چه معنی آن را به نمایشگاه کفن تورین آنلاین ؟


Heads silhouetted black with the shroud behind them.

شرکت کنندگان رسمی نمایشگاه مشاهده کفن تورین در آوریل 10, 2010 در تورین, ایتالیا.

ویتوریو Zunino Celotto/گتی ایماژ

روز شنبه, اسقف اعظم تورین چزاره Nosiglia در پاسخ به تماس برای روحانی آرامش بی سابقه ای در این روز با اعلام برنامه های فوق العاده ای نشان از کفن تورین در روز قبل از عید پاک است.

این شی قرار دفن پارچه عیسی مسیح, معروف آن ضعف برداشت از مسیح خونین بدن است که رعایت آن گفته می شود توسط معجزه است. اما آن را نیز به خوبی شناخته شده برای ستیز بحث بر صحت است که هنوز هم جوش حتی از سه دهه پس از یک کربن-آشنایی با تجزیه و تحلیل مشخص شد که پارچه سرچشمه در دوره قرون وسطی است. خیلی از کفن را تطمیع می آید از آن رمز و راز و رازداری. پس از آن است که تنها به ندرت نشان داده شده در مکان های عمومی, اطلاعیه ها مثل این یکی headlining حوادث.

اما به عنوان یک عهد به واقعیت از COVID-19 بحران این نمایشگاه برگزار خواهد شد بیش از تلویزیون و از طریق livestreaming سالن های رسانه های اجتماعی. (شما می توانید زبان انگلیسی نسخه در یوتیوب. آن آغاز خواهد شد در 5 p. m. به وقت محلی ساعت 11 صبح شرقی ایالات متحده) آیا Nosiglia آن را می داند یا نه تصمیم خود را به نمایشگاه کفن تورین تقریبا در زمان واقعی در طول یک جهانی و همه گیر می یابد شسته و رفته نقاط همزمانی با تاریخ کفن افزایش برای تبدیل شدن به مسیحیت, معروف ترین و بدنام—مقدس مصنوع. همچنین نیروهای ما را به تجدید نظر محدودیت ها و قابلیت های دیجیتال میانجیگری به زندگی تبعید به سیستم عامل های مجازی.

کفن تورین مدرن شهرت به عنوان یک شی از ایمان مذهبی برگرفته از یک کشنده سرایت تعریف شده است که خود آن دوران به عنوان بسیار به عنوان یک جریان را تهدید می کند به تعریف ماست. در سال 1578 کاردینال و اسقف اعظم میلان, چارلز Borromeo نوشت: به کفن را نگهبان دوک امانوئل Philibert از پیچ. Borromeo می خواستم به احترام حضرت ورق به عنوان یک راه به من بدهید با تشکر برای بازمانده از طاعون است که تا به حال زده شمال ایتالیا دو سال گذشته. به منظور تطبیق ضعیف کاردینال که اصرار بر انجام سفر از میلان بر پا دوک مرتب به حرکت کفن از آن محل استراحت در شهرستان آلپاین از شامبری جدید پیچ شهر تورین. Borromeo را زیارت به تورین مشخص شده بود دو viewings پارچه به تاب جمعیت زائران—گزارش در مورد 40,000 مردم بسته بندی شده در این شهرستان در میدان اصلی.

موفقیت این نمایشگاه باعث کفن صاحبان به مرحله آنها را دوباره بارها و بارها در طول قرن بعد. اما زمانی که ما در مقایسه با پیش بینی دوره انزوای اجتماعی این عود نشان می دهد نگرش متضاد در مورد تجمعات عمومی در پی یک بیماری همه گیر.

فرض ظاهرا این است که از رسانه پخش زنده می تواند تسهیل دسترسی به هر آنچه مقدس قدرت یکی ممکن است باور کفن به داشتن.

در حالی که ما تامل زندگی بدون کنسرت, رویدادهای ورزشی, عمومی تظاهرات و دیگر مجامع به عنوان بزرگ به عنوان شهرستانها در اواخر 1500s و 1600s دهها هزار نفر از زائران آمد به تورین تقریبا هر سال برای نمایشگاه پیچ باارزش مقدس یادگار. تصویری و متنی را به حساب این نمایشگاه انتقال چالش برخورد با شخص شماره از زائران فراتر از آنچه در شهر می تواند گاهی اوقات حتی منجر به مرگ و میر. نمایشگاه قطعا کمک به گسترش بیماری نیز هست. در عین حال با وجود خطرات و ناراحتی این حوادث رونق گرفت چرا که آنها تنها فرصت است که اکثر مردم تا به حال به هیچ وجه به مشاهده آنچه که آنها تصور می شود تنها آثار باقی مانده از بدن مسیح در هر نقطه بر روی این سیاره است.

سریع به جلو به 2020 و ما وارد یک عصر جدید از مشاهده و تجربه است که اشکال حتی چگونه ما قادر به دیدن کفن—حداقل برای زمان حال. تلویزیونی زنده “مجاز” از کفن تورین در جهانی همه گیر باعث می شود من تعجب می کنم آنچه در رسانه از یک صفحه نمایش دیجیتال در واقع برای تجربه شاهد اصلی است. Nosiglia را اعلام coronavirus-الهام نمایشگاه اشاره می کند که “به لطف تلویزیون و رسانه های اجتماعی این دوره از تفکر باعث می شود در دسترس برای همه در سراسر جهان تصویر [مسیح] در مقدس پارچه.” اما چگونه است که جریان زمان واقعی خوراک از یک ذاتا بی اثر شی هر گونه مختلف از یک عکس است که اکثر مردم احتمالا می تواند دسترسی از طریق گوگل هر زمان که مایل باشند ؟

فرض ظاهرا این است که از رسانه پخش زنده می تواند تسهیل دسترسی به هر آنچه مقدس قدرت یکی ممکن است باور کفن داشتن. به عبارت دیگر این اجازه می دهد تا کفن می شود در حال حاضر بر روی صفحه نمایش است که هر کدام ظرفیت برای حفظ همه در همان زمان, زنده, دیجیتال, رندر برای اهداف خصوصی خود گذشتگی.

اما در عین حال مدرن این دیجیتال میانجیگری ممکن است چنین شور و شوق برای نسخه مجازی به عنوان سخنرانی اصلی به همراه یادگار افزایش به شهرت از لحظه ای Borromeo ساخته زیارت او به تورین در سال 1578. از آن سال و به 1700s وجود دارد واقعی صنعت بازتولید کفن در هر دو چاپ و رنگ رسانه. این منجر به توزیع گسترده ای از تعداد زیادی از عناصر عملیاتی که توسط جانبازان می تواند عشق ورزیدن خونین تصاویر از بدن مسیح به صورت غیابی. نقاشی تصاویر خاص تکرار تجربه اصلی توسط بازتولید آن به مقیاس. آنها همچنین وقف بودن قرار داده شده در تماس مستقیم با معتبر یادگاری به منظور جذب قدرت مقدس—حصول اطمینان از کپی کردن دائمی برنامه حضور اصلی است.

مدرن سوء ظن در مورد نسخه به طور کلی تنزل رتبه بسیاری از این مدل های خفته نقش به عنوان موزه قطعه یا فراموش شده مربوط به علم العبادات آثار پر در کلیسا پستو. آنها تنها کمرنگ به ما یادآوری از برجستگی آنها یک بار لذت می برد به عنوان ابزار اصلی است که بسیاری از نمازگزاران به حال دسترسی به تورین اصلی است. (در حالی که بسیاری از آنها در ایتالیا دیگران را می توان در سراسر اروپا; دیگری است که در صومعه بانوی ما از تسبیح در اجلاس, New Jersey.) برخی از آنها را در اطراف عید پاک که در آن آنها اغلب به هوا از عتیقه کنجکاوی تا آنجا که آنها تحریک مذهبی و تفکر. اما یک کپی به ویژه در شهر بیتونتو نزدیکی باری در ایتالیا Puglia منطقه هنوز هم امروز انجام یک نقش به عنوان جانشین برای کفن تورین که بیشتر از دیگران از دست داده اند. این اندازه کامل ماکت حمل تاریخ 1646 و یک متنی نوشته شهادت به آن شده “استخراج” از اصلی (احتمالا اشاره به consecrating عمل لمس) یکی از معدود است که طول می کشد بخشی در سالانه مقدس مراسم. این رژه از طریق خیابان های شهرستان در طول یک موقر خوب صفوف جمعه توسط انجمن اخوت از سانتا ماریا دل Suffragio.

در سال های اخیر این کپی اتحاد پیوست سرزندگی گذشته با فن آوری های در حال حاضر زمانی که کروبی در بیتونتو شده اند پخش زنده در تلویزیون و رسانه های اجتماعی. این ممکن است به نظر نمی رسد به خصوص قابل توجه داده در همه جا از livestreamed حوادث کوچک و بزرگ و مقدس و بی حرمتی مجاز و در غیر این صورت. اما در این لحظه در حالی که ایتالیا را فلج کرده است و در مجموع مستند که محدوده فعالیت های اجتماعی به خصوصی ما صفحه نمایش این سال تلویزیونی صفوف آن را به حال اتفاق افتاده است می تواند گرفته شده اضافه شده جاذبه ها و فرصت ها. سال گذشته من قادر به شاهد بیتونتو صفوف عملا از دفتر من در مناطق روستایی اوهایو صفحه نمایش کامپیوتر من نتیجه میزبانی کپی دیجیتال از یک دستی کپی از اصل کفن. امروز من می خواهم که هیچ چاره ای جز به تماشای آن را از صفحه اصلی—اگر نه برای این واقعیت است که در سال جاری چاپ شده است قابل درک است و خوشبختانه لغو شد. در جای خود جانبازان هنوز هم می تواند دیده بان ضبط فیلم های آنلاین از آن رخ داده است که در در گذشته است.

2020 نمایشگاه کفن تورین نخواهد بود اولین بار یادگار بوده و تلویزیونی. در سال 1973 مقامات تصمیم به هوا نمایشگاه رسانه های دولتی کانال Rai به جای برگزاری یک گردهمایی (با وجود این واقعیت است که به دلایل مختلف هیچ کدام تا به حال صورت گرفته 40 سال). منطق همانطور که سپس توسط کاردینال و اسقف اعظم میشل Pellegrino شد که تلویزیون پس از آن به طور گسترده ای در دسترس در خانه های خصوصی اجازه می دهد برای یک مقدار نزدیک تر و دقیق تر نظر یادگار از آنچه ممکن است از نسبتا بزرگ فاصله که بینندگان نگهداری می شوند از این پارچه در طول سنتی فرد در نمایشگاه. و پس از بینندگان در سراسر اروپا و آمریکا به جای تماشای پارچه معلق در سکوت و motionlessly برای 15 دقیقه بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود را.

در حالی که نمایشگاه مجازی از سال 1973 نشان دهنده تازگی از تلویزیون برای آوردن بینندگان و کفن به نزدیکی که از سال 2020 است موجب به جای ضرورت است. در یک مفهوم گسترده نتیجه همان است—به انتشار گسترده ای از پارچه و مرموز آن تصاویر برای بهره مندی مخاطبان به مراتب بزرگتر از آنچه که می تواند تشکیل یک در هر مکان. اما این دو رویداد علامت گذاری به شدت در لحظات مختلف در ما و کفن را از تاریخ مشترک. پس از سال 1973 تلویزیونی نمایشگاه برگزاری مجامع عمومی برای دیدن کفن در فرد از سر گرفته و با یک فرکانس دیده نمی شود در قرن with official فرد در نمایشگاه بودند که نه پخش در تلویزیون در سال 1978 1998, 2000, 2010 و 2015. یکی دیگر از برنامه ریزی شده بود برای بعد از این سال.

من تو را دیدم کفن برای اولین و تنها بار در فرد در سال 2010. اما فرصت برای دیدن دوباره آن ممکن است بیشتر زودگذر از همیشه قبل از. به جای یک سرایت راه اندازی یک موج عمومی نمایشگاه که در سال 1578 در جریان تهدید به طلیعه چیزی بودن در سپیده دم جدید با واقعیت مجازی که از نعمت دیجیتال پراکندگی بیش از واقعی برخورد. کفن تورین, در نتیجه ما می پیوندد خانواده و دوستان و همکاران و دانش آموزان و دیگران در ما های اجتماعی و شبکه های حرفه ای در اشغال قلمرو مبهم حضور که ممکن است دیگر هیچ یک کمتر جایگزین به ما ترجیح قالب گردهمایی اجتماعی است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>