آنچه اتفاق افتاده با امروز تکان دهنده شغل گزارش ؟


A server wears a mask and gloves while working, as Hoopers Crab House opens for in-person dining, amid the coronavirus pandemic, on May 30, 2020 in Ocean City, Maryland. - On the evening of May 29, 2020 restaurants and bars in the state of Maryland were opened for outdoor and open air dining. (Photo by Alex Edelman / AFP) (Photo by ALEX EDELMAN/AFP via Getty Images)

جدید طبیعی است.

الکس EDELMAN/گتی ایماژ

اکثر اقتصاددانان و سرمایه گذاران انتظار داشتند که امروز گزارش اشتغال خواهد بود یک قطار خراب است. در طول اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه تاریخی اعداد از آمریکایی ها زمینه برای مزایای بیکاری در هفته متحده با وجود تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را. وجود دارد پیش بینی است که نرخ بیکاری خواهد رسید 20 درصد در تاریخ همتراز با عمیق ترین اعماق رکود بزرگ.

در عوض دولت این گزارش صبح که ایالات متحده اضافه شده 2.5 میلیون شغل و رسمی نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه گذشته. ساخت و ساز اشتغال صعود توسط 464,000. اشتغال در خدمات غذایی و آشامیدنی مکان (با نام مستعار رستوران ها و کافه ها) افزایش 1.4 میلیون. نتایج چپ بسیاری از روزنامه نگاران از جمله خودم به اشک خود را از قبل نوشته شده است و داستان تحلیلگران تقلا برای توضیحات. (“زمان واقعی reax: آنچه که چی؟؟؟” توییتی دانشگاه میشیگان جاستین Wolfers.) برخی با اشاره به امکان خطاهای اندازه گیری و یا زمزمه darkly در مورد احتمال این که کتاب تا به حال پخته نشده است. مقاله نویس نیویورک تایمز پل کروگمن تصمیم به انجام هر دو.

در ضمن مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان صبح به خیره نگاه کردن برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او گفت که “ما در حال باز کردن با صدای بلند” و این که “ما را به داشتن بزرگترین اقتصاد در جهان است.” رئیس جمهور اقدام به ادعای بیگناهی خود را برای تمام مشاغل و بهداشت عمومی ثبت و اشاره کرد که تنها 100,000 یا بیشتر آمریکایی ها مرده بود به جای میلیون ها نفر که می توانست جان اگر او می خواهم انجام هیچ چیز نیست. “ما هر تصمیم درستی است.”

پس چه اتفاقی افتاد ؟ این اعداد بیش از حد خوب درست باشد? نه لزوما. ممکن است برخی از نقص در داده های اداره آمار نیروی کار شده و شفاف در مورد. اما آنها مطابق با زمان واقعی نتایج نظر سنجی از ماه گذشته که پیشنهاد نرخ بیکاری به حال plateaued. اگر شما نگاه از نزدیک به اندازه کافی آنها نیز ماهرانه بگویید تا حدودی شبیه داستان به صورت هفتگی بیمه بیکاری اعداد است که تا به حال منجر به بسیاری از انتظار بدترین حالت اگر شما به دقت نگاه کنید در آن اعداد به ببینید که چگونه.

اما مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید از همه این است که مهم نیست که چگونه شما تفسیر جدید امروز اعداد خرد کردن تعدادی از آمریکایی ها هنوز بیکار و در پایان ما فقط می توانیم حدس می زنم که آنها شغل خود را به عقب. نیز وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به فکر می کنم که بدون کمک از دولت ما را در گیر کند تقلا کردن و برگشت به حالت عادی.

در حال حاضر در مورد داده. برای شروع, آن را ممکن است که این ارقام فقط کمتر دقیق تر از حد معمول است. با تشکر از طاعون ما شده است در برخورد با این پاسخ دهی به دولت را به طور منظم مطالعه خانواده—که با استفاده از آن برای محاسبه نرخ بیکاری—15 درصد پایین تر از حد معمول در حالی که ایجاد نظرسنجی استفاده می شود برای پیگیری تغییرات در اشتغال نیز اندکی کاهش یافت. با کمتر از افراد و شرکت ها, پاسخ بیشتری وجود دارد جایی برای خطا.

دوم, تیتر نرخ بیکاری شده است که به طور گسترده ای گزارش شده که 13.3 شماره—مسلما با چند درصد است. درست مانند ماه گذشته تعداد زیادی از آمریکایی ها بودند که به احتمال زیاد furloughed و یا به حال خود ساعت برش به صفر به دلیل شیوع طبقه بندی شده به عنوان شاغل اما نه در محل کار برای “دلایل دیگر.” اداره آمار نیروی کار می گوید که اگر شما آنها عبارتند از, نرخ بیکاری خواهد بود حدود 3 درصد بالاتر یا 16.3 درصد از 19.5 درصد در ماه گذشته.

سوم برخی از تحلیلگران در واقع پیش بینی این. نظرسنجی توسط Civis تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط نیویورک تایمز نتیجه پیدا کرده بود که سهم از آمریکایی ها که از دست داده بود کار خود را از ماه مارس کاهش یافت و به زیر 12 درصد در اواسط ماه مه تقریبا درست در خط با امروز گزارش.

و در نهایت بیمه بیکاری رول همچنین نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها شروع به رفتن به کار در اواسط ماه گذشته زمانی که شغل داده ها جمع آوری شد. با توجه به وزارت کار تعداد کل افراد ادعا مزایای بیکاری کاهش حدود 1 میلیون این هفته از 16 ماه مه به زیر 30 میلیون. بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود. اما در خالص, همه نشانه ها نشان می دهد که بیشتر شد rehired. در زندگی واقعی به نظر می رسد مانند بسیاری از مردم رفت و برگشت به کار در خارج از منزل صنایع مانند ساخت و ساز و پس از واقعا عظیم الجثه اخراج در مارس و آوریل رستوران ها و خرده فروشی یا revved تا کمی در ایالات متحده است که به طور رسمی بازگشایی شد و یا حداقل شروع به انجام برخی از takeout.

آن را نیز بسیار مهم برای نگه داشتن همه از این در چشم انداز وسیع. اگر شما را به این گزارش جدید در ارزش اسمی وجود دارد هنوز هم حدود 26 میلیون کمتر آمریکایی با شغل در مارس نسبت به فوریه (21.5 میلیون کمتر رسما به کار یکی دیگر از 4.7 میلیون mis-طبقه بندی به عنوان کار). سوال این است که چگونه بسیاری از آنها قادر خواهد بود تا خود را در موقعیت و اگر نه آنچه که ما نیاز به انجام به منظور حمایت از آنها در زمان نیاز است.

در مورد سوال اول وجود دارد هر دو خبر خوب و یک خبر بد.

خوب: بسیاری از این کار زیان دیده ایم در طول این بحران هنوز هم نیست دائم نشده است. با توجه به اداره آمار نیروی کار در مورد هشت نفر از هر 10 کارگر که می گویند که آنها از دست دادن شغل خود هستند و تنها به طور موقت اخراج بدین معنی که می تواند به نام به زودی با فرض کسب و کار میدارد تا در خود کارفرما.

در حال حاضر بد: همانطور که پیشتر گفته شد بسیاری از کسب و کار هنوز هم گذاشتن مردم که نشان می دهد برخی ممکن است بسته شدن برای همیشه و یا در حال اجرا از پول نقد حتی به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. هفته گذشته 1.6 میلیون آمریکایی ها (و نه بطور تطبیقی فصلی) در زمینه برنامه های جدید برای بیمه بیکاری و در ادامه ادعا می کند (به این معنی که تعدادی از مردم پردازش و دریافت مزایای بالقوه) در واقع لبه پشت تا معنی آن را ممکن است پیشرفت متوقف کردن حداقل به طور موقت. در ضمن سرشماری کسب و کار کوچک پالس بررسی نشان داد که بیشتر شرکت ها هنوز اجازه دادن به کارکنان از rehiring در پایان مارس و سهم بیشتری بودند گزارش درآمد کاهش نسبت را افزایش می دهد.

چه این به ما می گوید این است که اقتصاد هنوز در ظریف نامشخص محل ما لزوما در آستانه v شکل bounceback. در عین حال برخی از محافظه کاران در حال حاضر trumpeting امروز شغل اعداد به عنوان بهانه ای برای اعلام پیروزی و اصرار کاهش در کمک به کسب و کار و بیکار.

این یک پوچ موقعیت. ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها هنوز کار می کنند و هیچ تضمینی وجود ندارد که, و یا اگر آنها را شغل خود را به عقب. برخی از کسب و کار باید rehired کارگران با پول از چک حفاظت از برنامه و مشخص نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که پول اجرا می شود اگر, بگویم, فروش, هنوز هم کند است. این هفته تظاهرات در برابر پلیس-خشونت ممکن است همچنین مجموعه ای از بازگشایی روند بازگشت یک بیت داده می شود تعدادی از فروشگاه ها که مجبور شده اند به هیئت مدیره قرار داده و فشار بیشتر بر روی کسب و کار امور مالی. در ضمن به سادگی اجازه دادن به کمک های مانند افزایش بیمه بیکاری به طور کامل به پایان می رسد نه تنها بی رحمانه به کسانی که هنوز هم بیکاری, اما همچنین می تواند کاهش سرعت بازیابی توسط cratering هزینه های مصرف کننده. اقتصاد نه به عنوان بد آن را به عنوان می تواند. اما آن را به مراتب خیلی زود شروع به اعلام ماموریت انجام شد.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>