A man wearing headphones leans back in a chair with his eyes closed. There is a laptop on his lap, and there is a superimposed image of two people embracing and kissing in the background.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های 10,000 ساعت/DigitalVision via Getty Images Plus و لایحه لینگ/بانک تصویر/گتی ایماژ به علاوه.

در سال 2016 ، اعلام کرد buzzy ابتکار جدید به خود جلب کرد که بسیار کمی از پوشش اخبار در زمان: پورنو برای نابینایان. سایت راه اندازی کوچک “توصیف تصویری” دسته بندی, راه اندازی صوتی توضیحات آهنگ های موجود در انجمن برای توضیح آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش برای بینایی بینندگان. این ویدئوها طیف وسیعی از حرفه ای تولید مجالس به کیم کارداشیان–Ray J, جنسی نوار کاست, اما همه آنها اضافه شده اند روایت به ارائه برخی از زمینه به grunting و ناله.

این ویدئو شروع می شود با یک زن لاتین با کثیف مو بور دروغ چهره را در یک میز ماساژ با هیچ چیز اما یک حوله کوچک پوشش با” صدای بیش از یک ویدیو توضیح می دهد. یکی دیگر از توصیف یک بازیگر: “سیاه تعداد زیادی از آرایش و فشردن یک انحنا به شکل تنگ لباس آبی.” شما احتمالا می توانید تصور کنید که در آن آنها را از وجود دارد.

به اطلاع “انجمن برای نابینایان” صدا ممکن است مانند یک ترکیب متناقض با توجه به این که ما تمایل به بحث در مورد پورنوگرافی به عنوان یک بصری متوسط. اما صوتی انجمن خود را غنی و سابقه توصیف موجود ویدئوها فرمت طبیعی است که سنت در حالی که گسترش دسترسی برای نابینایان انجمن مصرف کنندگان است. Pornhub ابتکار بود و اولین تلاش برای انجام این کار, اما توصیف رابطه همراه با چالش های منحصر به فرد فراتر از حد معمول تلویزیون و فیلم است. یک دهه قبل از آن یک غیر انتفاعی مجاز داوطلبان به توصیف رابطه امتحان کنید اما تازه آهنگ حتی زمانی که آنها دقیق نیست دقیقا تنظیم خلق و خوی.

Pornhub ساخته شده است که مدل های استخدام مترجمان آزاد—برخی از آنها در مواجهه با شرح صوتی برای اولین بار و با استفاده از صدای بازیگران حرفه ای برای کمک به ایجاد آهنگ های مناسب ، نتایج غیر متعارف و کمی کثیف, گاهی اوقات پله در اجرا’ خطوط و توصیف چیزهایی که ما در حال حاضر می توانید. اما آنها نیز واضح و اهل تفریح و بازی در راه های سنتی صوتی شرح معمولا نیست. (به طور کلی ناپسند برای describers به editorialize اجازه دهید به تنهایی می گویند که یک بازیگر, لباس زیر “حاکی خود کافی،”)

به عنوان ناتوانی طرفداران همچنان به مبارزه برای بیشتر و بهتر دسترسی به پورنوگرافی من کنجکاو برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه سوسیس ساخته می شود, پس به صحبت می کنند. من صحبت می کرد به کاترین سیمپسون یک نویسنده مستقل و ویرایشگر است که به قلم این توضیحات برای یک مجموع از 35 ویدئوها برای Pornhub. این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ماریسا Martinelli: چگونه شما می توانید درگیر در Pornhub این پروژه ؟ آیا پاسخ شما یک تبلیغ ؟ “به دنبال رابطه describer”?

کاترین سیمپسون: ، در واقع به من رسیده است. من فقط به پایان رسید من Ph. D و به دنبال شروع مستقل. من تا به حال واقعا موفق دانشگاهی و حرفه ای, اما آن را فقط نیست زندگی من می خواستم دیگر, بنابراین من می خواستم به تمرکز بر روی نوشتن.

آیا شما هر گونه تجربه قبلی با شرح صوتی?

نکته خنده دار این است که من نمی. من واقعا در آن بیشتر از زاویه من تاریخ هنر, پس زمینه, چرا که در, هنر, تاریخچه, تصویر, توضیحات ضروری است. یکی از راه های ما خواسته به فکر نوشتن یک شرح یک اثر هنری است که به معنای واقعی کلمه برای توصیف آن برای کسی که نمی توانید ببینید, بنابراین من تا به حال این تجربه در ویژوال توضیحات و تجزیه و تحلیل.

چگونه کسانی که مهارت ترجمه به توصیف رابطه? من می خواهم تصور کنید که شما در حال حاضر می خواهم راحت صحبت کردن در مورد آناتومی.

من دکتری, من در واقع به دنبال در زشتی و خود نمایندگی بنابراین مجموعه ای متفاوت از مسائل اما هنوز هم بسیار در مورد تجسم. بیشتر به تاریخ هنر زمینه کمک با انتخاب چه چیزی را می گویند که جنبه برای توصیف. بدیهی است که شما نمی توانید توصیف همه چیز پس از آن نیاز به یک نوع selectiveness. چالش این است که برای گرفتن حق تعادل ورود و خروج و ایجاد خلق و خوی مناسب.

شما نوشت: توضيحات در مجموع 35 ویدئوها برای این پروژه است. چقدر انتخاب آیا شما در مورد که فیلم شما را توصیف?

برای 25 ویدئوها نوشتم تا در ماه مه [2016] من یک لیست از ، و انتخاب از آن. بسیاری از گزینه های من بودند بر اساس اطراف من علاقه ای به انجام ویدئوها در جامعه و “زنان” دسته بندی. من چند فیلم بیشتر برای آنها در ماه جولای و برای دور دوم من فکر می کنم من فقط داده کسانی که به عنوان که در آن نقطه.

برای من آن همه چیز در مورد قرار دادن خودم در بیننده محل و بدانند, آیا من می توانم صحبت می کنند به این حالت می گن به چه پورنو اینجا ؟ به طور طبیعی برخی از فیلم ها صحبت کرد و به من بیش از دیگران است. اما من خیلی خوشحال به انجام هر آنچه که آنها به من داد.

بود ، به هر دستورالعمل برای توضیحات ؟

این در واقع نبود این اولین بار است که انجمن برای نابینایان شده بود, اقدام, اما آنها به من گفت که این مشکل با تلاش های قبلی بود و در این راه نزدیک شده است که بیش از حد بالینی. شما می دانید وجود دارد یک زمان و یک محل برای زبان بالینی در مورد رابطه جنسی و بدن, اما رابطه این است که محل.

برای مثال “او درج آلت تناسلی خود را به انسان های دیگر ، مرد دوم مرد اول مرد را برای 42 seconds.” که برای بسیاری از مردم آمده است. بنابراین بله ، آیا زبان ارائه دستورالعمل به من, و من قطعا تا به حال برای استفاده گاه به گاه زبان انجمن زبان های مستهجن زبان. این یکی از تنها بار در زندگی من صرف به دنبال مترادف برای مرطوب و یا سیاه.

اما شما لازم نیست یک style guide به شما بگویم به عنوان مثال آیا برای استفاده از واژن یا کس به جای مهبل (واژن)? من متوجه فیلم های خود را تمایل به آن مخلوط کنید.

این فیلم ها نه در مورد من و نوشته های من و نفس من است, پس در آن حس زبان باید پایه و سر راست است. کمی از تکرار نیست بدترین چیز در جهان است. نبود زمان برای من به متلاشیکننده یک میلیون گل و بلبل صفت یا گرفتن همه Proustian. مهم بود که به طور موجز. در همان زمان گاهی اوقات با استفاده از همان کلمه را بارها و بارها در واقع می توانید منحرف. من سعی کردم به آن را تغییر دهید تا فقط به اندازه کافی برای انواع.

آیا شما به یاد داشته باشید اولین تصویری شما رونویسی?

من چون Pornhub بود من انجام آزمون به مطمئن شوید که حق من این بود برای این کار. من به یاد داشته باشید این یک نابرادری-اندر دوش سناریو.

آن را تا به حال حتی به من رخ داده است که وجود دارد خواهد بود یک ازمایش برای چیزی شبیه به این.

اوه آره, آن را یک پروژه مهم برای آنها به خصوص با دسترسی و ناتوانی در خطر است.

چگونه شما رویکرد است که برای اولین بار ،

چند دقیقه اول … خوب وجود دارد بدیهی است که یک دوره هم هوایی چون من مطمئن نیستم که چگونه بهترین برای شروع. اما من به سرعت یاد گرفت. شما باید انتخاب کنید تا سمت راست زبان و خلق و خوی سمت راست برای مطابقت با سبک است.

من در حال نوشتن یک کمی بیش از حد در, بنابراین من تا به حال به یاد بگیرند که برای عقب نگه داشتن یک کمی. در چند اسکریپت نوشتم من توصیف برخی از صوتی به دلیل آن بود که طبیعت دوم به توضیح “او پیشنهاد آنها را X.” اما به من گفته شد که من نمی باید به لمس در هر چیزی که شما می شنوید به دلیل آن بود از کار برکنار شده, بنابراین من به سرعت توزیع آن عادت. این همه در مورد آنچه شما می توانید ببینید.

چگونه بسیاری از زمان شما را برآورد شما به تماشای یک ویدیو خاص در حالی که نوشتن اسکریپت ؟

آن را وابسته به تصویری است اما پاسخ کوتاه این است: بسیاری است. همانند بسیاری از بار. برخی از ویدئوها بودند بیشتر ساده اما عوامل مختلف می تواند تاثیر بسیار زیادی را در مورد چگونه به چالش کشیدن این کار خواهد بود به عنوان شما ممکن است انتظار داشت: تعدادی از بازیکنان در یک ویدیو خاص, چگونه تکراری اقدامات آنها در انواع جنس های مختلف عمل می کند که آنها مشغول حتی برخی از جنبه های فیزیکی محیط زیست است که آنها در. ساده تر از آن بود که معمولا کمتر بار من تا به حال به تماشای این ویدئو.

اجازه دهید بحث در مورد یک فیلم خاص! این یکی است “سکس در دفتر” توسط Brazzers که من فکر می کنم احتمالا نوع تصویری اکثر مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم از انجمن. این بسیار بدیهی است که صحنه قشنگ با بازیگری.

بسیار Brazzers.

حق دور اسکریپت خود را ذکر شده در این مسابقه از بازیگران در این صحنه و در این مورد همه آنها سفید است.

من ساخته شده یک تصمیم آگاهانه برای انجام این کار برای بازیکنان چون من واقعا دوست دارم این ایده که سفید است مانند خنثی و تنها nonwhite بازیکنان باید خود را در مسابقه ذکر شده است. من فکر می کنم این مهم است که به طور مداوم هنگامی که توصیف آنچه که مردم مانند نگاه کنند و نه فرضیات. به من امر شده است عجیب و غریب به فروتن در مورد مسابقه.

چگونه بود که رویکرد خود را به توصیف تصویری مانند “سکس” متفاوت از چگونه شما را توصیف یک فیلم در سبک دیگری مانند یکی از “زنان” ، بیایید با استفاده از “برو و صورت به صورت فوق العاده کوچک کودک” به عنوان مثال.

روشن است که این ژانرهای مختلف, بنابراین من سعی کردم به آن را به حساب زمانی که من در حال نوشتن. وجود دارد کاملا چند جزئیات در آن “عشق” تصویری که من شرح داده شده در جزئیات مانند من در مورد صحبت های تزئینی کاسه شیشه ای در کنار جدول. و من کمی بیشتر از نوع توصيفی—من در بازخوانی این اسکریپت فقط در حال حاضر و من دست هایش را در “بلند, غزال-مانند پاها,,” اما, شما می دانید, من فکر می کنم آن را مناسب برای این ویدئو.

صرف نظر از این دسته از “زنان” و عدم تمایل به جنس essentialist آن را برای من روشن بود که مردم ساخت این فیلم شد شروع عملیات جنسی به ارائه یک جایگزین برای چیزی مانند Brazzers video. یک موقعیت مانند “نشسته رو به یکدیگر” را بسیار متفاوت از “مته دستی مخصوص سوراخ کردن, حالت سگی,” بنابراین من مطمئن شوید به ذکر است که برای دریافت یک کمی بیشتر به زیبایی شناسی در این یکی. نه به این دلیل که آنچه می خواهید به شنیدن در مورد اما از آنجا که این جزئیات به وضوح مهم به مدیر.

آن را فقط به آنچه که شما در تمرکز و همچنین زبان خود را که متفاوت ، من نمی توانم تصور کنید که در حال نوشتن چیزی به عنوان شاعرانه با عنوان “لذت سبقت او” در مورد سکس.

آره این یک دلقک-y نوع راه برای عبارت آن است. این تصویری بود که بسیار نرم و تمرکز—وجود دارد عملا وازلین بر روی لنز—بنابراین من در تلاش بود به تصرف خود که خلق و خوی به عنوان به عنوان بهترین من می توانم.

آنچه که سخت ترین قسمت در مورد نوشتن شرح صوتی برای انجمن?

آن را برای تلفن های موبایل از عقل اما چالش برانگیز ترین ویدئوها برای من بودند و آنهایی که آن را بسیار تکراری و نه وجود دارد بسیاری از انواع. وجود دارد یک زن و شوهر از موارد که در آن من فکر می کردم چگونه می توانم این جالب است ؟ یک شخص است که در حال حاضر یک یا بسیاری از گام های برداشته شده از یک مستهجن عمل جنسی است که آنها در حال تماشای و پس از آن البته با توضیحات وجود دارد این سطح اضافی از میانجیگری در حال حاضر از من فیلتر کردن آن است. چیزی که بسیار تکراری ممکن است احساس بزرگ برای افرادی که درگیر هستند اما آن را مانند, من چگونه می توانم به ارمغان بیاورد که به زندگی برای کسی و نگه داشتن آن ،

آیا شما به تماشای تمام فیلم های خود را با تفسیر به روایت حرفه ای ؟

من بسیار افتخار از مشارکت در این پروژه مانند یک حقوق معلولین در سطح اما من نه یک مصرف کننده از انجمن. Pornhub واقعا پرکار و قابل اعتماد کارفرما و من هیجان زده به کار با آنها و من خوشحال به درگیر شده اند اما آن را خارج وجود دارد در جهان است و آنها واقعا متعلق به من کنه.

آیا شما در یادگیری هر چیزی از این تجربه است که شما می توانید درخواست خود را به دیگر نوشتن?

من قطعا honed من شرح تصویر مهارت ها و مهارت های ویرایش. این بود که در واقع احتمالا یکی از آموزنده تر پروژه های من در کار به ویژه به دلیل آن را بسیار تنگ مهلت.

چگونه تنگ ما صحبت کردن در مورد? مانند یک ماه ؟ یک زن و شوهر از هفته است ؟

اوه خدا به خیر این چند روز.

چند روز است؟!

اوه آره.

چه آیا شما فقط قفل خود را در یک اتاق و سازمان دیده بان تن از پورنو ؟

شما می دانید مته با چاپ و نشر: طولانی روز مهلت های تنگ. اما در این مورد آن همه چیز در مورد رابطه جنسی! من واقعا نمی خواهم برای دیدن آلت تناسلی مرد برای مدت زمان طولانی پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی