چه Kara Swisher فکر می کند در جریان است در Elon Musk مغز


Elon Musk raises both hands and looks askance.

Elon Musk صحبت می کند در ماهواره 2020 در واشنگتن در ماه مارس است.

معاونت/گتی ایماژ

شاید به این خاطر که از قرنطینه اما من صرف راه بیش از حد زمان به تازگی در توییتر. که در دنیای من معنی آن را سخت به چشم پوشی Elon Musk. در بین توییتهایی دربارهی خود شرکت های تسلا و SpaceX شما توییتهایی مانند “گرفتن قرص قرمز,” “کمیته مبارزه با سانسور شگفت آور, پاها, مادر” و “انصراف از انصراف از فرهنگ!” بیشتر به طور قابل توجهی در مارس 11, او در توییتی که او سرپیچی بهداشت عمومی جهت است که تا به حال خود را بسته کارخانه تسلا در فرمونت کالیفرنیا.

به عنوان نبرد بین مشک و مقامات بهداشتی است و بازی کردن در آن است قابل پیش بینی سیاسی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را برای بازگشایی فرمونت گیاه. در یک تماس تلفنی با سرمایه گذاران و مشک به نام سرپناه در محل سفارشات فاشیستی که او را برنده حمایت از افرادی که در مخالفت با مستندات.

در روز جمعه قسمت از چه بعدی: TBD من با صحبت Kara Swisher—بنیانگذار Recode این شرکت میزبان پادکست محوریو اساسا دین از فناوری روزنامه نگاری—در مورد آنچه باعث می شود مشک خیلی مایل به بازی مرغ با مقامات بهداشت عمومی در وسط یک بیماری همه گیر و آنچه که می گوید در مورد صنعت فن آوری بدون کنترل قدرت است. این گفتگو ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

لیز o’leary: آنچه که در ایلان مغز ؟

Kara Swisher: وجود دارد بسیاری از Elons. وجود دارد این است که کارآفرین و خطر یادداشت برداری و خالق همه چیز است. تسلا بدون توجه به آنچه شما احساس می کنید در مورد Elon Musk که ماشین شگفت انگیز است. او نقل مکان کرد و این رکود از صنعت خودرو به وسایل نقلیه الکتریکی خود, و آنها او را به دنبال. پس از آن وجود دارد Elon پسر بد که او را دوست دارد به بازی با او مرتب با صدای بلند دوستیابی خود را با صدای بلند به tweeting و هر چیز دیگری. و این که بخشی به خود واقعی تمرکز است که او تقریبا مذهبی در مورد تمایل به دریافت این خودرو و صرفه جویی در این سیاره از تغییر آب و هوا.

او واقعا معتقد است که ؟

که برای تلفن های موبایل پر اب و تاب اما او واقعا بر این باورند که ما در یک بحران وجودی اطراف تغییر آب و هوا. این یکی از دلایل علاقه خود را در مریخ است. وجود دارد مقدار زیادی از سطح به عمق این پسر. و در همان زمان وجود دارد بسیاری از سطوح از سطحی که تقریبا مانند زیاده و نوجوانان.

تسلا است و این کارخانه در فرمونت کالیفرنیا. این آالمدا کانتی صادر شده است که یک پناهگاه در محل سفارش در ماه مارس است. چگونه شما را توصیف مشک نگرش همه که ؟

خوب نگاه کنید این است که صدمه زدن به کسب و کار خود را, راست? هنگامی که آنها در ابتدا قرار دادن آن در جای او هجوم سفارشات اگر شما به یاد داشته باشید.

پس از نگه داشتن فرمونت گیاه باز برای چند روز بیشتر مشک در نهایت اعلام کرد قصد دارد به تعلیق تولید و او به نظر می رسید به تغییر تمرکز خود را برای کمک به این ویروس در پاسخ. در مه 8, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: همه حق, خوب, برخی از کارخانه ها می تواند بازگشایی شده است. اما آالمدا کانتی مقامات گفت: تسلا, ما می خواهیم شما را به صبر کنید. مشک توییتی در مورد آن و تسلا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر این شهرستان است. چرا به آن نقطه ؟

آنها در راه خود را. و هیچ کس در راه او می شود. من فکر می کنم جف بزوس آن را در راه های مختلف. او نمی آن را می گویند با صدای بلند اما او کشیدن رشته ها در پشت صحنه. وزیر دفاع آمریکا در برخی از راه های است که بسیار شفاف خود را در مورد استفاده از زور در این مورد توییتر خود نیروی.

شما مصاحبه کردم او را قبل از. شما تحت پوشش او برای مدت زمان طولانی. آنچه او فکر زمانی که او می کند ؟

او بسیار پرشور در فرد است. و بنابراین او می شود به راحتی بهینه سازی. او می شود به راحتی تحریک شده. او مذهبی در مورد آنچه که او انجام می دهند, آیا این فضا و یا اینکه آیا آن را در ماشین و یا تغییر آب و هوا یا هر چیز دیگری. او مرا به یاد بسیاری—و منظورم این را به عنوان یک توهین بلکه به عنوان یک تعریف از هوارد هیوز. حتی اگر هیوز به پایان رسید تا در اتاق هتل خود را با ناخن های بلند که شد غم انگیز او یک کارآفرین و رویایی متفکر. او تغییر صنعت حمل و نقل هوایی. ما فراموش می کنیم که بسیاری از کارآفرینان مذهبی عنصر برای شخصیت خود را. آنها را مجبور به انجام آن است. آنها را به فشار.

در طول چند سال گذشته—من به دنبال در یک لیست است که شما نوشت—مشک ساخته شده است ورشکستگی جوک در مورد بهداشت از شرکت های ایالات متحده. او حمله به روزنامه نگاران. او baited کوتاه-فروشندگان به نام یک غواص در تایلند غار بحران یک “pedo.” است وجود دارد یک روش به این همه ؟ آیا او چیزی از این یا او قادر به توقف خود را ؟

من فکر می کنم او می تواند به توقف خود را. او در مورد آن صحبت کردیم در مصاحبه. او فکر می کند توییتر یک بیت از اعتیاد است. او عاطفی و او اجازه می دهد تا شما آن را ببینید. و من فکر می کنم شما به آن استفاده می شود.

مبارزه بیش از بازگشایی تسلا گیاه بدیهی است که تبدیل به یک مسئله سیاسی است. شما تهمت به tweeting در مورد آن. شما را به تماشای هر دو آنها را با دقت بسیار. مشک است آشنائی رئیس جمهور و حامیان او و یا او فقط نوع trolly?

من فقط فکر می کنم او در حال Elon. من فکر نمی کنم او معاشرت مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم او ابراز نگاشته است. او با بیان برخی از پشتیبانی. من فکر می کنم آن را پیچیده برای او. اما این کشور در چنین اوج عاطفی حزبی وضعیت. رهبران باید بسیار مراقب باشید در مورد چه سوت سگ آنها باد.

است وجود دارد یک ریسک کسب و کار به تمام این ؟ اگر شما نگاه تسلا مشتریان آنها شده اند در سمت چپ متمایل سازگار با محیط زیست آگاهانه مردم ثروتمند. آنها به خاموش همه از این ؟

خوب, او قبل از این انجام داده درست است ؟ آن را درست نکرده اند و در طول یک بیماری همه گیر.

من فکر می کنم بسیاری از مردم نمی خواهید به مانند آن است. برادر من یک مثال خوب است. من می خواهم بگویم او مرتب کردن بر اساس از مرکز-چپ-تکیه در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. او یک دکتر است. او شده است در وسط این همه گیر. او دوست دارد خود را تسلا. و من فکر می کنم او قادر به جدا کردن آن از Elon. من فکر می کنم او فکر می کند Elon نوع یک حرکت تند و سریع. اما شما می دانید برخی از محصولات شما خرید امروز ساخته شده توسط واقعا افتضاح مردم است. و شما نمی فکر می کنم در مورد آن ، این درست است که این محصول بسیار وابسته به او است.

زمانی که همه از این بود که به یک سر در اوایل ممکن است, وزیر دفاع آمریکا تهدید به کارخانه به نوادا یا تگزاس و کالیفرنیا به نظر می رسید به حرکت به سرعت او را به آنچه که او می خواست. چرا ؟

منظورم این است که آنها نمی خواهند او را به ترک. از آن آسان است برای ما می گویند اگر کسی تهدید است شما را به دور 10,000 شغل شما فقط باید به او بگویید برای رفتن. اما من فکر نمی کنم که واقعا چه عمومی و رسمی می توانید از یک پایه مالیاتی از نقطه نظر.

ما نمی دانیم که چه کسانی در این کار فرمونت کارخانه فکر می کنم همه از این ؟

من فکر می کنم مثل هر محل کار وجود دارد عقاید مختلف. برخی از مردم احساس می کنند آنچه که آنها در حال ساخت است که واقعا مهم برای این سیاره است. دیگر مردم مثل چی? او با قرار دادن من در راه آسیب است. وجود دارد هیچ پاسخ خوبی در این بحران است.

در حال حاضر این همه به نظر می رسد به نوعی شکستن ایلان راه است. آالمدا کانتی تایید تسلا ایمنی برنامه ریزی برای بازگشایی. تسلا کاهش یافته کت و شلوار. در حال حاضر فرمونت گیاه است که به طور کامل باز تولید دوباره. من تعجب می کنم اگر شما فکر می کنم وجود دارد عواقب زمانی که به این چیزها بازی کردن عموم, تکنولوژی, شرکت ها تمایل به پیروزی بیش از دولت است.

در ابتدای این همه گیر من گفت: یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد این است که این شرکت های فن آوری در حال رفتن به حتی قوی تر. وجود دارد رفتن به یک بی میلی به میگیرد آنها را به خاطر آنها شده است بسیار مفید در بیماری همه گیر. ولی در کل Silicon Valley شده است یک صنعت بدون نتیجه. وال استریت بود سیلی در بسیاری از این بحران های مالی اگر چه آنها به عنوان قدرتمند به عنوان همیشه. شرکت شیمیایی سیگار, شرکت های, همه قدرتمند شرکت های این کشور را در نهایت هنگامی که آنها به نوعی مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود شده است سیلی بازگشت. تکنولوژی هنوز به تنظیم شود به هیچ وجه قابل. در دیگر نقاط جهان بیشتر از آن. در اینجا نه در همه. اگر شما یک زندگی از ثروت—هیچ شده است این غنی در این سیاره وجود دارد هیچ عواقب. چرا شما رفتار خود را تغییر دهید تا زمانی که شما ساخته شده, و پس از آن است که رفتن به شما ؟

ما شاهد Elon انجام چیزی که خود او. در حال جف بزوس, مارک زوکربرگ و دیگران رفتن به مرتب کردن بر اساس از ظاهری که آنها در حال گوش دادن به دولت در این لحظه ؟

Elon وانمود نمی کند. دیگران بسیار ماهر و در استفاده از لابی و آه, ما خیلی ببخشید ما اینجا هستیم برای کمک به, به خصوص Facebook است که با استفاده از این لحظه برای رستگاری. این قضیه که در حال انجام کارهایی که بر بشریت بدون هیچ گونه پاسخگویی.

من تمایل به فکر می کنم Elon Musk است حداقل از مشکلات ما در میان شرکت های فن آوری. او می خواهد برای باز کردن خود کارخانه ساخت اتومبیل و مانند من قصد دارم به داد تا زمانی که من را وادار به انجام آن خوب است ؟

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>