من آرزو می کنم من می تواند به شما هشدار خواننده عزیز را به برخی از نشانه های ثبتشده که سیاسی نامزد شما در حال کار برای شب و روز خود بزنند و شما را با آنها. اگر من به شما گفت که برای جلوگیری از narcissists و سپس شما را مجبور به اقامت در خارج از سیاست در دسترس نباشد.

اکثر اگر نه همه سیاستمداران عظیم غرور یک میل سوزان برای مرکز صحنه و حس ماموریت. این مردان و زنان می خواهند به تاریخچه و تغییر جهان است. بی خیال نیستند.

تبلیغات:

یک سیاستمدار شما نیاز به یک ironclad نفس و یک سنگ سخت باور را در خودتان و خود را به علت تماس بگیرید تا دوستان و غریبه ها به درخواست برای کمک های مالی. به پوشیدن کفش رفتن درب به درب canvassing. به نشستن برای مصاحبه های بی پایان. برای حضور در خسته کننده احزاب کوکتل و کنوانسیون به دنبال اهدا کنندگان با کیف پول. به تکرار دوباره و دوباره—به معنای واقعی کلمه صدها بار—را از بیخ و گفتار. و صدا به عنوان اگر شما معنی هر کلمه از گفتار و گفتن آن برای اولین بار.

شاید سخت ترین سیاست شما نیاز به افشای خود و در عین حال دردناک تر خانواده خود به مطبوعات آغاز شد. که یک فداکاری بزرگ. و آن در حال رشد بزرگتر با هر چرخه انتخابات.

تبلیغات:

بنابراین مالش وجود دارد. چه چیزی باعث می شود یک سیاستمدار موفق است که می تواند به نوبه خود آنها را — گاهی اوقات — به عنوان narcissists که به اعتقاد آنها می تواند با همه چیز فنا پذیران نمی تواند.

سیاست این است که یک کسب و کار حتی زمانی که شما برای کسی مثل باراک اوباما که دولت و postpresidency کاملا رایگان از رسوایی. و کسی که واقعا به نظر می رسد مانند یک اختصاص داده شده به پدر و شوهر دوست داشتنی.

که من به ارمغان می آورد به من در زمان کار برای سناتور جان ادواردز از ایالت کارولینای شمالی.

تبلیغات:

در پی جان ادواردز شخصی رسوایی, آن را سخت به یاد داشته باشید که در 2000s او کاریزماتیک ملی شکل آورده است که این موضوع از فقر جلو و مرکز. مثل من ادواردز اولین کسی بود که در خانواده اش به رفتن به کالج. پدر او آسیاب کارگر و مادر خود را حامل ایمیل. پرورش در کوچک کارولینای شمالی نساجی شهر به نام رابینز ادواردز شد بسیار موفق و ثروتمند وکیل محاکمه. پس از مرگ او شانزده سال پسر وید در یک تصادف ادواردز تصمیم گرفت به سیاست وارد کنید و با موفقیت فرار برای آمریکا در کارولینای شمالی. صاحب نظران سیاسی او را به نام “[لایحه] کلینتون بدون چمدان.”

من پیوست انتخابات ریاست جمهوری در فوریه 2007. من در حال تماشا New Orleans, kickoff چند ماه زودتر و احساس الهام گرفته است. من معتقد جان ادواردز و تعهد خود را برای کاهش فقر است. من هنوز هم این باور در ادواردز در دستور کار! زمانی که او اعلام کرد او گفت که او متعهد به مبارزه با تغییر آب و هوا ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی و خروج نیروهای نظامی از عراق است.

تبلیغات:

به عنوان یک midlevel کارمند نبودم در تماس مداوم با نامزد. من کار اصلی خواستار شد سیاستمداران محلی برای پیدا کردن هر گونه حمایت من می ناب. اما همانطور که نوشتم در مجله من در 18 مارس سال 2007 در مورد یک ملاقات و خوش آمد می گوید در بنت, کالج, تاریخی, سیاه, کالج زنان در گرینزبورو در ایالت کارولینای شمالی “من به ملاقات رئیس جمهور بعدی و همسر و بچه ها! همه چیز درست به نظر می رسید تا حقیقی. آن را فقط کلیک. این بود که همه چیز را من می خواهم کار را برای من در زندگی به انجام آن کار و ایستاده وجود دارد که در کوچک نگه داشتن اتاق با JRE [جان رید ادواردز] و چت با همسر خود. Damn! چگونه من وجود دارد ؟ باور نکردنی!”

آیا من یا هر یک از دیگر midlevel کارکنان هر گونه ایده که ادواردز به انجام یک دامداری امر با کمپین فیلمساز زنی به نام Rielle شکارچی ؟ یا این که زن و شوهر خواهد باردار شدن یک مادر و سپس سعی کنید به یکی از ادواردز در نزدیک ترین کمپین دستیاران به ادعا می کنند که او اندرو جوان بود ، و که موافق به تظاهر. سپس جوان به همراه همسر خود و سه فرزند خود, آیا سفر در سراسر کشور ناشناس با Rielle. در حالی که همه تلخیص انتشار National Enquirer خواهد بود گرم در دنباله از ادواردز Youngs و Rielle.

اما زمانی که من مشغول به کار بود برای ادواردز من نمی دانم هر یک از این مسائل است. یک چیزی که هیچ کس نیاز به من بگویید این بود که ادواردز و پیام خود را نمی شد ارتباط با رای دهندگان. بین باراک اوباما و هیلاری کلینتون, دیگری, سفید, مرد نامزد شد و به عنوان جذاب به عنوان یک کاسه بلغور سرد. نظرسنجی ها حاکی از آن مفسران بودند اشاره کرد و دل و روده من به من گفت. در هیچ شرایط نامشخص.

تبلیغات:

دموکراتیک رای دهندگان می خواهم به سقوط در عشق با نامزد جدید. بنابراین در حالی که جان ادواردز خیره کننده بود و تازه در سال 2004 توسط 2008 وزوز همه چیز در مورد پسر جدید, سناتور باراک اوباما ،

وجود دارد هیچ چیز بیشتر dispiriting از کار در مرگ یک مبارزه است. فضای شبیه یکی از کسانی که غمگین تولد بادکنک با هوا به آرامی به تراوش کردن آن را به عنوان deflates. شما نشان می دهد تا در دفتر. شما پمپ می شود. به شما حمله گوشی های. شما به عمد قرار داده پپ در صدای خود را. “همه چیز عالیه” ما می پرهیاهو و دروغ به سیاست گذاران و shakers ما خواستار شد. اما بیشتر ما سعی کردیم کمتر از آن کمک کرده است. در سال 2008 دموکراتیک اولیه در حالت اول که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا بخش بزرگی از رای دهندگان انرژی همه چیز در مورد باراک اوباما ، در کارولینای جنوبی در ژانویه 26, 2008 اوباما رو 55.4 درصد از آرا کلینتون کردم 26.5 درصد و ادواردز کردم 17.6 درصد است. زمان بندی همه چیز است و ادواردز در زمان حال آمده و رفته است.

از تمام زندگی حرفه ای من تصمیم گیری یکی از من بیشتر تاسف است که انتخاب برای پیوستن به جان ادواردز مبارزات انتخاباتی در سال 2007 به جای باراک اوباما. هنوز احساس می کنم غمگین در مورد جان ادواردز. در یک دست من باقی می ماند سپاسگزار است که تیم او به من فرصت کار در یک ملی انتخابات ریاست جمهوری است. و من باقی می ماند تحت تاثیر قرار است که جان ادواردز با وجود تمام نقایص او واقعا متمرکز توجه کشور در فقر است. حق با او بود در سال 2004 است که وجود دارد “دو آمریکا” و آن را حتی بیشتر است. نابرابری اقتصادی افزایش یافته است و بدتر از آن. اما کل ماجرا خیلی کثیف. من سعی می کنم به قضاوت مردم و شخصی خود را در تصمیم گیری های مربوط به رابطه جنسی و عشق, اما ادواردز به انجام کار و خارج ازدواجی در حالی که همسر او در حال مرگ بود. (او خواهد مرد در دسامبر 7, 2010.) است که فقط ساده اشتباه است. او همچنین در حال اجرا برای رئیس جمهور و جمع آوری مقدار زیادی از پول را از اهدا کنندگان. کارکنان مشغول به کار بودند قلب خود را برای او. مردم واقعا اعتقاد جان ادواردز.

تبلیغات:

زمانی که ادواردز در آمد سوم در همه مهم 2008 کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه پشت باراک اوباما و هیلاری کلینتون, من نمی تواند به خارج از شهر به اندازه کافی سریع. چای برگ روشن بود. جان ادواردز متولد شده بودند در سنکا کارولینای جنوبی او را به یک پسر بومی و رشد کرده بود در همسایه کارولینای شمالی و خدمت خود را به عنوان سناتور آمریکایی. هنگامی که یک “مورد علاقه پسر” می شود مذکور را شکست داد در خانه اش دولت و جنوبی آن همسایگان آن سیگنال است که کمپین DOA.

بازگشت به خانه در نیویورک, من نیاز به کار و آنتونی وینر نیاز به یک دبیر مطبوعاتی. این فرفره به نظر می رسید مانند آن را تا به حال مقدار زیادی از وعده ها و فرصت ها. او موفق کنگره که تا به حال چشم خود را در حال اجرا برای شهردار نیویورک, شهرستان اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است را اعلام کرد.

بله من برای آنتونی وینر.

بله که آنتونی وینر.

تبلیغات:

کارلوس خطر خود را.

حدس بزنید چه ؟ وینر بود دست پایین یکی از با استعداد ترین سیاستمداران من همیشه مواجه می شوند. او می تواند خواندن یک اتاق فورا. کار جمعیت در هر رژه مانند یک دنیا شناخته شده است. او پرشور شلاق هوشمند و هرگز در از دست دادن برای کلمات. سخنرانی های خود را موثر بودند و او یک نابغه با گرافیک ارائه. آنتونی وینر شده است می تواند شگفت انگیز نیویورک شهردار سناتور آمریکایی از نیویورک و یا فرماندار دولت است. سیاسی پری godmothers عطا بر او تمام هدیه است. همه به جز هدیه, خوب, جرات ما نشان می دهد کنترل خود را?

مستند وینر قطاری هر دو جاذبه و فروپاشی زندگی حرفه ای خود را به دلیل sexting. آن را نیز منتقل جنون هیجان کار بالا-فشار مبارزات انتخاباتی. وجود دارد مقدار تازه رو مشتاق داوطلبان و مردم نشسته در تلفن بانک سرد-تماس با رای دهندگان. آن را به خوبی مستند و من اصرار مردمی به سیاست علاقمند به تماشای آن.

من سوخته من, انجمن با وینر. به صداقت آن را فقط تصویری در رزومه من. حتی یک سرگرم کننده قطعه را در احزاب کوکتل. صدمه ندیده من چپ وینر را برای رفتن به کار برای کمپین اوباما در شیکاگو که باز کردن بسیاری از فوق العاده راه های. خوشبختانه من شانس—به عنوان به خوبی به عنوان شانس از کشور—در حال حاضر تبدیل شده است. من مبارزه من کفش راحتی برای یک نامزد که به عنوان من نوشتن این کلمات هنوز هم الهام بخش و پر من با غرور و افتخار.

تبلیغات:

آن است که بسیار آسان برای تبدیل شدن به jaded در سیاست و بدبینانه در مورد سیاستمداران است. شما شروع به احساس کثیف فقط به فکر بی پایان “شماره گیری برای دلار” تجارت آف لابی به نفع مبادلات رسانه ای چرخش در عوض. بنابراین من پایان این داستان احتیاطی در “ناقص نامزدها” با این هشدار: معتقدم در این ماموریت نه رسول.

شما داوطلب یا کارمند باید باور سیاستمدار ماموریت خود را با هدف تغییر جامعه بیشتر از این سیاستمدار او و یا خودش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی