دقیقا همان چیزی است که با ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith?


Jada Pinkett Smith and Will Smith on the red carpet for Gemini Man.
The Smiths.
فریز Harrison/گتی ایماژ

به نظر می رسد که چیزی است که اتفاق می افتد با ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith.

آن را مطمئن می کند!

آیا این بد است ؟ Tell me more.

همه حق در اینجا معامله است. اگر شما آگاه نیست, Jada Pinkett Smith, مادر آدرین Banfield-نوریس و دخترش Willow Smith have a talk show on Facebook Live به نام قرمز جدول بحثکه در آن سه نسل از زنان و بحث در مورد موضوعات روز. قسمت های گذشته را شامل مصاحبه با ستاره مانند تیفانی Haddish دان لیمو و آلیشا کیز و همچنین بحث از colorism, روابط غیر متعارف و … خیانت. در اینجا ایده اصلی:

خیانت به شما می گویند! من از شنیدن چیزی در مورد مارگوت رابی. آیا شما می گویند که آخرین قسمت از میز قرمز, بحث ویژگی های نشان می دهد frankest بحث خیانت هنوز ؟

آخرین قسمت از میز قرمز, بحث ویژگی های نشان می دهد frankest بحث خیانت نشده است! Pinkett Smith and Smith باید رک و گفتگو در مورد ازدواج خود را, و به طور خاص در یک رابطه, Jada Pinkett Smith تا به حال با خواننده August Alsina در حالی که زن و شوهر از هم جدا شد. شما می توانید تماشای تمام چیزی که حق در اینجا:

نمی تواند شما فقط به من بگویید در مورد آن به جای ؟

اطمینان حاصل کنید! اسمیت و Pinkett Smith, ازدواج شده است یک موضوع عمومی شیفتگی هر دو به دلیل relatable corniness—تخته سنگ را Rachelle همپتون آنها را به نام “این مسخره عمو و bougie عمه, سیاه, افراد مشهور, فرهنگ”—و از آنجا که وجود داشته است و انواع و اقسام شایعات در مورد آنها در طول سال اعم از زمزمه است که زن و شوهر تا به حال ازدواج باز به داستان در مورد یک ظاهرا قریب الوقوع طلاق که عمومی به اندازه کافی است که اسمیت را تکذیب کرد و آنها را در Facebook.

یکی از این شایعات بسیاری در مورد Smiths—بله وجود دارد همچنین یک مورد مارگوت رابی—بود که Jada Pinkett Smith تا به حال تا به حال یک امر با 27 ساله خواننده August Alsina. Alsina ظاهرا اشاره به رابطه خود را در این موزیک ویدئو برای آهنگ “Nunya” که در آن او در پاسخ به متون از رد معشوق سابق به نام “کورن” است که Pinket اسمیت نام میانی.

اما که موسیقی تصویری است که از بهار سال 2019. چرا مردم صحبت کردن در مورد این در حال حاضر ؟

چرا که هفته گذشته Alsina نشستم برای مصاحبه با آنجلا یی از قدرت 105.1 را به باشگاه صبحانه برای مصاحبه در مورد آلبوم جدید خود و صحبت رک و پوست کنده در مورد رابطه اش با Pinkett Smith. شما می توانید همه چیز در اینجا:

من معتقدم که من در حال حاضر ساخته شده من در تماشای همه چیز روشن است.

خوب خوب است. در ساعت 16:30 به یی می پرسد Alsina در مورد شایعه رابطه اش با Pinkett Smith. او در پاسخ با تایید که آنها تا به حال یک رابطه می گوید: او را از دست داد دوستی و روابط دیگر بیش از آن و می گوید که با وجود این شایعات ویل اسمیت “به [او] او برکت” به دنبال یک رابطه عاشقانه با Jada Pinkett Smith. در اینجا پاسخ خود را به طور کامل:

در اینجا چیزی است که من می گویم. مردم می توانند هر چه ایده هایی که آنها می خواهم اما آنچه من خوب نیست با من است شخصیت بودن در سوال. زمانی که برخی از چیزهایی که سوال برانگیز است که من می دانم که من یا که من می دانم که من تا به حال انجام می شود, شما می دانید ؟ بر خلاف آنچه که برخی از مردم ممکن است به اعتقاد من یک مزاحم شما می دانید ؟ من نمی خواهم درام. درام در واقع باعث می شود من حالت تهوع شما می دانید چه کنم ؟ و من هم فکر نمی کنم که آن را همیشه مهم برای مردم به دانستن آنچه که من انجام می دهم که من کنار که من تاریخ درست است ؟ اما در این مثال آن بسیار متفاوت است چرا که همانطور که گفتم بسیاری از مردم وجود دارد که به سمت چشم دوخته اند من به من نگاه مشکوک در مورد آن. من دارم میرم از دست, پول, دوستی, روابط, پشت, آن, و من فکر می کنم این دلیل است که مردم لزوما حقیقت را می دانم که من انجام داده ام هرگز هر چیزی اشتباه است. من دوست دارم کسانی که مردم به معنای واقعی کلمه مثل خانواده من است. من اصلا یک چیز بد در مورد آنها می گویند. آنها مردم زیبا. هنگامی که چیزی شروع می شود موثر بر زندگی من و نه تنها بر زندگی من, اما مؤثر بر من سلامتی و رفاه و همچنین شروع به بلوک قلب من, قلب من فضای مسدود شده من واقعا باید یک چاره ای جز بیان حقیقت است.

در واقع من نشستم با خواهد شد و در حال گفتگو با توجه به تحول از ازدواج خود را به زندگی مشارکت که با آنها صحبت کرده و چندین بار آن را می دانید و نه مربوط به رمانتیسیسم. او به من نعمت خود را. و من کاملا به خودم که در رابطه به سال از زندگی من است. شما می دانید. و من واقعا و واقعا و عمیقا دوست داشت و یک تن از عشق برای او. من خودم اختصاص داده شده به آن است. من کامل خود را به آن. به طوری به نقطه ای که من می میرند در حال حاضر و با آن خوب دانستن است که من واقعا به خودم به کسی.

چه Alsina در مورد صحبت کردن با همه است که زندگی مشارکت چیزهای ؟

اسمیت گفت: در گذشته که آنها فکر می کنم از خود را به عنوان “شریک زندگی” به جای زن و شوهر که یکی از چیزهایی است که موجب بحث زیادی در مورد وضعیت ازدواج خود را. در اینجا مختصر و مفید از صفحه شش برخی از چیزهایی که آنها گفته ام در طول سال.

صبر کنید من فقط شنیده Armie Hammer است که طلاق گرفتن?

اما ماندن در موضوع.

پس چه خواهد شد و Jada Pinkett Smith باید بگویم در مورد همه این رابطه در این جدول قرمز?

جان کلام این است که زن و شوهر تایید کرد که Pinkett Smith و Alsina به حال یک رابطه, اما که اسمیت از هم جدا شدند در آن زمان است. و یا به عنوان ویل اسمیت قرار داده و آن را به همسر خود را در طول مصاحبه “من انجام شد با الاغ خود را.” تا آنجا که به مفهوم این است که اسمیت داده بود Alsina “او برکت” در اینجا چه Jada Pinkett Smith تا به حال به می گویند:

یکی از چیزهایی که من می خواهم به پاک کردن و تمیز کردن یکی از چیزهایی بود که نوع چرخش در مطبوعات در مورد شما دادن اجازه, است که, آه,, شما می دانید تنها کسی است که می تواند اجازه بدهد که در شرایط خاص خودم است. اما آنچه در ماه اوت بود و احتمالا تلاش برای برقراری ارتباط—چون من در واقع می تواند ببینید که چگونه او را درک و آن را به عنوان اجازه چون ما دوستانه از هم جدا شدند. و من فکر می کنم او هم می خواستم به آن را روشن است که او یک خانه مخرب زیرا او نیست.

چه حسن تعبیر را Smiths استفاده برای اشاره به رابطه ؟

ویل اسمیت با اشاره به آن به عنوان “تعامل” در یک نقطه اما این روبان آبی می رود به Jada Pinkett Smith گفت: “با گذشت زمان من را به یک نوع متفاوت از گرفتاری با اوت.” ویل اسمیت نبود خرید “گرفتاری” و روشن است که این یک رابطه است.

آیا ویل اسمیت خوشحال به نظر می رسد به بحث در مورد همه این دوربین در این نقطه در زمان ؟

او نیست! هر دو Smiths ناراضی به نظر می رسید که Alsina به ارمغان آورد و این تا آنجا که به گفته آنها در آن همه چیز بیش از سال پیش. “این یک کمی عجیب و غریب است که همه این مسائل در حال آمدن است در حال حاضر” گفت: Jada Pinkett Smith. “این اتفاق افتاد و پس از مدتها پیش است.”

این قسمت قرمز جدول در نهایت متوقف کردن مردم از گمانه زنی در مورد ویل اسمیت و Jada Pinkett Smith ازدواج برای یک بار و برای همه است ؟

قطعا. که همه پشت سر ما در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>