چه اتفاقی افتاد در اتاق خبر که Tennessean زد که اسلام “هسته ای معنی و مفهوم” آگهی


NASHVILLE, TENNESSEE - JUNE 04: Protesters are seen marching upon the Tennessee State Capitol building on June 04, 2020 in Nashville, Tennessee. Minneapolis Police officer Derek Chauvin was filmed kneeling on George Floyd's neck. Floyd was later pronounced dead at a local hospital. Across the country, Floyd's death has set off days and nights of protests as its the most recent in a series of deaths of African Americans by the police. (Photo by Jason Kempin/Getty Images)

معترضان در نشویل تنسی در 4 ژوئن.

Jason Kempin/گتی ایماژ

مشترکین از Tennessean خود را باز مقالات یکشنبه هفته گذشته به کشف یک صفحه کامل آگهی هشدار داد که یک “هسته ای دستگاه” خواهد منفجر در نشویل در 18 ژوئیه سال 2020 است. تبلیغ گفت: این امر می تواند مجموعه ای خاموش توسط “اسلام”—و نه مسلمانان و نه توسط یک گروه تروریستی فقط با “اسلام است.” تبلیغات ایجاد شده توسط یک حاشیه آخرالزمانی سازمان مسیحی به نام وزارت آینده برای امریکا تنظیم کردن فوری دیوانگی آن را به عنوان سفر آنلاین. این Tennessean خود نام آن را “کاملا غیرقابل دفاع” و با عجله به پیدا کردن چگونه آن را به حال ساخته شده است آن را به نسخه قابل چاپ. توسط دوشنبه, یک مدیر فروش شده بود از کار اخراج شدند.

روز یکشنبه دیوید میدان نظر و تعامل مدیر در Tennessean و ایالات متحده آمریکا امروز اتاق های خبر در تنسی بود آغاز کردند مانند بسیاری از همکاران خود را به دلیل coronavirus رکود اقتصادی. فورا او را به نام بازگشت به مقابله با بحران. ما صحبت کرد روز سه شنبه در مورد چگونه تبلیغ به دست می آمد این کاغذ را محکم پاسخ و غیر ممکن است کار روزنامه نگاری محلی در حال حاضر. مکالمه ما شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Aymann اسماعیل: هنگامی که شما برای اولین بار دیدن این تبلیغ ؟

دیوید میدان: من چاپ خوان. من چاپ روزنامه به خانه من هر روز و من فقط به عنوان شوکه یک کسی چون من دیدم آگهی در همان زمان که اکثریت رهبری ما انجام داد. آن بود بسیار ناراحت کننده است. من عصبانی بود. من صادقانه با شما: من احساس خودم “آیا من می توانم حتی دوباره به این محل زمانی که من پایان من کردند?” که اولیه خام احساسات من بود. اما پس از آن من نیز گفت: من این مسئولیت و وظیفه را به انجام آنچه که من می توانید سعی کنید برای این حق است. چون من باید از این ظرفیت برای انجام این کار.

ما منطقه ای ویرایشگر [Michael Anastasi] در کردند هفته گذشته و اجرایی ما editor [Maria De Varenne] و من که گزارش به مایک شروع به ما کردند در روز یکشنبه. اساسا furloughs شده اند در جریان سه ماه گذشته و به طور متوسط هر هفته ما در 75 درصد ظرفیت است. بنابراین ما بودند و قرار بود برای این هفته و زمانی که این همه شکست را سست. مایک به یاد می آورد ما هر دو. این تا حدودی به دلیل کاری که ما انجام داده ایم بیش از چندین سال به کشت بسیار عمیق در روابط با اعضای مسلمان جامعه است.

چرا شما به طور خاص به ارمغان آورد به مدیریت خرید اینترنتی?

من کشت روابط با جامعه مسلمان برای تقریبا شش سال است که من اینجا بوده ام. در شروع این آغاز شده به دلیل یک تصمیم بد من ساخته شده در اوایل سال 2015—تصمیم گیری که من فکر کردم خوب بود در آن زمان که من در حال حاضر دقیقا آنچه در آن بود. شما ممکن است آگاه از کارول Swain که یک محافظه کار آمریکایی آفریقایی مفسر و استاد سابق در Vanderbilt. مدت کوتاهی پس از شارلی ابدو قتل عام در فرانسه که در آن 17 نفر از جمله چند کاریکاتوریست قتل عام شدند توسط افراط گرایان نوکر نوشت: یک op-ed خواستار نظارت جامعه مسلمان. من تا به حال شده است در کمتر از یک ماه وقتی که من آن را دریافت کرد. و در روح ارائه یک صدای من موافقت آن را اجرا کنید. اما من همچنین توافق برای اجرای آن با این نکته که من به دنبال یک جایگزین نمایش. و من با مسلمان آمریکایی شورای مشورتی را به یک نظر که در مقابله با آن است. من متهم شده بود از هر دو-sidesism و ناشنوا تن. و در واقع من بود چون من خیلی جدید بود, من به طور کامل آگاه است که چگونه جامعه مسلمان زندگی در ترس و وحشت به طور منظم. یک سال قبل از یک مسجد در مورفریزبورو است که فقط در جنوب Nashville شده بود تخریب. وجود دارد یک نامزد نه بیش از حد طولانی قبل از آن که در حال اجرا بود برای کلانتر یا یک دفتر سیاسی بود که این آگهی را با یک تفنگ با اشاره به مردم گفت: “این است که چگونه شما چشمک در اسلام است.” بیشتر یاد گرفتم در مورد تاریخ و آنچه که مردم تا به حال برای تحمل و قدرت بیشتر من متوجه شدم که نیاز به جبران و مطمئن شوید که در آغاز یک گفتگو با رهبران مسلمان که به Tennessean. و پس از آن ما تا به حال حداقل یک جلسه سالانه یک دوستی که من رفته ام به این مرکز اسلامی را به دعا و به غذا خوردن. این رابطه خیلی مهمه برای من چون من احساس می کنم که من یک پلت فرم من دارای یک قدرت است که می تواند کمک به عزت و صدای افرادی که مورد تبعیض.

من یک فرد مسلمان متولد و بزرگ شده در آمریکا است. من بدست کاملا بی حس نسبت به اسلام هراسی در رسانه ها. وقتی دیدم تبلیغ من برای اولین بار با خودم فکر کردم “این نیست بدتر از آنچه که من شنیده ام از رئیس جمهور و یا نیوت گینگریچ.” آنچه مرا شگفت زده کرد این بود که چگونه به سرعت Tennessean پاسخ داد و چگونه با زور و اجبار. آیا شما پیش بینی ملی توجه می کردم ؟

من مطمئن هستم که اگر من آن را پیش بینی. من doxed قبل در توییتر و در برخی موارد من هم حساسیت بیش از حد. من یک گی, لاتین مرد. و من می گویم که چون من زندگی می کنند در این intrasectionality در جنوب, در یک محل که در آن متفق آثار تاریخی وجود دارد. و من شده است را در یک محل که در آن شما به طور مداوم در تلاش برای نمودار مسیر خود را در یک بسیار supremacist محیط زیست حتی اگر نه همه شبیه به آن است. من فکر می کنم من فوق العاده حساس به تبلیغ زیرا [این Tennessean] رفته در هفته ها و ماه از آنچه که من فکر کردم واقعا معنی دار و اساسی پوشش سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. ما تا به حال تا به حال این بسته از تمام صداها در آغاز ماه ژوئن بود که من بسیار افتخار می کنیم. و من فقط به حال نوشته شده از یک ستون چند روز قبل از من رفت و در کردند که من صحبت در مورد توهین که قانونگذاران دولت ساخته شده به یک جوان سیاه زن انکار او یک بنای یادبود به دلیل یک اتهام از یک مواد فروش. حتی داخلی ما انجام برخی از کار با ما کارمند منابع گروه به بحث در مورد این مسائل نژادپرستی و سفید برتری و شمول است. و این واقعی بود شوکه چون مثل شما دیده ام و همه نوع از نژادپرستی و شما گاهی اوقات بی حس به آن است. اما در یک نقطه خاص به خصوص در چند هفته گذشته من احساس قدرت به فکر ما را به راه راست و سپس این یکی از بزرگ-دو پانچ.

یک روزنامه آگهی کارکنان متفاوت است از تحریریه. اما شما می توانید راه رفتن من از طریق آنچه شما را در مورد اینکه چگونه این اتفاق افتاده است و چگونه آن را تحت تاثیر قرار ،

بله ما هرگز مشاهده تبلیغات است. ما یک بخش جداگانه اخبار و فروش. وجود دارد بسیار سخت جدایی. بنابراین آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد این است که آن را از طریق یک فرایند که در آن یک شرکت تبلیغاتی متصل خواهد شد خریدار با یک نشریه مانند Tennessean. و سپس آن را از طریق یک سری از مراحل که در آن آگهی نمایندگان را به یک نگاه در آن کار می کنند با یک فرد خلاق که در طرح تبلیغ و آن را تایید توسط مدیر. متاسفانه شکست اتفاق می افتد. مدیر باید بخوانید که آگهی زیرا فقط پاراگراف اول به تنهایی می توانست یک پرچم قرمز به این می گویند غیر قابل قبول است. [این Tennessean گزارش روز دوشنبه که مدیر موفق به خواندن آگهی و اخراج شد.]

آن را نمی کند نشان دهنده ارزش های ما. من آن را شخصا چون ما جنگیدند خیلی سخت است. به همین دلیل من خیلی ناراحت بود صبح روز یکشنبه. فقط یک تبلیغ می تواند به از بین بردن تمام پیشرفت است که ما بیش از همه در این زمان. حتی اگر آن را تبلیغ اداره این نشان دهنده در همه ما است.

در بخش من به عنوان نظر سردبیر منتشر می کنیم به طور متوسط صد, op-eds, یک ماه و شده اند وجود دارد برخی که باید مورد بحث بوده است مانند یکی از من به شما گفته کمی پیش. ما سعی می کنیم برای ایجاد یک فضا برای آزادی بیان اما ما نیز شده اند حساس مورد واقعا احترام به کرامت مردم است. بنابراین وقتی که من آغاز شده در روزنامه نگاری از 20 سال پیش ما صحبت در مورد عینیت و ما صحبت در مورد خونسرد صحبت کردیم در مورد اینکه مگس روی دیوار. من فکر نمی کنم ما می توانیم انجام دهیم این است که دیگر. ما اعضای جامعه. و اگر ما در حال رفتن به رشد ما خوانندگان ما نیاز به احترام این گروه که ما نادیده گرفته اند در طول تاریخ. آن را بخشی مهم از اخلاق اما این ماده از بقا و یک ماده از زندگی ما ارزش است.

مدیر اجرایی مسلمان آمریکایی شورای مشورتی گفت که به دلیل تبلیغ “هدف بزرگی که در جامعه ما است.” وجود دارد حدود 40,000 مسلمانان زندگی می کنند که در نشویل منطقه است. من می دانم که شما برنامه ریزی شد پس از آن امن و رفتن به مسجد. وجود دارد هر چیزی که شما در حال فکر کردن در مورد انجام به آنها کمک کند که شما ذکر نشده تا کنون ؟

ما نمی خواهیم به فرض که ما می دانیم آنچه که بهترین مراحل هستند. بنابراین ما لازم نیست که آن را در ذهن کاملا رتبهدهی نشده است, اما از نظر فقط نقاط گلوله از آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد ختم مدیر تغییر در فرآیندهای در تبلیغات بازگشت پول برای تبلیغ به [مسیحی] گروه اهدا معادل آن پول به آمریکا مسلمان مشورتی شورای اعطای خانه تبلیغات به ارزش 50.000 دلار به آمریکا مسلمان شورای مشورتی برای کمک به کمپین ضد نژادپرستی. و به طور کلی توسعه. در چند روز من هم بود مصاحبه در یک پادکست سابینا Mohyuddin که مدیر اجرایی مسلمان آمریکایی شورای مشورتی است. ما در واقع تا به حال که مصاحبه برنامه ریزی شده چند هفته قبل از این اتفاق افتاده است اما بدیهی است که ما در حال حاضر چیزهای جدید به بحث در مورد.

در اتاق خبر من تصور همگان احتمالا هنوز کار از خانه و یا افرادی که می توانند هنوز در حال کار از خانه. چه خلق و خوی ؟ آنچه از شما شنیدن از نویسندگان و خبرنگاران در مورد چگونگی احساس آنها در مورد آنچه که آنها را دیدم چاپ کنید ؟

من مشغول به کار از خانه برای بیشتر قسمت ها به صورت سه ماه گذشته. اما من در این هفته به طور خاص چون من می خواستم به نزدیکی ما بالا سردبیران بنابراین ما می توانیم بحث در مورد این آگهی. بسیاری از کارکنان ما این است که هنوز کار از خانه و یا در این زمینه است. آنها بسیار عصبانی و صدمه دیده است و آنها احساس شرمندگی. و بسیاری از آنها تا به حال نوشته شده کسانی که همه چیز در Facebook و یا در توییتر. ما تا به حال بسیار مفید موضوع را از یکی از دیجیتال ما تولید کنندگان استفاده می شود که به یک ویرایشگر کپی از آنجا که ما نمی باید یک کپی میز دیگر. ما صحبت در مورد این مانع شده اند می تواند در سال است که ما هنوز در حال فشار بر روی سایت است و کپی سردبیران را به پایین فشار دهید تا نگاهی به اوایل اثبات. اما ما انتشار در ناکسویل است که حدود سه ساعت به دور از نشویل.

رئیس من ما سردبیر اجرایی و من تا به حال یک سری از جلسات که رفت از حدود 1:30 بعد از ظهر و تمام راه را به 5:00 دیروز. آنها بسیاری از کارکنان که در آن جلسات ما دعوت مردم به هر کسی که می خواستم به بیش از ده نفر و فقط گوش دادن و توضیح آنچه ما می دانستیم که در آن زمان ما می دانستیم که بیشتر در پایان روز آنها را بشنود ، و آنها از جا در رفته. آنها درخواست بسیاری از سوالات در مورد چگونه می تواند این اتفاق می افتد. چرا این اتفاق می افتد ؟ و آنچه شما می رویم به در مورد آن انجام? و ما با دریافت نامه از اصناف و خواهر ما مقالات محکوم آگهی. “خوب” چیزی که امروز است که گروه در ادامه به محکوم آگهی, اما آنها همچنین ابراز قدردانی و برای چه ما این رفتار و این واقعیت است که ما گرفته ایم برخی از گام های مهم خود را و آن را فقط به لب اما همچنین خواستار بیشتر به عنوان آنها باید. و همچنین به ساخت اعتماد با خود ما کارکنان. چون من شنیده ام چند نفر بیان آنچه که من بیان به شما در آغاز این تماس آنها احساس شرمندگی به کار در اینجا.

آیا شما دیده می شود هر چیزی شبیه به این قبل از ؟

این متفاوت است. من هرگز آن را دیده بود. شده اند وجود دارد زمان کم روحیه بدیهی است که در طول رکود بزرگ. که واقعا سخت در طول زمان اخراج کارکنان. که واقعا دشوار است. این متفاوت است از آنجا که این پیام. ما مورد استفاده توسط این گروه و فرآیندهای ما خراب شد و آن را با ارسال یک پیام بود که تضاد به چه ارزش های ما هستند. من فکر می کنم مردم خشمگین که در مورد.

آن شده است یک فوق العاده دشوار لحظه برای اتاق های خبر, بین همه گیر و در حال حاضر در اعتراض به خشونت های پلیس و است که به بسیار واقعی برای اخبار محلی. چه چیزهایی در Tennessean?

آن را سخت است. ما تا به حال یک جلسه هیات دو جمعه پیش و ما فقط صرف بخش اول از این درخواست همه برای به اشتراک گذاشتن با ما چگونه آنها در حال انجام است. و برخی بود. آنها خوشحال به کار می شود چرا که آنها در مورد آنچه انجام می دهند. و آنها واقعا پرشور در مورد آن. آنها را از دست ندهید ارتباطات اجتماعی است که ما—ما به طور معمول قبل از همه گیر بسیار اجتماعی است. این انزوا بزرگ نیست. ترکیب که با تبلیغ وضعیت, آن لطمه می زند و حتی بیشتر به این دلیل که شما در حال حاضر در یک دولت آسیب پذیر. ما دست به دست دادن. ما دست در آغوش. من می توانم به یاد داشته باشید به خصوص خودم به عنوان یک روزنامه نگار جوان زمانی که من در اوایل 20s ساخت آن اتصالات و داشتن یک آبجو یک لیوان شراب با دیگر روزنامه نگاران و صحبت کردن در مورد اخبار روز, صحبت کردن در مورد این داستان که ما در حال تعقیب—که واقعا مسهل.

من مطمئن هستم که اگر شما آگاه باشید از این اما هفته گذشته هنگامی که [تنسی] مقننه موکول آن به تصویب یک قطعنامه در محکومیت رسانه و خبر جعلی برای آن sensationalizing COVID پوشش. این نشان می دهد آنچه که ما در حال مبارزه بیش از حد. سال گذشته در 2019, ما تا به حال یک خبرنگار ناتالی آلیسون بود که برداشت توسط مجلس. او تا به حال شده است نسبتا جدید در ضرب و شتم, اما او بی امان و او دیگر در این موقعیت چرا که او خود را در معرض كرده است ، و بنابراین برای من, ما زندگی ما ارزش نگه داشتن مردم پاسخگو و مبارزه برای افرادی که احساس بی سابقه. ما در حال انجام آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>