چه رئیس جمهور است ؟


Nixon and LBJ seated and seated and conferring over a binder

سپس رئیس جمهور منتخب ریچارد نیکسون و رئیس جمهور لیندون جانسون مشورت در انتقال منظم قدرت اجرایی را در کاخ سفید, اتاق کار, Dec. 12 سال 1968 در واشنگتن است.

-/خبرگزاری گتی ایماژ

دقیقه 60 خبرنگار و تخته سنگ های سیاسی Gabfest شرکت میزبان جان Dickerson نوشته شده است یک کتاب جدید که این هفته در وسط یک فرار و غیر قابل پیش بینی انتخابات ریاست جمهوری سال است. در سخت ترین شغل در جهان: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, Dickerson تجزیه و تحلیل آنچه که این کار نیاز به آن مستاجر و چگونه آن اجراء شده متاستاز از کشور تاسیس به یک آلاینده, غیرقابل دفاع مجموعه ای از خواسته ها و مسئولیت.

در چهارشنبه Dickerson پیوست مایک پسکا در جان کلام را به بحث در مورد چه چیزی باعث موفقیت یک رئیس جمهور چگونه موقعیت را شرح شغل می تواند کمک به خوانندگان فکر می کنم در مورد رای دادن به یکی و چه ریاست جمهوری تاریخ ممکن است به ما بگویید که در مورد دفتر-دارنده میان نقش عمده بحران مانند یک بیماری همه گیر و تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. خاص و غیر متعارف دفتر بیضی ساکن آمد تا به عنوان به خوبی. بخشی از این گفتگو که متن زیر کلیک کنید. آن ویرایش شده و تغلیظ شده برای طول و وضوح.

مایک پسکا: به طور کلی نقد خود را از ریاست جمهوری مبارزات و کمپین پوشش است که ما عمل به عنوان اگر این ورزش در انتخاب برای برخی skillset. مشکل این است که این کار نیاز به یک کاملا متفاوت و گاهی مخالف skillset.

جان Dickerson: شما آن را کردم دقیقا درست است. تنها چیزی که باید اضافه کنم این است که آن نیاز به یک مخالف skillset و گاهی مبارزات ما مرتب از ما آموزش و نامزدها برای بالا بردن مهارت های که مهم نیست خیلی. این مهارت های ارتباطی یکی از آنها خواهد بود. منظورم این است اگر شما فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در مبارزات [در آن حال] توانایی ایجاد تفاوت های کوچک به نظر می رسد فاجعه بار و یک کلید به قلب جمهوری مناسب است ؟ که مهارت های شما یاد بگیرند که در مبارزات اما آن چیزی نیست که شما نیاز به انجام به عنوان یک فرد که حاکم. حمله چیزی است که مبارزات همه در مورد هستند. حاکم است بیشتر در مورد ایجاد اجماع و مصالحه و [داشتن] محدودیت نمی خواهید برای گلو هنگامی که لحظه ای خود را ارائه.

اصلی طرح [ریاست جمهوری] بود کمی خوب استعماری و تنها با یک اتاق و یک شومینه و سپس در طول زمان ما اضافه شده انواع بال. و وجود همه این مسائل شده است که پیچ و مهره ای بر روی ساختار. برخی آن را مفید و برخی از آن نیست و برخی از آن را نشان داد و قطعه ارتباطات به طور چشمگیری تغییر کرده. قبل از تلویزیون ارتباط بود فقط خیلی متفاوت است. و قبل از رادیو و غیره.

اما اگر در واقع ریاست جمهوری غیر ممکن است—همانطور که شما اشاره هر 10 یا 20 سال کسی می نویسد: کتاب به معنای واقعی کلمه با این عنوان غیر ممکن است ریاست جمهوری—اگر آن را بسیار غیر ممکن است و سپس آن را واقعا مهم برای بازسازی تصور ما از مبارزات انتخاباتی برای انتخاب بهترین کسی که نمی خواهید به قادر به انجام این کار به هر حال ؟ من حدس می زنم شما می توانید استدلال می کنند “شاید این کار Sisyphean اما حداقل سیزیف تر است تا به آن از Don Knotts خواهد بود.”

که دقیقا درست است. ضمنا هر کسی که باعث می شود یک Don Knotts مرجع فقط به طور خودکار بالا به رده های بالای. کسی که نمی داند که همین Knotts است باید نگاه به او و سپس استراحت در زیبایی است که قیاس.

“در زمان ریاست شما واقعا نمی دانید که چگونه برای اجرای این محل تا زمانی که شما اجرا خواهد شد.” — جان Dickerson

دو روش وجود دارد. یکی این که شما نیاز به سیزیف حداقل برای حفظ که هل دادن تخته سنگ پشت تپه, چرا که اگر شما نمی خواهیم همه پهن آن است. در صورتی که در واقع روشی است که تخته سنگ کار می کرد. دوم این است که خوب در حالی که شما در حال انتخاب خوب مردم را به انجام این کار به عنوان آن را به تصور در حال حاضر اجازه دهید تمرکز بر انجام کارهای دیگر مانند هل دادن کنگره به انجام بیشتر و تفکر بیشتر در مورد فرمانداران و شهرداران و نقش آنها در سیستم و همچنین تنظیم مجدد انتظارات ما و دیدگاه ما از پیچیدگی جهان است.

نه تنها ما را مجبور به انتخاب کسی که می داند که چگونه به ساخت تیم می داند که چگونه به اولویت بندی کرده و حس شخصیت که منطبق بر نوع شخصیت این کار نیاز به, اما پس از آن فقط به سادگی با تغییر خودمان را به آن طرز فکر … حداقل اگر شما تغییر طرز فکر خود را در مورد آنچه شما دنبال آن هستید که ممکن است تغییر راه ما باید برخی از مکالمات. و که ممکن است منجر به فقط یک راه متفاوت ارزیابی که ممکن است می گویند “شما می دانید چه ؟ این است که رئیس جمهور ، کسی دیگری باید از دست زدن به این.”

اجازه دهید من از شما درخواست در مورد رفتن به اصلی طرح. من خوشحالم که شما انجام. اما به عنوان شما توجه داشته باشید در این کتاب حتی بنیانگذاران نمی تمرکز بیش از حد بر اجرایی چرا که آنها می دانستند آن خواهد بود جورج واشنگتن پس از او بسیار تعریف شده آن است. اما آنچه ارزش این [طرح]? چگونه است که بسیار متفاوت تر از مثلا یک فقیه که در قانون اساسی originalist? من نمی خواهم ما را به در نظر گرفتن سابقه اما بار خیلی متفاوت واقعا ارزش اصلی طرح?

خوب, آن را باید یک جایی از ثبات. باید آن را سنگ بنای. اما بدیهی است که [قانون اساسی] تنها می رود تا کنون به دلیل آن را به داخلی تناقض در آن است که آزادی سند که تاسیس شد و در واقع تنها می تواند از تصویب قرارداد که یک بخش خاصی از کشور خواهد بود به بردگی گرفته شده. پس از آن تا به حال عظیم خطای بزرگ درست در مرکز آن است. اما فردریک داگلاس در استدلال خود در مورد پایان دادن به برده داری با استفاده از این ایده ها هستند که بخشی از این سند است. پس از آن ارزش حتی در حال لغو بزرگترین عیب است. برای من آنچه مهم است در مورد هر دو سند و نیز چهار ماه است که از آنها عرق آن را در فیلادلفیا است که این تفکر بود که در مرکز آن است. هر دو مورد مشترک قدرت سیستم و همچنین در مورد غم انگیز اثر جاه طلبی و به همین دلیل شما نیاز به هر دو چک های شخصی در برابر جاه طلبی است که ما می توانیم شخصیتاما پس از آن نیز سیستمیک ساختاری چک در برابر آن سیستم.

وقتی که شما شنیدن [بنیانگذاران] صحبت کردن در مورد نقص در مرکز طبیعت انسان—که هر دو جاه طلبی است که اجرا می شود به دور است که رهبران جاه طلبی غیر قابل توقف است. و وجود دارد یک نوع جنون می آید که هنگامی که جاه طلبی خود را همراه با قدرت است. و سپس [بنیانگذاران] همچنین فکر می کنم در مورد اراذل و اوباش که آنها فقط به عنوان ترس به عنوان آنها در واقع [آنها] بیشتر ترس [از اراذل و اوباش] از پادشاه. آنها در برخورد با دقیقا مسائل اساسی است که ما در حال برخورد با امروز. به طوری که آنها کشتی بسیار متمرکز راه است. این مردم هوشمند; تنها مشکل این است که آنها نمی شد و متنوع در همه. اما آنها کاملا هوشمند و آنها صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای فکر می کنم از طریق این مشکلات که هنوز clanging در اطراف در سیستم ما امروز.

ریاست جمهوری سخت است—البته سخت است اما آن را کمتر سخت برای یک رئیس جمهور که در دستور کار است و بیشتر در امتداد خطوط از “بیایید برش مقررات اجازه می دهد که دولت اجازه بود isolationist” رئیس جمهور نمی خواهم که معاهدات? این است که طرف چشم در زمان رئیس جمهور. در کل من پرسیدن: اگر جاه طلبی های خود را بیشتر از یک بازسازی از جامعه در مقابل نو سنگر سازی نیست آن را سخت تر برای remaker از retrencher?

“شما می توانید به بحث در مورد راه های که در آن [تهمت] را متناسب نیست قالب, اما او نیز به شما نشان می دهد کسانی که فضاهای خالی در قالب.” — جان Dickerson

من فکر می کنم بله. چون ضمنی و در این زمان است که شما در حال رفتن به دست خود را بر روی همه چیز. پس از آن را افزایش می دهد خود را به انجام لیست است که به طور ضمنی را افزایش می دهد به هر چیزی که اتفاق می افتد چرا که شما نمی توانید می گویند: “نگاه کنید که فقط در میدان دید. که یک بخشی از این کار است.” این شگفت انگیز زمانی که شما رفتن به عقب و نگاهی به آیزنهاور یا استیفن گراور کلیولند, و یا هر یک از روسای جمهور که در مواجهه با یک فاجعه ملی و یا یک مشکل در واقع گفت: “این رئیس جمهور است. نه قوه مجریه نقش.” منظورم این است که به وضوح به رئیس جمهور تهمت گفته است که به صراحت و قطعا رفتار که راه به طور ضمنی با توجه به COVID پاسخ از فرمانداران.

مشکل این است که وجود داشته اند همه از این آزمون عملی که در آن دولت فدرال و مجریه باید نشستم و انجام رومیز تمرینات در مورد آنچه به انجام در یک بیماری همه گیر و میز تمرینات در مورد آنچه به انجام در یک بیماری همه گیر شروع می شود که در چین است. بنابراین اگر قوه مجریه بوده و آماده شدن برای چیزی اتفاق می افتد, شما نمی توانید هنگامی که آن اتفاق می افتد می گویند “اوه این است که کس دیگری این کار را انجام دهد.” هر رئیس جمهوری که به دنبال پاره کردن دفتر به نگران باشید. این است که چرا این چنین سخت است. شما در آن وجود دارد و هیچ طرح برای چارت سازمانی. همه به نوعی از آن را به عنوان آنها بروید.

راست. گاهی اوقات وجود دارد و نه حتی یک طرح. آخرین مرد به شما می دهد یک دوچرخه عجیب و غریب با پیچ پره نصب شده بر روی یک تخته.

دقیقا. شما اشاره دارد به اين که [خروجی جرالد فورد رئیس ستاد] دیک چنی چپ برای همیلتون جردن بود که [رئیس جمهور جیمی] کارتر رئیس ستاد تا بعد گفتن او اساسا به این دلیل است که آنها به او یک چرخ دوچرخه است که جرالد فورد در آینده پس از نیکسون گفت: “من می خواهم به در دسترس برای همه است.” و ایده این بود که او توپی چرخ دوچرخه و پره به نمایندگی از تمام مردم مختلف است که می تواند در آمده و دیدن رئیس جمهور فورد. که البته یک سقوط, شکست چون فقط بیش از حد به انجام و شما می توانید همیشه نمی تواند رسیدگی به نیازهای هر فرد است.

و اغلب شما نیاز به یک رئیس ستاد اساسا به عنوان [H. R.] Haldeman شرح داده شد توسط نیکسون رئیس خود را “پسر-از-یک-سگ ماده”—به کسی که می گوید هیچ به طوری که شما می توانید حفظ زینت های خوب خود را با کارکنان خود را. آنچه اتفاق افتاد این بود که اساسا چنی در کارکنان به او چرخ در پایان دولت [اما آنها] شکست همه پره و تا به حال فقط یکی که به نمایندگی از بين کارکنان چنی و فورد. اگر شما می خواستم برای دریافت به رئیس جمهور شما تا به حال از طریق شنی. او با این استدلال که آنچه که کارتر باید انجام دهید. کارتر گوش نکرد و آن را یک فاجعه بود.

اما من فکر می کنم که اگر شما می خواهید به پاره back شما باید به شکل از آنچه که باهوش ترین نمودار سازمانی?

من احساس می کنم در مورد انتخابات ریاست جمهوری چه آنها می گویند در مورد نوشتن یک کتاب است. است که هنگامی که شما انجام می شود نوشتن آن شما خودتان را آموخت چگونه به نوشتن آن را و شما آماده برای نوشتن آن است. مشکل این است که آن را انجام داده و آن را منتشر شده است. بنابراین در زمان ریاست شما واقعا نمی دانید که چگونه برای اجرای این محل تا زمانی که شما اجرا کرده ام ، مشکل این است که لحظه به لحظه شما را در آنجا صندوق پستی خود شروع به پر کردن با مارها و شما نمی توانید سازماندهی مجدد آن در حالی که شما در حال انجام آن است. چیزی که باعث می شود آن را بسیار سخت است. بنابراین اگر شما بریده شده پایین ترین چالش این است که “من برش در جای مناسب ؟ چون اگر من قطع همه گیر پاسخ بخشی از تیم امنیت ملی من قصد دارم در دردسر بزرگ هنگامی که ما در برخورد با یک بیماری همه گیر.”

وجود دارد بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن در این کتاب است. اما آنچه که من تا به حال انجام بود من تغییر راه من نزدیک کتاب بود که من از خواندن آن. من نگه داشته در حال سقوط در مقایسه با زمان حاضر است. راه تهمت آیا در انتخابات ریاست جمهوری به هیچ وجه هم تراز با بهترین شیوه و یا حتی عاقل شیوه های. آیا شما هم compartmentalize یا استراتژی و یا فکر می کنم در مورد چگونه شما می رویکرد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و چگونگی و زمانی که شما می اسلات آن را به بقیه از این ورزش و بورس تحصیلی است که این کتاب نشان دهنده?

آن را یک چالش بزرگ است. آن را یک چالش برای این کتاب و آن را یک چالش برای قطعه پوشش داستان در اقیانوس اطلس است که من نوشت: یک زن و شوهر از سال پیش بود که یک نوع نوسان در این. اما این یک چالش ثابت. زیرا در اینجا دیگر پیچیدگی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که نه تنها شما لازم و مناسب نیاز به اندازه گیری او را با استانداردهای دفتر و اینکه آیا او در دیدار آنها و یا آنها را می شکند, اما او همچنین یک ابزار جذاب است که کمک می کند تا شما را در درک ،

او است که به وضوح جمهور که مناسب نیست قالب. بنابراین شما می توانید بحث در مورد راه های که در آن او نیست و متناسب با قالب اما او نیز به شما نشان می دهد کسانی که فضاهای خالی در قالب. و سپس شما فکر می کنم “خوب است این قالب ساخته شده است راه درست است؟” خوب جمهور است و هر دو, خلاق, راه جدید برای نگاه کردن به چیزی اما پس از آن نیز یک تعهد به اعدام است. به طوری که آنها نه فقط گفت: “این اشتباه است و این اشتباه است و این اشتباه است” اما ارائه هیچ مسیر جدید. شما باید برای انجام هر دو است.

من فقط سعی کردم در واقع برای استفاده از این رئیس جمهور راه من با استفاده از هر رئیس جمهور که برای روشن کردن یک جنبه از دفتر که من فکر می کردم جالب بود که من در تلاش بود به اکتشاف. اگر دفتر شکسته شد قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آن و صرف نظر از آنچه شما ممکن است فکر می کنم در مورد او وجود دارد و هنوز هم هستند کسانی که مشکلات اساسی که وجود دارد و شما نباید اجازه دهید فرد مبهم این مشکلات است.

گوش دادن به مکالمه بین مایک پسکا و جان Dickerson زیر و عضویت در جان کلام را در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به همراه و لذت بردن از آگهی رایگان قسمت از نشان می دهد.

The book jacket showing LBJ with his head in his hands at a long table

خانه تصادفی

توسط جان Dickerson. خانه تصادفی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>