اگر coronavirus هرگز ریشه کن? دانشمندان می گویند ممکن است

یک گزارش جدید از سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد که coronavirus ممکن است در اطراف برای زمان بسیار طولانی تر از بدبین ترین تخمین می زند.

“من می گویند در چهار تا پنج سال بازه زمانی ما می تواند به دنبال در کنترل این” دکتر Soumya Swaminathan این که دانشمند ارشد گفت: بار مالی جهانی Boardroom دیجیتال کنفرانس. اگر چه او گفت که یک واکسن “به نظر می رسد در حال حاضر بهترین راه,” او اضافه شده است که وجود دارد “بسیاری از ifs و buts” در مورد نحوه تولید و توزیع واکسن موثر با خیال راحت و منصفانه و همچنین اینکه آیا ویروس تکامل می تواند به مقاومت در برابر واکسیناسیون.

تبلیغات:

او در مشاهدات تکرار توسط دکتر پیتر Piot استاد بهداشت جهانی در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری که او نیز صحبت بر بار مالی پانل. Piot گفت پانل که این ویروس می تواند کنترل شده با واکسن اما که “حذف” بیماری “است رفتن به نیاز به مقدار زیادی بیشتر است.” او همچنین استدلال کرد که “ما باید برای پیدا کردن یک راه به عنوان جوامع به زندگی با این.”

در یک جلسه مطبوعاتی در روز چهارشنبه که در شرایط اضطراری مدیر دکتر مایک رایان استدلال کرد که “این مهم است که برای قرار دادن این کار بر روی میز: این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و این ویروس ممکن است هرگز از بین برود.”

او افزود: “HIV نرفته است — اما ما از آمدن به شرایط با این ویروس.”

تبلیغات:

دکتر Marthe طلا, ارشد محقق-در-اقامت در نیویورک فرهنگستان علوم پزشکی در گفتگو با سالن مورد که اظهارات اخیر است که coronavirus ممکن است موجود برای پنج سال دیگر — و یا ممکن است از بین برود.همه در همه ،

“من خودم در توافق با این جدی ایده” طلا توضیح داد از طریق ایمیل. “ما در یک شیب منحنی یادگیری در اطراف SARS-CoV-2 و آن را حس می کند به خطا در کنار واقع بینانه احتیاط و برنامه ریزی درآمده است. اگر ما رسیدن به گله ایمنی (که بعید به نظر می رسد با توجه به تلاش برای محافظت از اکثر مردم حداقل در مرفه سازمان ملل از عفونت) و ما موفق به دریافت اکثریت جمعیت جهان را واکسینه شده (که به نظر می رسد به احتمال زیاد با توجه به تاریخی کندتر انتشار بهداشت عمومی ایمن سازی استراتژی برای کشورهای کم درآمد و همچنین به عنوان ضد واکسن جنبش حق در اینجا در ایالات متحده ما به خوبی ممکن است در یک محاصره طولانی.”

دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز برای مبارزه با سياه زخم و برای پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان گفت: مهم است که به روشن شدن آنچه در آن به معنی در مورد یک ویروس و نه دور.

تبلیغات:

“تفاوت وجود دارد میان یک ویروس تداوم در جامعه و کشنده بیماری همه گیر” Haseltine گفت: سالن. “اولین چیزی که به می گویند من خواهد بود معقولی مطمئن شوید که ما به عنوان یک جهان و یک جمعیت گسترده صورت می تواند به کنترل این بیماری همه گیر یا با تغییر رفتار و یا از طریق مداخله دارویی. من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر چهار یا پنج سال است.”

“است که بسیار متفاوت از گفتن این ویروس حذف خواهد شد,” Haseltine اضافه شده است. “شاید ویروس حذف شده است در طول تاریخ از جمعیت انسانی: یکی از آبله. ما بسیار خوش شانس است که آن را یک تلاش جهانی است و ما به طور کامل حذف آبله از جهان است. تمام بیماری های دیگر شده اند که بودجه ما برای هزاران سال — از جمله طاعون — هنوز هم در اطراف. آنها بیماری های همه گیر نیست اما آنها وجود دارد. آنها نمی رفته است. HIV فعلی عمده بیماری همه گیر در حال حاضر به کشته شدن 50 میلیون نفر است و نهفته بین 30 و 40 میلیون بیشتر است. آن را هنوز هم در اینجا.”

تبلیغات:

Haseltine همچنین صحبت با سالن مورد متحده و کشورهایی که شروع به بازگشایی اقتصاد خود را با وجود همه گیر شيوع.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیار روشن ارشاد در حال حاضر در مورد نحوه بازگشایی اقتصاد” Haseltine توضیح داد. “اما اگر ما نمی تواند این بیماری تحت کنترل است و ما بازگشایی این بیماری خواهد آمد خروشان به عقب و ما باید به بازگشت چون هیچ کس در حال رفتن به تحمل یک سریع عفونت در جمعیت… ما که نزدیک به پایین دوباره. بنابراین باید یک تعادل بین زمانی که آن را امن برای باز بدون تحریک و دوم و سوم و چهارم موج عفونت یا تحریک موج جدیدی از مرگ در جامعه خود را.”

Haseltine بود و خوش بینانه در این زمینه ذکر چین به عنوان یک مثال خوب است. “چین است در روند انجام آن را,” او توضیح داد. “تعدادی از کشورهای شرق آسیا در این فرآیند است. بسیاری از کشورهای اروپایی در حال تلاش برای انجام آن است. ما را ببینید اگر آنها موفق. اما آنچه که روشن است از آن نمونه هایی است که آن را به بسیار آهسته و دقیق روند.”

تبلیغات:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست سریع بازگشایی اقتصاد آمریکا. در روز پنج شنبه در پاسخ به ویسکانسین دیوان عالی کشور قابل توجه پایین لیبریا تونی Evers’ stay-در-خانه سفارش تهمت توییتی که “بزرگ ایالت ویسکانسین به تام تیفانی بزرگ کنگره پیروزی در روز سه شنبه بود فقط داده یکی دیگر از پیروزی. خود را دموکرات فرماندار مجبور شد توسط دادگاه به اجازه دولت باز است. مردم می خواهید برای دریافت با زندگی خود را. محل شلوغ است!”

بعد در روز پنج شنبه وی افزود: در جریان صدای جیر جیر “خوب اعداد بیرون آمدن از کشورهای که در حال باز شدن است. امریکا شدن است زندگی خود را به عقب! واکسن کار این است که به دنبال بسیار امیدوار کننده قبل از پایان سال است. نیز راه حل های دیگر!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>