چه مقدار حق پدر و مادر اضطراب ؟

قسمت یادداشت ها

در قسمت این هفته: دان Jamilah و الیزابت بحث در مورد پدر و مادر اضطراب. آن را خوب است برای یک نویسنده نامه به overprotective? یا پدر و مادر اضطراب نگه داشتن کودکان بی خطر است ؟ آنها نیز در پاسخ به نامه ای از یک زن که خوانده در تلاش است در طرف دیگر از کشور است. چگونه می تواند به شما کمک کند که شما تا کنون از هم جدا ؟ به صورت تخته سنگ به علاوه: دان Jamilah و الیزابت به نوبه خود میزبان میکروفون به بچه های خود را! مینی میزبان به ما بگویید چه آنها را دوست دارم و نمی خواهم در مورد ماندن در خانه با پدر و مادر خود را. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه.

توصیه:

Jamilah توصیه می کند که درخواست شما در خانه بمانند و با توجه به اخبار. لطفا ماندن در خانه.

الیزابت توصیه می کند یک روز زیبا در محله: شعر Mister Rogers توسط فرد راجرز و لوقا گل. مناسب برای شعر زمان چای را در خانه خود.

دن توصیه خواندن به بچه های خود را حتی اگر آنها ممکن است به نظر می رسد یک smidge خیلی قدیمی است. او خواندن راهنمای سواری مجانی به کهکشان توسط داگلاس آدامز.

تاریخ مافیس بوک و ایمیل با ما در [email protected] از ما بخواهید سوالات جدید به ما بگویید چه شما فکر امروز را نشان می دهد و به ما ایده ها برای چه ما باید به بحث در مورد در آینده قسمت.

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>