چه آن را مانند به یک کودک از مهاجران تلاش برای کشف کردن وام های دانشجویی


24-year-old woman with short hair and glasses
اولیویا زمینه

این بخشی از بدهی های کشور, یک سری از مصاحبه با مردم در مورد چگونگی وام های دانشجویی را شکل زندگی خود را. دفعات بازدید: بقیه در اینجا.

تحصیلات: لیسانس در رشته روزنامه نگاری
شغل فعلی: تولید کننده ویدئو
درآمد: $125,000
وضعیت ارتباط: ازدواج
اوج بدهی دانشجو: $22,000 در سال 2017
زمان بدهی دانشجو: $18,106

رشد دوستان من تا به حال مشابه پولی تجارب است. اما در کالج من احاطه شده توسط بسیاری از بالاتر درآمد خانواده. کسانی که مردم واقعا نمی هر گونه ارتباط با وام های دانشجویی. این نوع trippy به دلیل وجود می شود مردم فکر کردن در مورد هزینه های خود را فقط صرف آزادانه و سفر. وجود دارد یک استارک تفاوت بین کالج خود تجربه و تجربه از دانش آموزان که از درآمد پس زمینه. ما در هوی و هوس از کالج کیف پول به عنوان مخالف به افرادی که نامحدود checkbooks. بدهی من قطعا به شکل انتخاب در شرایط که در آن من زندگی می کنند, آنچه در آپارتمان من می توانم استطاعت من چقدر می تواند صرف غذا خوردن.

“به ناچار تجربه مهاجرت معایب شما وقتی که می آید به درک تدارکات و قرمز نوار.”

من در اصل فقط با توجه به در دولت مدارس دولتی چون من فکر آیوی لیگ و بیشتر نخبگان دانشگاه شدند و دست نیافتنی. اما بعد متوجه شدم که شما هنوز هم می توانید مقدار زیادی از کمک های فدرال خارج از دولت من آغاز شده و با توجه به چیزهای دیگر. با Northwestern من قادر به دریافت 85 درصد کمک هزینه تحصیلی بر اساس نیازهای من. و سپس بقیه هنوز منجر به کمی بیش از $20,000 وام.

آن را واقعا ارزش آن در پایان چرا که حتی اگر پول زیادی, من قادر به دریافت حق کار در خارج از مدرسه است. وام خود نوع دلهره آور در مورد فکر می کنم—که آن را به سال مداوم پرداخت اضافی قبل از من بدهی رایگان. من پرداخت می شود چند هزار نفر در وام پس از کالج. من شروع به آن پرداخت درست زمانی که من فارغ التحصیل در سال 2017. من فکر می کنم من تا به حال $18,000 در یک وام زمانی که من فارغ التحصیل شد و به $4000 در یکی دیگر. در یکی کوچکتر من پرداخت ماهانه است که در حال حاضر $65. و سپس یکی دیگر از $350. یکی از کنندگان متوقف شد پرداخت به دلیل همه گیر اما من فکر می کنم من فقط آن پرداخت چرا که اگر من نمی توانم آن را دوست دارم احساس می گیرم من دیگر به پرداخت کردن وام.

پدر و مادر من مهاجرت از پاکستان در سال 2000. من 4 سال که من در اینجا کردم و خواهر من بود 8. او در نهایت به یک چشم نمره خود عمل می کنند اما از آنجا که او نمی داند هر چیزی در مورد کالج, روند, او فکر آن را نمره بد و کاربردی برای کمک هزینه تحصیلی با او نشسته نمره و نمی توانید به استفاده از کمک های فدرال که در دسترس بود. به ناچار تجربه مهاجرت نوع از معایب شما وقتی که می آید به درک تدارکات و نوار قرمز است.

زمانی که من دیدم و تجربه او تا به حال, من, مانند, OK, من نمی توانم اجازه دهید این بر من بیش از حد. من به خودم آموزش در مورد چگونه من می توانید با استفاده از کالج آمریکایی سیستم. در دبیرستان من بود وجود دارد یک مشاور برای IB [دیپلم بین المللی] برنامه اما او واقعا بحث پول است. من نپرسید با شمال غربی کمک های مالی بخش. چندین بار در طول کالج, من تا به حال به درخواست برای کمک های بیشتر برای کمک های مالی در مقابل وام. چرا که آنها سعی کردند به من پوچ مقدار وام و من گفتم: “صبر کنید شما نمی درک من سطح نیاز دارید.” من انتظار خانواده سهم واقعا بالا بود و خانواده من نمی توانستم آن را پوشش, بنابراین من تا به حال برای تجدید نظر شود.

“زمانی که من فارغ التحصیل کسی به من پیشنهاد کارآموزی پرداخت نشده. آن را مانند آنچه من برای انجام با آن؟”

پس از فارغ التحصیلی ما رو دیپلم شد و نامه را در پوشه مانیل—دو سه صفحه توضیح میدهد که چگونه شما شروع به بازپرداخت وام خود را. آن را گیج کننده است و معلوم نیست چرا همه چیز را تقسیم و در مکان های مختلف پرداخت. اول من شروع به پرداخت یک بار شش ماه مهلت داشت اما پس از آن من در مورد ایمیل های گذشته به علت پرداخت در مورد یکی دیگر از وام از تصادفی سایت من هرگز از شنیده می شود. آنها مانند “شما مدیون پول است.” من فکر کردم این یک کلاهبرداری است. من تا به حال به تماس های غربی کمک های مالی بخش. آنها مانند “آره شما نبوده است پرداخت وام خود را.” و من گفتم: “این خیلی احمقانه اما خوب سرد شود. اجازه دهید من شروع به انجام آن است.”

زندگی حرفه ای من در روزنامه نگاری واقعا من برای یک موقعیت پرداخت. آن را بیشتر از یک شور مبتنی بر انتخاب است. زمانی که من فارغ التحصیل کسی به من پیشنهاد کارآموزی پرداخت نشده. آن را مانند آنچه من برای انجام با آن ؟ من خوش شانس بودم من یک شغل مناسب پس از فارغ التحصیلی. برخی از اعضای خانواده من گذاشته شد و به دلیل همه گیر بنابراین ما سعی می کنیم به یکدیگر کمک کنند. اگر من قطع پرداخت که ممکن است من قطعا توقف پرداخت وام.

من فکر می کنم در مورد من بدهی که من از بحث در مورد برنامه های آینده با شوهر من به خاطر 500 دلار در ماه پرداخت نشده است ، اگر من یک تکه بزرگ از پول, از, برای مثال, اظهارنامه مالیاتی, من احتمالا قرار است که نسبت وام به جای پس انداز. قبل از اینکه ازدواج کردم شوهرم گفت چقدر بدهی دارم. او به من گفت که چقدر او بود. او پرداخت می شود آن را خیلی زودتر از من به خاطر او بود که در یک کالج عمومی. وام خود بودند مانند $8,000, و او به آنها پرداخت می شود در دو سال اول از دانشگاه است. و پس از آن زمانی که من به او گفتم من شماره او بود “ما مراقبت از آن را.” و من گفتم: “اوه ، ممنون نه نفرت من.”

من می خواهم به جشن می گیرند به نحوی که زمانی که من در نهایت پرداخت کردن وام. من تو را دیدم وجود دارد یوتیوب اثرگذارندهها که بحث در مورد بدهی رایگان و ارسال لحظه ای که ساخته شده خود را پرداخت نهایی. من فکر می کنم که واقعا سرد است. بنابراین من باید چند سال تا زمانی که. اما من می خواهم می خواهم به یک حزب و یا چیزی.

Naima اقبال یک نام مستعار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>