اگر چه بیماران و نه پزشکان می تواند تصمیم بگیرد که می شود یک ونتیلاتور?


A ventilator during an instruction of doctors at the Universitaetsklinikum Eppendorf in Hamburg, on March 25, 2020.

گرانبها ونتيلاتور.

اکسل HEIMKEN/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در نظر گرفتن این سناریو کابوس شنیده اید چند بار در حال حاضر توسط: دوازده بیماران با COVID-19 می رسند در ICU نیاز اورژانس تهویه مکانیکی. تنها شش هواکش در دسترس هستند. که بیماران باید پزشکان در محل هواکش? که بیماران باید به سمت چپ به مرگ ؟

این یک کابوس است در دو بخش: یکی از پر بیمارستان چشم انداز بیمار بیماران در حال انتظار برای مراقبت های پزشکی و یا تجهیزات است که آنها ممکن است در زمان. دیگر تصمیم گیری که در آن پزشکان باید انتخاب کنید که زندگی می کند و کسی که می میرد.

آمریکا در حال حاضر نزدیک به این سناریو از ما تا به حال در تاریخ طب مدرن. اما ممکن است وجود دارد یک راه برای جلوگیری از آن و یا حداقل قابل ملاحظه ای کاهش آن—یک استراتژی که هیچ ربطی به با, تست, درمان, یا حاوی coronavirus. این یک استراتژی است که ارزان و سریع و در واقع نه که رادیکال: مطمئن شوید که هر آمریکایی است دستورات.

یک پیشرفت بخشنامه (گاهی اوقات به نام زندگی خواهد شد) یک سند است که جزئیات یک بیمار خواسته در صورتی که او بستری می شود. آنها می تواند بسیار کمی متفاوت است اما یک استاندارد دستورات همیشه آدرس این سوال که آیا یا نه فرد خواسته حمایت از زندگی—یعنی دارو و ماشین آلات برای نگه داشتن فرد زنده که عضو سیستم هستند شکست.
مهم ترین جزء حمایت از زندگی در بسیاری از موارد و قطعا در مورد COVID-19 است تهویه مکانیکی.

چگونه خواهد بود شما پاسخ اگر شما زیر سوال پرسیده بودند: در 12 ماه آینده در صورتی که شما توسعه یک زندگی تهدید بیماری تنفسی نیاز به تهویه مکانیکی (اعم از COVID-19 یا یکی دیگر از بیماری) را ترجیح می دهند:

الف) تهویه مکانیکی و مراقبت های ویژه با هدف حفظ زندگی با همه پزشکی موثر

ب) محدود به زمان محاکمه از تهویه مکانیکی و سپس انتقال به دیگر کمتر سنگین درمان

ج) بدون تهویه مکانیکی یا سنگین درمان از هر نوع—فقط تمرکز بر راحتی ؟

این سوال ممکن است به نظر می رسد سخت و یا پیچیده برای پاسخ به, و برای بسیاری از افراد است. عوامل متعدد احتمال نفوذ خود را انتخاب از جمله سن شما چقدر طولانی تر از شما انتظار می رود برای زندگی خود اعتقادات مذهبی و معنوی خود را به خانواده و روابط دیگر. در پرتو این مشکل و سریع تشدید COVID-19 بحران کارشناسان به حق اصرار ما برای مطرح کردن موضوع با خانواده ما و عزیزان. اما به یک تاثیر واقعی—هر دو برای افراد و جامعه—این گفتگو را تنها نمی توان بین اعضای خانواده است. ما باید برای رفتن به یک قدم بیشتر و مطمئن شوید که هر کس با داشتن این بحث را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. در حال حاضر.

یک دکتر و یا در برخی موارد یک پرستار پزشک یا دستیار پزشک—معمولا می توانید پاسخ پرسش های مهم است که اعضای خانواده نمی تواند. برای مثال آنچه در آن مانند به یک دستگاه تهويه مکانيکی چه عوارض و خطرات درگیر هستند با تهویه و چگونه به احتمال زیاد آن است که شما (خود را با ترکیب خاص از خطرات و شرایط بهداشتی) خواهد زنده ماندن شدید بیماری تنفسی. پزشک همچنین باید صفحه نمایش برای افسردگی درمان نشده و suicidality. مهمتر از همه یک پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید سند تصمیم گیری برای دیگر پزشکان به طوری که آن دسته از پزشکان می تواند برخی از این تصمیم مطلع است و آنها باید هر تلاش برای افتخار آن است.

چنین گفتگوهایی می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر بیش از تلفن. اورژانس و ICU پزشکان ممکن است هولناک با بیماران وجود دارد اما بسیاری از پزشکان که کلینیک ها شده اند به طور موثر توقیف توسط COVID بحران: چشم پزشکان و جراحان و شاید حتی خود را ارائه دهنده مراقبت های اولیه. بسیاری از این پزشکان آموزش دیده بودند در دانشکده پزشکی به پایان زندگی بحث حتی اگر آنها دیگر آن را انجام دهد به طور منظم. این یک سناریو کامل, اما آن را به یک کل خیلی بهتر از پزشکان را مجبور به زندگی یا مرگ تصمیم گیری بدون دانستن بيماران خواسته یا بدون دادن بیماران زمان کافی برای در نظر گرفتن خواسته های آن.

دولت که قطعا علاقه ای به نگه داشتن خود را در بيمارستان و Icu از پر باید سرب در این. ادارات دولتی بهداشت عمومی می تواند شروع با ارسال یک کارت پستال به هر آدرس ثبت شده و همچنین جوراب ساق بلند, کارت پستال برای وانت در فروشگاه های مواد غذایی و پزشکان دفاتر. این کارت شامل یک سوال چند گزینه ای مانند یکی در بالا و یک فضا برای خود نام و امضا و یک فضا برای پر کردن به نام دکتر که شما با آنها مورد بحث و تصمیم خود را. (چیزی شبیه به این کارت پستال در حال حاضر وجود دارد در اکثر متحده است. اگر چه در آن است در نظر گرفته شده تنها برای افراد در معرض خطر بالا برای یک زندگی-تهدید رویداد. در ایالت کالیفرنیا آن را به نام POLST و آن را برای چاپ در رنگ صورتی روشن کاغذ.)

ادارات دولتی بهداشت عمومی پس از آن می تواند ایجاد آنلاین ثبت که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند ثبت نام برای شرکت و سند تماس های تلفنی خود را. فردی دفاتر پزشکان همچنین می تواند ابتکار عمل برای تماس تاسیس خود بیماران و سپس سند آنها را در رجیستری مرکزی. پس از همه ایده آل دستورات گفتگو همیشه می گیرد با یک دکتر که شما می دانید و اعتماد است. اما از آنجا که ما می دانیم که ایده آل نخواهد بود ممکن است برای همه ما می تواند به جای هدف را گسترده ترین و سریع ترین تاثیر را در سطح جامعه.

حتی در این زمان تنظیم گسترده قطعیت یک پیشرفت بخشنامه به ما می دهد زمان به در نظر گرفتن گزینه های ما به طور کامل قبل از اضطرار و ترس از بیماری بحرانی گرفته اند بیش از توانایی ما به وضوح فکر می کنم در مورد ارزشها و اهداف و برنامه های آینده—هر دو مرگ و زندگی است. این مهم است که به تاکید است که هر کس حق انتخاب یک گزینه—که آیا آن را در دسترس خواهد بود به هر کس یک ماده متفاوت است. اما اگر همه ما نگاهی به برخی از زمان به منعکس کننده بحث و سوال بپرسید من گمان می کنم بسیاری از ما چیز دیگری را انتخاب کنید.

تصور کنید اگر هر بیمار در سراسر کشور که بیمار با COVID-19 شروع به نشان دادن تا در اتاق اورژانس با خود دستورات در دست است. انجام می شود در یک مقیاس گسترده این تلاش می تواند به شدت کاهش بار این بیماری در کشور ما بیمارستان ها به ویژه Icu. این کمک خواهد کرد تریاژ بیماران در اورژانس و مستقیم مداوم تخت تکالیف در بیمارستان است. بیمارانی که می خواهند و نیاز فوری تهویه را می توان منتقل شده به بخش مراقبت های ويژه (گزینه). کسانی که می خواهند به راحتی مراقبت از تنها (گزینه ج) و یا کسانی که در ICU هستند و به وضوح بهتر (گزینه ب) می توان به استاندارد تخت بیمارستان و یا حتی به غیر از محیط بیمارستان (شاید حتی به خانه های خود) برای مراقبت از خانقاه.

شما ممکن است فکر می کنم COVID بحران را تحت تاثیر شما و یا خانواده خود و بسته به جایی که شما زندگی می کنند و چقدر خوش شانس (نه فقط مراقب باشید اما خوش شانس) شما ممکن است حق. اما این سوال نیست رفتن به دور. بحث بهداشت و درمان هر کارگر که زمان صرف شده در بخش ICU و بسیاری از آنها را به شما بگویم که چگونه مهم آن است که به دستورات آیا آن را برای زمان بحران و یا دیگر آینده—اما اجتناب ناپذیر—علت مرگ.

خط پایین این است: پزشکان باید به این تصمیم گیری های دشوار. اما ما را بسیار ترجیح می دهند به آنها را با بیماران ما کمک کند—در حال حاضر بیش از همیشه به اطمینان حاصل شود که هر کس می شود مراقبت از آنها نه تنها نیاز دارید اما می خواهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>