چه سیستم عامل فکر می کنم “هماهنگ اصیل رفتار” در واقع به معنی?


The largely empty upper section of an arena above an electronic sign that says "Make America Great Again."
شد صندلی های خالی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 تجمع در Tulsa, اوکلاهما ناشی از “هماهنگ اصیل رفتار”?
نیکلاس Kamm/گتی ایماژ

در شروع جلسه House Permanent Select Committee on Intelligence اخیرا تشکر. آدام شیف ستایش نمایندگان از Facebook, Twitter و Google برای داشتن “گام های مهمی و سرمایه گذاری منابع برای شناسایی هماهنگ اصیل رفتار است.” نظر گذشت بدون توجه داشته باشید که اگر “هماهنگ اصیل رفتار”—یا CIB, به عنوان کسانی که واقعا در این می دانم که تماس با آن—طبیعی ترین چیز در دنیا برای شرکت های فن آوری به ریشه کن کردن و برای اعضای کنگره برای صحبت کردن در مورد.

چنین گاه به گاه استفاده از عبارت قابل توجه است زمانی که شما به یاد داشته باشید که آن را تنها اختراع توسط Facebook خود, حدود دو سال پیش. آن را بیشتر قابل توجه هنوز هم هنگامی که شما می دانید به عنوان سابق Facebook رئیس افسر امنیتی Alex Stamos گفت: من در این مبارزه حقوقی پادکستکه این شرکت که قرار بود به آن تماس بگیرید “هماهنگ اصیل فعالیت” اما فکر آن را احتمالا بهترین برای جلوگیری از مخفف سازمان سیا نشان دادن استبداد چگونه برخی نظر گرفتن هنر ایجاد شده است. و شاید آنچه که باعث می شود آن را بیشتر قابل توجه از همه این است که هیچ کس واقعا نمی داند آنچه در آن به معنی.

اغلب استفاده می شود زمانی که صحبت کردن در مورد نفوذ خارجی عملیات عبارت برای تلفن های موبایل ویژگی های و هدف به عنوان اگر وجود دارد یک دسته آشکار از رفتار آنلاین است که عبور به وضوح مشخص خط بین خوب و خوب است. اما چند نمونه اخیر نشان می دهد که به دور از این مورد است. این عدم شفافیت مسائل به دلیل به انتخابات فصل گرم وجود دارد رفتن به مقدار زیادی از چیزهای آنلاین خواهد شد که درجات مختلفی از هماهنگ و اصیل و به عنوان چیزهایی که موضع ما در حال خروج از آن به شرکت های فن آوری به ما بگوید بدون مقدار زیادی از توضیح هنگامی که چیزی می گذرد بیش از جادویی که خط به CIB. که نیاز به تغییر است.

بیایید نگاهی به عنوان مثال از Infinite و طرفداران K-pop. پس از حضور ضعیف در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما در ژوئن 20, اینترنت شیفته شد با داستان چگونه یک Iowan مادر بزرگ تا به حال نوشته شده از یک Infinite تصویری که منجر به یک جنبش از افراد جوان رزرو بلیط برای این تجمع به صورت مصنوعی باد انتظار می رود حضور اعداد و ظروف سرباز یا مسافر با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جمع آوری داده ها. مبارزات انتخاباتی در سراسر Infinite و سیستم عامل های دیگر و تاکتیکی بود و نسبتا پیچیده است. شرکت کنندگان حذف شده فیلم پس از 24 تا 48 ساعت برای کمک به پنهان کردن خود را طرح و رد و بدل مشاوره در مورد چگونه برای به دست آوردن یک صدای گوگل شماره تلفن به طوری که آنها می تواند با ثبت نام جعلی جزئیات. این تجمع به صندلی های خالی بودند خجالت برای رئیس جمهور. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز توییتی در مورد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده بود “را لرزاند” و Zoomers ساخته شده بود و به او افتخار می کنم. یا نه بچه در واقع تا به حال هیچ اثر تجمع حضور قابل بحث است اما در هر صورت در آن صورت این یک داستان سرگرم کننده در جوانی نبوغ خود را با هیچ آسیبی انجام می شود.

اما آن را سخت به تصور کنید که همان مجموعه ای از اقدامات توسط گروه های مختلف بازیگران در برابر هدف های مختلف گرفتن های مختلف پاسخ های عمومی. اگر QAnon نظریه پردازان توطئه و یا 4chan کاربران هدفمند یک بایدن تجمع ؟ یا یک گروه روسی یا چینی, جوانان, آغاز ثبت نام برای ضد قفل در اعتراض به حوادث ؟ بدیهی است که Infinite, نوجوانان, تولسا لودگی است خوب نوع هماهنگ اصیل رفتار است که کاملا قابل تشخیص از این دیگر بد جور در نوعی از اصولی اساس درست است ؟

من این سوال را در توییتر (درآمد “ok فرزندان” پاسخ از آن من هنوز سیم پیچ). تا حدودی در پاسخ Facebook رئیس امنیت (یا من غیر رسمی عنوان رئیس CIB شکارچی) توضیح داد که نوجوانان شیرین کاری نمی توانست ملاقات Facebook تعریف CIB به دلیل آن نیست شامل استفاده از حساب های جعلی و یا هماهنگی برای گمراه کردن کاربران از پلت فرم خود را (به عنوان گمراه کننده مردم خاموش پلت فرم). ممنون میشم برای Facebook برای درگیر شدن با بحث—این استانداردها هنوز راه بیش از حد مات به توضیح تفکر خود را مفید است. اما در این مورد, Facebook تعریف شده است تنها بخش کوچکی از سوال حداقل به این خاطر که بسیاری از فعالیت های صورت گرفت در سیستم عامل های دیگر. (Infinite حتی بیشتر مات استاندارد آن نسخه از CIB که من از ترس ما در حال رفتن به یادگیری بیشتر در مورد راه سخت است.)

همین نمی توان گفت از دیگری های اخیر CIB اختلاف است. در محبوب اطلاعات جاد Legum توضیح داد که چگونه یک شبکه از 14 ظاهرا مستقل زیادی Facebook صفحات سوار ترافیک به سایت محافظه کار روزانه سیم یکی از محبوب ترین نشریات در Facebook, از جمله با انتشار همین مقاله در همان زمان با همان متن است. همانطور که نیویورک تایمز نویسنده چارلی buzzfeed quiz قرار داده و آن را “به نظر می رسد هماهنگ و اصیل به من.” Facebook ارشد CIB شکارچی توضیح دوباره در توییتر که CIB محفوظ است و فاحش ترین نقض و این انتظارات را برآورده آستانه چرا که حساب نیست جعلی (اگر چه این شرکت اعتراف به محبوب اطلاعات امروز ماه پس از Legum اصلی گزارش که صفحات شکستن قوانین آن در مارک محتوا). نیویورک تایمز است که قبلا گزارش شده است که Facebook اكراه به عمل در برابر این صفحات رانده شد ترس از ظاهر شدن مغرضانه در برابر محافظه کاران که Facebook اختلافات. هر چه انگیزه چنین حوادث و عدم شفافیت در اطراف آنها جمع آوری شبح از ملاحظات سیاسی به ایفای نقش در تصمیم گیری که چگونه به عمل آورند.

تمام سیستم عامل میلی به کشیده شده مصرف سیاسی طرف اصرار داشت که خود را CIB مربوط به قوانین بر اساس رفتارو نه محتوا در تلاش برای تصمیم گیری به نظر می رسد خنثی است. اما به عنوان این نمونه ها و بسیاری دیگر نشان می دهد, تعریف هماهنگی چیست و چه اصیل است که به دور از ارزش-رایگان قضاوت تماس بگیرید. نادر است و قطعه ای از محتوای آنلاین است که واقعا معتبر و نه در برخی از راه تلاش به بازی این الگوریتم است. هماهنگی و اصالت نیست دودویی متحده اما مسائل درجه و این ابهام خواهد بود سوء استفاده بازیگران از همه راه راه. مایکل بلومبرگ کوتاه انتخابات ریاست جمهوری بود در مورد نقطه خروج سیستم عامل تقلا برای تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد کمپین کارکنان به tweeting پیام های یکسان و اثرگذارندهها ارسال الگوهای رفتاری برای پول است.

ما فقط در ابتدای کار چه هنجارهای قابل قبول برای آنلاین سیاسی بسیج هستند و تنها راه برای انجام این کار از طریق باز کردن و بحث های عمومی. چگونه بسیاری از حساب های شما نیاز به تشکیل یک “شبکه”? هنگامی که یک حساب کاربری اصیل به اندازه کافی برای طبقه بندی به عنوان “جعلی”? است بد نمایش دادن نام خود را در محل و یا مثلا وابستگی مالی به اندازه کافی است ؟ دقیقا به منزله “هماهنگی” و دقیقا چگونه انجام شرکت تصمیم می گیرید اگر این هماهنگی است که یک جنبش مردمی و یا با دقت برنامه ریزی شده “تاثیر عملیات”? چرا روزنامه نگاران قادر به پیدا کردن CIB, یا چیزهایی که شبیه آن را قبل از سیستم عامل? خوب است اگر این رفتار تنها گمراه کردن مردم پلت فرم به جای دیگر کاربران ؟

بیش از حد اغلب خواستار شفافیت بیشتر در حال ملاقات با پاسخ از سیستم عامل است که بیشتر بودن باز در مورد استانداردهای تنها اجازه خواهد داد که بد بازیگران به بازی بهتر سیستم. اگر آنها می دانند که قوانین آنها می دانند که چگونه به کار در اطراف آنها. این ممکن است درست باشد اما شفافیت در تجارت است. CIB نه تنها باید تعریف شده و حذف شده اما همچنین دیده می شود تعریف شده در پیش و پس از آن حذف شده به منظور بازگرداندن ایمان مردم است که این استانداردها در واقع همه چیز در مورد رفتار و نه تحت تاثیر عوامل دیگر. من متقاعد نشده ایم شفافیت تجارت کردن حق است. در حال حاضر برای سیستم عامل های (اغلب به نظر می رسد بی سر و صدا درآورده توسط دولت) به ما بگویید که “ما آن را می دانم زمانی که ما آن را ببینید.” ترکیب سردرگمی سیستم عامل با هم کار کنند برای شناسایی و حذف CIB, بلکه به ظاهر باید استانداردهای مختلف. بدتر هنوز, حساب های جعلی ظاهرا مرکزی به پیدا کردن که جادویی خط عبور بوده است اما سیستم عامل های نگه تقریبا تمام اطلاعات مورد نیاز را به آن تماس بگیرید. به اعتبار خود سیستم عامل در حال گرفتن بهتر است, اما از چند هفته گذشته آن را روشن ما رو تا حد زیادی بیشتر برای رفتن.

و در حالی که ما نیاز به شفافیت بیشتر از سیستم عامل های در مورد آنچه که قوانین آنها را به طوری که ما می توانید آنها را نگه دارید برای خود تعاریف وجود دارد عمیق تر مسئله که چرا ما در حال ترک این بحث در این شرایط استفاده از سیستم عامل’ سیاست های خاص در وهله اول. Facebook کند که تا حدودی دقیق تعریف CIB (حتی اگر آن را باید دقیق تر هنوز) اما شیف بدیهی است که قصد داشت برای تبریک توییتر و گوگل برای از بین بردن آنچه Facebook تعریف شده به عنوان CIB. ما نیاز به کار کردن آنچه که این “generic” حس CIB—یکی وجود دارد که در تصور عمومی—واقعا به معنی. هنگامی که ما اجازه سیستم عامل این تصمیم به تنهایی آنها می توانید انجام این کار در راه است که باعث می شود CIB به نظر می رسد مانند یک ماده در محیطی به محصولات خود را. اما باز این سوال می تواند نشان می دهد پاسخ این است که سیستم عامل ترس: به عنوان چیز ایستاده CIB غیر ممکن است به وضوح تعریف و یا به طور کامل اجتناب کنند. ممکن است که ما باید به مراتب بیشتر رادیکال اصلاحات از فرد CIB-شکار عملیات (اصلاحات محور در شفافیت و تغییر الگوریتمی تکثير) به مطمئن شوید که گفتمان عمومی نیست بهره برداری و دستکاری در خورنده راه. کنگره نباید به سادگی تبریک این سیستم عامل برای از بین بردن CIB, اما آنها به ما بگویید که دقیقا چه آنها فکر می کنند آن است و به همین دلیل باریک تعریف در خدمت جامعه و نه منافع خود است.

اگر رگولاتور و به طور گسترده تر شده اند به سیستم عامل اجازه تعریف از نظر بحث تا کنون آن را در بخش های بزرگ به دلیل ترسناک روایت در مورد مدبر خارجی دشمنان است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی یک “میدان جنگ” نیاز به “اتاق جنگ” و مرموز هوش های اهلی. اما به عنوان رنه DiResta از دانشگاه استنفورد اینترنت رصدخانه هشدار داد که بیشترین آنلاین دستکاری کاملا وطنی. خط بین مشروع سیاسی سازماندهی است که به سادگی خوب است در استفاده از آنلاین affordances و CIB هرگز آسان خواهد بود به رسم اما ما نمی توانیم فقط پرتاب کردن دست ما و اجازه دهید شرکت های خصوصی این کار را برای ما بدون نظارت کافی. و ما نباید غیرانتقادی آن را جشن می گیرند تا زمانی که تصمیم گیری در حمایت از “طرف ما.” این سوال که آیا نوجوانان باید انجام داده اند و آنچه آنها (که من به آن می گویند: برو برای آن! من قسم می خورم من یک بازی سرگرم کننده نفرت از نسل!) متفاوت از حکومت سوالات و آنچه که ما تقاضا عامل را در پاسخ. وجود دارد و نمی توان یک “CIB خوب” حک کردن از ممنوعیت CIB, نه به خاطر ما هرگز موافق در آنچه که “خوب است.”

آه و Iowan مادر بزرگ که منجر تولسا تجمع جست و خیز ؟ او شده است استخدام برای پیوستن به یک ائتلاف حمایت از بایدن کمپین و نوجوانان تماس گرفته است او را با پیشنهادات خود را برای بیشتر شوخی به بازی در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. او مطمئن نیست که تنها یکی ساخت برنامه های. بنابراین من حدس می زنم خبر خوب این است که وجود دارد به احتمال زیاد مقدار زیادی از فرصت ها برای CIB به روشن می شود در ماه های آینده.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort