چه اتفاقی می افتد در مارس 1, زمانی که تعداد بی شماری از آمریکایی ها نمی پرداخت اجاره ؟


A man walks past a sign saying Stop the Rent on King Street in Newtown in Sydney, Monday, March 23, 2020. The state of NSW is shutting down all non-essential services to slow the rapidly spreading.

اجاره روز در حال آمدن است.

AAP تصویر/Joel Carrett

در یک بیماری همه گیر اجاره می خورد گذشته است.

به نظر می رسد که جان اجماع به عنوان یک تعداد زیادی از مستاجران مسکونی کوچک, کسب و کارهای زنجیره ای ملی در یک بازی مرغ با عصبی صاحبخانه آماده به خودداری اجاره برای ماه آوریل است.

بیش از 3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پنج بار به عنوان بسیاری از ادعا می کند به عنوان قبلی مجله هفتگی رکورد در ماه اکتبر سال 1982. حتی به طوری که آمار طلب بخشایش چقدر پول مردم ساخت ندارد چرا که تعداد کارگران ثبت نشده فرفره اقتصاد و یا مستقل کارگران و یا افرادی که گذاشته شده اما واصل نشده. در نهایت همه کسانی که شماره ها از هفته گذشته—قبل از پناهگاه در محل سفارشات صادر شده بود در نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز.

شگفت آور از دست دادن شغل, نکات, در, درآمد, بحران در رستوران که در آن داده ها از جدول باز را نشان می دهد رستوران رزرو کاهش 100 درصد در ایالات متحده از سال گذشته و در خرده فروشی که در آن بسیاری از فروشگاه ها مجبور شده اند به طور نامحدود. با توجه به یک سال 2016 جی پی مورگان مطالعه ميانه خرده فروش مستقل است پول نقد به اندازه کافی به گذشته 19 روز; ميانه مستقل رستوران کافی برای 16 روز.

ساکنان تنها مدیون 40 میلیارد دلار در ماه. خرده فروشی و رستوران ها مدیون چیزی در همان مقیاس است. مارس 1 به ارمغان بیاورد قرارداد هرج و مرج زمانی که هزاران نفر از رهن کنندگان تصمیم به پرداخت هل دادن یک جزر و مد از بدهی های پرداخت نشده از lessees به صاحبان بانک ها—و گاهی به زودی سیل دادخواهی از برگشت از بانک به صاحبان lessees.

شما به اندازه کافی مارس اجاره اعتصاب است که توسط رهبری بلشویک موسسات مانند تشک شرکت مترو و کارخانه کیک پنیر. در مارس 18, Cheesecake Factory مدیر عامل دیوید Overton خواسته صاحبخانه برای صبر و کمک و اعلام کرد این رستوران نمی خواهد که به پرداخت اجاره بها در ماه آوریل است. تشک شرکت گفته است که خود را صاحبخانه همان. و مترو اعلام کرد همه گیری یک نیروی majeureیک اصطلاح حقوقی برای یک رویداد پیش بینی نشده است که حفره تعهدات قرارداد.

تجاری صاحبخانه درک زنجیر اعتباری شایسته و قابل اعتماد همکاران به حدی که اجاره با سیتی بانک و یا CVS می تواند افزایش یک ساختمان فروش قیمت در مقابل یک mom-and-pop فروشگاه اسباب بازی پرداخت همان مقدار. همه گیر تعجب: وقتی که می آید به قرارداد شکستن و اقدام جمعی و زنجیر هستند lawyered و آماده برای قرمز مارس.

در مسکونی کنار چیزهایی هستند کمی کمتر قابل پیش بینی است. “ما بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در مارس 1, می گوید:” Andrea شاپیرو در شورای شهر در مسکن نیویورک–منطقه غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با مستاجران. “ما در خط در دو هفته گذشته همه ما از شنیدن در مورد افرادی که نمی تواند از پرداخت اجاره.”

است ملاقات شورای مشاوره مستاجران به پرداخت اجاره ؟ سوال این است که کمی علاوه بر این نقطه, او می گوید. “مقدار زیادی از افرادی که توان پرداخت اجاره آن را واقعا یک انتخاب است. آن باور نکردنی است.”

“مقدار زیادی از افرادی که توان پرداخت اجاره آن را واقعا یک انتخاب است. آن باور نکردنی است.” — آندریا شاپیرو شهری شورای مسکن

اطلاعات پشت این: بین 10 و 15 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به شرایط اضطراری 400 دلار هزینه با توجه به فدرال رزرو. یک نظرسنجی از دانشگاه شیکاگو گزارش داد که یک سوم از بزرگسالان نمی تواند ضرورت پوشش از دست رفته پس از یک چک. یکی در 4 مستاجر خانواده ها می پردازد بیش از نیمی از درآمد خود را در اجاره و نرخ بالاتر در بالا اجاره بالا-دستمزد شهرهایی مثل نیویورک و سان فرانسیسکو که در آن مشاغل بخش خدمات را یک شبه از بین رفت.

در شیکاگو یک مستاجران متحد سازمان به من گفت که این شهر را ببینید گسترده دلیل عدم پرداخت اجاره در بخشی از طریق سازماندهی اقدامات آغاز شده توسط مستاجران. “ما انتظار داریم برای دیدن اجاره حملات نه فقط در سمت جنوب که در آن ما می توانید انتظار بیشتر مردم در مسکن مضطرب اما همچنین مردم در سمت شمال در بیشتر محله های مرفه را که تا کارگر خدمات اقتصاد در آن محله. که هزاران نفر از مردم ما صدها نفر از مردم سازماندهی شده است.” فشار اتفاق می افتد بر روی سیستم عامل های دیجیتال مانند Facebook و گاهی در پشت راه پله سه آپارتمان. (چهره به چهره تعامل در اجاره قابل توجه به عنوان در همه چیز هستند توصیه نمی شود.)

سیاستمداران را با عجله برای قرار دادن حمایت در محل: کنگره کمک های اقتصادی لایحه شامل 120 روز مهلت قانونی برای اخراج برای بسیاری از مستاجران از جمله بخش 8 مستاجرها و هر کسی که زندگی در یک خانه یا آپارتمان با فدرال حمایت وام. چک در حال ارسال به اکثر آمریکایی ها کمک خواهد کرد—اما نمی برابر حقوق از دست رفته ممکن است تا چهار ماه می رسند و نمی خواهد کمک به این کشور به 12 میلیون تن از مهاجران مستند نشده. چندین ایالت را متوقف مشفق از جمله نیویورک و پنسیلوانیا و حتی سازمان های به نمایندگی از صاحبخانه اصرار اعضای ملایم. ملی مسکن چند, شورای, به عنوان مثال توصیه می کند شرکت های جلوگیری از اخراج و اجاره بها را افزایش می دهد و ارائه برنامه های پرداخت برای ساکنان که نمی تواند از پرداخت اجاره.

بسیاری از مستاجر طرفداران می گویند پرداخت برنامه های بی فایده—بسته ساکنان هرگز قادر خواهد بود به را تشکیل می دهند اجاره بعد. در نیویورک گروهی از دموکرات ها در مجلس سنا دولت باید پیشنهاد خود در سه ماه اجاره جشن. مسکونی یا تجاری مستاجران که از دست دادن درآمد از coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی “هرگز نیاز به پرداخت هر گونه اجاره بخشیده طول این دوره زمانی” با توجه به این لایحه. سان فرانسیسکو سرپرستان پیشنهاد یک قطعنامه مشابه.

اجاره حملات نسبتا نادر در ایالات متحده و عمدتا متعلق به slumlords که نمی ارائه خدمات مانند گرما یا مرگ. اما آنها یک تاریخ مهم: موج اجاره حملات در نیویورک آغاز پس از جنگ جهانی اول منجر به ملت را اول اجاره قانون کنترل. که این حملات شد, سیاسی و عملی موفقیت مورخ رابرت Fogelson مشاهده شده در بزرگ اجاره جنگبود با تشکر از پشتیبانی قوی از آن قدرتمند حزب سوسیالیست و همچنین نقش زنان که داخلی زندگی اجتماعی کامل بود روز سازماندهی.

شرایط امروز متفاوت است. در فیلادلفیا, مستاجران اتحادیه رئیس جمهور بری تامپسون گفت: او منع مستاجر از خودداری اجاره. “اگر شما آن پرداخت و آن را” او توصیه می شود. “من پیشنهاد می کنم مستاجران بود بسیار مراقب باشید—ما در حال تشویق مردم به برقراری ارتباط با خود صاحبخانه چیزی پرداخت و آن را در نوشتن.” پرداخت حتی یک کمی او دلایل ممکن است کمک به مستاجران زمانی که اخراج دادگاه که در آن صاحبخانه بسیار به ندرت از دست دادن بمباران پس از بحران.

به طور کلی COVID-19 اضطراری قوانین و از جمله این هفته فدرال کمک بیل شده اند سخاوتمندانه تر به صاحب خانه و صاحبخانه نسبت به مستاجرها با جامع تر راهنمایی برای وام مسکن deferments از برای اجاره. اما نه هر کس فکر می کند که صاحبخانه در چنین موقعیت قوی در اینجا به خصوص کسانی که مانند مراکز است که بستگی به اضمحلال درآمد حاصل از خرده فروشی ها و رستوران ها. کافه ها و مغازه ها شکل صاحبخانه ها ترجیح کوتاه کردن مو در حال حاضر نسبت به خود را از دست مستاجران در آستانه رکود است. دانشگاه کلمبیا که مدیریت از 600 ، 000 فوت مربع از فضای خرده فروشی در منهتن بالا است که ارائه مستاجر با دو ماه رایگان.

Euripides Pelekanos مدیر midsized زنجیره ای Bareburger به من گفت او شده است مذاکره با هر صاحبخانه برای deferments و کاهش—پس از گذاشتن بیش از 500 نفر در این هفته. او آگاه است که او و هم سن و سالان خود فقط ممکن است عبور از این مشکل بالادست: “من از آنها بدم میاید به این می گویند, اما آنها خیلی با بقیه از ما. من نمی بینم آنچه را که آنها در حال رفتن به انجام این کار در پایان روز.” صاحبخانه می تواند پنجه پشت اجاره نامه تضمین از جمله امنیت سپرده اما اگر آنها موفق به اخراج مستاجران ممکن است آنها را نشسته در عرض خالی برای مدت زمان طولانی. “وجود دارد رفتن به هیچ عجله برای باز کردن یک رستوران پس از این که برای اطمینان حاصل کنید.”

و اگر ساکنان تمایلی به چالش صاحبخانه رستوران ها و کافه ها ممکن است احساس آنها کمتر به از دست دادن حتی با گذشت یک coronavirus بسته کمک های که ارائه می دهد کمک های مالی برای نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. “طرح من این است که اجاره را پرداخت نمی کند می گوید:” آنتونی رامیرز که اجرا می شود برانکس سالن آبجو. رامیرز مجبور به اخراج کارکنان خود در این هفته است اما شرط بندی خود را مالک نمی خواهید به اخراج. “اجاره به پایان می رسد تا کمترین چیزی که در لیست” او گفت:. “همه چیز را قبل از اجاره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>