جمعه شب یک بحران در حساب توییتر ارسال شده یک عکس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزاری نمایشگاه جدی صورت خط قهوهای مایل به زرد. توسط شنبه, عکس رفته بود ویروسی با مردم در سراسر رسانه های اجتماعی سوال عکاس انگیزه — و ساخت الگوهای رفتاری.

عکس به اشتراک گذاشته شده توسط حساب کاربری @photowhitehouse که ادعا می شود اجرا شده توسط یک عکاس به نام “ویلیام ماه.” این ویژگی مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال wryly بیش از شانه خود را با باد چیدن موی خود را در راه است که نشان می دهد یک تضاد بین رنگ صورت و اطراف خود را خط.

عکس های دیگر از همان لحظه — مغلوب ساختن پیشی جستن عبور کاخ سفید جنوبی چمن پس از بازگشت از سفر به کارولینای شمالی — همچنین نشان می دهد یک خط قهوهای مایل به زرد اما تقریبا به عنوان کاملا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عبور جنوب چمن کاخ سفید در 7 فوریه سال 2020 است.
معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

تفاوت بین تصاویر موجود بر روی سیم خدمات مانند یکی در بالا و ماه را در سمت چپ برخی از تعجب اگر این تصویر یک حیله گر تقلید مسخره امیز, به خصوص با توجه به این که کنتراست در رنگ پوست بود و حتی بیشتر متمایز در یک سیاه-و-سفید پيگيری ارسال شده چند ساعت بعد.

وجود دارد که البته تعدادی از دلایل این تصویر و کسانی که به صورت تجاری در دسترس متفاوت — رنگ در رئیس جمهور صورت می توانست اوج عمد و بالا بردن تصویر کنتراست مثلا; و یا می تواند یک اتفاق طبیعی ناشی از ترکیب نور و زاویه ضربه. در هر صورت این عکس بلافاصله باعث به الگوهای رفتاری از جمله مقایسه Mrs. Doubtfire, Wilson, والیبال, زیبایی مخلوط می افتد و حتی blackface.

با وجود کار خود را در حال حاضر موضوع شدید منافع عمومی ماه باقی مانده است یک شخصیت مرموز. عکاس به نظر می رسد یک مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه مندان که از حضور در مجلس باز پرس حوادث. پس از سال 2017 ماه به اشتراک گذاشته است عکس از رئیس جمهور در تایید نشده حساب توییتر که در حال حاضر برخی از 18,000 پیروان. حساب زیستی آمده است: “کاخ سفید خبرنگار, روزنامه نگار, عکاس, شاعر و Pesco گیاهی.” مرتبط Instagram حساب زیر 700 پیروان.

برخی در رسانه های اجتماعی شوخی که ماه ممکن است اخراج می شود برای به اشتراک گذاری عکس, اما این عکاس با وابسته نیست و کاخ سفید است و نه یک عضو از کاخ سفید اخبار انجمن عکاسان. این مقام کاخ سفید عکاس Shealah Craighead و ماه عکس ها به نظر می رسد تنها از باز کردن با فشار حوادث.

این نشان می دهد که ماه پاک است حداقل به مدت محدود کاخ سفید دسترسی — به عنوان مثال عکاس به نظر می رسد شده اند در شرق اتاق در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از استیضاح سخنرانی روز پنج شنبه — اما ممکن است هر گونه رسمی به روابط قوه مجریه و یا مطبوعات سپاه که آن را پوشش می دهد.

یک پرکار کاربر توییتر, ماه پست ها به طور متوسط 15 بار در روز اغلب عکس های با florid نوشتن شرح تصاویر و. مغلوب ساختن پیشی جستن “بود رقص با غروب آفتاب و بادهای قوی که او راه می رفت به دفتر بیضی از دریایی یکی در جنوب چمن” کپی همراه با سیاه-و-سفید شات از روز جمعه می خواند. و ماه را هزاران رسانه توییتهایی شامل عکس هایی از این منطقه در اطراف کاخ سفید و طبیعت — به خصوص پرندگان و ماه — در سراسر منطقه مترو DC.

حساب نیز یک مورد علاقه در میان برخی از QAnon, پیروان, که صیقلی پست خود برای سرنخ های مربوط به آن پیچیده تئوری توطئه — از جمله ماه را دوخته جیر 53 دقیقه طولانی خبری از 2017.

اما هیچ یک از این پست ها لذت می برد در هر نقطه در نزدیکی سطح از تعامل به عنوان این عکس را که دوست داشت و ده ها هزار بار.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود خطاب به این عکس صحت بعد از ظهر روز شنبه خواستار آن “بیشتر خبر جعلی.”

“این بود که فتوشاپیه بدیهی است اما باد قوی بود و مو به نظر می رسد خوب است ؟ هر چیزی به رفتار!,” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متمایز ظاهر — poofy, flaxen مو همیشه-bronzed صورت — شده است یک موضوع از تثبیت آنجا به خوبی قبل از او وارد سیاست است.

برای مخالفان رئیس جمهور ظاهر شده است یک منبع مسخره. ابتدا در سال 1980 زمانی که او یک املاک و مستغلات مغول در نیویورک زیرزمینی انتشار جاسوسی آغاز شد و با اشاره به او را به عنوان یک “کوتاه انگشتی vulgarian.” تصویر مبتنی بر انتقادات تنها افزایش یافته و پس از او در صحنه جهانی به عنوان رئیس جمهور.

در بخشی از دلیل این است که گفتگو در مورد رئیس جمهور به نظر می رسد — به خصوص علامت تجاری خود را رنگ — بیش از پوست عمیق است. آن را به مخالفان خود یک راه آسان برای تمسخر او را (در مقایسه با پوست خود به Cheetos یا بالابر پرتقال بزرگ, بادکنک, او مثل) آن را لمس نمی کند و بر اساس این ماده از ریاست جمهوری خود و یا سیاست و در راه یادآور جمهور خود نام مستعار برای دشمنان خود را مانند “مینی مایک” (اشاره به سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار ارتفاع) و یا “Sleepyeyes چاک تاد” (مغلوب ساختن پیشی جستن موهن نام برای ملاقات با مطبوعات میزبان).

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را نشان داده است که او احساس خود آگاهانه در مورد نظرات در مورد ظاهر خود را. به عنوان بورسی را هارون Rupar گزارش او بارها و بارها سرزنش انرژی-کارآمد lightbulbs برای نارنجی شین.

“جدید lightbulb هزینه پنج برابر بیشتر و این باعث می شود شما نگاه نارنجی. و من بیشتر علاقه مند در نارنجی از من شد در هزینه او گفت:” در یک کمپین تجمع در میلواکی در ماه ژانویه است.

خصوصیات مغلوب ساختن پیشی جستن آرایش رژیم نیز برداشت شده از هم جدا. خبرنگاران باید جستجو برای پاسخ در مورد چگونه او را حفظ می کند او تب و تاب بودن. به گفته یکی از نیویورک تایمز گزارش یک دولت رسمی نسبت به این “ژن خوب;” واشنگتن پست دارای اعتبار سوئیس آرایش خط و دستیار سابق Omarosa Manigault گفت: رئیس جمهور tans روزانه.

همه روسای جمهور تصویر-آگاهانه — آنها البته در میان قابل رویت ترین چهره در جهان و تصاویر رسمی منتشر شده توسط عکاسان کمک به شکل یک روایت در مورد یک دولت. در برخی از راه, روز جمعه بیشتر پرده تصویر با مغلوب ساختن پیشی جستن مصنوعی پوست به شدت در تضاد با رنگ آمیزی طبیعی, تأیید آنچه هر طرف در حال حاضر فکر می کند از این رئیس جمهور. مخالفان دیدم استادی و بی کفایتی در حالی که هواداران شاهد یک دارای گونه های برامده درخشش در چشم او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی