آنچه در جریان است با امریکا را پسران ؟

The Highlight by Vox logo

پگی Orenstein صرف مقدار از روزنامه نگاری حرفه ای کاوش فرهنگی نیروهایی که شکل صبا آشکار دیدگاه های خود را در پرفروش مانند سیندرلا خوردند مادر و دانش آموز. اما در آخرین تور کتاب او می گوید: پدر و مادر بارها و بارها از او خواست در مورد پسران. او متوجه او “نیاز به نیم دیگر از این گفتگو است.”

بنابراین برای دو سال Orenstein سفر در سراسر کشور, مصاحبه با 100 پسران بین سنین 16 و 22.

در حالی که کار خود را بر دختران متمرکز شده مشکل قطع ارتباط آنها با بدن خود Orenstein می گوید مذاکرات با مردان جوان مصور “چگونه پسران قطع از قلب خود را و چگونه تاثیر می گذارد که خود روابط عاشقانه و برخوردهای جنسی.”

او در نتیجه کتاب, Boys & جنسیت: مرد جوان در, کنسول, عشق, رابطه, رضایت, و مرور جدید, مردانگی, بررسی روابط رضایت و یک آرایه وسیعی از مسائل دیگر مربوط به پسران عاطفی زندگی می کند. و اگر چه او مصاحبه شروع شد و قبل از من هم این جنبش تنها برجسته فوریت این گفتگو.

Vox صحبت با Orenstein در مورد چگونه پسران یادگیری به اخراج دختران احساسات خطرات درونی ایده های سنتی مورد مردانگی, و بیشتر. مکالمه ما شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.


امیدوارم ریس

شما صرف بیشتر از زندگی حرفه ای خود را مصاحبه با دختران. چگونه است که کار اطلاع رسانی مکالمات خود را با پسران ؟

پگی Orenstein

من اوایل مصاحبهها یک فاجعه است. من را به تصویر بکشد شوک یا تعجب یا سهوا صورت من را نگاه واقعا قضاوت. و سپس دختران را شبح و من هرگز از شنیدن آنها را دوباره. آنها هرگز به من پاسخ متون. آن را مانند آنها انجام شد.

من فکر کردم “خوب من انجام کاری واقعا اشتباه است.” من تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به رویکرد این مسائل — از آنجا که آن را نمی خواهم من به دنیا آمد که قادر به سوال شما در مورد گذشته خود را دهان هم رابطه جنسی بدون flinching. من نیاز به آنها اجازه این معنا از “شما می توانید می گویند هر چیزی و هر گونه استفاده از زبان” و کنجکاو بودن در مورد تجربه خود را و چگونه آنها حساب با آن در یک nonjudgmental راه است.

نویسنده پگی Orenstein.
Tia & کلر استودیو

امیدوارم ریس

در مکالمات خود با شما می گویند آنها “مشتاق و خام و بی پرده است.” چرا آنها پس باز چرا این تعجب شما ؟

پگی Orenstein

این چیزی است که هیچ کس در حال صحبت کردن با پسران در زندگی خود را. پدر و مادر خود را نمی صحبت کردن به آنها. اکثر مدارس انجام نمی دهد و هر نوع آموزش جنسی — و اگر آنها آن را فقط در مورد ریسک و خطر پیشگیری از بارداری و بیماریهای مقاربتی.

بزرگترین نگرانی من این بود که من باید کل متن “Uh-huh.” من شگفت زده شد چرا که ما نمی فکر می کنم از پسران به عنوان بسیاری از بینش خود را در داخل کشور زندگی می کند و یا قادر بودن به روایت خود را تجربه. ما فرض کنیم که پسران نمی خواهد صحبت کنید. و آنها آموخته اند نه در بسیاری از راه. اما فقط گفت: “من می خواهم به شنیدن از شما” در باز nonjudgmental راه باز floodgates.

یکی از چیزهایی که عمیقا تعجب آور بود که آنها می توانید ببینید سیستم است که آنها گرفتار شده بودند که آنها نگران شده بودند و بودند که disadvantaging شرکای خود را. پس از آن بود که آنها صحبت کردیم اما سطح بینش آنها بود.

امیدوارم ریس

فمینیسم باز کرده است تا امکانات برای آنچه در آن به معنی یک زن است. چه جدید در مورد آنچه در آن به معنی یک مرد ؟

پگی Orenstein

های زیادی وجود دارد که تغییر کرده است برای مردان جوان است. بدیهی است که آنها در حال درگیر شدن در این گفتگو در مورد رضایت. بدیهی است که آنها را زنان و دختران به عنوان مستحق جای خود را در کلاس درس و یا در رهبری و یا در زمین بازی حرفه ای و فرصت های آموزشی. هیچ کس در حال رفتن به می گویند “دختران تعلق ندارند در کالج” یا چیزی شبیه به آن ندارد.

در همان زمان وقتی که من از آنها در مورد مرد ایده آل آن بود که آنها هدایت 1955. متعارف ارزش مانند تسلط, تجاوز, ثروت, ورزشکاری, فتح جنسی — و به ویژه عاطفی سرکوب — آمد خروشان به جلو.

در برخی از راه, آن را در واقع رشد بیشتر تثبیت شده. در واقع من دیدم شبیه پویا زمانی که من برای اولین بار نوشتن در مورد دختران: ما گفتن آنها از یک سو به ایستادن, صحبت کردن, ادعا می کنند قدرت خود را به همه این چیزها. این بود که در اوایل ’90s در عین حال ما تا به حال واقعا متوقف گفتن آنها در یک نوع عمیق تر فرهنگی راه بیشتر تثبیت راه است که آنها باید خود را در مورد ظاهر خود و که آنها باید بیشتر احترام. تضاد بین جدید و قدیمی بودند ایجاد چنین تنش و درگیری در درون آنها.

من احساس می کنم که جایی که ما در حال حاضر با پسران است. آنها در حال گرفتن عمیقا مخلوط پیام است که به طور همزمان بیشتر برابری طلب و در برخی جهات محدود تر از همیشه قبل از.

پسران می گویند که منبع آن محدود کننده پیام هستند پدر و مادر خود را — به خصوص به پدران خود. آنها می گویند: “پدر من گفت به مرد و یا نمی تواند یک کمی عوضی.” بیشتر آنها می گویند چیزهایی مانند “پدر من بود نه ضد همجنس و یا جنسیتی. من نمی یاد سمی مردانگی از او, اما من یادگیری عاطفی توقف طرف مردانگی. او بیشتر از نوع ‘آه و راه دور’ نوع از یک مرد نسبت به نوع که شما بخواهید چه می گذرد. و من یاد گرفتم که نه کسانی که مکالمات را از او.”

امیدوارم ریس

شما گفته اید که سفت و سخت هنجارهای مردانه — مانند تسلط, تجاوز, ثروت, ورزشکاری, فتح جنسی و عاطفی سرکوب — فوق العاده مضر برای بچه ها.

پگی Orenstein

پسران چسبیده به آن دسته از هنجارها. چرا ؟ خوب, شما می دانید, آنها پاداش برای آنها. شما می توانید ببینید در فرهنگ ما یک رئیس جمهور است که رفو پاداش چسبیده به آن دسته از هنجارهای در حال حاضر — اما آن دسته از هنجارهای آمده در هزینه های فوق العاده ای.

به فرهنگ ما باز کرده است تا به زنان حرفه ای و, آموزش انواع خاصی از زن ستیزی و تبعیض جنسی — به ویژه کسانی که اتفاق می افتد در پشت درهای بسته — رشد بیشتر تثبیت شده. [پسران] در معرض خطر درگیر شدن در خشونت, خشونت در حال انجام است به آنها را از نوشیدن شراب خواری, حوادث رانندگی, self-harm, خودکشی, افسردگی,. آنها کمتر دوستان است. آنها تنهاتر. منظورم این است که آن را واقعا نمی منظره زیبا.

پسران با کشتی تابو از آسیب پذیری — یا رد آن, استقبال از آن انکار آن یا تسلیم شدن به آن است. زمانی که ما قطع کردن مردم از توانایی خود را برای تائید تشخیص و بیان احساسات و به ویژه آسیب پذیری ما نه تنها خود تضعیف اساسی بشریت اما ما را به دور چیزی که ضروری است.

برنه براون می گوید که آسیب پذیری عاطفی راز سس است که دارای روابط با هم. هنگامی که ما را انکار پسران ظرفیت برای آن و قطع کردن آنها از آن ما آسیب توانایی خود را برای رسیدن و حفظ این نوع روابط که ما آنها را می خواهید به. نتایج آن را در بسیاری از رفتار منفی. آن را نیز لطمه می زند و روابط عاشقانه خود را و پس از آن است که تقویت فرهنگ فتح که ما را از دیدن در رسانه ها و در رابطه و در ارتباط با فرهنگ.

امیدوارم ریس

هنگامی که پسران آسیب پذیر هستند آن را اغلب با زنان — خود را دوست دختر, مادران, خواهران — اما شما استدلال می کنند که این یک مشکل است که آنها را آسیب پذیر بودن با بچه های دیگر و یا با پدران خود.

پگی Orenstein

برای مادران, این می تواند احساس واقعا شیرین و واقعا خوب دیدن پسر خود را بیان نمایند ، اما اگر ما مراقب باشید در مورد کمک به پسران فرایند احساسات خود را به جای پردازش احساس خود را برای آنها و احساس برای آنها ما تقویت این ایده که زنان وجود دارد برای این کار احساسی. که می تواند احساس واقعا خوب زمانی که شما در حال صحبت کردن به پسر کوچک خود را پسر یا خود پسر نوجوان. اما من فکر می کنم بسیاری از زنان می توانند گواهی دهند که آن را احساس می کند بسیار کمتر خوب زمانی که شما در ارتباط است.

چرا آنها آسیب پذیر بودن با بچه ها ؟ از آنجا که مردان یاد بگیرند که نمی توان آسیب پذیر با یکدیگر است.

در واقع به رشد تنها احساسات است که اعتبار برای آنها شادی یا خشم. تمام سطل احساسات که شامل غم و اندوه و یا خیانت و یا ناامیدی می شود قریب به خشم. یکی از چیزهایی که ما می توانیم با پسران کوچک است که در واقع برچسب احساسات خود را و می گویند: “به نظر می رسد مثل شما واقعا غمگین” یا “است که باید بسیار خسته کننده” به آنها گسترده تر عاطفی محدوده.

امیدوارم ریس

پسران یادگیری در اوایل به اخراج دختران احساسات. چگونه است که اتفاق می افتد ؟ و آیا آنها اخراج خود احساسات بیش از حد ؟

پگی Orenstein

بخشی از چگونه امریکایی پسران یادگیری به تعریف مردانگی این است که به عنوان خصمانه نسبت به زنانگی. آنها یاد می گیرند از نوع پی در پی بمباران تصاویر از رسانه ها و از دوستان خود را در مورد جنسی مردان حق و جنسی زن در دسترس است. هنگامی که شما در حال حلق آویز کردن در اتاق قفل چگونه شما قرار است برای بحث ؟ راه که بچه ها اوراق قرضه و اثبات خود را در دگرجنسگرایی است که از طریق لاف زدن در مورد کنترل بدن زنان. پس چگونه آنها به بحث در مورد ؟ آنها در مورد آن صحبت نمی که حتی این تجربه لذت بخش است. آنها می گویند: “من ضرب دیده من زد من با چکش من میخ من رسید که من شنود گذاشته است.” آن را مانند آنها رفت و به یک سایت ساخت و ساز نمی خواهم آنها را درگیر در یک عمل صمیمیت.

پسران که با من صحبت کردیم آن را مانند آنها سرد است ، آنها نه تنها خالی قواره که فرهنگ شد درج گردد. آنها مجادله با توجه به هر دو وجود داشته باشد که در فرهنگ و مقاومت در برابر آن فرهنگ و آن را واقعا آسان نبود. فقط یک زن و شوهر از شب پیش یک بخش یک ورزشکار آمد تا به من در یک کتاب رویداد و گفت: “من واقعا در حال مبارزه با اتاق قفل بحث موضوع است. من نمی دانم که در آن من مسئولیت شخصی نهفته است. من نمی دانم وقتی که به مرحله.”

شما قرار است به یک تیم با این بچه ها و کار به عنوان یک واحد. اما اگر شما در حال به چالش کشیدن بچه ها در اتاق قفل شما در حال شکستن است که انسجام پایین. چه اتفاقی می افتد این است که آنها اغلب خاموش و در سکوت ما خیلی در مورد چگونه پسران تبدیل شدن به مردان است. همه در چیزی که آنها را بگو, آنها نمی توانند می گویند آنها نمی خواهند گفت. که خطرناک است برای آنها که می گویند حتی جسمی است.

Youths play at a skate park near Yankee Stadium in the Bronx on September 25, 2013.
پسران مبارزه با فرهنگ سمی مردانگی و همچنین شرکت در آن اغلب ترجیح می دهند سکوت عاطفی آسیب پذیری.
تیم کلیتون/Corbis via Getty Images

امیدوارم ریس

یکی عمیقا engrained فرض در مورد مردان این است که آنها می توانید رابطه جنسی گاه به گاه آسان تر از زنان است. به نظر شما این درست باشد ؟

پگی Orenstein

در تاسیسات فرهنگ بسیار کمی از این تجربه است که در مورد داشتن رابطه جنسی خوب, چرا که واقعا جایی نیست که اتفاق می افتد. آن را در مورد وضعیت-جستجوی: داستانی که شما در حال رفتن به بگویید و بعد از آن بچه ها خود را. بنابراین شاید شما در حال رفتن به تسلط بیشتر شاید شما در حال رفتن به فشار. اما آنچه مرا شگفت زده کرد این بود که چگونه اغلب پسران گفت که آن نبود که سرگرم کننده برای آنها ، آنها تلاش خود را با نا امیدی, با نا امیدی و تردید در اطراف آنچه که تاسیسات فرهنگ به معنای.

یک ترم دوم دانشجوی سال اول در دانشگاه گفت: خود کنسول احساس دو نفر داشتن واقعا تجربه متمایز. وجود ندارد بسیاری از تماس با چشم. نه بسیاری از مکالمات. آن را مانند شما اقدام آسیب پذیر اما شما آسیب پذیر بودن با کسی شما را به خوبی نمی دانند و یا به مراقبت های بسیار زیادی در مورد. او گفت: این فرد و آن را واقعا سرگرم کننده است.

تعداد زیادی از بچه ها می خواستم چیزی بیشتر متصل — و یا حتی آن را به حال و خواهد صحبت در مورد شرکای خود را با عشق و توجه — اما آنها تمایل به دیدن که به عنوان بیشتر از یک شخصی تغییر ناگهانی از یک جنبه بشریت است.

ایده این است که بچه ها همیشه “را برای آن” می تواند ماسک که بسیاری از پسران در واقع ناخواسته ، هنگامی که آنها به من گفتند که در مورد آن در آن زمان من در حالی که به شنیدن این که من صادقانه خواهد بود. که تعصب از معدن. هنگامی که یک مرد بود 14 و ارشد دختر بچه او را گرفت و به اتاق دیگر در یک حزب و به او یک کار ضربه او نمی خواست که. اما او گفت که او نمی خواهید به سرگرم کننده ساخته شده است. چه با شما تماس که وقتی که اتفاق می افتد ؟ چه چیزی شما را با آن تجربه است ؟


امیدوارم که ریس یک نویسنده بر اساس در لوئیزویل کنتاکی در حال حاضر در بوداپست. کار او به نظر می رسد در اقیانوس اطلس بوستون گلوب و معاون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com