آنچه در آن مانند برای تحویل پیتزا در یک بیماری همه گیر


A Domino's Pizza sign.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس جو Raedle/گتی ایماژ.

مقاله زیر نوشته شده است اقتباس از یک قسمت از هیجان قصه های سرمایه داری مدرنو تخته جدید پادکست در مورد شرکت در اخبار و چگونه آنها وجود دارد.

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد مهره های بازی دومینو و تحویل سریع, شما ممکن است فکر می کنم در مورد قدیمی خود را 30 دقیقه تحویل تضمین کند. اصلی شعار بود نیم ساعت یا نیم باک کردن. (دومینو تا به حال برای پایان دادن به سیاست که در سال 1993 پس از مواجهه با پرونده های حقوقی متهم و تحویل آن به مردم از رانندگی بی پروا.) اما بنیانگذار تام موناگان همیشه می گفت راز واقعی به یک تحویل کارآمد کسب و کار اتفاق می افتد قبل از پیتزا می شود را در یک ماشین.

دومینو مرکزی آن غذا دبستان در منطقه ای مراکز توزیع است که در خدمت فروشگاه های متعدد. آن را نگه می دارد آن منوی ساده برای ایجاد فرآیند سفارش سریع. آن را باز کردن راه های جدید برای پیتزا سفارش آنلاین, بیش از رسانه های اجتماعی و یا حتی از طریق پیام متنی. آن رئیس دیجیتال افسر در حال حاضر تماس های دومینو “تجارت الکترونیکی شرکت که مبادرت به فروش پیتزا.” همه که آماده است آن را به توانایی به صورت فعلی حاضر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کرکره سنتی رستوران و مواد غذایی تحویل تقاضا منفجر می شود.

“مردم واقعا اشتباه زمانی که شما دست کشیدن بر روی درب و شما در حال ایستاده 6 فوت دور از ایوان است.” — تئو Parmenter, domino’s تحویل راننده

مهره های بازی دومینو می گوید آن فروش رفت و بیش از 10 درصد را به عنوان coronavirus مستندات اثر در زمان و افزایش در حال آمدن است از یک نوع جدید از مشتریان. در حالی که تعطیلات آخر هفته و اواخر شب سفارشات را تا حدودی به دلیل وجود دارد هیچ تلویزیونی ورزش برای جمع آوری خانه احزاب در اطراف روز هفته ناهار و شام کسب و کار پررونق است. و آنچه واقعا رانندگی درآمد چشم انداز مثبت این است که سفارشات را بدست بزرگتر زیرا خانواده هایی که بیمار از پخت و پز و یا خشک خود را pantries می خواهید تا مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی مهره های بازی دومینو را به باقی مانده برای وعده های غذایی متعدد. مهره های بازی دومینو است معرفی جدید تماس با ما تحویل سیاست در طول بیماری همه گیر. برای یک شرکت ساخته شده است که سریع و کارآمد است که روش این است که یک بیت از یک دست انداز سرعت.

“این کاهش در زمان تحویل خود را می گوید:” تئو Parmenter, یک راننده تحویل به صورت یک دومینو حق رای دادن در ریچموند, ویرجینیا. “به طور معمول یک تحویل را به من شاید 15 دقیقه بسته به جایی که آن را در. در حال حاضر آن را بیش از 20 تا 25 بنابراین من فقط نشینید بهره برداری پای من.”

این فروشگاه دومینو جایی که تئو با این نسخهها کار به تصویب رسید جدید تماس با ما تحویل سیاست در طول این بیماری همه گیر به این معنی که تئو در حال حاضر به تصویب استادانه درست شده مراسم هر بار که او می شود به کسی درب. او قرار می دهد پیتزا را بر روی یک ویژه طراحی مقوا پایه است که نگه می دارد آن را به خارج از زمین. او حلقه مفت. او قدم دور.

“بسته به فرد آنها ممکن است آن را دریافت و آن را ممکن است بی وقفه و همه چیز خوب” تئو می گوید. “اما نه بار از 10 مردم واقعا اشتباه زمانی که شما دست کشیدن بر روی درب و شما در حال ایستاده 6 فوت دور از ایوان. … هنگامی که آنها پاسخ درب من معمولا سعی کنید برای اولین بار یک به یک کلمه. اما در بسیاری از اوقات آنها فقط نگاه کنید واقعا سر در گم. ما تا به حال یک زن و شوهر از مشتریان شکایت ” آه چرا من غذا اینجا ؟ به همین دلیل است که آن را در طبقه؟’ ما باید این جعبه مقوا چیز برای تماس و تحویل به طوری که آن را نه به طور مستقیم دست زدن به زمین اما برای بسیاری از مردم است که به اندازه کافی خوب نیست. من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد.”

و پس از آن وجود دارد یک کل رقص در اطراف در نظر گرفتن پرداخت و تغییر به عنوان تئو در تلاش برای حفظ 6 فوت فاصله از مشتری است. این فقط یک زحمتی; آن بد برای تئو شخصی خط پایین چون او باعث می شود پول بیشتر زمانی که او می تواند دریافت و سریع و تحویل بیشتر در زمان کمتر. اما سرعت و پول نه تنها مسائل در اینجا. همچنین ایمنی.

تحویل پیتزا است که به احتمال زیاد امن تر از کار در مواد غذایی سریع drive-thru که در آن وجود دارد ثابت hand-to-hand مبادلات. اما تحویل کارگران هنوز در تعامل با ده ها تن از افراد مختلف در هر شیفت و به ارمغان می آورد که افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض COVID-19. برخی از مهره های بازی دومینو کارگران قراردادی ویروس. برخی در اعتصاب رفته و خواستار بهتر بیمار پرداخت سیاست برای کسانی که بیمار و دسترسی بهتر به تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک به جلوگیری از که از اتفاق می افتد. تئو می گوید او در حال حاضر یک دومینو است اما در آن زمان یک زن و شوهر از هفته قبل از او ارائه شده با یک. و او دریافت نمی کند هر چیزی برای تمیز کردن دست های خود را با زمانی که او را در این کار است.

“بدون ما هیچ شخصی ضد عفونی کننده دست از فروشگاه” تئو می گوید. “ما مسئول آن است. من ممکن است دستکش بپوشید اما نه بار از 10 آن را فقط ماسک. من تماس تحویل روش که قرار است ما به و از آنجا که من به لمس بخشی از کیسه پس از مشتری لمس آن من را به ماشین من و من شما را پاکسازی دست من.”

شما ممکن است فکر می کنم تئو را درمان کنید مانند یک قهرمان با توجه به این خطر او را به انجام کار خود را, اما او می گوید آن را فقط در مقابل: “مردم فقط خیلی بیشتر چیست. به نظر می رسد خیلی بیشتر خصمانه است. بنابراین من خیلی بیشتر در لبه زمانی که من را تحویل.”

چه رانندگی است که رفتار ، “این می تواند استرس” تئو می گوید. “این می تواند حسادت که کار من و آنها نیست. من می دانم که بسیاری از مردم هستند که واقعا ناراحت است که آنها نمی توانند به کار به عنوان یک نتیجه از این و من نمی دانم اگر این است که آنها را در نظر گرفتن که در آن دسته از ما که در حال کار است. و این واقعا مایه تاسف است زیرا آنچه آنها درک نمی کنند این است که ما آنها را تغذیه. … من فکر نمی کنم آن را واقعا غرق در که ما دلیل که چرا شما در حال حاضر باید غذا را در دهان خود.” حداقل راهنمایی تئو می گوید: “تقریبا حدود همان” اگر چه او هنوز هم می شود سخت در هر حال حاضر و پس از آن.

با وجود اشکالاتی بسیاری از مهره های بازی دومینو رانندگان به ادامه کار شاید در بخشی به دلیل مهره های بازی دومینو است که در میان نادر کارفرمایان هنوز عامل در دریچه گاز کامل. “کسب و کار قطعا پررونق” تئو می گوید. “آن را بدست زیادی شلوغ.” در واقع مهره های بازی دومینو است و نه فقط زنده ماندن—آن را استخدام. آن را می گوید آن را به دنبال پر کردن 10,000 شغل جدید است.

برای گوش دادن به قسمت کاملبا کلیک بر روی بازیکن زیر و یا عضویت در هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>