چه پوتین در مغلوب ساختن پیشی جستن?

اخیرا جمهوری خواهان و دموکرات ها در آمریکا کمیته اطلاعات مجلس سنا به اتفاق آرا به تصویب یک گزارش کاملا حمایت یافته و توسط آمریکا و سازمان های اطلاعاتی که وجود دارد گسترده روسیه دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

متاسفانه در تضاد کامل با گذشته زمانی که bipartisanship شد یک اتفاق معمولی در پایتخت ایالات متحده ورود در چنین مشترک قضاوت تبدیل به یک موضوع نادر امروز در hyper-سیاسی حزبی محیط زیست است.

تبلیغات:

با مته سوراخ کردن در لحظه بزرگ

به اتفاق آرا تصویب شد همه بیشتر معنی دار به عنوان ریچارد با مته سوراخ کردن جمهوریخواه رئیس مجلس سنا انتخاب کمیته اطلاعاتی از کارولینای شمالی است که سرسخت تهمت حامی.

نتیجه گیری از این گزارش جدید منتشر شده فقط یک هفته پیش در تاریخ 21 آوریل سال 2020 خواهد بود به خصوص ناراحت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

تبلیغات:

این سناتور از ایالت کنتاکی تاکنون صبورانه حاضر به حمایت از اقدامات ویژه برای مقابله با روسیه دخالت در انتخابات امسال.

سناتور با مته سوراخ کردن زبان به صورت کامل کمیته اشاره کرد:

یکی از ICA را (هوش جامعه ارزیابی) مهم ترین نتیجه گیری شد که روسیه تهاجمی دخالت تلاش ها باید در نظر گرفته شود ‘جدید طبیعی است.” که هشدار داده شده است از عهده حوادث سه سال گذشته به روسیه و مقلدان آن به طور فزاینده ای با استفاده از اطلاعات در جنگ برای ایجاد هرج و مرج اجتماعی و اختلاف است. با 2020 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک شدن به آن را مهم تر از همیشه است که ما هوشیار باشند و در برابر تهدید دخالت از دشمن خارجی بازیگران.

مک کانل تحت فشار افزایش می یابد

با توجه به این که فوقالعاده روشن بیانیه پیشرو سناتور جمهوری خواه و تهمت سپاهی مک کانل را نصب فشار درون خود رتبه در سنا به تخصیص منابع برای حفاظت از 2020 انتخابات.

تبلیغات:

پس از همه, یکی از کمیته اطلاعات مجلس سنا نخست نتیجه گیری این است که روس ها در آن هستند دوباره به دنبال تضعیف 2020 انتخابات در ایالات متحده.

Pelosi بسیار مربوط سوال

مرکزی پیدا کردن توسط سازمان های اطلاعاتی که سناتور را تایید و آن تهمت همواره به تمسخر عنوان “جعل” است که “روسیه انجام شده بی سابقه ای چند وجهی کمپین به تداخل با سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.”

تبلیغات:

انتشار این گزارش بلافاصله باعث نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده به درخواست کلید سوال: “چه پوتین در مغلوب ساختن پیشی جستن — شخصا سیاسی, مالی,?”

به عنوان پلوسی گفت: “یافته های جامعه اطلاعاتی را نمی توان انکار کرد…چرا او را انتخاب کنید به این باور است که پوتین گفت: بیش از به هوش باشند؟”

او به سوالات خواسته شده است توسط بسیاری از مردم برای بیش از سه سال در حال حاضر. در عین حال با نوامبر 3 انتخابات به سرعت در حال نزدیک شدن به آنها به عنوان فوری مثل همیشه و ما هنوز هم خوب جواب.

تبلیغات:

محاسبات سیاسی در حال تغییر

در گذشته پلوسی است و سمت چپ آن را به زیردستان را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران. اما در حال حاضر که برخی از برجسته جمهوریخواهان آغاز به صورت به حقیقت سیاسی محاسبه توسط قدرتمند ترین دموکرات در این کشور تغییر کرده است.

او می افزاید: سیاسی وزن به تقاضا از رهبران جمهوری خواه از جمله نسبت ناروا به حمایت قابل توجهی از بودجه دولت برای اطمینان از امنیت در این سال انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

تبلیغات:

او منطق ساده است: هر کسی طرفدار دموکراسی باید تقاضا کمتر در تامین پاک کردن انتخابات است.

تهمت و دروغ

گزارش جدید و جدید ویژه ریختن توسط پلوسی, اشاره سوال — با هدف توضیح مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه tirades در برابر “دولت عمیق” و برچسب زدن به ایالات متحده ملی جامعه اطلاعاتی به عنوان “مانده است.”

تا رسیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید این اظهارات را در نظر گرفته شده است که کاملا ناخوشایند اگر نه به طور ضمنی treasonous برای هر جمهوری خواه رئیس جمهور.

تبلیغات:

در مدرن ایالات متحده آمریکا تاریخ سیاسی آنها استعاره از رادیکال توطئه محور محافل افراطی حاشیه سیاسی در ایالات متحده معادله است.

با وجود این نتیجه گیری توسط هر دو حزب در مجلس سنا و کمیته های مشابه پیدا کردن توسط بازرس کل وزارت دادگستری و در سال گذشته توسط مشاور ویژه رابرت مولر تهمت تیم همچنان به انکار تمسخر و ترویج جایگزین آن روایت است.

دادستان کل ویلیام بر ramped تا تحقیقات خود را و پیشنهاد کرد که گزارش خود را آماده خواهد شد قبل از انتخابات ماه نوامبر.

بر مصرف به طور جدی تهمت را ثابت اظهارات که از اتهام دخالت روسیه که حمایت خود را از پیروزی در انتخابات 2016 است یک داستان ساخته شده توسط رئیس جمهور اوباما با حمایت افسران ارشد در سرویس های اطلاعاتی و حریف خود را در سال 2016 هیلاری کلینتون.

تبلیغات:

Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی Guiliani حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن افسانه ای که این دخالت برای حمایت هیلاری و راه اندازی از اوکراین و نه روسیه.

خیره کننده خاموشی

سناتور ممکن است در توافق بر سر نتیجه گیری شده است که آنها مایل به اشتراک گذاشتن اما حقایق بسیار مهم باقی می ماند مصمم پنهان است.

با توجه به اطلاعات تلقی راز بالا توسط سازمان های اطلاعاتی بیش از 80% از جدید 158 صفحه گزارش — “بررسی هوش ارزيابی جامعه” — محذوف است.

تبلیغات:

من را دیده اند هرگز چنین عجیب و غریب سند قبل صفحه بعد از صفحه از بلوک های سیاه و سفید پنهان کردن حقایق زیر.

اسرار, نقد و دویچه بانک

پاسخ به Pelosi سوالات ممکن است با این وجود ظهور و من انتظار دارم که چه تهمت ترین ترس است افشای ممکن است عمیق روابط بین کسب و کار و مسکو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به مبارزه با متنوع تلاش های همه فن حریف در دادگاه های ایالات متحده توسط دادستان عمومی و کمیته های کنگره به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را و برای فعال کردن دویچه بانک بانک بزرگ وام دهنده به این سازمان نسبت ناروا به فاش کردن اطلاعات است.

یک دادگاه نیویورک و دادگاه عالی ایالات متحده هر دو مجموعه را به آدرس این مسائل در سه ماه آینده.

دویچه بانک وضعیت حاد است چون تهمت سازمان دیده است و درآمد آن کاهش شدت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر قفل پایین. برای مقابله با این رکود کسب و کار آن است که به دنبال برخی از کمک در آن برجسته 300 میلیون دلار از بدهی به دویچه بانک.

این بانک آلمانی می یابد خود را در یک وضعیت روی حیله و تزویر. اگر بانک موافقت خود را با درخواست و سپس بار دیگر در آن دیده می شود ممکن است به عنوان تلاش برای دنبال کردن یک رابطه خاص با رئیس جمهور ایالات متحده.

این امر فقط اضافه کردن به کوه reputationally خبر بد که این نهاد است که یک بار پس از یک زمان تا به حال دیدنی شهرت است جمع آوری شده است.

دویچه بانک به عنوان یک channeler از منافع روسیه?

وجود دارد که مدت طولانی است که سوء ظن است که مقدار قابل توجهی از بودجه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان آمده اند از روسیه الیگارشی یا از طریق مخفی نگه داشتن شرکت های مستقر در دریایی پناهگاه های مالیاتی و یا از طریق دویچه بانک.

با توجه به coronavirus بحران فشار در حال افزایش است به شدت در تمام طلبکاران به دنبال پس از خود وام دارایی. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل ها و باشگاه های گلف بسته شده و چند که باز باقی می ماند تقریبا خالی است.

و اخیر آمریکا قانون برای ارائه وام به شرکت ها در زمان بحران به طور خاص بارها هر گونه کمک های مالی برای کسب و کار به رئیس جمهور و خانواده اش.

مغلوب ساختن پیشی جستن نقدی فشار

مغلوب ساختن پیشی جستن هتل چند صد متری از کاخ سفید است و فقط 5% نرخ اشغال در عین حال هنوز هم ساخت و پرداخت اجاره به دولت ایالات متحده در حدود $260,000 در هر ماه.

هر گونه کاهش پرداخت آن توسط دولت ایالات متحده خدمات سازمان دیده خواهد شد برای آنچه در آن است — یک ظالمانه جنگ از منافع توسط رئیس جمهور. که به این معنا نیست آن را نمی خواهد اتفاق می افتد!

این مقاله چاپ از این Globalist: روزانه ما تجدید نظر جهانی شدن و جهان چگونه واقعا آویزان با هم. فکری متقابل کشور مقایسه و بینش از همکاران از همه قاره ها. کاوش آنچه متحد و چه تقسیم ما در سیاست و فرهنگ است. Follow us on Facebook و توییتر. و ثبت نام برای ما برجسته ایمیل اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>