آنچه در آن معنی است که آسوشیتد پرس است سرمایه گذاری “سیاه و سفید”


On a black background, white letters spell out "black" in lowercase, while red copy-editing marks cross out the small b and the beginning and replace it with a capital B.

تصویر توسط تخته سنگ

در Juneteenth دستیار مطبوعاتی اعلام کرد که آن را به آن راهنمای سرمایه گذاری در سیاه و سفید. این تصمیم پس از یک هفته که در آن ایالات متحده آمریکا امروز لس آنجلس تایمز و شبکه خبری سیبیاس تمام ساخته شده سوئیچ.

“AP سبک است در حال حاضر به سرمایه گذاری در یک نژادی, قومی و فرهنگی حس انتقال ضروری و مشترک حس تاریخ, هویت و جامعه در میان افرادی که شناسایی به عنوان سیاه و سفید از جمله کسانی که در خارج و در درون آفریقا” نوشت: جان Daniszewski AP معاون رئیس جمهور به صورت استاندارد در یک پست وبلاگ. “این حروف کوچک سیاه رنگ است و نه یک فرد.”

مقدار منتقل شده آمریکایی ها پس از آب گرفتگی خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی پس از جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در مه 25. تعدادی از این تغییرات شده است رمان و پیشگامانه. مینیاپولیس شورای شهر متعهد شده است برای بر هم زدن خود را به اداره پلیس تعدادی از شهرستان های سیستم مدرسه در حال شکستن قرارداد خود را با ادارات محلی و پلیس لغو تبدیل به یک جریان اصلی گفتگو.

AP اعلام نشده بود به عنوان نمایشی به عنوان پاره کردن یک Confederate monument بود اما با نفوذ یک نقطه عطف در جریان orthographic تحول است. سیاتل تایمز و بوستون گلوب خود را تغییر stylebooks سال گذشته است. زمان, BuzzFeed News, Business Insider, HuffPost و بسیاری دیگر را ساخته اند تغییر نیز هست. AP گرچه مجموعه استاندارد برای بخش گسترده ای از روزنامه نگاری جریان اصلی صنعت—از جمله تخته سنگ که راهنمای سبک پیش فرض به AP. (قبل از به روز رسانی های فردی نویسندگان که تصمیم به استفاده از سرمایه B بر روی تخته سنگ اجازه داده شد به طوری که در حال حاضر نویسندگان با اولویت های شخصی در برابر سرمایه ممکن است انتخاب کردن به استفاده از حروف کوچک.)

با این دور از تغییرات اصلی اخبار سازمان ها در نهایت هماهنگی خود را با نسل انتشارات سیاه, مانند جوهر و مجلات و با دانشمندان و نویسندگان خارج از روزنامه نگاری. آنهایی که من صحبت در مورد حرکت به سوی پایتخت ب همه لوپ اطراف به مفهوم احترام. An uppercase letter سیگنال اهمیت در ذهن خواننده است. سابق, سیاه پوست, ویرایشگر لین Norment شروع به کار در این مجله در اواخر دهه 1970 و نشر شد و در حال حاضر سرمایه گذاری سیاه و سفید ،

“همیشه احساس می شود. آن را به حق” گفت: Norment. “این هرگز یک سوال است.”

Norment گفت: او خوشحالم که سازمان های دیگر ساخت shift به آنچه که تبدیل به یک بخش طبیعی از نوشتن. “این بسیار سخت به سرمایه گذاری ، من نوشتن برای یک روزنامه در حال حاضر و پیش نویس را ب uppercased و من مجبور به ایجاد تغییرات اما من امیدوار هستم که تغییر خواهد کرد” او در مصاحبه ای گفت: قبل از انجام AP را اعلام.

قدیمی AP سبک بود مخدوش به من وقتی که من شروع به نوشتن برای من, کالج, روزنامه The Daily Tar Heel. من می خواهم همیشه با حروف بزرگ سیاه و سفید شخصی من و علمی نوشته به دلیل آن ساخته شده حس به انجام این کار. به عنوان یک زن من بازدید سیاهی به عنوان یک فرهنگ منسجم و کوچک ب نگاه اشتباه نشستن در کنار دیگر با حروف بزرگ قومی و نژادی شناسه. آن را هرگز به من رخ داده است که یک نهاد به عنوان موثر به عنوان AP را انتخاب کنید برای شناسایی کل یک گروه از مردم با حروف کوچک کلمه.

مردم سیاه و سفید تاریخی نداشته اند بسیار می گویند بیش از ما چگونه خودمان را در سرشماری ایالات متحده و یا در رسانه های خبری. سیاه و سفید آمریکا هویت یک ریگ انعطاف پذیر ادغام های مختلف بومی فرهنگ سیاه و سفید ربوده شده و آورده به زمین به سرقت رفته. “اما ما آموخته و ما ساخته شده است جامعه هم پس از اینکه به ارمغان آورد به سرزمین های جدید نیست دانستن هر چیزی و هر گونه منابع و سرکوب و آزار بودن”گفت: George M. Johnson, پرفروشترین نویسنده نوشت که در حمایت از سرمایه گذاری در سال گذشته است. “و ما هنوز هم آن را نمیفهمد.”

“گفت: ما با آمریکایی های سیاه و سفید نیست و نفی این واقعیت است که ما از کجا آمده” جانسون ادامه داد. “این فقط اذعان این واقعیت که در آن ما آغاز شده است. ما نقطه شروع در اینجا است.”

زمینه ای سوال می رود قبل از زمان بحث در اطراف “سیاه” برای فشار به سرمایه گذاری یکی دیگر از نام مورد. در طول زمان هنگامی که دیگر قومی و نژادی شناسه بودند نوشته شده در حروف بزرگ وجود دارد آگاهانه فشار برای روزنامه ها به سرمایه گذاری “negro.” یک سال 1878 سرمقاله در کنسرواتور سیاه نشریه در شیکاگو تاسیس شده توسط فردیناند Lee Barnett ادعا کرد که دلیل اصلی برای کوچک “n” بود که بیشتر لکه دار کردن و ایجاد حس تحقیر نسبت به سیاه مردمی است.

“این کلمات بودند خود را ابزار تجارت نیز گفت:” لری Tharps یک دانشیار و استاد روزنامه نگاری در دانشگاه تمپل از ناشران تصمیم به نگه داشتن با استفاده از حروف کوچک املایی. “و آنها می خواستم به نگه داشتن مردم سیاه و سفید در پایین تر از وضعیت. آنها می خواستند مطمئن شوید که مردم سیاه و سفید درک آنها برابر نیست و نه شایستگی an uppercase letter. بنابراین چیزی که فقط احساس شخصا اشتباه به من چشمی اشتباه به من در واقع ریشه های عمیق در یک سیستم نابرابری و بی عدالتی است.”

در اواخر دهه 1890, W. E. B دوبوا اعلام کرد که “هشت میلیون دلار آمریکایی به عنوان یک سرمایه نامه.” در اواسط دهه 1920 دوبوا شد در راس یک نامه نوشتن کمپین خواستار آن است که ناشران کتاب ها و روزنامه ها را تغییر مکان برای سرمایه گذاری. “Negro” شروع به تبدیل شدن به کمتر مطلوب در اواسط دهه 1960 هنگامی که Kwame Ture ابداع اصطلاح “قدرت سیاه.” در سخنرانی ها و نوشته های م کرد که “negro” بود راه دیگری برای تماس مردم سیاه و سفید پایین تر. سیاه فعالان طبقه بندی “نگرو” به عنوان اعضای تأسیس شد که به عنوان هدف تنها برای جلب رضایت مردمی سفید. و در پایان دهه انتشارات سیاه فاز “Negro.”

زبان برخوردار است که قدرت زیادی است. این اشکال که چگونه درک ما از یکدیگر و خودمان. آن را تحت تاثیر قرار چگونه ما اعتبار یا ابطال هویت توضیح داد Tharps. “اگر ما با استفاده از کلمات هستند که ذاتا ناعادلانه و یا ذاتا مخاطره اندازد در برخی از راه, پس از آن که زبان اساسا [اطلاع] جامعه و فرهنگ” او گفت:. “و اگر ما همین حالا سوال زبان و چه تأثیرات آن هستند, پس از آن ما در حال از دست رفته یک فرصت بزرگ است.”

شاید رایج ترین مقاومت مواجه سازمان دریافت زمانی که آنها انتخاب کردن برای قرار دادن “سیاه” در حروف بزرگ به این سوال است که چرا آنها خودداری از سرمایه گذاری “سیاه و سفید” را به عنوان به خوبی. AP گفت: تاپیک ادامه بحث که آیا یا نه آن را در نهایت انجام این کار است. اما رابطه بین هویت و سفید هویت شکل گرفته در قرن سیستمیک نژادپرستانه ظلم و ستم است نه متقارن; با وجود تکراری شکایات ماه تاریخ سیاه نیست و سفید همتای.

مقایسه بین سرمایه از “سیاه” و “سفید” است “یک علامت است و قیاس برای کشور ما طولانی ایستاده عدم تعادل قدرت است که چه چیزی می تواند حمایت برای مردم سیاه و سفید تنها می توان اندازه گیری کرد که مردم سفید اند یا ممکن است” گفت: David Lanham, مدیر ارتباطات در بروکینگز شهری سیاست های برنامه است. “که برای برخی از دلیل آن را یک بازی با حاصل جمع صفر که نیست.”

برای سازمان هایی که انتخاب می کنید به سرمایه گذاری سفید, آن را بسیار متفاوت تر تصمیم بحث برانگیز.

به عنوان مرکز پژوهش سیاست اجتماعی در حال حرکت بود به سرمایه گذاری “سیاه و سفید” اوایل سال جاری آنها فکر بازگشت اغلب برای عبارات مانند “آن را می گویند با صدای بلند من هستم و من افتخار می کنم” و “قدرت سیاه” که در آن تاکید همواره بر فضیلت سیاهی گفت: مایا Pendleton, یک تحلیلگر سیاست که تمرکز بر سیاست های اجتماعی ، نژاد و جنسیت. زمانی که سرمایه گذاری “سفید” وارد بحث شد بیشتر بحث است. زبان شده بود مرکزی برای مبارزه برای برابری نژادی در آمریکا در حالی که سفید است با حروف بزرگ ترین و برجسته در supremacist ادبیات. اما Pendleon اشاره کرد, anti-racist محققان همچنین سرمایه گذاری آن است.

“مردمانی سفید می پرسد: مردم باید با چه سفید به عنوان یک مسابقه به معنی [و] نحوه عملکرد آن در این کشور است. آن را می پرسد مردم به ستیزه با خشونت به رقابت با حفظ سفید برتری” گفت: Pendleton. “سفیدی است که اغلب ناشناس چیزی که به خصوص در کسب و کار ما. ما آمده ایم تا در برابر این تردید به نام سفیدی و حضور سفیدی در سیستم. و تا زمانی که ما انجام این کار, ما واقعا نمی تواند شروع به بحث در مورد از بین بردن سفید برتری چون ما حتی نام آن را.” در نهایت این مرکز تصمیم به سرمایه گذاری “سفید است.”

با این حال این کلمات نوشته شده است ضروری است که این تغییرات تبدیل به جایگزین برای سیستمیک گسترده تر تغییر دهید. سیاه روزنامه نگاران اگر آنها وجود ندارد و از اتاق های خبر در حال پرداخت کمتر و منظم تر اغلب برای صحبت کردن در مورد مبارزات خود را از سفید همسالان هستند. ما اغلب ناخواه انجام وظیفه توضیح نژادپرستی به همکاران ما و بسیاری از موسسات انجام نمی به اندازه کافی برای حمایت از ما و یا سیاه و سفید جوامع تعدادی از ما انتخاب را پوشش دهد. اگر زبان مورد استفاده برای توصیف افرادی است که رفتن به تغییر آن باید حمل وزن است. اتاق های خبر نمی تواند همچنان به حمایت از سیاست های نژادپرستانه و شیوه های.

“اگر ما در حال رفتن به سرمایه گذاری سیاه و سفید اگر ما در حال رفتن به بیرون می آیند و پررنگ و ما باید روی چیزی حساب کردن با آنچه که در واقع به معنی. و آن می تواند نه تنها نمادین به نوعی ژست” گفت: Pendleton. “من بسیار هیجان زده هستم اما من با احتیاط خوش بینانه است زیرا … من نمی خواهم آن را به خالی خواهد بود. من می خواهم وجود دارد به وزن پشت این تغییرات است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>