آنچه آن را مانند به یک دکتر درمان coronavirus در یکی توییتر موضوع

کلید هوازدگی coronavirus همه گیر خواهد بود به استفاده از اجتماعی فاصله و تکنیک های دیگر به “صاف منحنی” و نگه داشتن سیستم مراقبت های بهداشتی از تبدیل شدن بیش از حد غرق در هر لحظه.

به جز در برخی اماکن از جمله در آمریکا — این سیستم در حال حاضر.

بیمارستان ها تنها تعداد محدودی از تخت ICU با آن به درمان بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و بیمارستان سیستم به طور کلی آمادگی برای این بیماری همه گیر. سیاستگذاران باید شروع به تلاش برای افزایش ظرفیت تحمل می دوزند افزایش موارد اما فروپاشی کل سیستم است که هنوز هم بسیار ممکن است.

و آن را فقط به تجهیزات که در تامین کوتاه مدت — کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را گسترش نازک و غرق شده است.

در ایتالیا پزشکان مجبور به انتخاب بین بیماران برای چه کسانی قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. در جای دیگر پرسنل پزشکی در حال التماس برای تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک صورت-محافظ و دستکش برای درمان یورش عفونی بیماران.

در حالی که ما می دانیم آنچه که ما نیاز به انجام برای حمایت از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به اندازه کافی برای مقابله با این بیماری همه گیر از واقعیت روزمره و مراقبت از بسیاری از بیماران در یک بار است که گاهی اوقات دشوار است به گزارش.

اما در یک ویروسی پرینت موضوع توصیه یک پزشک اورژانس روشن کردن آنچه که اتفاق می افتد در داخل امریکا بیمارستان و به همین دلیل بسیار مهم است که به پیروی از قوانین اجتماعی فاصله در وهله اول.

کریگ اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس در دانشگاه کلمبیا را ایروینگ مرکز پزشکی نیویورک و پروتستان بیمارستان. او اشاره می کند که او در طول شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا چندین سال پیش (او سپس جدا شده و برای درمان بیماری ها در ایالات متحده) و در عین حال coronavirus او را می ترساند. او مشغول به کار در سراسر ساعت درمان بیماران در شهر نیویورک که یکی از سخت ترین-آمار شهرستانها در ایالات متحده تا کنون. و او توصیف یک روز معمولی به عنوان یک استروژن در سن coronavirus در اخیر ویروسی پرینت موضوع.

آن شروع می شود او می گوید زمانی که شما راه رفتن در ساعت 8 صبح و قبلی تغییر دست موارد خود را به شما از جمله یک بیمار آنها “واقعا نگران” است که “بسیار کوتاه نفس در حداکثر مقدار اکسیژن ما می دهد اما هنوز هم تنفس سریع”:

شما بلافاصله ارزیابی این بیمار است. روشن است که این چه هست و آنچه باید اتفاق می افتد. شما باید طولانی و صادقانه بحث با بیمار و خانواده از طریق تلفن. بهتر است برای قرار دادن در حمایت از زندگی در حال حاضر قبل از همه چیز بسیار بدتر است. شما در حال تنظیم شدن است که, اما…

شما اطلاع از دیگر واقعا بیمار در آینده. شما عجله بیش از. آنها همچنین بسیار بیمار استفراغ. آنها نیاز به قرار دادن در حمایت از زندگی به عنوان به خوبی. شما آنها را به عقب. دو بيمار در اتاق سمت راست در کنار یکدیگر هر دو یک لوله تنفس. آن را حتی 10در نشده است.

او در مورد چگونه پزشکان و کارکنان تبدیل شده اند آشنا تنگاتنگی با علائم Covid-19 — سرفه و تنگی نفس و تب — و او شگفتی در مورد آنچه اتفاق افتاده است به حمله قلبی مورد او استفاده می شود برای دیدن قبل از همه گیر. شما باید به عنوان خوانده شده خود موضوع به طور کامل:


آیا شما در بهداشت و درمان ؟ Vox می خواهد به شنیدن در مورد خود coronavirus تجربه. با پر کردن این فرم گوگل برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>