آنچه آن را مانند به حرکت بسیار گیج کننده خدمات عمومی وام بخشش برنامه


39-year-old white balding man.
اولیویا زمینه

این مصاحبه بخشی از بدهی های کشور, یک سری از مصاحبه با مردم در مورد چگونگی وام های دانشجویی را شکل زندگی خود را. دفعات بازدید: بقیه در اینجا.

تحصیلات: لیسانس در علوم سیاسی کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی
شغل فعلی: کلرادو کارمند دولت
درآمد: $130,000
وضعیت ارتباط: ازدواج با یک دختر در سن 9
اوج بدهی دانشجو: حدود 50.000 دلار در سال 2006
زمان بدهی دانشجو: $22,900

“این است که قطعا جدی هنگامی که شما دنبال آن هستید در انتخاب های خود را و شما متوجه شما واقعا نمی باید بیشتر از یک انتخاب است.”

من برای دولت از سال 2006. خدمات عمومی وام بخشش برنامه که هر یک بخشی از بدهی برای خدمات عمومی کارگران است که تقریبا یک فاجعه است. من می تواند به معنای واقعی کلمه هیچ اطلاعاتی در این برنامه برای پنج سال پس از آن به تصویب رسید در سال 2007. اولین بار من رو هر نوع مفصل ارتباطی و یا هر چیزی یافت در خدمات وام دانشجویی سایت بود احتمالا تا سال 2012.

من در 10 درصد دبیرستان من به طوری که به من پذیرش خودکار به یک مدرسه دولتی. من قبول کردم و به دانشگاه تگزاس در آستین بود که بسیار مقرون به صرفه در آن زمان به خصوص برای دولت و مردم است. [یادداشت سردبیر: زمانی که اشنایدر فارغ التحصیل آن در حدود $3,700 یک سال در حال حاضر آن را بیش از $10,000.] برای تحصیلات تکمیلی به نظر من یک مدرسه خصوصی و دولتی و هزینه دیفرانسیل بود بسیار سرسام آور است. بنابراین من به پایان رسید تا رفتن به LBJ دانشکده امور عمومی در دانشگاه تگزاس. من فکر می کنم آن کار می کرد اما آن است که قطعا جدی هنگامی که شما دنبال آن هستید در انتخاب های خود را و شما متوجه شما واقعا نمی زیادی از انتخاب.

من عضو سپاه صلح پس از من از دانشگاه فارغ التحصیل شد و در سال 2001. من واقعا نمی ساخت هر گونه پول پس بنابراین من معوق من وام. در سال 2006 من تثبیت همه چیز. بعد از این همه علاقه من فکر می کنم من بدهی دانشجو بود تا در مورد $50,000. که از سه سال از کارشناسی و دو سال از برنامه کارشناسی ارشد. من تا به حال فدرال وام تلفیقی بود که مستقیم فدرال وام تلفیقی است که یک نیاز PSLF برنامه. من نمی دانستم که آن را واجد شرایط نیست. بنابراین من تثبیت به نوع مناسب از وام بود اما اشتباه طرح بازپرداخت. و که من هزینه یک سال. آن را قطعا به جهنم همسر من دیوانه هنگامی که او در بر داشت.

در پایان شاید من باید مبلغ 3000 دلار یا $5,000 ببخشند. من تقریبا می خواهم نه جای آن را ببخشند فقط از اصل آن. اما من کار با افرادی که صدها هزار نفر در بدهی از قانون مدرسه و آنها کار در آژانس دولتی از آنجا که آن را واجد شرایط برای وام بخشش. و این در واقع یک حفظ قطعه برای ما. اگر آنها قادر به دریافت وام بخشش من فکر می کنم این امر می تواند بسیار آسیب زا برای آنها.

“خدمات عمومی وام بخشش برنامه که هر یک بخشی از بدهی برای خدمات عمومی کارگران است که تقریبا یک فاجعه است.”

وقتی که من فقط با شروع کردن در زندگی حرفه ای من نیاز به پرداخت 300 دلار در ماه بود و بکشید. و به عنوان من پیشرفت زیرا من بر درآمد بر اساس طرح بازپرداخت است که پرداخت نگه می دارد تا به عنوان شما کسب درآمد بیشتر. پس من گفتم: “اوه هی, من فقط یک ، آه من پرداخت فقط بالا رفت.” در حالی که ما واقعا باید مقدار زیادی از هزینه های مراقبت از کودک, از همسر من در خانه با بچه. داشتن یک بچه هم نوع یک تصمیم آگاهانه فقط به خاطر مراقبت از کودک است که بسیار گران است. همسر من است که از کشور های مختلف و پس از او پتانسیل درآمد کمی محدود با غیر بومی زبان انگلیسی و فلان چیز. اما در نهایت او رفت و برگشت به محل کار. پس از آن من بسیار بزرگ ارتقاء و وام دانشجویی رفت از حدود 300 دلار در ماه به 600 $در ماه. من گفتم: “خوب است که قطعا قابل توجه است.”

من کار از خانه در حال حاضر است که خوش شانس است اما همسر من کار رفت. او کار در یک دفتر پزشکی و من فکر می کنم آنها می خواستند برای محدود کردن کارکنان. اما با 600 دلار در هفته او را ساخت در واقع بیشتر از او در کار است. من فدرال وام های تلفیقی و پس از آنها بوده ام در انتظار قرار داده در حال حاضر با توجه به همه گیر. که در واقع احتمالا بهترین چیزی که با این کار برای ما است. این نوع خنده دار هر چند که آنها این کار را به سرعت و به آسانی. این نشان می دهد که چگونه دلخواه فدرال یارانه بدهی های دانشجویی است تا آنجا که قوانین و بازپرداخت و همه که. آن را مانند آنها فقط جامعی انگشتان دست خود را ساخته شده و شش ماه از پرداخت بدهی برود. دختر من در کلاس چهارم در حال حاضر پس از او 9. بنابراین او کمی کمتر از 10 سال برای دولت فدرال به آنها می گه با هم. اما من واقعا نگه داشتن نفس من.

باب اشنایدر یک نام مستعار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>