چه اتفاقی می افتد در ماه نوامبر اگر یک طرف را قبول نمی کند که نتایج انتخابات را ؟


A woman in protective gear leaves after voting in the Florida primary.

یک زن با پوشیدن ماسک و دستکش برگ های بازیگران پس از رای خود در فلوریدا دموکراتیک اولیه انتخابات در میامی-Dade, کتابخانه کوچک هاوانا در میامی فلوریدا در 17 مارس سال 2020 است.

اوا ماری Uzcategui/گتی ایماژ

نوامبر سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری نمی تواند کاملا اجرا—ما هرگز کامل انتخابات انجام شده در این کشور و یا در جای دیگر—اما چالش های منحصر به فرد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کردن ویژه استرس به آنچه که در حال حاضر به یک مشکل انتخابات و تاکید بر نیاز به مطمئن شویم که آن اجرا شده است در راه است که حداکثر هر دو رای دهندگان دسترسی و یکپارچگی است. حتی قبل از بحران فعلی من تا به حال شده است عمیقا در مورد شانس 2020 “انتخابات بحران” است که در آن 47 درصد یا بیشتر از جمعیت در کنار از دست دادن نمی خواهد قبول نتایج به عنوان مشروع است. من حتی بیشتر نگران در حال حاضر به دلیل تغییرات و کلید های میانبر است که توان لازم برای اجرای موفقیت نوامبر شمارش در میان یک بیماری همه گیر. در اینجا چیزی است که ما نیاز به انجام به حداقل رساندن احتمال نوامبر بحران.

قبل از COVID-19 وضعیت آمریکایی ها اعتماد در انتخابات بود و در حال حاضر نگران کننده است. رای گیری های اخیر نشان داد که بسیاری از آمریکایی ها نگران است که رای نخواهد بود نسبتا و با دقت شمارش با پتانسیل دخالت خارجی یک نگرانی. من به عنوان توضیح داده شده در کتاب اخیر انتخابات, بحران, چهار عوامل منجر به کاهش اعتماد در انتخابات است. اولین قانونگذاران جمهوریخواه گذشت voter ID و سایر قوانین ساخت آن را سخت تر برای ثبت نام و رای دادن, اما این نوع از تقلب انتخابات این قوانین هستند و ظاهرا در نظر گرفته شده برای جلوگیری از کوچک است که دموکرات ها تنها می تواند نتیجه گرفت که این قوانین تصویب شد به کوچک شدن زمینه احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان. رای دهندگان تقلب/رای دهندگان سرکوب فریم آمریکا انتخابات دولت متقاعد هر کس که از طرف دیگر تلاش برای تقلب به نفع خود. دوم کوچکی از انتخابات مدیر بی کفایتی دریافت outsized توجه در طول نزدیک انتخابات است. بازیگران سیاسی مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به دنبال سرمایه گذاری بر روی اشتباهات بی کفایت انتخابات مدیران مانند برووارد ایالت فلوریدا برندا اسنایپس—که استعفا داد و پس از 2018 دورۀ انتخابات پس از یک سری از اشتباهات—و به تصویر کشیدن این شکست به عنوان تلاش برای دکل یا سرقت یک انتخابات. سوم حقه های کثیف ادامه به تکثیر در آمریکا انتخابات است. در نهایت پارتیزان باید ratcheted تا حرف از “سرقت” یا “تقلب” انتخابات تقریبا همیشه بدون هیچ گونه مدرک و اغلب منحرف از مشکلات واقعی با رای دهندگان دسترسی و یکپارچگی است.

از زمان بحران بهداشت عمومی تنها به احتمال زیاد به افزایش این گونه در رای دهنده اعتماد به نفس است. در آن عظیم کمک های اقتصادی بسته است که به قانون امضا شده بود روز جمعه به کنگره ارائه تنها 400 میلیون دلار به صورت متحده برای مقابله با انتظار افزایش هزینه های مربوط به اجرای انتخابات در طول شیوع یک محزون می خوانی ناکافی مقدار داده شده برنان مرکز 2 میلیارد دلار برآورد اضافی نیاز دارد. کنگره دموکرات ها را رد کرد’ تلاش برای نیاز متحده به ارائه هیچ بهانه ای رای-توسط-mail گزینه در ماه نوامبر برای یک سوم از ایالات متحده است که هنوز هم نیاز به رای دهندگان برای ارائه یک بهانه برای رای دادن از خانه.

کمبود بودجه فدرال ممکن است تاثیر منفی رای دهندگان اعتماد به نفس در چند راه. اگر این بیماری همه گیر است که هنوز هم محدود کردن توانایی ما برای حرکت آزادانه در مورد جامعه در پاییز مقدار غایب انتخابات در حال رفتن به منفجر شدن این که آیا کنگره مقرر گسترش غایب انتخابات یا نه. ما در حال حاضر شاهد رشد عظیمی در absentee ballot درخواست ویسکانسین 7 آوریل اولیه همراه با چالش های قانونی در اطراف دولت رای دهندگان ID قانون است . رأی-با-ایمیل یک گام مهم در اطمینان که حتی اگر ویروس نگه می دارد و مردم به دور از فیزیکی حوزه های رأی گیری میلیون ها نفر از آمریکایی ها را وسیله ای برای اجتناب از محرومیت. اما از آن است که کامل نیست.

رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری به احتمال زیاد رد می شود از دیگر آراء به دلیل مشکلاتی مانند عدم تطابق امضا. ما همچنین می دانیم که رد نرخ برای امضای عدم تطابق می تواند به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار اقلیت رای دهندگان. برخی از ایالت ها اجازه نمی هشدار رای دهندگان که رای گیری شده است را رد کرد و در مورد رد عدم به رای دهندگان یک شانس برای درمان چیزی شبیه به یک ادعا امضای عدم تطابق. امضای تطبیق نیز به شدت تلاش ذهنی. حتی قبل از coronavirus گیر این موضوع منجر به دادخواهی بیش از اینکه آیا این رای دهندگان هستند که unconstitutionally محروم از حق خود برای رای دادن. برخی از غیر فعال رای دهندگان در ضمن ممکن است نیاز به رای گیری در فیزیکی حوزه های رأی گیری به دلیل آنها عدم توانایی فیزیکی برای پر کردن برگه های رای را در صفحه اصلی. این رای دهندگان بیش از حد خطر محرومیت. و در 11 ایالت آنلاین بدون ثبت نام رای دهندگان و حتی ثبت نام برای رای دادن در انتخابات برخواهد داشت ممکن است یک چالش بزرگ اگر ادارات دولتی تعطیل هستند و یا حفظ تنها محدود ساعت.

بیشتر و در برخی از حوزه های قضایی در حال رفتن به ضعف با تعداد رای غیابی به روند آیا به دلیل عدم استفاده از اسکنر و یا کارگران. وجود خواهد داشت داستان معروف بد مدیریت انتخابات در ماه نوامبر چرا که ما باید برخی از انتخابات دفاتر در کشور با رهبری ضعیف و ناکافی منابع—مشکلات است که تنها به تشدید تنش در برگزاری انتخابات تحت این شرایط. این داستان را به یک “انتخابات دزدیده شده” روایت یک احتمال egged توسط روس ها و یا دیگران به دنبال ایجاد اختلاف و تضعیف ایمان در انتخابات ما. این خواهد بود که در بالای ویروس های بالقوه مرتبط با اطلاعات غلط با هدف خاص جوامع هشدار آنها را در برابر نشان دادن به رای دادن و یا گفتن آنها را به رای دادن در محل اشتباه و یا زمان.

حتی بدتر نیاز به فرایند میلیون ها نفر بیشتر رای غیابی و بدون بودجه کافی و آموزش به معنی ماه نوامبر نتایج انتخابات به خوبی می تواند به تاخیر افتاد. این امر به ویژه نگران کننده در دیترویت و فیلادلفیا چون هر دو شهرستانها که سابقه ضعیف دولت انتخابات و هر دو ایالت میشیگان و پنسیلوانیا به تازگی به تصویب رسید هیچ بهانه ای غایب انتخابات—و هر دو کشور نقش مهمی در نتیجه کالج انتخاباتی است که تعیین کننده ریاست جمهوری است. تاخیر در حال رفتن به منجر به گریه می کند از تقلب که در واقع خوب انتخابات دولت—به ویژه هنگامی که با رای غیابی—زمان.

اگر چه رئیس جمهور تهمت است پیش در میشیگان و پنسیلوانیا در شب انتخابات و او اعلام پیروزی اما پس از میلیون ها نفر از رای غیابی در حال پردازش یک هفته یا بیشتر بعد بایدن برنده اعلام شده است در این کشورها و برنده انتخابات ؟ خواهد شد و جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او ادعا کرد که بعد از شمارش بود و نتیجه از تقلب با وجود تمام شواهد خلاف?

در ضمن زمانی که تقلب در انتخابات—به عنوان نادر آن را به عنوان است—چه در واقع اتفاق می افتد در ایالات متحده حدود یک چهارم از زمان آن است که به دلیل absentee ballot دستکاری. در برخی از ایالت ها قانونی است برای مردم را به جمع آوری تعداد نامحدودی از اتمام رای گیری غایب از دیگر رای دهندگان و افزایش خطر نه تنها از تقلب اما از مردمی در طرف اشتباه از انتخابات اعتقاد داشتند که تقلب اتفاق می افتد. این نوع تقلب که منجر ایالتی کارولینای شمالی در انتخابات هیئت مدیره نیاز به انجام بیش از 2018 نژاد برای دولت نهم کنگره منطقه درگیر جمع آوری و دستکاری از جمله غیابی. در حال حاضر ما شاهد مظنونین در حق افزایش نگرانی که تقلب انتخابات خواهد بود rampant با افزایش رای از طریق پست. هفته گذشته به عنوان مثال حزب جمهوری خواه در کنگره توماس Massie (همان کسی که اعتراض به رای دادن صدا در فدرال coronavirus لایحه ساخته شده و اکثریت اعضای مجلس بازگشت به واشنگتن است. سی برای رای) توییتی که “جهانی رای از طریق پست خواهد بود پایان جمهوری ما به عنوان ما آن را می دانم.”

پس چه می تواند ما را در مورد این پتانسیل بیشتری برای بحران در ماه نوامبر ؟ دو کلید منابع هستند و دولت موظف به بهبود در مدیریت. ما می دانیم که انتخابات در حال رفتن به بسیار گران تر است و ما می دانیم که در آن بسیاری از مشکلات هستند.

اگر کنگره است که قصد ندارم به گام متحده نیاز به پیدا کردن پول خود را در حال حاضر تیره و تار بودجه به مطمئن شوید که انتخابات دولت است و به اندازه کافی تامین می شود. متحده نیاز به اعمال قدرت بیشتر بر حوزه های قضایی محلی به مدیریت انتظار افزایش غایب انتخابات به اضافه هزینه های در حال اجرا در حوزه های رأی گیری سازگار با دقیق نیازهای بهداشتی و دیگر تهدیدات بالقوه برای انتخابات مانند حملات سایبری. بیش از حد کنترل محلی در انتخابات دولت دستور غذا برای فاجعه است چرا که در انتخابات هر کس می خواهد نگاهی به تعداد مکان های که در آن همه چیز شکست خورده و نه اکثریت قریب به اتفاق از مکان هایی که مدیریت برای انجام یک انتخابات خوب است. قانونگذاران ایالتی باید به دولت انتخابات مدیران بیشتر قدرت بیش ضعیف انجام انتخابات دفاتر. متحده نیز نیاز به تبلیغ و تحمیل مجازات های سنگین در کسانی که رشوه دادن با رای غیابی به خصوص اگر متحده ارسال غیابی به همه رای دهندگان ثبت شده (که برخی از آنها ممکن است نقل مکان کرد و یا کشته شده اند).

در حال حاضر استرس در انتخابات مدیران در سال 2020 شد. این ویروس به احتمال زیاد بزرگترین چالش نشده است. اما ما باید مطمئن شویم که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که در پایان از دست دادن 2020 انتخابات بر این باورند که آن را انجام شده نسبتا و معتقدند که واکنش مناسب به انتخابات دست به تجدید قوا و موافقت برای مبارزه دوباره برای حمایت در انتخابات بعدی چرخه. سلامت دموکراسی ما حتی در طول زمان از coronavirus بر روی آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>