چه آن را مانند به سیاه و سفید در آزادی دانشگاه


A black man, seen from behind, holds his hand to his head as he looks at campus.

تصویر عکس توسط Derreck جانسون. عکس های آماندا Andrade-Rhoades/خبرگزاری گتی ایماژ و AaronAmat/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

LeeQuan McLaurin فکر آن خواهد بود “ساده ترین اقدامات” برای گروه خود را در آزادی دانشگاه دفتر سهام و ورود به پست چیزی در رسانه های اجتماعی در پاسخ به جاری در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس. اما در این مورد آزادی مدیر تنوع حفظ می گوید که او مواجه می شوند چیزی جز تاخیر و سردرگمی از همکاران که او در تلاش برای گرفتن تایید برای یک پست. با توجه به McLaurin خود, رئیس—دفتر مدیر گرگ Dowell است که سیاه و سفید—گفت: یک پست غیر ضروری بود. سپس موضوع آمد تا در یک بزرگتر جلسه هنوز هم با عمل. در تاریخ 1 ژوئن McLaurin در نهایت جلو رفتم و چیزی نوشته شده خود را به دفتر حساب: یک تصویر ساده خواندن “BLACK LIVES MATTER” و یک عنوان با استناد به شش آیات کتاب مقدس پشتیبان گیری از شعار. در عرض یک ساعت McLaurin گفت: یک مدیر حذف کرده بود این پست. (McLaurin مشترک screengrab پست با تخته سنگ اما مدیر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

McLaurin که تا به حال مشغول به کار در آزادی پس از او فارغ التحصیل از مدرسه در 2015, استعفا داد و در اوایل ماه ژوئن عمل او به عنوان اوج انباشته سال از سرخوردگی در مدرسه او را دوست داشت. برای او لحظه ای جاری است که یک زمان برای هر دو خوش بینی و پشیمانی. او به یاد می آورد احساس بیمار نشسته به عنوان یک chaperone به بیشتر سفید, گروه دانشجویی در “Blexit” رویداد که سیاه محافظه کار فعال Candace اونز برگزار شد در ریچموند, ویرجینیا در سال گذشته—تجمع در نظر گرفته شده برای متقاعد کردن رای دهندگان سیاه به ترک حزب دموکرات است. آزادی تا به حال ارائه شده تفرج به عنوان یک “فرهنگی گشت.” McLaurin گفت که کسی خارج از گروه خود را ارسال یک دانشگاه ایمیل در مورد آن از McLaurin آزادی حساب ایمیل خود را بدون اجازه. پشت صحنه پس از رویداد, تماشای اونز احاطه شده توسط ستایش مردم سفید “این احساس من در یک فیلم ترسناک است.” “من نمی توانم تشویق دانش آموزان از رنگ برای رفتن به دانشگاه راه آن این است که” McLaurin گفت. “دانش آموزان ما سزاوار بهتر است. دانشکده ما سزاوار بهتر است. کارکنان ما سزاوار بهتر است.” (آزادی سخنگوی کاهش یافته و درخواست من برای مصاحبه با Dowell و جری فالول جونیور و پاسخ نمی دهند به یک لیست مفصل از سوالات.)

LeeQuan McLaurin smiles in a suit and tie in front of a tree.

LeeQuan McLaurin مدیر سابق حفظ تنوع در آزادی دانشگاه.

حسن نیت ارائه میدهد از LeeQuan McLaurin

McLaurin استعفای آمد و تنها چند روز پس از آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور مشتعل هتک حرمت توسط, به tweeting, یک تصویر از یک ماسک صورت تزئین شده با بدنام نژادپرستانه عکس از سال 1984 دانشکده پزشکی سالنامه ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم. (این عکس به تصویر می کشد یکی سفید در blackface و دیگری در یک KKK ردا در یک حزب صحنه و لباس; نرتهم در ابتدا اعتراف کرد او یکی از مردان در, عکس و بعد recanted.) فالول جونیور به درگیری غالبا با نرتهم یک دموکرات بیش از مسائل از جمله اخیر ایالت ماسک قیمومیت. “اگر من دستور به پوشیدن ماسک, من مطابق با اکراه تنها در صورتی این تصویر از فرماندار Blackface خود را بر روی آن!” فالول جونیور در نوشت خود را صدای جیر جیر.

فالول جونیور حذف پست دو هفته بعد و توییتی عذرخواهی برای “هر گونه صدمه دیده است من تلاش ناشی از” تصدیق کرد که بازتولید نژادپرستانه تصویر “تجدید ضربه ای که تصویر را باعث شده بود و جرم برخی با استفاده از تصویر را به یک نقطه نظر سیاسی.” در یک ویدیو ارسال به Facebook مستقل روزنامه نگار Andre وایتهد فالول جونیور گفت: او تصمیم گرفت به عذر خواهی پس از ملاقات با همکاران از جمله آلن مک فارلند, یک عضو از هیئت مدیره و سابق NFL در حال اجرا پشت Rashad, Jennings, آزادی التحصیل که تحویل مدرسه شروع نشانی در سال 2016. یک تناوب jokey و مبارز فالول جونیور همچنین گفت Dowell گزارش خواهد داد و به او به طور مستقیم از شرکت و که دانش آموزان دریافت خواهد کرد مارتین لوتر کینگ جونیور در روز به عنوان یک روز تعطیل برای اولین بار در تاریخچه مدرسه. (فالول پدر موعظه در برابر ادغام و مورد شاه به عنوان یک کمونیست در دهه 1960 هر چند او بعدها ابراز پشیمانی بر ضد یکپارچه سازی مواضع.)

او به یاد می آورد احساس بیمار نشسته به عنوان یک chaperone به بیشتر سفید, گروه دانشجویی در “Blexit” رویداد با Candace اونز: “این احساس من در وحشت فیلم است.”

اما فالول جونیور عذرخواهی کرده است و نه آرام رشد کر از کارکنان و فارغ التحصیلان تماس برای عمیق تر تغییرات در یکی از بزرگترین کشور انجیلی کالج ها. توماس Starchia بود که دیپلم مدیر دفتر توسعه معنوی اعلام کرد استعفای خود را “با سنگین نا امید و در عین حال صلح آمیز قلب” در تاریخ 5 ژوئن. Starchia مسئولیت ها شامل درود مهمان در Montview عمارت مهمانخانه در محوطه دانشگاه. او گفت که او تا به حال یک “بحران داخلی” پس از فالول جونیور ماسک جیر که به سر آمد و هنگامی که او دستور به دیدار فالول جونیور خود را همراه با برخی از بازدید کنندگان در عمارت. “من نمی توانستم به خانه رفتن” او به من گفت از طریق ایمیل. “در آن لحظه بود که من رفتم به دفتر من و متوجه شدم که آن زمان برای من است.” Starchia فارغ التحصیل از آزادی در سال 2010 بود و در آنجا مشغول به کار تمام وقت از سال 2012.

در Starchia استعفای نامه ای که او به نقل از به تخته سنگ او نوشت: “من نمی توانم خودم را تسلیم کردم تحت [فالول جونیور] رهبری در این زمان کنونی به عنوان یک کارمند دانشگاه است.” در پاسخ به او گفت: فالول جونیور و متعدد در سطح بالای مدیران به نام او به طور مستقیم از او بخواهید به تجدید نظر; فالول جونیور “تشویق و تحت فشار قرار دادند” او در Starchia کلمات به عنوان خوانده شده فالول جونیور عذرخواهی توییتهایی. Starchia گفت که او فکر می کنم آن را بیش از, اما در نهایت تصمیم گرفت او را ترک کنند. “من سرکوب خیلی از بشریت به عنوان یک سیاه و عجیب و غریب در اینجا بودن” او به من نوشت. به یاد او بودن را با نام “Oreo” به صورت معرفی شدن به عنوان “دوست” و خواسته در طول ماه تاریخ سیاه چرا هیچ سفید ماه تاریخ. “من می خواهم به, امیدوار, اما تا زمانی که این دانشگاه را به رسمیت می شناسد خود را به تاریخ گذشته با نژاد پرستی معذرت خواهی برای آن enacts قابل توجهی در اجرای سیاست از سطح هیئت مدیره” او به من نوشت: “من پیش بینی نیست هر گونه تغییرات برای دانش آموزان یا کارکنان.”

حداقل دو, دیگر, سیاه کارکنان در آزادی استعفا علنی پس از فالول جونیور توییتی نژادپرستانه تصویر. Keyvon اسکات آنلاین پذیرش مشاور استعفا داد ژوئن 8. “من نمی توانم در ایمان خوب تشویق مردم به حضور در مدرسه با نواخته حساس رهبری و فرهنگ” او هنوز توییتی. “این یک فقیر بازتابی از آنچه عیسی مسیح نیاز ما است.” کریستوفر خانه آنلاین استاد در تدریس یک دوره میان فرهنگی ارتباطات, استعفا از آزادی روز پس از فالول جونیور صدای جیر جیر. یک دوست است که آزادی های تحصیلات تکمیلی فرستاده او را به صدای جیر جیر در یک پیام به صورت متن, او گفت:, و او تصمیم گرفت بلافاصله خود را به ترک پاره وقت کار تدریس در مدرسه. “در آن لحظه این بود که اگر اجداد من گل رز در درون من و من می دانستم که من نیاز به استعفا” او به من گفت. “این خودکار شکن معامله.” خانه گفت که او دریافت کرده است و نه هر گونه ارتباط از هر کسی که در مدرسه از او پا به پایین. در این ویدئو ارسال شده توسط وایتهد فالول در پاسخ زیرکی به یک سوال در مورد خانه در ابتدا گفت که او تا به حال نه شنیده در مورد استعفا و پس از آن به درستی اشاره کرد که “می آموزد که دو دوره است.”

“من نمی توانم تشویق دانش آموزان از رنگ برای رفتن به دانشگاه که راه آن است.” — LeeQuan McLaurin مدیر سابق حفظ تنوع در آزادی دانشگاه

نشانه های وجود دارد که آشفتگی ممکن است بر آزادی توانایی جذب و حفظ دانش آموزان اقلیت ، ستاره بازیکن بسکتبال آسیا تاد یک دانشجوی سال دوم روز پنجشنبه اعلام کرد که او در حال برنامه ریزی برای انتقال به بیرون از مدرسه. “با توجه به نژادی insensitivities نشان داده شده در درون رهبری و فرهنگ آن را به سادگی نمی تراز با قطب نمای اخلاقی و یا اعتقادات شخصی او گفت:” در یک ویدیو ارسال شده به توییتر. “بنابراین من تا به حال به انجام آنچه که من احساس بود که در قلب من و ایستادن برای آنچه درست است.” یک منبع با قابلیت اتصال به آزادی های ورزشی جامعه به من گفت که چند دبیرستان بازیکنان فوتبال در گرجستان کاهش یافته و کمک هزینه تحصیلی به آزادی در اوایل ماه ژوئن به دلیل فالول نژادی انجامد.

یک کارمند فعلی در محوطه دانشگاه که سیاه است و صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن توصیف تجربه خود را به عنوان مقطع کارشناسی در مدرسه به عنوان “جداسازی.” او زندگی در یک آپارتمان به سبک مسکن پردیس واحد بود که نسبتا گران قیمت در مقایسه با دیگر آزادی مسکن و او اغلب احساس دانش آموزان سفید بودند مشکوک از حضور او وجود دارد. او در مصاحبه های متعدد دانشجویی رهبری—مصاحبه تمام شد سفید او می گوید:—و هرگز دریافت یک تماس. به عنوان یک کارمند او تبدیل شده است به طور مشابه آگاه از سفیدی از مدرسه در صفوف رهبری. “ساختار قدرت در پردیس است که قطعا نه ساخته شده است در حمایت از اقلیتها پس از آن سخت است برای ما به صحبت کردن” او گفت:. “بسیاری از ما در سطح پایین تر موقعیت و ما نمی توانیم به خطر شغل ما است.”

قهوه ای پوست افراد باقی مانده در لیبرتی بازاریابی مواد کارمند اشاره کرد. اما بدن دانش آموز, نه به ذکر است جمعیت از اساتید و عضو ارشد رهبری است که اکثریت سفید. از 29 نفر ذکر شده در لیبرتی وب سایت به عنوان مدیر اجرایی یا رهبران ارشد تنها Dowell سیاه و سفید است. McLaurin گفت: مدرسه داخلی تعداد ثبت افت سیاه مسکونی جمعیت دانشجویی از 10 درصد در سال 2007 به تنها 4 درصد در سال 2018 است. فالول جونیور ترجیح به تاکید جمعیتی از مدرسه بزرگتر برنامه آنلاین که در آن 27 درصد از دانش آموزان سیاه و سفید هستند.

شده اند وجود دارد از دیگر نشانه های صریح مخالفت در هفته های اخیر. یک گروه 35 نفری, سیاه, فارغ التحصیلان از جمله شبان و سابق دانشجویی ورزشکاران با صدور نامه سرگشاده ای در تاریخ 1 ژوئن خواستار فالول جونیور به استعفا. آنت Madlock Gatison استاد استراتژیک و ارتباط شخصی است که سیاه نوشت: یک پست وبلاگ روز بعد تاسف خوردن برای آنچه که او به عنوان آزادی “condoning نژاد پرستی و ترس و نفرت طلبی آمدن با کتاب مقدس توجیه”:

آن را ساده و بی تکلف من فکر می کنم که حضور من در یک موسسه است که در طول تاریخ رقابت های من صرف وجود خواهد همیشه در حال تغییر است. چرا من این کار را در وهله اول ؟ برای گوش دادن و پاسخ به یک خدای آزادی و عدالت اجتماعی فرستاده من در یک ماموریت در یک منطقه جنگی. چگونه می توانم به ادامه کار در چنین نهادی که در آن رهبر فکر می کند آن را خوب است برای ترویج نژادپرستی و نفرت و ترس ؟ چگونه می توانم همچنان به قرض دادن تخصص من اعتبار و شهرت حرفه ای به یک دانشگاه است که هرگز به دیدن من—من نامرئی هستم یک کالا هستم مصرفی.

برای برخی از فارغ التحصیلان حوادث چند هفته گذشته باید آنها را وادار به تأمل در تجارب خود را در محوطه دانشگاه. جاشوا McMillion که فارغ التحصیل شد و در سال 2018 و رفت به مدرسه تا این بهار گفت: او زده شد آزادی سکوت در اوایل امواج سیاه زندگی مهم جنبش است. “رهبران بودند یا به طور کامل خاموش و یا را در بلندگو برای gaslight دانش آموزان,” او گفت:. او به یاد می آورد احساس است که این مدرسه با استفاده از بلندگو مانند بن کارسون آن را به نگاه مانند آن را پرداختن به مسائل مهم به دانش آموزان است. اما هنگامی که عمدتا سیاه وزارت McMillion متعلق به می خواستم به میزبان میزگردی در زندگی مهم یک مدیر حاضر اجازه می دهد تا این رویداد را در محوطه دانشگاه. آنها برگزار شد و این رویداد در محلی ضد فقر غیر انتفاعی به جای.

باز نژادی مخالفت یا مخالفت از هر نوع—بوده است نادر در طول دوره آزادی را از 49 سال سابقه. در پاییز سال 2018 برخی از دانش آموزان در اعتراض به آنچه که آنها به عنوان یک نژادپرست فرهنگ مدرسه پس از دوقلو دانش آموزان لباس برای هالووین به ایالات متحده مهاجرت و گمرک افسر و یک مرد در یک کلاه لبه پهن اسپانیولی. گروه دیگری نشان داد که اونز آمد به صحبت می کنند. اما کسانی که در تظاهرات جذب فقط چند ده نفر از دانشجویان پردیس 15,000.

به McLaurin چیزی به نظر می رسد متفاوت این زمان. برای مدت زمان طولانی به عنوان یک آزادی کارمند او احساس نمی کند او شنیده می شود اگر او گفت آنچه که او واقعا فکر می کردم. “این سخت است به دانستن آنچه که من می دانم و نه صحبت کردن,” او گفت:. “امید من این است که من بسیار وجود دارد که آنها هیچ چاره ای اما برای تغییر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی