آنچه آن را مانند به آخرین پرداخت خود را عظیم بدهی های دانشجویی


36-year-old man smiling
اولیویا زمینه

این بخشی از بدهی های کشور, یک سری از مصاحبه با مردم در مورد چگونگی وام های دانشجویی را شکل زندگی خود را. دفعات بازدید: بقیه در اینجا.

تحصیلات: لیسانس در علوم سیاسی, J. D.
شغل فعلی: وکیل مهاجرت
درآمد: $240,000
ارتباط وضعیت: متاهل بدون بچه ها
اوج بدهی دانشجو: $240,000 در سال 2015
زمان بدهی دانشجو: $0 گذشته پرداخت شد و در ماه نوامبر سال 2019

اگر از شما خواسته مادر من چقدر بدهی وام دانشجویی من فکر نمی کنم او می خواهم که قادر به به شما بگویم. من سعی کردم نه به بار پدر و مادر من با آن است. خود را در ترکیب درآمد خانوار همواره کمتر از $40,000. آنها تا به حال به اندازه کافی نگرانی فقط ساخت به پایان می رسد دیدار. مادر من خانه تمیز و stepdad من کار ساخت و ساز, به طوری که آنها بسیار آشنا با سیستم آموزش و پرورش و نمی دانم هر چیزی در مورد وام های دانشجویی. من احساس به دام افتاده چون من واقعا به هر کس دیگری که در درک آنچه که من از طریق رفتن.

زمانی که من فارغ التحصیل شده در مارس 2008 من تا به حال در هر نقطه بین $175,000 و $185,000 در بدهی وام دانشجویی. بیشتر از آن بود که از من برنامه J. D. در دانشگاه میامی است. من فکر می کنم آن را کمتر از $13,000 از کارشناسی در دانشگاه ایالتی فلوریدا. من به خاطر رفتن به مدرسه قانون و به دنبال در بروشورها و درصد توزیع برای درآمد پیش بینی شده. من به یاد داشته باشید در مثل, 25th درصد درآمد در حدود $70 ، 000 به $80,000, و من به یاد داشته باشید فکر اوه ، من قطعا رفتن بهتر از 25th صدک. بنابراین من احتمالا ساخت نزدیک به $100,000 و من قادر به پرداخت کردن وام های دانشجویی. این مدرسه در واقع گفت: “خوب تبریک می گویم. شما پذیرفته شدم. شما نیاز به پرداخت” از آنجا که من نمی دریافت هر گونه کمک هزینه تحصیلی است. من در زمان بیش از من باید.

“اولین کار من که در آن من شروع به ساخت قابل توجهی پول من شروع در $120,000. این بود زندگی در حال تغییر.”

من دیدم که یک وکیل به عنوان یک پرستیژ چیز. من فکر کردم آن را محترم حرفه و من هم باید در نظر داشته باشید که به عنوان یک وکیل من که قرار بود به ساخت دستمزد مناسب و معقول. اما زمانی که من فارغ التحصیل در طول رکود اقتصادی آن بسیار سخت بود. بزرگ شرکت ندارد, استخدام در سال 2008. و بنابراین تعداد زیادی از دانش آموزان در کلاس بالا گرفتن شغل در میانه – کوچک-اندازه شرکت و دانش آموزان مثل من که فارغ التحصیل درست در بالای صفحه سوم یافت می شود آن را مشکل تر برای دریافت شغل.

در اولین کار من در ساخت $42,000 از یک سال و من تا به حال $180,000 ارزش وام های دانشجویی. من تقریبا گریه وقتی که من تو را دیدم من پرداخت شد را برای اولین بار. آن خواهد بود چیزی در حدود 1500$. من به پایان رسید تا فقط به تعویق انداختن و به تعویق انداختن حدود چهار سال است. من در ساخت برخی از پرداخت اما آن را حتی به اندازه کافی برای پوشش دادن علاقه. من تا به حال دو وام که مسخره بالا در علاقه من فکر می کنم ترکیب آنها نزدیک به $100,000 در 8.5 درصد است. به همین دلیل تعادل در نهایت ballooned به بیش از $200,000.

“من شروع به آشنایی کسی و زمانی که آنها پیدا کردن من چقدر بدهکار آنها freaked خارج است.”

اولین بار من یک افزایش آن شد و به $45,000. من اجاره یک اتاق از یکی از دوستان من است. من در پرداخت 500 $در ماه در اجاره دلیل این همه من می تواند استطاعت و من به سختی می تواند بیرون رفتن. واقعا کوتاه قد من رشد اجتماعی و فقط رشد شخصی است. من شروع به ساختن پول مناسب و معقول تا شش سال به تمرین قانون است. اولین کار من که در آن من شروع به ساختن پول قابل توجهی بود و کار من در حال حاضر در یک کار بزرگ و قانون استخدام شرکت که در آن من شروع در $120,000. این زندگی در حال تغییر. من به شما بگویم آنچه در اولین سال من جدی در مورد پرداخت وام های دانشجویی به خاطر آن بود که اولین بار احساس کردم سر من بود بالای آب از نظر مالی. من خریداری یک خانه شهر. من به پایان رسید تا فروش آن را دو سال بعد به پرش شروع من دانشجو بازپرداخت وام. من در زمان که سهام از خانه و آن را به معنای واقعی کلمه در حساب بانکی من دو روز قبل از آن رفت و مستقیما به Sallie Mae. من نقل مکان کرد به عقب در با مادر من.

حدود یک سال پس از من است که قانون کار شروع کردم به آشنایی کسی و زمانی که آنها پیدا کردن من چقدر بدهکار آنها freaked. که در آن نقطه بدهی نزدیک به $250,000, و من فکر می کنم من پرداخت ماهانه کمتر از 500 دلار است. که یکی از عوامل مؤثر برای ما کار نمی کند و ساخته شده است که من متوجه من نمی خواهم بدهی های دانشجویی برای بقیه زندگی من است. و تا همیشه از آن من شده است با هدف قرار دادن آن سخت است. بیش از 50 درصد از دستمزد رفتن به سمت وام های دانشجویی.

سابق من به من اشاره به دیو رمزی صلح مالی دانشگاه. رمزی یکی از کسانی که مالی فردی-مشاوره تجارت. او به شما می دهد یک سری از گام های کودک شما قرار است به دنبال. کودک گام اول این است که شما ایجاد یک $1,000 صندوق اضطراری. و سپس نوزاد, مرحله دو این است که برای پاک کردن تمام بدهی های خود را. شما که با استفاده از این تکنیک به نام “اثر گلوله برفی” که در آن شما شروع به پرداخت تمام بدهی خود را از کوچکترین تا بزرگترین. بنابراین من شروع به انجام است که طرح بازپرداخت. من تا به حال یک وام خودرو. من تا به حال یک کارت اعتباری است. من فقط در زمان مراقبت از کسانی که برای اولین بار و پس از آن من شروع به هدف قرار دادن وام های دانشجویی.

من بدهی وام دانشجویی به احساس مانند یک 800 پوند گوریل نشسته است بر روی شانه های من. من تا به حال به خزیدن و التماس و کار بسیار سخت برای رسیدن به نقطه که در آن من هستم. من نمی خواهم بگویم من قضاوت اما گاهی اوقات من برای پیدا کردن آن دشوار است برای شناسایی و با افرادی که در حال ساخت یک قربانی برای پرداخت کردن بدهی خود را به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. از آن آسان است برای من می گویند. من دستمزد مناسب و معقول. من می توانید استطاعت به پرداخت $7,000 یک ماه نسبت به من وام های دانشجویی.

هدف من این بود که به توان با سن 35 سالگی. من 35 در ژانویه 2019 و من انجام شد در ماه نوامبر. بنابراین من از دست رفته هدف من اما زندگی اتفاق می افتد. من سطح اضطراب در حال حاضر ابدا آنچه در آن خواهد بود اگر من هنوز هم تا به حال این بار بزرگ بر روی شانه های من. تا کنون ما ماند مشغول چرا که بسیاری از کارفرمایان در حال آمدن به آمریکا با “هی ما چگونه مدیریت furloughs, اخراج ختم?” اگر من یک کار در چند ماه واقعیت این است که من لازم نیست که بدهی به من اجازه داد تا به اندازه کافی پس انداز است که من می تواند دو یا سه ماه شاید حتی شش ماه به پیدا کردن شغل دیگری می شود و نه گرسنه.

اگر من فرزندان من مطمئن شوید که به عنوان هک نیست همیشه پیش بینی اجازه دادن به آنها را به هر گونه بدهی وام دانشجویی. من ازدواج کردم این ماه و من خوش شانس هستم که همسر من است در همان طرح بازپرداخت. او نبود که ما ملاقات کرد اما زمانی که من به او صحبت کرد در مورد آن او مایل به در هیئت مدیره. مادر او پرداخت برای آموزش و پرورش خود, اما او باید قابل توجهی بدهی کارت اعتباری. و ما با هم بودجه. آن را برای من مهم است که هنگامی که من شروع به آشنایی کسی من مطمئن ساخته شده است که من بسیار شفاف با آنها در مورد من بدهی در آغاز. ما به پاریس رفت و در دسامبر سال گذشته به عنوان جشن ما. بعد ما می خواهم به خرید یک ماشین جدید. او را به رانندگی در اطراف در سال 2008 Honda Civic در حال حاضر. او گیر کرده در کنار من و من احساس می کنم مثل او سزاوار چیزی خوب است.

Jorge اکودو یک نام مستعار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>