آنچه در آن احساس می کند مانند به زنده ماندن COVID-19 مخوف “cytokine طوفان”

از همه امکان ترکیب اثرات COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus این سايتوکين طوفان یکی از مهمترین ترسید. یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن است که بدن با آب گرفتگی eponymous مولکول های سیگنالینگ کسانی که رنج می برند سايتوکين طوفان هستند در معرض خطر مرگ در دست سیستم ایمنی بدن خود را به عنوان یک اثر غیر مستقیم از این ویروس در آنها در حال مبارزه است.

این مخالف چگونه ما فکر می کنم از سیستم ایمنی بدن ما کاری: اگر ما خوب و قوی سیستم ایمنی بدن ما باید امن از رمان coronavirus درست است ؟ متاسفانه در این مورد بیش از حد از یک چیز خوب است چیز خوبی نیست. این درست است فراتر از مثال سايتوکين طوفان به وجود بیماری های دیگر اغلب خفیف تر آنهایی که ناشی از عملکرد نادرست سیستم ایمنی بدن; لوپوس و واکنش های آلرژیک بیماری سلیاک همه نمونه هایی از پاسخ ایمنی بیش از حد فعال.

تبلیغات:

این سايتوکين طوفان بر تعداد قابل توجهی از شدید COVID-19 بیمار به اندازه کافی است که آن را تبدیل به موضوع زیر مجموعه ای از تحقیقات پزشکی به COVID-19. کسانی که به اندازه کافی تیره بخت به تجربه سايتوکين طوفان را احساس سايتوکاين سیستم ایمنی بدن یاور سلول های سیل بدن خود را و به خصوص ریه های خود را به عنوان سیستم ایمنی بدن خود را در تلاش برای مبارزه با تهاجم ویروس ها و مرده ریه سلول های آن را به تولید یکهو. واکنش افراطی نتایج در ساختمان سیستم ایمنی بدن بیش از حد بسیاری از این نوع از سلول ها است که می تواند منجر به زجر تنفسی یا پنومونی باکتریایی و در نهایت مرگ است.

نه هر کسی که تجربه سايتوکين طوفان مرگ خواهد شد خوشبختانه. چنین مورد Jonathan راسکین یک زن 69 ساله pulmonologist که شیوه های پزشکی در شهر نیویورک و کسانی که قرارداد coronavirus چند هفته پیش و در حال حاضر در حال بهبود است. پس از خود جدا در خانه دکتر راسکین را متوسط دارای عقاید 102.8°; او چند روز در بیمارستان بسیار بد دولت (توسط خود پذیرش) قبل از به آرامی در حال بهبود است. به عنوان یک ریه دکتر راسکین را بینش به آنچه اتفاق می افتد به بدن خود به خصوص مشتاق به عنوان او تا به حال یک پزشکی درک آنچه اتفاق می افتد آن را به عنوان اتفاق افتاده است به او.

دکتر راسکین نوع به اندازه کافی به مصاحبه در مورد دوره نقاهت بعد از COVID-19 از طریق تلفن از راحتی از آپارتمان خود در منهتن جایی که او همچنان به بهبود است و در حال حاضر در سلامت بهتر است.

تبلیغات:

پس بیایید از ابتدا شروع. آیا شما اتفاق می افتد به می دانم که چگونه شما قرارداد virus

هیچ نمی دانم. به عنوان یک pulmonologist من حدس می زنم من در خطراند اما من قادر به کشف کردن که در آن و چگونه من آن را به دست آورد. آن را در جامعه به اعتقاد من قبل از اینکه مردم آگاه بودند. به عنوان ما هنوز قادر به تست و شناسایی کسانی که آلوده به بسیاری از آنها بدون علامت مسئله و نگرانی باقی می ماند.

آیا هر کس دیگری در دفتر خود را مانند هر پرستاران یا پزشکان دیگر آن را دریافت ؟

تبلیغات:

همسر من که یک پزشک را تبدیل به مثبت اما او تا به حال نسخه های مختلف آن است. خوشبختانه با وجود آلوده بودن او بدون علامت. او ارائه شده آزمون است او را به عنوان یک physiatrist که نظارت زیادی مرکز توانبخشی.

چگونه علائم خود را پیشرفت ؟

تبلیغات:

من فقط به حال این شهود است که من تا به حال آن را در برخی از نقطه در اواخر فوریه. نه برای هر بالينی دلیل — من احساس کم انرژی و کم انرژی ، وجود تب دارد و سرفه و من به سادگی بدون علامت است اما متوجه شدم من در خطر بود تا این فکر در ذهن من یک معامله بزرگ است.

[در] روز شنبه, مارس 7th, من تا به حال سرما. من و دمای آن را به بیش از 101. در ابتدا شروع کردم به دارو به عنوان وجود دارد شانس آن آنفولانزا شد اما پس از مدت کوتاهی متوجه شدم علائم و ارائه آنفلوانزا کاملا متفاوت است و من می دانستم که ارائه این ویروس منحصر به فرد بود.

از علایم اولیه من تا به حال کاملا معمولی برای کسانی که خود را واقعا مبتلا به این بیماری: تب بالا سرفه خشک و درد در گلو من. نه کلاسیک فارنژيت بلکه یک نوع درد درد بود که متناوب. پس از آن که تب واقعا در زمان خاموش و به طور متوسط 102.5 بیش از روزهای بعد. سردرد و تهوع شدید عضله و استخوان درد, تغییر در عادات روده و از دست دادن طعم و مزه و بوی همه تکامل یافته است.

تبلیغات:

سه روز را در آن من شروع به توجه سطح اکسیژن من بود شروع به پایین رفتن. من تا به حال یک oximeter یک دستگاه است که اقدامات در محیطی با سطح اکسیژن — به عنوان یک pulmonologist آن را با خاک می آید — و اکسیژن است که به طور معمول 98 و آن کاهش یافته و به حدود 94, 93. که در آن نقطه من متوجه شدم از آن زمان به کسی که نگاه من.

زمانی که من به اورژانس رفت و من تا به حال در نظر گرفته نشده باقی بماند. من تا به حال شده است که بسیاری از مردم خواهد بود که با مراقبت در منزل و متوجه کارکنان بیمارستان بودند تبدیل شدن به یک بیت غرق شده است. من رفتم به استروژن در درجه اول برای دریافت آزمون بود که به راحتی در دسترس نیست و به من گفته شد که آنها تنها قادر به تست حدود 50 نفر در روز است. “بله, ما می خواهیم شما تست” بود پاسخ خود را, اما آنها همچنین می خواستم به بررسی من که برای من بود ممنون.

من در آزمایشگاه کار فوقالعاده بد است. طبیعی سفید تعداد ممکن است بین 4.5 و 10. تعداد سلول های سفید من بود در 2,000. من لنفوسیت — است که سلول های مبارزه با یک ویروس به طور معمول در جایی بین 1000 و 1500 — بودند زیر 200. من نمی دانم اگر شما می دانید ولی در اوایل سلول هایی که با عفونت مبارزه هستند به نام “باند” و شما لازم نیست که [آنها را] به طور معمول — من تا به حال 20% باند. من تعداد پلاکت در حدود 100,000 که کم است و من می دانستم که من دچار مشکل شد.

تبلیغات:

هنگامی که آنها شروع به گفتن من برخی از اطلاعات چشم من گسترده تر است. آنها انجام یک سی تی اسکن; من تا به حال دو جانبه ذات الریه و من بستری بود که بسیار خوش شانس است که به عنوان شب من سقوط کرد. من تا به حال 103.7° تب و فشار خون بود که بیش از 80 palp و سطح اکسیژن که بسیار پایین من نیاز به اکسیژن پشتیبانی در یک سطح فقط زیر که زمانی با تهویه مکانیکی. پس از آن بود واقعا سرندیپیتی, واقعا شانس فوق العاده ای است که من تصمیم به رفتن به استروژن می شود مورد بررسی قرار گرفت. من احتمالا نمی خواهد که از آن ساخته شده بود و من همچنان در خانه آن شب.

آن شب اولین شب در بیمارستان حافظه منحصر به فرد. من می دانستم که من دچار مشکل شد اما من احساس بی سر و صدا و آرام در حالی که من از تجربه بدن در هیچ زمان بود که من از ترس یا اضطراب است. بسیاری از جمله Kubler Ross نوشته اند از این و من حدس می زنم آن را من به نوبه خود آن را تجربه می کنند.

آن روز بعد که واقعیت بازگشت و به عنوان بیماری واقعا به من رسید. من تجربه فوق العاده ای سردرد, تهوع, شکم اتساع ساخت آن را سخت تر به نفس است. من همچنان با تب 103°, همراه لرز و تعریق شبانه در حالی که تنفس در حدود 30 بار در دقیقه. آن را به چالش کشیده بود اما دوباره احساس کردم نگران یا وحشت زده. به عنوان یک ریوی پزشک آموزش دیده در ICU واقعیت آن بود که بیشتر خنده دار از یک واقعیت در نگاه به خود در حال حاضر به عنوان یک بیمار و می گویند “نگاه شما راسکین در حال حاضر از آن نوبت خود را!” این مزاح بود و من به خاطر آن است که خدا یک حس شوخ طبعی بیش از حد.

من بیماری عفونی مشاور وارد شد و گفت: “ما واقعا باید به خوبی مستند درمان است که شناخته شده به کار می کنند. این همه نظری که چه باید بکنید. بیایید سعی کنید به شما از طریق این بدون دارو درمانی.” فهمیدم تنها داده های بالینی وجود داشت که در اوایل ماه مارس بود که از چین و رضایت داد. اول من می دانستم که بهتر از سعی و توان خود من پزشک و دوم من قابل درک است که… آنچه او گفته بود که آنها واقعا نمی دانم چه باید بکنید.

تبلیغات:

سه تا چهار روز بعد از آن معلوم بود که مانند یک ایده عالی چون من دوباره سقوط کرد و همه می دانستند که آنها تا به حال برای شروع برخی از درمان. Plaquenil (هیدروکسی کلروکین) و همچنین به عنوان یک IL-6 بازدارنده Tocilzumab به آدرس سايتوکين طوفان. Kaletra HIV درمان نیز آغاز شده است. تب کاهش خواهد یافت به زودی پس از آن…

وجود دارد یک زن و شوهر از لحظات خنده دار در طول راه. در حالی که من تا بیمار در طول زمان قبل از شروع درمان یک 87-سال, پیر مرد با اخیر سکته مغزی و COVID پنومونی بستری شد به تخت کنار من. من نگاه کنید و ببینید این مرد نشسته بی سر و صدا به راحتی تنفس در تماس تلفنی با همسرش و گفت: “همه چیز خوب خواهد بود و به نگرانی نیست.” که در آن نقطه من فقط لبخند زد و تبدیل دور دوباره یاد خودم یک بار دیگر خدا یک حس شوخ طبعی است.

بنابراین در این نقطه سايتوکين طوفان نشده بود شروع نشده است ؟

بله و این یکی دیگر کنجکاو لحظه. این بیماری عفونی پزشک می رسد و سهام, “شما می دانید وجود دارد بسیاری نوشته شده در مورد سايتوکين طوفان در این مرحله از بیماری است. آیا شما فکر می کنم شما در سايتوکين طوفان؟”

تبلیغات:

من احساس کمی مانند یک گوزن در چراغهای جلو… من واقعا نمی دانم چه می گویند به عنوان انجمن سايتوکين طوفان است که به طور معمول در ارتباط با پزشکی فجایع مانند سپسيس با بزرگسالان مبتلا به سندرم زجر تنفسی شدید سوختگی عمیق ایسکمی مزانتر و غیره. و یکی به سختی می یابد خود را به عنوان یک پزشک درخواست یک بیمار اگر آنها فکر می کنم آنها تحت سايتوکين طوفان.

[سوال] “من در یک سايتوکين طوفان ؟” به نظر می رسید تقریبا پوچ زیرا همه ما دیده ایم در سايتوکين طوفان فقط یک ظرف غذا و چنین بحث های غیر ضروری بود. اما ما بحث در مورد آن!

من شروع به فکر می کنم در مورد تمام احشایی برداشت من بود و متوجه شدم تداوم سردرد و تهوع و اتساع شکم و بنیادی عضله و استخوان درد, همراه با اشکال در تنفس, در واقع ممکن است واجد شرایط من به عنوان [برخی از]کسی است که در مبارزه با سايتوکين طوفان! روز بعد من با او به اشتراک گذاشته که با وجود فوق العاده مناسبت من تب کاهش زمان درمان که سايتوکين طوفان ممکن است راهپیمایی به ضرب و شتم از یک درامر مختلف به عنوان من هنوز تجربه زیادی از symptomatology به عنوان ذکر شده است.

طبیعی تفکر است که اگر شما afebrile — بدون تب است که ما در این نبرد پیروز و بیماران می توانند شروع به شفا. در واقع من مواج در داخل. آتش داخلی با آوردن سردرد, عمیق, تهوع, امواج درد در استخوان ها و عضلات همراه با تنفس چالش همراه داشتن ذات الریه.

تبلیغات:

بنابراین روز بعد او می آید و من به اشتراک گذاشته شده “شما می دانید وجود دارد ممکن است دو نسخه از afebrile. وجود دارد که ما استفاده می شود به” که در آن ما در حال جشن تفکر ما ضرب و شتم این بیماری و پس از آن وجود دارد چیزی است که من احساس است که کمی متمایز است. من به او توضیح داد برخی از ویژوال برداشت من بود. او فقط به من نگاه حیرت زده و گفت: “این شگفت انگیز است.” من فکر نمی کنم هیچ یک از ما واقعا قدردانی طیف بالینی این دولت وجود دارد که مظاهر سايتوکين طوفان حتی اگر ما دیدن سايتوکين اختلال در نظم در بیماری های مختلف مانند بیماری های خود ایمنی.

در چارچوب فعلی ما معتقدم که ما باید یک نشانگر این وضعیت سطح سرمی غیر خاص است اما یک acute phase reactant به نام فريتين سرم. به نظر می رسد مانند آن را ممکن است به یکی از قابل اطمینان تر نشانگرهای سايتوکين اختلال در نظم. یک فريتين سرم به طور معمول زیر 400 در آزمایشگاه ما مال من بود 18,000!

18,000?

آن را فوقالعاده بالا است. زمانی که یکی به من گفت که نتیجه آنها به من نگاه مانند “شخص این دیوانه است.” من موافقت کرد اما دوباره احساس مانند گوزن در چراغهای جلو.

آن شگفت انگیز است که شما نمی احساس تب در حالی که شما با تجربه سايتوکين طوفان.

درست است. آن لحظه قابل توجه به دلیل اینکه afebrile و به اعتقاد من شدم afebrile به عنوان یک نتیجه از IL-6 درمان و همچنین تیلنول من…. و در عین حال زمانی که من مصرف تیلنول من هنوز خونتان تب بیش از 102 بنابراین من معتقدم که تاثیر IL-6 درمان آورده من تب به سرعت پایین…و شاید کمک به برخی از تجربه من با تمام علائم فوق. این واقعا یک لحظه منحصر به فرد در جهان بودن afebrile که در آن شما به طور معمول فرض می کنیم شما بهتر بود اما متوجه شدم شما هنوز در حال مبارزه. که کنجکاو بود برای اطمینان حاصل کنید.

بنابراین شما در حال بهبودی در خانه در حال حاضر. آیا شما هنوز هم باید به عنوان علائم شما بهبود می یابند ؟

در حالی که در بیمارستان بودم عمیقی از دست دادن وزن — ده پوند در یازده روز و برای اولین بار در زندگی من به نظر می رسد به جلو برای قرار دادن بر روی وزن. همچنین من تکامل یافته مبتلا به آسم به عنوان یک نتیجه از ذات الریه و هنوز هم هستم تجربه این بر من بازگشت به خانه.

یکی از دلهره آور علامت حضور مداوم سرفه که تشدید ریه و یکی همچنان به خس خس. در طول اقامت در بیمارستان و پس از یک هفته از داشتن یک خشک سرفه های بی امان من شروع به سرفه سیاه خلط! من سرفه نکروزه ریه است. من بوده ام به دنبال در خلط تمام حرفه ای مناسب است ؟ مردم دغدغه با رنگ خود را از خلط و برای بیماران به ارمغان آورده اند من خلط جمع آوری و حفظ در اریگامی مانند دستمال. “آیا این درست است که دکتر راسکین? آن را بیش از حد زرد من فکر می کنم می بینم بعضی از آن سبز…”

اما من سرفه جت سیاه و سفید خلط — ابسیدین سیاه و سفید, سیاه و سفید به عنوان تلفن همراه خود را. من در مورد آن فکر برای یک لحظه و سپس من تبدیل به یک پزشک هر کس وجود دارد در حال حاضر و به من گفت: “این نکروزه ریه است.” و آنها به من نگاه کرد و رفت “اوه خدای من.” که تنها خوب جواب, بله, باید آن را نکروزه ریه است. من دوست دارم که یک آموزش حضور می یابند.

به هر حال که همچنان ادامه دارد اما آن را به آرامی بهبود آسم و همچنان برای لحظه ای. به عنوان یک ریوی پزشک من کاملا قادر به مقابله با آن و [am] خوب اگر نمی ژولیده همراه ironies از آن همه است. سطح اکسیژن باقی می ماند کمی پایین اما من معتقدم این نیز بگذرد.

بسیاری از بیماران را تجربه کرده اند احساس خود را از طعم و بوی dissipating. آیا شما احساس می کنید که ؟

بله. این مورد نوشته شده است و من قطعا آن را تجربه کرده و شاید من می تواند به اشتراک گذاری بینش. من مطمئن هستم اما حدس می زنم که جمجمه عصبی مسئول طعم و بو ممکن است تحت تاثیر coronavirus. اوایل من متوجه بيوفيلم در دهان من و من نمی توانستم طعم بسیار خوبی در همه, حتی اگر من می دانستم که من باید به خوردن و تلاش برای حفظ تغذیه من. پزشکان در بیمارستان را بررسی دهان من اما هیچ کس را دیدم هر پاتولوژی. هنگامی که من در نهایت تا سرفه خلط سینه که در حال حاضر بدنام سیاه خلط آن رشد کاندیدا قارچ همراه با از دست دادن طعم اما نه لزوما بوی. حدس و گمان من این است که این ویروس immunosuppresses مردم — به یاد داشته باشید من سفید خون بسیار پایین بود و در سطح پایین باقی مانده برای مدتی بنابراین مستعد ابتلا به مافوق-عفونت در این مورد یک عفونت قارچی احتمالا باعث این مطالعه پیدا کردن و نگرانی است.

راست. درک من این است که چه برفک است ، معمولا آن را یک علامت اولیه است که شما ممکن است یک عفونت HIV و یا چیزی که شما در حال ضعف سيستم ايمنی و نمی تواند نگه داشتن مخمر ،

درست است. آن اتفاق می افتد به بیماران دیابتی, اما آن را نیز اتفاق می افتد در افراد سالم است. یک مثال هستند کسانی که مبتلا به آسم هستند که با استفاده از کورتیزون اسپری خود را به ادرس آسم. که احتمالا در آن pulmonologists آن را ببینید شایع ترین دلیل, به عنوان آنها می گویند قارچ رشد می کند که در آن sun don’t shine — دهان مقعد, واژینال, تحت زیر بغل و زیر سینه و skinfolds. قارچ رشد می کند در زمانی که شما با استفاده از کورتیزون اسپری معمولا. هنگامی که من در نهایت با سرفه تا یک خلط بود که کاندیدا در آن من نیست بر روی هر کورتیزون استنشاقی فقط albuterol درمانی است. شاید عدم وجود طعم و حتی بو همراه است.

که جالب است. بنابراین در تئوری شاید آن را در واقع نه coronavirus که در نتیجه فقدان طعم اما خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن که ناشی از کاندیدا و یا دیگر عفونت است ؟

راست supra-عفونت. و این به طور کلی خفیف است یکی است. آن را به یک سطح عفونت در این سیستم عفونت است. بيوفيلم که درک آن در دهان من در حال بهتر شدن است اما باقی مانده است و در حال بهبود با درمان پرداختن به عفونت های قارچی.

فقط به بازگشت دوم, بنابراین شما هرگز در یک ونتیلاتور?

هیچ. خدا را شکر من در غیر rebreather ماسک است که بالاترین نسخه از اکسیژن پشتیبانی بدون تهویه.

چه اتفاقی افتاد به 87-سال-پیر مرد نشسته در کنار شما ؟

او به خانه رفت و در سه روز.

مرسی.

من تا به حال به خنده…همانطور که گفته شد من همیشه فکر میکردم که خدا یک حس شوخ طبعی — را که جالب حس شوخ طبعی —پس این یکی از آن لحظات. “نگاهی که راسکین” من فکر می کردم. اگر شما تا به حال بسیار بیمار سعی کنید به از دست دادن حس خود را از طنز آن کمک می کند.

و لطفا به یاد داشته باشید آنهایی که قلب من بیرون رفتن باید به افرادی که مراقبت از شما به خصوص این روزها که بسیاری از در حال سقوط بیمار و بیمار شدن. آنها در حال انجام کار خدا. آن است که بسیار روشن است.

آیا شما هر گونه افکار در آنچه شما را از طریق رفت پزشکی افکار شما ممکن است می خواهم برای به اشتراک گذاشتن ؟

کروناویروس یک بار سرماخوردگی و هیچ کس مراقبت. در سال 2003 آن را جهش یافته و ما با تجربه سارس — 8000 بيماران مبتلا اما ما را دیده اند و نه عود در 17 سال. در سال 2012 MERS [Middle East Respiratory Syndrome] رخ داده است و آن را تحت تاثیر قرار است حدود 2500 بیماران, اما همچنان به عنوان یک انسان پاتوژن.

SARS-CoV-2 یا COVID-19 است و در عین حال یکی دیگر از جهش و واضح است که بیشتر نتیجه. هر یک از این جهش باید از فکر به عنوان یک بیماری منحصر به فرد با جنبه های مختلف و ویژگی های. بحث در مورد ویروس — می شود آن را در مورد درمان اپیدمیولوژی و یا تماس با ما و قطرات تنفسی گسترش — به چالش کشیده است توسط این واقعیت است که ما هنوز در حال یادگیری در مورد این بیماری و واقعا در اوایل ما برآیند.

یک نمونه از این نظر که آب و هوای گرمتر خواهد شد تاثیر بر تاریخ طبیعی این بیماری است. خوب CDC فقط گزارش شده است که این بیماری اقدام همان راه در سنگاپور که در آن درجه حرارت در حال حاضر بین 80° و 90° [فارنهایت]. ما باید مراقب باشید ما گمانه زنی نیست گرفتن تخیل ما و هوشیار باقی می ماند که ما برای مراقبت از یکدیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>