آنچه می خواهم آن را گذاشته و در نهایت با پول بیشتر از قبل از


Chairs stacked on top of a table in a closed shop.

گتی ایماژ Plus

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

با تمام 50 ایالت تحت یک فاجعه اعلام “غیر ضروری” کسب و کار خرده فروشی و کارگران خود را مجبور دیده می شود بیشترین تاثیر مستقیم اقتصاد را از رکود. Hana Yoshimoto است اوکلند کالیفرنیا ساکن با قابلیت اتصال به منطقه خلیج صنعت خدمات که از دست رفته کار خود را پس از دولت قرار داده و آن پناهگاه در محل سیاست در محل. من می خواستم به می دانم که چگونه یک گذاشته و خدمات کارگران در یکی از مناطق گران قیمت ترین در جهان بود تجربه اثرات سفارشات. این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

لیلی Loofbourow: به من بگویید چه چند هفته گذشته شده است برای شما می باشد.

Hana Yoshimoto: داستان من نیز کمی پیچیده چون من چپ بطری آبی [قهوه] در آغاز ماه فوریه است. و من بیکار بود برای دو هفته و نیم. برنامه من برای Boba بچه ها [یک زنجیره ای از نشاسته کاساو یا مانیوک چای مغازه ها] در حال حاضر در حال حرکت است. Feb. 19 یا چیزی بود که من روز اول. من آموزش برای آنها را به عنوان دستیار مدیر. من در آن نقش و در عین حال از آنجا که من می خواهم فقط آغاز شده است. رهبری شده است بسیار باز در مورد همه احتمالات را از آنچه انجام می دهد به عنوان تاج پیشرفت. آیا می دانید Boba بچه ها به عنوان یک شرکت در تمام ؟

من نمی.

آنها انجام بسیاری از کار وکالت برای کسب و کارهای کوچک به خصوص آسیایی, کسب و کار است. و آنها بسیار فعال در محلی و دولت فدرال است. بنابراین آن را فقط آنها صحبت های زیادی در مورد که در رهبری است. یک جلسه رهبری من قادر به حضور در مارس 9, مثل یک هفته یا بیشتر قبل از خاموش کردن.

در, مدیر, جلسه, آنها فوق العاده شفاف در مورد آنچه در گام های بعدی بودند. در آن زمان پناهگاه در محل اتفاق نمی رتبهدهی نشده است, و آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که کسب و کارهای دیگر انجام داد. و آنها واقعا با ما در مورد به اشتراک گذاری اطلاعات است. آنها به ما ارائه با دو هفته و چهار هفته و هشت هفته برنامه است که نوع بستگی دارد که چگونه سریع همه چیز پیشرفت کرده.

ما دائما در حال ارتباط با مورد تغییر روش ها و فروشگاه ها’ روش های تمیز کردن سرویس بهداشتی, مسائل آنچه که ما کشیدن از خدمات همه که.

چگونه آنها را به شما بگویم در مورد بسته شدن?

من فکر می کنم آن را به 17th مارس هنگامی که ما دریافت companywide ایمیل که آنها را در واقع بسته شدن. به اعتقاد من آنها اعلام کرد همه کالیفرنیا فروشگاه بلافاصله و پس از آن مشغول به کار بودند در بستن نیویورک به عنوان به خوبی. آنها اعلام کرد که در سه شنبه شب که شنبه خواهد بود ما آخرین روز باز است. من فکر می کنم آنها در حال صرف چند روز گذشته FaceTiming یا زوم جلسه با مدیریت و ستاد تیم است. اما آنها گذاشته همه به جز چند مدیران. آنها به طور کامل گرفته e-commerce فروشگاه و بسته بندی سفارشات و ارسال در Instagram و انجام تمام چیزهای که.

آنها اجازه رفتن از همه است و آنها به—چیزی که آنها انجام دادند این بود که آنها به ما این گزینه است. Boba بچه ها به عنوان یک شرکت پرداخت کامل مزایای بهداشت و درمان اگر شما یک کارمند تمام وقت. پس, پوشش کامل از طریق قیصر. گفتند اساسا “ما می خواهید به بازگشت. ما نمی دانیم که. بنابراین ما انتظار نداریم که شما را به لزوما به می خواهید به صبر در اطراف آن. اما اگر شما قادر به و شما می خواهید به ماندن در ما حقوق و دستمزد فنی شما می توانید همچنان به دریافت مزایای بهداشت و درمان از طریق پایان سال 2020 است.” به طوری که آنها قادر به پرداخت ما. اما آنها اجازه می دهد مردم به درخواست بیمار ساعت و برای ماندن در حقوق و دستمزد خود را برای مزایای بهداشت و درمان. و سپس گزینه های دیگر بود به قبول پرداخت غرامت به طوری که شما می توانید فایل برای بیکاری. آن را در برزخ است. آنها می دانند که اگر آنها قادر به بازگشت و سپس از آن خواهد بود یک چند فروشگاه در یک زمان و نه همه چیز را راه اندازی مجدد سیستم در یک بار. زیرا آنها 17 مکان.

به طوری که آنها در حال پرداخت کارکنان سلامت تحت پوشش از طریق پایان سال 2020 بدون در نظر گرفتن. اما اگر شما انجام دهید که شما نمی پرداخت می شود بدیهی است?

شما نمی پرداخت می شود. اگر در حال حاضر اگر آنها باز حتی در هفته آینده, من می خواهم که به درخواست مجدد از لحاظ فنی. آنها من را به من بده اما من را مجبور به رفتن را از طریق تشریفات از reenlisting به عنوان یک کارمند به خاطر آنها خاتمه داده شود با من اشتغال است.

به طوری که یک انتخاب دشوار است. چگونه شما تصمیم می گیرید ؟

برای من آن را صادقانه نه یک انتخاب دشوار است. آن را بسیار ساده است. من بسیار به چک چک. بنابراین من مجبور به قبول این پیشنهاد را برای به دست آوردن نرخ بیکاری به دلیل مزایای بالقوه هستند که بالاتر از حتی هزینه داشتن بیمه پرداخت می شود. من فقط از نوع ruminated اگر آن را تحت تاثیر قرار توانایی من به بازگشت و یا نه اما من به دست اورد اطمینان از آنها. اما در همان زمان, من هم تنها شده پر سر و صدا از طریق یک دوره از زمان به تازگی با کار و من فقط با خودم گفتم: “شاید من باید فقط اقامت و دریافت بیمه بهداشت و درمان و همه چیز را برای آنها آسان است.” اما متقاعد شده بود خودم که آن فقط می تواند مهم تر به منافع مالی و بیکاری در حال حاضر.

آیا پرداخت صورتحساب نگاه خشن برای شما ؟

نه فوق العاده خشن برای من شخصا. من واقعا خوش شانس هستم به دریافت شخصی گرانت که من برای اعمال به من اجاره پوشانده شده است. آن را به نام پروژه الیس. به نظر می رسد کسی که آن را اجرا می کند یک تکنولوژی سرمایه گذار در این شهرستان است. آنها در ابتدا شروع به پوشش هزینه ها از افرادی که مهاجرت, اما زمانی که COVID-19 اتفاق افتاد آنها را دیدم یک نیاز فوری برای کمک به مردم با مسکن خود را. بنابراین از آنجا که من اعطا شده است که اجاره پوشش من خواهد بود و من فکر می کنم برای یک ماه دیگر.

پس از آن یک ماه اجاره ؟

آره. و آنها با پرداخت صاحبخانه به طور مستقیم پس هیچ راهی برای دریافت این بودجه برای هر چیز دیگری. بنابراین از آنجا که من اجاره تحت پوشش من خوب خواهد بود. اما اگر من اجاره نداده پوشش داده شده است, پس از آن من فکر می کنم من می خواهم که خوب دیگر احتمالا در هفته است.

من احساس می کنم بسیار سپاسگزار است. زمانی که من به اشتراک گذاشته شده است که من کارم را از دست من خیلی بلافاصله به حال مردم و دوستان نزدیک و خانواده من ارسال پول است. به طوری که همچنین کمک کرده است.

آیا شما هم اتاقی?

من دو هم اتاقی. دو نفر از ما را از دست ما شغل. یکی دیگر فرفره کارگر. او بسیاری از Lyft و همچنین برای طلوع کنسرت امنیت برای همه چیز, برای حوادث.

شما بچه ها انجام می دهند با OK کردن پناهگاه در محل ؟

ما هستند. ما شده ایم نگه داشتن هر یک از دیگر عاقل. شده است وجود دارد بسیاری از واقعا فوق العاده جامعه تلاش اطراف سازماندهی و پشتیبانی. من تا به حال یک همکار که یک آشپز در حال حاضر و شروع به پخت و پز تا برخی از وگان و گلوتن-وعده های غذایی رایگان و تحویل در سراسر شهر نهفته کارگران است. من معتقدم که آنها پول از تکنولوژی سرمایه گذاری و سپس آنها را در ادامه به افزوده شدن کمک های مالی اضافی, اما آنها خدمت شده اند مانند 200 رایگان خانواده شام یک شب به کارکنان و یا افرادی که تحت تاثیر این بحران است. من صحبت کردن در یک نیمه از یک مرغ بو داده و یک توپ از پنیر موزارلا و نان تازه و دو آبجو و سپس دسر. این دیوانه است.

آیا شما فکر کردن در مورد آنچه که یک ماه از هم اکنون ممکن است نگاه مانند شما ؟

من شده است به طور عمده بازی را از گوش, فقط به سادگی با توجه به این واقعیت است که من نمی باید اعتماد به نفس بالا در هر جدول زمانی در حال حاضر برای زمانی که این است که به بیش از. من فکر می کنم که بخشی از دلیل من شده اند بسیار نگران و قادر به آرام و آرام در مورد همه چیز. من کل تجربه کاری بیش از هفت سال گذشته شده است تقریبا به شدت به مواد غذایی و آشامیدنی. و قطعا این صنعت است که من می خواهم هنوز هم می شود در. و در حال حاضر آن را تقریبا نوع عمیق تر است که حتی بیشتر برای من می خواهم برای کمک به حفاری ما از این وضعیت. بنابراین من نمی دانم که در این لحظه و من در آن بازی گوش با گوش و یا روز به روز بازی را از گوش. بسته به چه چیز پیشرفت من نوع ارزیابی مجدد.

پس از آن شما را تعقیب دور از صنعت چه اتفاقی افتاده?

منظورم این ممکن است زمانی که آن را نزدیک می شود. … آن لحظه ای که در آن از آن آسان است به آرمان در حال حاضر با هیچ تعهدات. آن را در حال حاضر. من واقعا می خواهم به مبارزه برای باقی ماندن در آن و نقش مهمی در کمک به پس از همه این. چون تاپیک های زیادی وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی به انجام.

خواهد $1,200 یک بار چک می کند که احساس می کنید به شما می خواهم که شما را از طریق ؟

برای من در حال حاضر هر مقدار از پول کمک می کند. بنابراین زمانی که کسی مثل من می تواند به شما ارسال شده است از 10 دلار است.” گفتم: “این دو کمبوچا. که 10 بسته از رامش, همه چیز مفید است.” اما 1200 دلار در منطقه خلیج برای بسیاری از مردم است که ارزش یک ماه از اجاره. بنابراین لازم نیست که به نگرانی در مورد آن به دلیل آنچه که مردم انجام می دهند در حال حاضر من فکر می کنم بسیاری از دوستان من نیاز به انتخاب چه باید بکنید. مردم در انتخاب به پرداخت [اجاره] به طوری که آنها می توانید پول برای غذا خوردن, خرید, داروها, پرداخت صورت حساب های دیگر که آنها را قادر به قرار دادن خاموش. بنابراین من نیاز به تصمیم گیری را که در این ماه اما من ممکن است مجبور به اتخاذ این تصمیم در ماه آینده.

و با محرک ارائه لایحه اضافی 600 دلار در هفته برای کارگران بیکار برای چهار ماه است که مانند آن را احساس خواهد همه چیز را تغییر دهید?

احساس می کند که راه بیشتر مفید است. من می توانم نوع قادر به صبر کردن صنعت خود را تعمیر کمی بیشتر قبل از من قادر به حتی شاغل در آن است. زیرا من می دانم که وجود دارد یک سطح معینی از آنچه باید اتفاق می افتد قبل از من حتی می توانید یک کار است.

چه شما با استفاده از اضافی دولت تسکین پول ؟

مهم ترین چیز خواهد بود مطمئن شوید که من اجاره پوشیده شده است برای چند ماه آینده چون من پیش بینی کل این وضعیت به مدت طولانی تر از انتظار می رود و من نمی خواهم به تکیه بر تفکر است که من قادر خواهید بود برای دریافت کمک مالی در هر ماه است. اما علاوه بر این که من یک ماشین است که من محور در نزدیک به یک سال است که نیاز به ثابت تا با کمک آن و نیز گسترش فرصت من برای کار نیز می باشد.

شما لزوما به دنبال انواع دیگر اشتغال در حال حاضر ؟

در حال حاضر من خوب به نشستن تنگ است. بین بیکاری و [یک بار] 1200 $و [هفتگی] 600 دلار خواهد شد که همه بیشتر از من ساخته شده است. در واقع وجود دارد عجیب و غریب—و این فقط داستان من, من می دانم که بسیاری از مردم این راه احساس می کنم—اما من در یک موقعیت در لحظه ای که در آن من باید بیشتر پول در حساب من از من تا به حال قبل از. من تا به حال بیشتر Venmo کمک از دوستان و خانواده از کمک مالی. من به یک [قهوه] گر و ذکر آن تولد من بود و من به خانه او می خواهم Venmoed من 100 دلار است. وجود دارد چیزی در مورد چگونه کردن این وضعیت این است که مردم واقعا مایل به کمک به عنوان بسیاری به عنوان آنها می توانند. به طوری که بوده است—یک افتخار است. و من احساس می کنم کمی گناه نیست چرا که همه این وضعیت من فکر می کنم این مهم است که توجه داشته باشید. من بسیار به چک چک قبل از این و آن را عمدتا به لطف سخاوت از جامعه که من انجام خوب در حال حاضر.

اما آن را تا به آخر من و ماه بدون کار. من اجاره تحت پوشش, اما این پول برای رفتن به سوی برنامه ریزی برای ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>