ما در لحظه ای سرنوشت ساز در شیوع کروناویروس جدید در چین است. بسته به نوع که شما بخواهید ما هم در حال حاضر در یک بیماری همه گیر به این معنی وجود دارد که در حال همه گیر شدن ویروس بر روی دو یا بیشتر از دو قاره; ما در حال برخورد به سمت یک یا ما در مسیر جلوگیری فزاینده بحران است.

در فوریه 6, بیش از 28000 نفر آلوده شده اند با 2019-nCoV به عنوان تنفسی ویروس شناخته شده است و 565 نفر کشته شده اند. نیز وجود دارد که نزدیک به 200 مورد در 26 کشور در کنار چین از جمله یک مرگ در فیلیپین. این تلفات نشان دهنده غم انگیز و خیره کننده افزایش از یک ماه پیش زمانی که آن را مانند نگاه وجود دارد بیش از 50 بيمار مبتلا به این ویروس در ووهان سرزمین اصلی شهر چینی که در آن ویروس است که به فکر سرچشمه گرفته است.

هنوز هم وجود دارد بسیار ما در مورد نمی دانم 2019-nCoV از جمله چگونه دقیقا آن را منتقل می شود که در آن تبلیغ و چه کشنده است. و این عدم اطمینان مهم است زیرا ویروس ها روش های خنده دار از تعجب ما: H1N1 “آنفولانزای خوکی” که یک بیماری همه گیر تبدیل می شود بسیار کمتر کشنده از ترس. (یک بیماری همه گیر و به ویژه شدید.) ابولا در ضمن شناخته شده بود به علم برای چند دهه و پس از آن رفتار در راه است که گرفتار بیماری های عفونی کارشناسان خاموش نگهبان در طول 2014-2016 بیماری در غرب آفریقا است.

با توجه به ناشناختهها در مورد 2019-nCoV در روزهای آینده و هفته های ما در برخی از پیچش و چرخش. در حال حاضر بسیاری از کارشناسان معتقدند این بیماری می تواند خیلی بدتر: مزاحمت, چینی, سلامت, سیستم, گسترش در کشورهای فقیر با ضعف سیستم های بهداشتی و مشمئز کننده و کشتار هزاران نفر از مردم در طول راه. متناوبا, آن می تواند خیلی بهتر با موارد جدید و مرگ و میر به طور پیوسته انداختن. در اینجا عوامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که راه آن می رود.

Concern In China As Mystery Virus Spreads
یک مرد چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود و در طول بارش برف در خالی خیابان تجاری در فوریه 5 سال 2020 در پکن.
Kevin Frayer/گتی ایماژ

1) چین نمی تواند شامل کروناویروس جدید

چین اولین گزارش این بیماری سازمان بهداشت جهانی در 31 دسامبر 2019. از آن به بعد علمی, گزارش های پدید آمده اند نشان می دهد این بیماری به احتمال زیاد شروع به گسترش چند ماه قبل از آن مدتی در پاییز گذشته. در هر صورت این به این معنی است که فقط در طول چند ماه این ویروس آلوده حداقل 28000 نفر در چین و در سراسر جهان گسترش. که غیر منتظره ای افزایش سریع برای یک ویروس با نام تجاری جدید. آن را نیز خیره کننده است زمانی که شما در نظر شدیدی اقدامات چین گرفته شده برای کنترل این ویروس از جمله بی سابقه قرنطینه بیش از 50 میلیون نفر است.

وجود دارد و این امکان بسیار واقعی که واقعی مورد تلفات است و حتی بالاتر — از آنجا که چین ممکن است باید از این ظرفیت برای پیدا کردن و تشخیص موارد جدید مردم با خفیف بیماری ممکن است از رفتن به بیمارستان و در نتیجه نمی توان شمارش و کشورهای دیگر ممکن است به دنبال موارد (بیشتر در مورد که در یک ثانیه).

به علاوه هم وجود دارد سوال در مورد چین تمایل برای به اشتراک گذاشتن داده ها — و اینکه آیا مقامات وجود دارد صادقانه گزارش میزان از مشکل. با توجه به یک مدل جدید منتشر شده در مجله لانست توسط دانشگاهیان در دانشگاه هنگ کنگ 75,000 مردم ممکن است آلوده شده اند در ووهان به تنهایی به عنوان از ژانویه 25.

پس چه می کند این همه چیست ؟

“راه آن را به دنبال اگر آن را همچنان به شتاب ما به خوبی ممکن است یک بیماری همه گیر” گفت: تونی Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. وجود خواهد داشت بیشتر بیماری و مرگ و میر نه تنها در چین بلکه در کشورهای دیگر در سراسر جهان به عنوان موارد رشد از یکی کردن مسافران و یا خوشه های کوچک به تمام عیار شیوع است.

آن را نیز نشان می دهد او اضافه کرد که “شما نمی سعی کنید به کنترل [ویروس] از آنجا که آن را در حال حاضر در همه جا.” بنابراین مقامات بهداشت عمومی خواهد حرکت از تلاش برای مهار این ویروس به کاهش تاثیر آن — راه اندازی بیمارستان ها برای منزوی کردن و مراقبت از بیماران, توصیه هایی برای “اجتماعی فاصله” (مانند لغو رویدادهای عمومی) و در آینده با triaging پروتکل برای بسیاری از مردم که ممکن است نیاز به مراقبت در بیمارستان.

2) جدید کروناویروس در کشور با ضعف سیستم های سلامت

از نگرانی خاص است بالقوه که این ویروس می تواند شروع به گسترش در کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی که در آن مقامات را حتی سخت تر زمان محدود کردن گسترش از چین است. یا شاید آن را در حال حاضر است. “برای همه ما می دانیم این است که در حال حاضر بومی در کشورهای مختلف گفت:” تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “اگر این گسترش به طور گسترده ای مانند سرماخوردگی و حتی چین می تواند کنترل سرماخوردگی.”

چین یک upper-middle-income کشور با کلاس جهانی شبکه ای از دانشمندان و معقول تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی هر فرد و قوی بیماری تشخیص شبکه به معنای انتخاب کنید تا شیوع بیماری های جدید را به عنوان آنها اتفاق می افتد.

اما بسیاری از کشورها در سراسر جهان ندارد و این مزیت است. که بخشی از دلیل برای مثال در آن زمان ماه برای شناسایی 2014-2016 شیوع ابولا در غرب آفریقا که در نهایت بیمار بیش از 28000 نفر کشته و 11,000.

عمر سعد مدیر ییل موسسه بهداشت جهانی می گوید شیوع بیماری در این پایین-منابع تنظیمات ژست یک نگرانی خاص — و نه فقط به این دلیل که آنها بیشتر احتمال دارد به از دست رفته.

“ما می دانیم که یک بیماری [مرگبار] متفاوت توسط مردم” عمر گفت. “بهتر است که یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که قوی تر و بدتر زمانی که سیستم بهداشت و درمان یک موضوع است.” بنابراین حتی اگر این کروناویروس جدید به نظر نمی آید بسیار مرگبار در چین در حال حاضر همان ممکن است برای کشورهای در آفریقا است. و آفریقا ممکن است در معرض آن لینک با چین با بیش از یک میلیون کارگر چینی وجود دارد.

3) virus ممکن است در واقع مرگبارتر از آن به نظر می رسد در حال حاضر

جهانی تصاویر گروه از طریق گتی

یکی از مشخصه های همه گیری آنفولانزای از سال 1918 بود که آن را نه تنها طعمه بسیار جوان و پیر آن کشته شدند به ظاهر سالم مردم در نخست از زندگی خود را. و حتی اگر مورد مرگ و میر و یا تعداد مرگ و میر در هر فرد آلوده — فقط 2.5 درصد به دلیل جمعیت جهان بود ساده و بی تکلف به این ویروس و ویروس می تواند به راحتی و کشتن swaths گسترده ای از جمعیت که 2.5 درصد به معنای 20 میلیون به 50 میلیون نفر در آن زمان همه گیر شد.

با کروناویروس جدید, “مرگ هنوز هم به نظر می رسد در افرادی که در معرض خطر مرگ ناشی از بیماری های تنفسی دیگر — افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی گفت:” جنیفر Nuzzo, یک بیماری عفونی و کارشناس ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. بنابراین بر خلاف آنفلوآنزای اسپانیایی رمان ویروس نیست و در عین حال به نظر می رسد به قتل باشد در غیر این صورت سالم و جوان مردم.

اما 2019-nCoV مورد مرگ و میر نیز معلق در هوا در حدود 2 درصد در حال حاضر Nuzzo اضافه شده در همان نفس است. (ممکن است کمی بالاتر در هوبئی چین سخت ترین ضربه استان و خانه به ووهان.)

اگر این را نگه می دارد “که بد خواهد بود چرا که اعداد آن را آلوده.” در بدترین سناریو جهانی همه گیر 2 درصد مورد مرگ و میر می تواند “ترجمه به بسیاری از بیماری ها و مرگ و میر.”

4) ممنوعیت سفر منزوی کردن کشورهای بیگانه ستیزی گسترش و شیوع بیماری را تشدید کند

Russia’s Magnit food retail chain suspends imports of fruit and vegetables from China in connection with coronavirus outbreak
یک خریدار در یک Magnit سوپر مارکت; روسیه مواد غذایی زنجیره ای خرده فروشی Magnit به حالت تعلیق در میوه و سبزی واردات از چین در ارتباط با کروناویروس جدید.
سرگئی Bobylev/TASS via Getty Images

در هفته گذشته, روسیه, سنگاپور و استرالیا باید مهر و موم شده خود را به مرزهای چین در حالی که دولت آمریکا به طور چشمگیری افزایش یافت پاسخ آن — اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در صدور آن بالاترین سطح مشاوره سفر (که اساسا بار خوانده شده “آیا رفتن به چین”) و به طور موقت محرومیت اتباع خارجی که اخیرا به چین از آینده.

خرید اینترنتی از این حرکت مؤثر است بسیار بیشتر از بهداشت عمومی; آن را تهدید همه چیز از اقتصاد جهانی به تولید و صنعت و حتی کسب و کار در رستوران چینی دور از منطقه.

گزارش در حال حاضر ستون نشان می دهد این ویروس — جهانی و واکنش به آن را تشدید کرده است ضد چینی احساسات با افراد مواجه با نوع جدیدی از تبعیض است. و که در بالای گزارش های غذایی و پزشکی کمبود عرضه در چین است.

فراتر از روانی و اقتصادی تلفات جدا چین می تواند گسترده اثرات آن بر شیوع پاسخ — یعنی ترس و رانندگی موارد زیر زمینی.

“[آن را] می فرستد یک سیگنال به کشورهای دیگر که ممکن است نگرانی آمریکا [یا کشورهای دیگر] را ممنوعیت سفر و آن را سخت تر برای آنها را در راه های دیگر گفت:” Nuzzo. و نیست که دقیقا یک ترفند برای گزارش صادقانه از شیوع فراتر از چین است. در واقع کشورهای دیگر ممکن است انگیزه ای برای پنهان کردن موارد.

“در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی بیماری که از چین به آمریکا گفت:” سابق “ابولا تزار” ران Klain “اما به زودی آن را از کشورهای دیگر به ما.” اگر کشورها نیست و گزارش آنچه اتفاق می افتد در داخل مرزهای خود را ناشی از گسترش این بیماری خواهد بود حتی سخت تر است.

1) چین شامل ویروس

بهترین مرهم برای وضعیت کنونی خواهد بود چین که حاوی این ویروس به طوری که آن متوقف می شود, پخش كردن, داخلی, و در سراسر جهان.

در مصاحبه با آمار سر که در شرایط اضطراری برنامه گفت: خبرنگار هلن Branswell که او هنوز هم معتقد است مهار امکان پذیر است.

“این است که می گویند که این بیماری نمی توانید جلوتر از مقامات چینی به طور کامل و یا جلوتر از کشورهای دیگر که حاوی آن” که مایک رایان گفت. “اما وجود دارد به اندازه کافی شواهد نشان می دهد که این ویروس هنوز هم می تواند شامل شود.”

رایان با اشاره به مدارک و شواهد نشان می دهد این ویروس نیست به عنوان انتقال آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر — از جمله نرخ پایین از عفونت در درون خانواده ها زمانی که یک فرد آلوده است و به ظاهر کم تعداد مراقبت های بهداشتی کارگران عفونت.

2) محلی خوشه هایی از این بیماری در کشورهای دیگر رشد نمی

Members Of Trump Administration’s Coronavirus Task Force Hold Press Briefing At White House
CDC مدیر دکتر رابرت Redfield و اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Coronavirus نیروی کار در ژانویه 31.
سارا Silbiger/گتی ایماژ

در ادامه هیچ کشوری که در آن ویروس شناخته شده است به گسترش است اعلام محلی شیوع نشده است. (به همین دلیل دولت آمریکا شرکت است که خطر به طور کلی آمریکا از این coronavirus پایین باقی می ماند حتی اگر وجود دارد در حال حاضر نزدیک به یک دوجین موارد در ایالات متحده است.)

“در حال حاضر آن را به وضوح یک بیماری همه گیر در چین و این که آیا می شود آن را یک بیماری همه گیر در حال رفتن به آن بستگی دارد که آیا وجود دارد پایدار انتقال در مکان های مختلف در سراسر جهان گفت:” Fauci. “و در حال حاضر اکثریت غیر از چین عفونت مربوط به سفر.” اگر این روند همچنان ادامه دارد و این ویروس نیست و در عین حال حرکت به جوامع خارج از چین آن را به حداقل رساندن خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر.

3) virus نمی تواند گسترش در کشورهای فقیر با داغتر آب و هوای

در میان بسیاری از اسرار جدید کروناویروس: ما نمی دانیم که چگونه آن رفتار در مکان هایی با آب و هوای گرم مانند کشورهای جنوب آفریقا.

“Coronaviruses هستند و زمستان به ویروس” Fauci گفت. “هنگامی که آب و هوای گرم و مرطوب این ویروس گسترش نیست و همچنین هنگامی که آب و هوا سرد و خشک است.”

در حالی که آن باقی می ماند یک نگرانی است که کشورهای در حال توسعه در جنوب جهانی ندارد و سلامت سیستم به این ویروس را شناسایی و انجام تماس ردیابی “تا حدودی دلگرم کننده اخبار است که آب و هوا در برخی از این نواحی گرم و مرطوب … [که] به نفع برابر گسترش coronavirus پس از آن اساسا یک زمستان بیماری” Fauci گفت.

4) ما یاد بگیرند که ویروس است که به عنوان کشنده به عنوان آن به نظر می رسد

Coronavirus suspected cases evacuation exercise at Chelyabinsk Airport
چلیابینسک فرودگاه کارکنان شرکت در یک ورزش به تخلیه مسافران هواپیما نشان دادن علائم کروناویروس جدید.
ناخن Fattakhov/TASS via Getty Images

با سارس در سال 2003 در چین به تاخیر افتاد گزارش شیوع ماه. سپس آن را در زمان چند ماه بیشتر به شناسایی این ویروس باعث بیماری و توسعه تشخیص برای پیدا کردن عفونت.

در مقابل, جدید کروناویروس بود و توالی در روز از آن کشف و بلافاصله از کشورها در سراسر جهان قادر به تشخیص موارد است.

Nuzzo تعجب اگر این فوری تشخیصی قابلیت موجب شده است ما در حال پیدا کردن بیشتر موارد سریع تر — و همچنین بیشتر موارد خفیف باد اعداد و شیوع نگاه بدتر از سارس در ابتدا انجام داد.

در همان زمان ما ممکن است بدانید که این بیماری در حالی که به اندازه کافی شدید به دست گرفته اند و زندگی نزدیک به 500 نفر است که به عنوان کشنده به عنوان آن به نظر می رسد در حال حاضر.

اگر بیشتر موارد کشف می شوند و یا حتی بیشتر بدون علامت موارد مورد مرگ و میر خواهد شد. “آنچه من مشکوک است که 2 درصد [مورد مرگ و میر] ممکن است راست” Nuzzo گفت. “ما می تواند 10,000 برابر کردن ما در مورد اعداد است.”

در بهترین سناریو این بیماری ممکن است نگاه مانند H1N1 آنفلوآنزای خوکی از سارس یا آنفلوآنزای اسپانیایی. وقتی H1N1 برای اولین بار به رسمیت شناخته شده در سال 2009 و گسترش در سراسر جهان وجود دارد که عمده نگرانی در مورد آن کوشندگی. ما مدارس بسته شده و مردم از آمریکای شمالی بودند قرنطینه زمانی که آنها وارد کشورهای دیگر پروازها لغو شد. نه تنها آن دسته از اقدامات موفق به مهار این ویروس Nuzzo گفت: معلوم شد H1N1 نیست که کشنده است.

“در حال حاضر ما هنوز در حال زندگی با این ویروس آن است که گردش با هر فصل آنفولانزا,” Nuzzo توضیح داد.

“من به طور فزاینده ای در اعتقاد به این که ما در یک بیماری همه گیر,” او اضافه شده است. “هنگامی که شما در مقابله با 25 کشور که در حال گزارش کردن موارد مورد شمارش است که در ادامه به رشد وی اقدامات تهاجمی گرفته — که سیگنال های ما در یک بیماری همه گیر.” اما آیا این یکی را شبیه سارس H1N1 یا آنفلوآنزای اسپانیایی است که هنوز هم بسیار بالا برای بررسی و بحث است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی