آنچه پزشکان اورژانس نگران

من پزشک اورژانس. مانند شما, من شده است هیچ گونه نگرانی زیادی است. من آموزش دیده و آماده برای شما را به راحتی و صرفه جویی در زندگی خود. اما به تازگی من شده است تعجب کنید که چگونه و آیا — شما می خواهید من برای انجام این کار است. و من نمی توانم پاسخ این است که بدون کمک شما.

در بخش اورژانس ما گفتگو نمی کند و معمولا با این سوال اما در این لحظه شاید آن را باید. شما احساس می کنید اجرا کردن. مچ پا آسیب می زند. خود را به سنگ های صفراوی در حال اقدام است. اسهال. سردرد است. نفس. می تواند شما را COVID-19? گاهی اوقات من می تواند به شما اطمینان که شما احتمالا نمی, اما ما نمی دانیم. گاهی اوقات من می توانم تلفن شما در خانه اگر یک سواب از بینی خود را تست مثبت است. گاهی اوقات ما را از آزمایش.

تبلیغات:

در هر صورت من به شما هشدار می دهند که آزمون کامل نیست و شما باید منزوی خود را به عنوان هر چند آن را مثبت بودند. دانستن این, آیا شما می خواهید تست ؟

معمولا شما بهتر خواهد شد اما گاهی اوقات شما نمی خواهد. این چیزی است که من نگران است. این کروناویروس جدید است, اما اگر شما دوباره نفس نفس زدن برای هوا آنچه که من می توانید انجام دهید برای شما آشنا است. اگر تنفس آغاز می شود به اگزوز شما ما را آرام آرام مانده از آگاهی خود را و پس از آن فلج داروها را به شما لنگی بنابراین ما می توانید با استفاده از یک فلز ابزار اندازه دست خود را به موضوع یک لوله پلاستیکی به اندازه انگشت خود را از دهان خود را به بالای ریه های خود را. گاهی این استرس ممکن است توقف ضربان قلب خود را, اما در هر صورت ما فشار اکسیژن از طریق این لوله به ریه های خود را با یک ماشین. در طی چند روز همکاران من در واحد مراقبت های ویژه حفظ خواهد کرد شما را تسکین یافته بنابراین شما نمی خواهد تهوع در لوله تنفس. شما ممکن است نیاز به لوله به معده مثانه و رگ در گردن خود را. و اگر شما در حال گرفتن بهتر به سرعت ICU ممکن است برای درخواست اجازه برای انجام “یک trach و میخ” است که باعث می شود این لوله ها بیشتر دائمی است.

آیا شما می خواهید این کار ؟

تبلیغات:

علی رغم بهترین تلاش های COVID-19 هنوز هم ممکن است شما را بکشند. ویروس خسارت پوشش ریه های خود را بنابراین شما می توانید دریافت اکسیژن مهم نیست که چگونه بالا ما به نوبه خود ونتیلاتور. و یا آن را تکرار می تواند آنقدر شدید است که بدن در واکنش به آن خسارت اندام خود را. این coronavirus حتی به نظر می رسد برای آلوده کردن و تضعیف قلب به طور مستقیم.

و هر یک از ما درمان خود را ایجاد عوارض. عفونت می تواند به توسعه در اطراف هر یک از لوله ها به شما و داروها ما به شما برای جلوگیری از لخته شدن خون و زخم معده می تواند خود باعث خونریزی معده و عفونت. حتی قبل از COVID-19 ما تنها می تواند حدس می زنم در شانس شما بازمانده با (یا بدون) تنفس ماشین — این می تواند یک تلنگر سکه یا کمی بهتر یا بدتر است. احتمالا بستگی دارد به مقدار زیادی در مورد چگونه شما ضعیف هستند — اما در هر صورت ما نیاز به یک تیم از متخصصان خود را برای نظارت بر هر تابع بدن برای چند روز یا چند هفته.

و مهم نیست که چگونه بسیاری از فن های ما می توانید تولید ما هنوز باید جیره انسانی متخصص توجه است. در طول هفته به ما Icu اجرا از تخت و یا از ساعت در بخش اورژانس و اگر ما متعدد بیماران در آستانه مرگ در همان زمان. ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما و شما به خوبی ممکن است بسیار بهتر است. اما همه چیز ممکن است همچنین به ضعیف و حتی ICU بازماندگان اغلب اختلال استرس پس از سانحه.

تبلیغات:

آیا شما می خواهید این کار ؟

به همین دلیل من به شما نیاز به بحث در این مورد با مردم شما را دوست دارم: آیا شما می خواهید ما را برای مراقبت از شما ؟ هنگامی که شما می خواهید ما را به تمرکز بر راحتی خود را بنابراین شما می توانید زندگی می کنند — و شاید مرگ به طور طبیعی است ؟ این یک سوال آسان نیست بنابراین حتی اگر شما نمی توانید پاسخ آن را در حال حاضر — و این درست — به یاد داشته باشید که شما همیشه می توانید بپرسید در مورد گزینه های خود را. آن را به ما امتیاز برای مراقبت از شما و کمک می کند تا ما را به انجام است که اگر ما می دانیم آنچه شما می خواهید. بحث در مورد آن در حال حاضر زمانی که شما به طوری که دوستان و خانواده خود را می تواند به ما کمک کند اگر شما خوب نیست. آیا شما احساس جوان و شکست ناپذیر و یا عاقلانه و ضعیف این است که یک راه به کسی بگویید شما آنها را دوست دارم.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>