A picture of the Flatiron Building and the cover of the novel American Dirt

این Flatiron Building نماد Flatiron مطبوعات ناشر از خاک آمریکا.

تصویر عکس با تخته سنگ. Photo by Aditya Vyas در Unsplash.

چه درس کتاب ناشران در نظر گرفتن دور از جنجال های مطرح شده توسط خاک آمریکا, جانین کامینز’ رمان در مورد یک مکزیکی, زن و پسرش به دنبال عبور از مرز? آیا دیوانگی تغییر راه سردبیران فکر می کنم در مورد دستیابی به رمان یا کتاب موفقیت در فروش—آن را در حال حاضر شماره 2 در آمازون لیست پرفروش—رفع آن نگرانی ها ؟ من از چند نويسنده در پنج خانه (Hachette مک میلان, Penguin Random House, Simon & Schuster و هارپر کالینز)—همه آنها تنها احساس راحتی صحبت رک و راست اگر آنها می تواند به ناشناس باقی می ماند—آنچه رفت را اشتباه در انتشار از خاک آمریکا, چگونه آن را ممکن است اجتناب شده است و چه چشم انداز تغییر کرده است—اگر در همه.

یک تقلیل نسخه از شکایت در مورد خاک آمریکا ادعا می کند که این رمان مخالفان بر این باورند که یک زن نباید نوشتن در مورد تجربیات لاتین مهاجران. در حقیقت تقریبا همه در نظر گرفته شده انتقاد از رمان اشاره یا اشتباهی یا کلیشه است که با توجه به Myriam Gurba را به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده نقد و بررسی در سایت استوایی از متا خیانت کامینز عدم آگاهی در مورد موضوع و تلاش برای ارائه یک وضعیت پیچیده و فرهنگ به “تروما پورنو” خوش طعم به یک آمریکایی خوانندگان—خوانندگان پیش بینی به عنوان در درجه اول سفید است.

“بسیاری از بحرانی اشتباه شد بدیهی است که انجام می شود به این نوع از انتقاد.”

با این وجود خاک آمریکا وارد داوران’ دست و تاب با تاییدیه از جمله احترام لاتین ادبی ارقام به عنوان دومینیکن آمریکایی جولیا آلوارز و مکزیکی آمریکایی ساندرا Cisneros نویسندگان که از دست رفته و یا نیست ناراحت خودنمایی نقص تقبیح توسط Gurba. “برخی از این نسل” یک دستیار سردبیر که سفید است به من گفت. “من می خواهم که صحبت تا 100 درصد در مورد مشکل چگونه کتاب شد.” این دقیقا همان وضعیت فرضی که روزنامه نگار جورج پاکر تصور در یک سخنرانی اخیر داده شده در حالی که پذیرش هیچنز جایزه بعد تجدید چاپ در اقیانوس اطلس: “اگر یک دستیار تحریریه اشاره می کند که یک خط در یک پیش نویس مقاله احتمالا منفجر انفجار در رسانه های اجتماعی چیست, سرپرست او را به انجام—خطر blowup یا کشتن جمله؟” برای پاکر که dystopian سناریو اما آن ممکن است ذخیره کامینز’ ناشر Flatiron کتاب بسیاری از غم و اندوه.

اکثر ناشران کمک طلب کردن نظرات متعدد در خانه خوانندگان به خصوص زمانی که راه اندازی یک کتاب است که دستورات زیادی پیش (بنا به گزارش هفت چهره در خاک آمریکا‘s مورد) و یک نسبت بزرگ بودجه بازاریابی است. به عنوان بسیاری از صنعت منتقدان بارها و بارها اشاره کرد اما آن دسته از کارکنان در حال اکثریت سفید اگر چه یک مدیر تحریریه یک ناشر به من گفت: “بیش از 50 آن را فقط سفید افرادی که به دانشگاه هاروارد رفت اما استخر از افراد زیر 35 بسیار متنوع تر است.” آیا بازخورد از کارکنان تاریخ است توجه متفاوت از خانه به خانه و ویرایشگر ویرایشگر. بسیاری از ناظران بیرونی صحبت من با گمان می برند که Flatiron نسبتا جدید مهر Macmillan Publishers, پیش بینی است که عدم تطابق بین کامینز’ هویت و شخصیت او را به تصویر می کشد می تواند جلب توجه منفی است; آنها فقط misjudged چقدر است. “بسیاری از بحرانی اشتباه” در بازاریابی از این کتاب گفت: یک ویرایشگر “شد و بدیهی است که انجام می شود به این نوع نقد است.”

A photo of Amy Einhorn, the editor who acquired American Dirt.

امی آینهورن سردبیر که به دست آورد به خاک آمریکا.

عکس باب Krasner.

این حرکت معکوس چشمگیری در میان آنها یک یادداشت نویسنده از کامینز بیان این آرزو که “کسی که کمی براونر از من می نوشتن” یک داستان مشابه و توصیف مهاجران به عنوان افرادی که “ما” تمایل به دیدن به عنوان یک “بیچهره قهوه ای جرم است.” این اقدامات بودند “قلع گوش در بهترین حالت” در کلمات از یک ویرایشگر من صحبت کرد به عنوان یک زیستی اشاره کرد که کامینز’ مادر بزرگ پورتوریکو و با اشاره به او ایرلندی شوهر به عنوان یک “مهاجر مستند نشده.” یک عکس از یک ناهار ناشر انداخت کامینز بهار گذشته که در آن گل محور تقلید سیم خاردار در این کتاب پوشش هنر بیشتر دامن زد شعله های آتش, آیا به عنوان یک نامه از کامینز’ ویرایشگر امی آینهورن همراه با پیشرفت reader نسخه که مشخصه موضوع مهاجرت به عنوان داشتن تنها به تازگی وارد “ملی زمانه.” بر خلاف مطالب 400-صفحه رمان, این اشتباهات می تواند به راحتی به گردش در رسانه های اجتماعی. “آن را کامل ادبی رسوایی” یک سردبیر ارشد مشاهده “از آنجا که شما حتی نمی باید به خواندن این کتاب.”

“هر کس این را دیدم آینده” مدیر تحریریه به من گفت: “اما برخی از مردم فکر می کردند که این کتاب سیاست بودند لیبرال به اندازه کافی است که هیچ کس به آن حمله کند. آنها دست کم گرفت که چگونه دایره شلیک تیم ملی کار می کند.” او با رد این تصور که هر کس در Flatiron بود به سادگی بی اعتنا به مشکلات چاپ و نشر خاک آمریکا. “نگاه” او گفت:, “کتاب ناشران 10 بار بیشتر در رابطه با سیاست هویت از توییتر مظنون است. این است که یک شرکت رسانه ای. افرادی که در اینجا کار می کنند همان افرادی که در توییتر هستند.”

اما رایج ترین در خاک آمریکا شکست مفتضحانه است که آن ناشی از Flatiron را hubristic شکست در این صنعت اشاره به عنوان “موقعیت”است که برقراری ارتباط از نوع یک خانه در نظر یک کتاب جدید به جا به. “از آنچه که من شنیده ام گفت:” سردبیر ارشد “آن را واقعا سریع پیسی نمایشی خوانده و تاپیک کل cenacolo از افرادی که می گویند که به دوستان خود و کلمه از دهان حرکت می کند در سراسر کشور مانند آتش سوزی.” به عبارت دیگر این رمان یک اثر تجاری داستانی بسیار شبیه به که در آن Crawdads بخوانو عناوین دیگر که فروش در اعداد بزرگ در حالی که به طور کلی پرواز تحت رادار فرهنگی منتقدان و مفسران سیاسی. که در آن کامینز ” ناشر رفت در این فرمول بندی شد و در حال حاضر به خاک آمریکا به عنوان اگر آن را نیز در ارشد سردبیر عبارت “کمک به حیاتی درک این موضوع” با ضمنی ادعای نمایندگی این موضوع با دقت به جای استفاده از آن به عنوان یک پس زمینه برای یک سرگرم کننده, تعلیق, داستان. “این یک تجاری کتاب بود که mispositioned به عنوان ادبی” یکی دیگر از مقامات ارشد انتشارات اجرایی مشاهده می شود. Flatiron ناشر باب میلر اساسا اذعان کرد این در بیانیه منتشر شده روز شنبه اشاره کرد: “ما هرگز ادعا کرده اند که این یک رمان است که تعریف مهاجر تجربه است.” این مجموعه خاک آمریکا برای یک درجه از موشکافی که محبوب ترین پرفروش ها قرار نمی کند, حداقل نه از سمت راست دروازه. “شما نمی تواند توییتر بیدار و خارج بلند پروازانه” دستیار سردبیر پکتیا میباشد.

مقایسه کمک 2009 رمان توسط Kathryn Stockett (همچنین به عنوان آن اتفاق می افتد ویرایش توسط آینهورن) بود که به شدت به جریان اصلی بازار به خاک آمریکا شد اما بدون همان درخواست تجدید نظر به داوران در نشریات عمده—و یا ادعا می کند که آن را خطاب به یک مسئله جدی جدی نظر. (به جای سیم خاردار کاور امکانات بدون توضیح یک نجیبانه نقاشی سه نشسته پرندگان در برابر یک پس زمینه طلایی.) تنها پس از این کتاب تا به حال به فروش میلیون ها نسخه و جلب توجه فیلمسازان آن را در قرعه کشی بالا مشخصات انتقادات خود را برای توصیف روابط در جنوب در طول 1960s. به استناد یک مطلب اخیر مثال همین وینسلو که همچنین blurbed آمریکایی خاک سفید نویسنده می نویسد که پرفروشترین پلیسی در مورد آمریکای لاتین کارتل های مواد مخدر است که در آن شخصیت هستند مسلما فقط به اندازه سهام ارقام به عنوان کسانی که در کامینز’ رمان و در عین حال کار خود را نه به عنوان تفسیر اجتماعی با توجه افزایش چنین ادعای را با آنها. در حالی که چنین تفاوت ممکن است به نظر می رسد محرمانه, Gurba خودش در مصاحبه اخیر خود با رادیو برنامه لاتینی, ایالات متحده آمریکا, اظهار داشت که او می توانست در بر داشت خاک آمریکا کمتر تهاجمی اگر آن ناشر تا به حال به بازار عرضه شده آن به عنوان “یک داستان عاشقانه, هیجان انگیز” به جای “ترویج آن را به عنوان اگر آن را یک رمان سیاسی اعتراض.” او را بسیار احترام بیشتری برای کامینز Gurba رفت “اگر او متعلق به او است و آنچه او را به نوشتن.”

“شما نمی تواند توییتر بیدار و خارج بلند پروازانه.”

هیچ کس من صحبت کرد و به انتظار جنجال بر سر خاک آمریکا به ضرر رمان تجاری چشم انداز. “مصرف کنندگان اهمیتی نمی دهند. آنها. نیست. مراقبت” گفت: یک ویرایشگر با غضب. “اگر آن را ندارد, ثبت نام, آنها فقط نوشتن آن به عنوان PC.” در حالی که یک منبع گفت که او مطمئن بود که این حادثه است “تحقیر آمیز” به کامینز او ناشر و دیگر افرادی که در ارتباط با کتاب “شما می توانید پاک کردن اشک های خود را با پول است.” یک درخواست ارسال شده به سایت LitHub و امضا شده توسط بیش از 130 نویسندگان پرسیدن که اپرا وینفری “تجدید نظر” انتخاب خاک آمریکا برای باشگاه کتاب ممکن است یک اثر اگر وینفری مطابقت دارد اما مدیر تحریریه اصرار دارد که حتی این می تواند در نهایت کمک به این عنوان است. “چالش در چاپ و نشر کتاب است که مطمئن شوید که مردم از آنها شنیده” ویرایشگر دیگری توضیح داده شده است. “آنچه که مردم می دانند این است که این کتاب با سایر مردم در حال صحبت کردن در مورد.”

کتابفروشی های مستقل هستند به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر به عنوان نتیجه زمان قیام علیه خاک آمریکا. در چهارشنبه Flatiron اعلام کرد لغو کامینز’ تور کتاب با استناد به تهدیدات. برخی از ناظران این پرسش را مطرح واقعیت چنین تهدیدات اما یک سخنگوی Flatiron به من نشان داد ایمیل ناشر دریافت کرده بود از کتابفروشان که یکی از آنها گزارش شده است که یک پتانسیل بلندگو دریافت کرده بود در برابر خطرات فیزیکی و دیگران توضیح داد که آنها نمی تواند تضمین کامینز ایمنی. “کوچک کتابفروشان ندارد و منابع لازم برای استخدام پرسنل امنیتی” یک ویرایشگر به من توضیح داد “و بسیاری از آنها شمارش شد درآمد حاصل از یک کتاب پرفروش در این بهار.” در حال حاضر آمازون و یا یک فروشگاه بزرگ جعبه می تواند فروش آن به جای. نه کامینز (که فروخته دوم کتاب به آینهورن بنا به گزارش ها همچنین برای هفت رقم پیشبرد مدت کوتاهی قبل از آینهورن چپ Flatiron برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از همکار Macmillan اثر هنری هولت) و نه Flatiron خود است به احتمال زیاد به همان اندازه از یک ضربه. “بنابراین او تور لغو شد,” ویرایشگر اشاره کرد. “آیا مردم می دانند چه shitshow یک تور کتاب است ؟ آنها خیلی دشوار!” (Flatiron اعلام کرده است قصد دارد برای یک سری از “تاون هال” جلسات با کامینز به بحث در مورد این کتاب علنا اما هیچ جزئیات منتشر شده است.)

می تواند بالغ تجارت انتشار اتخاذ یک عمل شایع در بزرگسالان جوان بخش و طلب کردن حساسیت خوانندگان به صفحه کتاب خود را برای صحت در تصویر می کشد به حاشیه رانده شده و هویت و? هیچ کس به نظر می رسد به خصوص که به احتمال زیاد اگر چه یک ویرایشگر گفت که او امیدوار است برای دیدن “خانه استعداد ناشران با اذعان به محدودیت های خود را و با استفاده از قدرت خود را به مشورت با کارشناسان خارجی” در هنگام نیاز است. و در حالی که برخی از افراد قلم در پیشنهاد استفاده از چنین خوانندگان ویرایشگر دیگری اشاره کرد که رایزنی ها به دور از بی سابقه است. “اگر به شما در تنظیم یک رمان در رم باستان و شما تصمیم می گیرید که شما می خواهید یک استاد کلاسیک به عنوان خوانده شده از طریق آن می توان فریاد در مورد آزادی بیان.”

جنجال بر سر خاک آمریکا ممکن است, اما را ناشران بیشتر محتاط. “من نمی بینیم و این منجر به یک تصمیم برای به دست آوردن یک کتاب است که ما را به دست آورد و در گذشته در همه,” گفت: یک ناشر است. “اما من فکر می کنم که در موارد که در آن وجود دارد یک عدم تطابق بین هویت و شخصیت نویسنده ارزش آن کتاب بیش از کتاب که در آن نویسنده است که یک عضو از جامعه است نوشته شود بیشتر خواهد بود از نزدیک مورد بررسی قرار. وجود دارد یک خط خوب بین آزادی بیان—که می تواند به معنای چاپ و نشر کتاب است که هر کس در هیات لایک و نشر مسئولانه اخلاقی و مناسب با علت سعی و کوشش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی