آنچه آن را مانند به بچه های جوان و صالح توسط دانش آموز بدهی


41-year-old woman smiling
اولیویا زمینه

این بخشی از بدهی های کشور, یک سری از مصاحبه با مردم در مورد چگونگی وام های دانشجویی را شکل زندگی خود را. دفعات بازدید: بقیه در اینجا.

تحصیلات: لیسانس در روابط بین الملل و مطالعات روسیه, J. D.
شغل فعلی: معاون مدیر یک سازمان غیر انتفاعی
درآمد: $110,000
ارتباط وضعیت: متاهل با دو فرزند در سنین 5 و 8
اوج بدهی دانشجو: $57,000 در سال 2007 نیز هنوز پرداخت شوهرش که به اوج خود رسید و در 120,000 $در سال 2009.
زمان بدهی دانشجو: $31,000; شوهر است $83,000

شوخی من به مردم است فقط مراقب باشید که شما ازدواج از آنجا که شما ممکن است سقوط در عشق با کسی که دارای دکتری در نوشتن خلاق و شش رقم وام دانشجویی. من و همسرم هر دو در مدرسه گراد زمانی که ما ملاقات کرد و ما فقط نمی بحث در مورد دانش آموز ما بدهی. ما احمق و در مورد آن فکر نمی کنم. ما صحبت در مورد این واقعیت است که ما به آن بود اما ما هر دو نوع آن را پذیرفته به عنوان یک شر لازم است. من فکر نمی کنم ما درک چه مقدار از آن را محدود زندگی ما به خصوص هنگامی که ما تا به حال کودکان است.

“شوهر من مدرک فقط ترجمه نشده است به او که قادر به انجام این نوع از کار او می خواهد به انجام است.”

پدر و مادر من پرداخت می شود, برای کارشناسی من. شوهر من رفت به یک مدرسه دولتی, و من فکر می کنم او قادر به دریافت در ایالتی. بین کمک گرفتن از پدر و مادر خود را و کار او نیز قادر به فارغ التحصیل با هیچ کارشناسی بدهی وام دانشجویی. بدهی من را از مدرسه حقوق. شوهر من بود برای گرفتن دکتری در نوشتن خلاق است.

در حالی که بدهی های بزرگ آن اجازه من به من J. D. که من قادر به اهرم به بالاتر کار پرداخت. در ابتدا من به پایان رسید تا رفتن به یک شرکت حقوقی و کار وجود دارد به مدت شش سال. که عالی بود از نظر مالی. من در حال حاضر کار در بخش غیر انتفاعی. دفتر ما این است که بر اساس از دادگاه اطفال. اگر شما در حال کار در یک سازمان غیر انتفاعی و شما باید یک J. D., شما ممکن است گرفتن پرداخت آنچه شما ارزش اما شما در بالاتر حقوق و دستمزد محدوده از شما خواهد بود و بدون مدرک پیشرفته. این قطعا ممکن است برای من برای حمایت از خانواده و انجام کار من می خواهم به انجام. برای شوهرم, داستان کمی متفاوت است. او شروع مدرسه گراد در اوایل 2000s. انتظار پس از آن بود که اگر شما یک Ph. D. حتی در یک رشته مانند نوشتن خلاق در نهایت شما می خواهم پیدا کردن یک تصدی آهنگ کار به جایی. زمانی که او فارغ التحصیل شد و در سال 2009 بود که نه مورد دیگر. مدرک خود را فقط ترجمه نشده است به او که قادر به انجام این نوع از کار او می خواهد به انجام در راه او می خواهد به انجام آن است.

زمانی که من فارغ التحصیل از دانشکده حقوق در سال 2007 من تا به حال حدود 57,000 در بدهی. برای خصوصی دانشکده حقوق که در واقع یک مقدار زیادی. من بسیار خوش شانس به یک full-شهریه و کمک هزینه تحصیلی. همه من تا به حال هزینه های زندگی در واقع. در ضمن شوهر من تا به حال حدود 120 ، 000 $در بدهی زمانی که فارغ التحصیل شد. و او تا به حال چشم پوشی کمک درسی و مشغول به کار بود. نه از ما بود و پرداخت هر گونه شهریه و ما هنوز هم به پایان رسید تا با مجموع $170,000 در بدهی وام دانشجویی.

من آگاه هستم که من و همسرم در یک فوق العاده موقعیت ممتاز. ما هر دو دارای درجه کارشناسی ارشد. ما باید یک سقف بالای سر ما و ما ارائه برای فرزندان ما. ما در حال اجرا از پول قبل از اینکه ما به پایان ماه که نوع از چیزی. اما هنوز هم با ما هر دو کار تمام وقت, مراقبت از کودک است که ظالمانه گران است. ما اجاره در حال حاضر حدود $2,000. و سپس ما وام دانشجویی پرداخت 900 دلار. مراقبت از کودک است که حدود 700 $در ماه است. و آن را فقط برای پس از مراقبت از خود پس از دختر ما قبل از K تا زمانی که ما به خانه از محل کار. آن استفاده می شود $1,100 زمانی که او در مدرسه تنها سه روز در هفته. و قبل از آن بود که 1,400 دلار در ماه است. ما مدیریت را حدود 175 دلار در ماهبه سعی کنید مقدار کمی از پس انداز به طوری که هنگامی که ما نیاز به یک تعمیر و یا چیزی شبیه به آن, ما می توانیم پوشش است و این یک فاجعه است.

چیزی که به من می دهد بسیاری سوزش سر دل است که آن را واقعا بعید است که ما قادر خواهد بود را به فرزندان ما هدیه پدر و مادر ما به ما داد: بدهی رایگان کارشناسی.

ما دختر بزرگتر است نیاز به برخی از درمان. او های مختلف تشخیص است که ما در حال کمک به او از طریق کار است. ما در بر داشت برخی از درمانگران که هزینه های محدوده از $150 تا 180 $در ساعت است. برای انجام این کار چندین بار در یک ماه فقط یک بودجه کامل-منفجر یاخوردکننده. پدر و مادر من بوده است بسیار مهربان در کمک به خاص و چیزهایی مانند آن. در حال حاضر من قرار دادن 50 دلار در ماه به ایرا. در این مرحله ما در حال رفتن به پرداخت وام های دانشجویی به بازنشستگی اگر ما بازنشسته شود.

در طول همه گیر همه شده است اما ما شده ایم OK مالی در کوتاه مدت. یکی از شوهرم وام کنندگان به طور خودکار قرار داده و او را به شکیبایی با صفر درصد بهره. دیگران ما هنوز در پرداخت تحت همان درآمد بر اساس طرح بازپرداخت. من احمقانه فکر می کردم که ما به هر حال رفتن به قادر به صرفه جویی در پول در حالی که ما همه در خانه بود و من تا به حال کاملا دست کم گرفته چقدر فرزندان من خوردن. به طوری که $170 بود که رفتن به سمت شوهرم وام پرداخت که ما در حال پرداخت نمی در حال حاضر رفته است به طور مستقیم به مانند مواد غذایی چون بچه های من’ اشتهای مجنون.

اگر من بدهی دانشجویان محو شد فردا من احتمالا می خواهم شروع خودکار پیش نویس هر ماه برای بازنشستگی و برای یک کالج صندوق برای دختران من. ما پرداخت وام دانشجویی در حال حاضر پول است که قصد ندارم به سمت بازنشستگی. و یا صرفه جویی برای پرداخت در یک خانه. چیزی که به من می دهد بسیاری سوزش سر دل است که آن را واقعا بعید است که ما قادر خواهد بود را به فرزندان ما هدیه پدر و مادر ما به ما داد که بدهی رایگان کارشناسی. من می توانستم در آنجا ماند در قانون شرکت و ادامه داد: درآمد چه من درآمد و قادر بوده اند که به فرزندان من, اما من هم نمی توانست به عنوان خوشحال و یا به عنوان در حال حاضر برای آنها. بنابراین این تجارت آف.

آنچه را که من می گویم اگر بچه ها من می خواستم برای گرفتن وام های دانشجویی ؟ ما احتمالا باید واقعی نشسته و در مورد آن است. ما احتمالا می خواهم حتی بیرون بودجه خانواده و به آنها گفتکه شما گفت که شما برای شما آرزو می تواند رفته به دیزنی جهاناین است که در آن پول است که می تواند ما استفاده کرده ایم تا شما را به دیزنی جهان بود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>