آنچه آن را مانند به بازپرداخت تمام خود را در مدرسه گراد بدهی پس از پدر و مادر خود را Bankrolled کارشناسی


33-year-old woman smiling
اولیویا زمینه

این بخشی از بدهی های کشور, یک سری از مصاحبه با مردم در مورد چگونگی وام های دانشجویی را شکل زندگی خود را. دفعات بازدید: بقیه در اینجا.

تحصیلات: لیسانس بهداشت عمومی استاد را در سیاست های عمومی
شغل فعلی: کار بر روی برنامه پشتیبانی از زندانها
درآمد: $270,000
وضعیت ارتباط: ازدواج انتظار یک کودک
اوج بدهی دانشجو: $53,000 در سال 2013
زمان بدهی دانشجو: $0 گذشته پرداخت شد ممکن است در سال 2017

من بدهی وام دانشجویی–رایگان. پدر و مادر من پرداخت می شود برای من کارشناسی آموزش و پرورش است. مادر من است که در مدیریت اجتماعی در زمینه کاری و پدرم با این نسخهها کار برای یک شرکت حمل و نقل در فروش. ما فوق العاده ثروتمند در حال رشد است. پدر و مادر من رو کمی دیر شروع می شود. آنها در ملاقات ارتش در آموزش و خدمت با هم. سپس آنها به مدرسه رفت و در GI Bill. در آن زمان آنها را در حالی که به ساخت حرفه ای خود را استخدام. آنها نمی باید یک تن از صرفه جویی به طوری که آنها فقط پرداخت از جیب برای آموزش و پرورش. اما از آنجا که آموزش و پرورش تا به حال چنین کمک به آنها را از آن واقعا مهم است برای آنها را به من و دو خواهر آغاز شده است. معامله شد و هر کس می شود کارشناسی برای پرداخت, و پس از آن مدرسه گراد شما شکل خود را.

“من فقط احساس می کنم بسیار سپاسگزار من و پدر و مادر کمک کند اما همچنین گناه چقدر فرصت کردم و چقدر به نفع من بود.”

من رفتم به دانشگاه برکلی برای کارشناسی. شهریه که در آن نقطه بود که احتمالا $7000 تا 10000 $در یک ترم است. آنها تحت پوشش آن و همچنین هزینه های زندگی در منطقه خلیج است. من زندگی ارزان در تعاونی مسکن اما هنوز با آن چیزی که من مجبور به پرداخت هزینه برای. تمام گفته من برآورد که مقدار آنها پرداخت شد احتمالا 80.000 دلار یا بیشتر. اما من مجبور به پرداخت هزینه برای آن, بنابراین من نمی پرداخت که بسیار مورد توجه است.

مادر من برخی از بدهی وام دانشجویی از آموزش و پرورش فارغ التحصیل, اما محیط زیست است که واقعا در حال حاضر متفاوت از نظر هزینه های تحصیلی. من قدیمی ترین, بنابراین من در کالج بود تجربه من پدر و مادر اولین بار رفتن را از طریق فرایند. پدر من در زمینه حسابداری که بسیار مفید در بدانند OK من اجاره این ماه است. من این مقدار ماهانه از اشتغال است. من مقدار کمک هزینه تحصیلی است که از این مقدار و پس از آن کتاب و صورتحساب برق و مواد غذایی هزینه این مقدار. او به من کمک کرد محاسبه چقدر من می خواهم که به منظور پوشش شکاف بین دانش و هزینه است.

سپس من یک استاد سیاست عمومی در جورج تاون. من تا به حال هیچ مشاوره در مورد وام. در واقع شما فقط از نوع آنلاین و شما در نوع و چه مقدار شما می خواهید. من تا به حال بسیار سنگین بورس وجود دارد برای بسیاری از من شهریه, و من مشغول به کار پاره وقت به عنوان به خوبی. در پایان من هنوز هم تا به حال در مورد $53,000 در وام. یکی از چیزهایی که من فکر زیادی در مورد تلاش بود به انتخاب بسیار مورد توجه موسسه, چون من می خواستم به یک مقدار زیادی از گزینه های زمانی که من سمت چپ مدرسه گراد قادر به پرداخت بدهی. چون من نمی باید بدهی از کارشناسی است که ساخته شده آن را بسیار آسان تر برای من به انعطاف پذیری در مورد جایی که من رفت. برای مثال من ارائه شد full-سوار کمک هزینه تحصیلی به مدرسه دیگری که من تبدیل کردن حتی اگر کمک های مالی ارائه بهتر بود.

من پرداخت زمانی که من فارغ التحصیل شد و حدود 670 یک ماه. و سپس هر چند ماه من پرتاب $500 به $1,000 اضافی در آن است. من می توانید من بازپرداخت مالیات بر, بررسی, و من می خواهم پرتاب که در آن است. یکی دیگر از چیزی که پدر و مادر من برای من بود آنها همکاری امضا وام و پرداخت پیش پرداخت در یک خانه برای من در شهر من. که بود برای من چرا که من پس از آن تا به حال این دارایی که در حال حاضر قدردانی قابل ملاحظه ای است. آنها کمک کرد تا یارانه من برای یک, کمی, بنابراین من می تواند که ماهانه وام دانشجویی پرداخت در حالی که هنوز قادر به پرداخت ماهانه در این خانه.

در اواسط 2015, شوهرم رفت با من به عنوان به خوبی. او تا به حال یک مقدار مشابه از بدهی خود را از مدرسه گراد و همچنین هیچ کارشناسی بدهی. ما هر دو با درآمد بالا بگیر; ما درآمد نسبتا همان حدود 10,600 هر ماه است. بین ما دو درآمد ما نسبتا ارزان و به صرفه جویی برای پرداخت همان چیزی است که بسیاری از دوستان ما انجام شد که در آن نقطه ما قادر به واقعا به شدت شروع به پرداخت کردن وام.

ما قدمت شده بود شاید برای چهار سال زمانی که او پیشنهاد شده است. من تا به حال هنوز هم احتمالا $15,000 در وام و او تا به حال برخی از پس انداز. او تا به حال پرداخت کردن وام خود آن و ما فقط تصمیم به پاک کردن من بدهی وام ، و سپس ما قادر به شروع به قرار دادن پول که رفته اند به سمت وام های دانشجویی نسبت به یک عروسی و چیزهایی مانند تعطیلات.

“من و همسرم را پرداخت نمی کند به اندازه کافی در مالیات است. این مسخره است.”

من اصلا انتظار نداشت برای ساخت هر نقطه در نزدیکی این مقدار پول در این نقطه در زندگی حرفه ای من. آن را فقط به نوع کار می کرد که در راه است. زمانی که من در ترک مدرسه قبل از من تصمیم به بازگشت به کالیفرنیا, من می خواهم در واقع پذیرش یک شغل مشغول به کار برای یک شرکت مشاوره ای در سی عمدتا فقط مربوط به میزان بدهی داشتم. هنگامی که شما دنبال آن هستید در شغل که در آن شما می توانید با استفاده از یک سیاست عمومی رشته مشاوره راه-را بدست آورده و هر چیزی که در بخش عمومی. اما من می خواستم به بازگشت به کالیفرنیا. پدر و مادرم کمک به با خرید خانه چیزی است که ساخته شده است این تصمیم برای من. پرداخت سی اجاره و پرداخت کردن وام های دانشجویی حتی کار برای یک شرکت مشاوره آن را گرفته اند و من برای همیشه به اندازه کافی پول برای پرداخت پرداخت.

من حدود 70 کارکنان که برای من کار می کنند و بسیاری از آنها بسیار نزدیک به سن من. همه ما نیاز به شغل دانشکده تحصیلات و بنابراین همه آنها دارای حداقل مدرک لیسانس و بسیاری از آنها مقدار زیادی از بدهی. من فقط احساس می کنم بسیار سپاسگزار من و پدر و مادر کمک کند اما همچنین گناه چقدر فرصت کردم و چقدر به نفع من بود. این احساس را عمیقا ناعادلانه است.

من و همسرم هنوز هم شغل ما در حال حاضر, اما من شده فکر کردن در مورد چگونه سپاسگزار من است که من پرداخت می شود که بدهی و آن را نه تنها یک مسئولیت است که من مجبور به نگرانی در مورد باردار شدن در یک بیماری همه گیر و فکر کردن در مورد نیاز به صرفه جویی در پول برای پرداخت هزینه های مراقبت و بودجه کالج و چیزهایی مانند آن. ما فقط خرید یک خانه بزرگتر و ما فکر فروش یکی از قدیمی چون ما را بدست مقدار زیادی از پول را از صاحبان سهام است. اما ما تصمیم به نگه داشتن بر روی آن به عنوان اجاره ملک و پس از آن تا زمان ما بچه ها آماده برای رفتن به مدرسه که اموال پرداخت خواهد شد و ما فقط باید درآمد اجاره. که یکی از افکار ما پرداخت برای یک بچه برای رفتن به مدرسه. اما ما برنامه ریزی برای پرداخت هزینه برای ما بچه های آموزش و پرورش است.

من فکر می کنم وجود دارد به این معنا که مردمی که باید انجام آنچه که من انجام داد و به شدت از پرداخت وام های خود را به نحوی احساس “خوب افراد دیگر باید انجام شود که.” این است که چگونه من احساس می کنم در همه. من فکر نمی کنم ما باید به مردم اجازه می دهد برای رسیدن به این نوع از بدهی. آن را فقط ظالمانه و احمقانه است. من هم فکر نمی کنم آموزش و پرورش باید این گران است. من خیلی دوست دارم برای دیدن افراد دیگر بدهی از بین برود. این را 100 درصد بازی که به من رای دادن. من و همسرم را پرداخت نمی کند به اندازه کافی در مالیات است. این مسخره است. هر کس دیگری که بدست آورده مثل ما نیاز به پرداخت بیشتر مالیات.

راشل جانسون یک نام مستعار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>