است. من آن را خیلی دوست دارم. من rewatched آن است. آن را در آمازون نخست در حال حاضر.

Bim:جالب است.

Nichole: بله آن را یک فرصت است.

“شما نمی توانید بروید که دور اشتباه با بشکه-chested مرد که او نیز آنچه به نظر می رسد مانند یک جونده کوچک خود را ، — Bim Adewunmi

Bim: بله. با توجه به مری-Caitlyn اما همچنین شواهد بسیار خود ما چشم وجود دارد چیزی در مورد استحکام تام سلک در آن نقش. او بسیار بزرگ است. و او را نه فقط قد بلند—او گسترده و او را از نوع بزرگ و زبر و خشن و من واقعا در اینجا برای آن است. و بله, پیراهن هاوایی فوق العاده است. کمی کوتاه حتی بهتر است. واقعا با شکوه ران. من فقط می خواهم بگویم shoutout به قبلی Tom Selleck که واقعا هدف قرار دادن بسیاری از کمی بررسی علائم برای من. مانند اوه آره, من می خواهم که بیش از حد. وای من دوست دارم که بیش از حد. وای من فکر می کنم من می دانم آنچه من می خواهم. اما به عنوان مری-Webmd می گوید: او تا به برخی از مسائل که او نمی خواهید به با تام به اندازه کافی منصفانه و آنچه او به دنبال این است که در کلمات من باید بسیار مراقب باشید—”لایو مردان جوان که در حال تاب نوعی از خوشمزه منحط سبیل و یا به طور کلی بیشتر موهای صورت وضعیت.”

من فکر می کردم در این مورد. من رفت و به من تشنگی معادن که یک تعبیری و من با یک زن و شوهر از گزینه های. یکی از اولین است برای رفتن به نوع آشکار است. دوم یکی کمتر اما من از طریق یکی از اولین برای اولین بار. هنری Waters.

Nichole: OK. OK. من به آن احترام بگذارند.

Bim: راست. با تشکر از شما. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

Nichole: آره او تاب کمی سبیل در حالی که برای.

Bim: بله او بود و آن نبود یک کمی. آن را کاملا لوکس با تشکر از شما بسیار بسیار سپاسگزارم. آن ضخیم است. خوب بود قهوه ای تیره شاه بلوط, رنگ, رنگ مو در سر. من به یاد داشته باشید, فکر, من نمی دانم اگر آن کار خواهد کردو پس از آن من تو را دیدم او با پوشیدن آن و من مانند آن را داغ می کند. آن را کاملا لعنتی کار می کند. آن اضافه شده نوعی از ابعاد به صورت خود را. از آن ساخته شده او را کمتر از پسر زیبا چون در آن زمان او می خواست به انجام این Tudorsاو موهای خود را بسیار نزدیک بین بردن. او بیشتر از نه پاک تراشیده/پنج ساعت سایه. او واقعا انجام خیلی از نظر صورت ، بنابراین من احساس می کنم او به خوبی شناخته شده به عنوان داشتن این پاک تراشیده مربع-جاوید که تام سلک نیز است. اما من فکر می کنم با سبیل وجود دارد چیزی است که تغییرات بنیادی در چهره اش. آن را می سازد آن را جالب تر است. آن را به او می دهد عمق بیشتر. این باعث می شود شما واقعا فکر می کنم متعجب شاید او چندین افکار. من معنی نیست که به صدای بی ادب. Shoutout به شما هنری. اما من احساس می کنم اگر شما به دنبال یک لایو جوانتر گزینه مریم-Caitlyn شما نمی توانید بروید که دور اشتباه با بشکه-chested مرد که او نیز آنچه به نظر می رسد مانند یک جونده کوچک در چهره اش.

Nichole: خوب است که صدا جذاب, اما من امیدوارم که— [می خندد]

Bim: من می دانم. من می دانم. من گفتم این به خاطر آن خز و آن را در یک چهره است. او می داند که من از.

Nichole: حق روح آن است.

Bim: دقیقا Nichole. که شما رو برای مریم-Caitlyn?

Nichole: بنابراین من قصد دارم برای انجام کاری کمی متفاوت است. این فرد که تا به حال جالب موهای صورت در فیلم قبلی. او لزوما راک موهای صورت, اغلب, اما او که از نوع broad-شانه مروت که شاید تجدید نظر به مریم-Caitlyn که Liev شرایبر.

Bim: در حال حاضر. Oof.

Nichole: او جالب است به دنبال. اما من واقعا او را دوست دارم. در حال حاضر اکثر مردم احتمالا تشخیص دهند او را به عنوان Sabretooth از X-Men Origins فیلم از انواع پستانداران گوشتخوار دله. او تا به حال به این خط که پایین آمد چرا که او قرار بود به این … Sabretooth. [می خندد] این نیمی گربه و نیمی از مرد چیزی. اما زمانی که شما او را galloping در فیلم در تمام چهار دست و پا من نمی دانم — آن را وحشت زده, اما آن را نیز از نوع گرم است.

Bim: مرسی. وای Nichole چه بینش. [می خندد]

Nichole: اما او همچنین ستاره دار در این برنامه تلویزیونی به نام Ray Donovan اخیرا بود که در هوا حدود هفت سال است.

Bim: بله. من نمی دانم یک نفر که به تماشای Ray Donovanو در عین حال که گه ماند اخذ تمدید کرد.

Nichole: بله. اما مادر من آن را دوست داشتم.

Bim: البته او انجام داد. من می دانم که چه مادر خود را در مورد Nichole. [می خندد]

Nichole: اما من توصیه می کنم به او. گاهی اوقات او را سبیل بسته به فیلم و یا هر چیز دیگری. و شما به نوع به آن نگاه کنید اما او فقط تابش این نوع مارپیچ انرژی که شما نمی دانید که چه چیزی او را میخوام انجام دهد. اما آره, Liev شرایبر. او را بررسی کنید.

Bim: بله. این چنین یک انتخاب خوب Nichole چون من از تماشای او—don’t judge me. من از تماشای خود Architectural Digest آپارتمان تور. [می خندد]

Nichole: ما عاشق یک مرد با سطوح.

Bim: گوش دادن او ما را از طریق این آپارتمان و گفتم “هی چرا من حرکت می کند و ما می توانیم یک زندگی خوب در اینجا؟” آن نگاه مانند یک آپارتمان واقعا خوب و من نگه داشته فکر خدا آره. چیزی که شما گفتید در مورد داشتن این کیفیت protectiveness من بود من شرط می بندم آقای شرایبر را نگاه پس از من. شما می دانید ؟ مانند من می خواهم به خانه آمده و وجود دارد خواهد بود پخت و پز شام. او می تواند مانند “هی در مورد آن نگران نباشید. من می دانم که شما تا به حال یک روز طولانی است. چرا شما نمی حل و فصل و این استیک?” و من می خواهم می خواهم “شما می دانید چه, بئب? من آن را دوست دارم.” بنابراین من فقط گفت این است که واقعا خوب است. این یک انتخاب خوب است.

انتخاب دوم من بسیار به سرعت برای مری-Caitlyn—من قصد ندارم به معطل این اما فقط پرتاب این وجود از آنجا که من او را دیده با موهای صورت و من فکر می کنم چهره اش لذت بردن از مزایای بیشتر علاقه داشتن برخی از صورت ریش ریش شدن همه بیش از آن است که کریس پاین. در حال حاضر او نمی باید کاملا مشابه بشکه-chested انرژی “بزرگ مرد محافظت کن” نوع پرنیان. اما با ارضا روی صورت, مو, Chris Pine صورت تبدیل از چیزی semiregular به چیزی واقعا بسیار جالب است. من فقط رفتن به پرتاب که در آن وجود دارد برای شما به عنوان به خوبی به خاطر او همچنین کمی نقره ای در حال حاضر تا زمانی که ریش در می آید و آن را کامل و آن را با شکوه آن را فقط به نظر می رسد مانند چیزی است که شما می خواهید به نگه داشتن بر روی. به نظر می رسد مانند آن را پر از حکمت و مانند آن است (Ph. D.) و شما ممکن است چیزی یاد بگیرند.

Nichole: [می خندد] من احترام که آره.

Bim: با تشکر از شما. که من وحشی-کارت گزینه است. فقط آن را پرتاب در آن وجود دارد ببینید که چگونه خلق و خوی شما و امیدوارم یکی یا همه این گزینه ها برآورده خواهد شد و این چیز بسیار خاص است که شما دنبال آن هستید, Mary-Caitlyn.

برای گوش دادن به کل قسمت با کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>