Donna Rotunno and Harvey Weinstein.

دانا Rotunno و Harvey Weinstein وارد در شهر نیویورک دادگاه جنایی در Jan. 21.

Jeenah ماه/گتی ایماژ

Harvey Weinstein سرب دفاع وکیل مشغول بوده است. برای چند ماه گذشته هنگامی که دانا Rotunno نشده است cross-بررسی چند زن را که متهم Weinstein تجاوز جنسی او شده است ساخت خوار تولید کننده مورد به مطبوعات. در اخیر مصاحبه با رسانه های متعدد او نقاشی کرده است Weinstein به عنوان قربانی overzealous #MeToo جنبش است که قبل از موعد مقرر اعلام کرد او را به گناه بدون دلیل موشکافی به داستان از شاکیان.

Weinstein متهم شده است در نیویورک با آزار دو زن: جسیکا مان که می گوید: او مورد تجاوز او دو بار در سال 2013 و میمی Haleyi که می گوید او تجاوز جنسی او در سال 2006. Rotunno موقعیت است که این برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین. “من فکر می کنم آن را آسان به نگاه به عقب و می گویند,” اوه, شما می دانید, شاید من دوست دارم که تجربه.” خوب OK. پشیمانی است نه تجاوز به عنف” Rotunno گفت Vanity Fair. “داشتن داوطلبانه با کسی حتی اگر آن است که یک begrudging عمل جرم نیست پس از این واقعیت گفت:” نیویورک تایمز. در دادگاه Rotunno برجسته است برخی از دوستانه صدایی مکاتبات مان رد و بدل شده با Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح. این وکیل همچنین پیشنهاد کرد که یکی دیگر از شاکی گفت که داستان او از Weinstein تجاوز به او در سال 2005 به عنوان بخشی از دادستان تلاش برای نشان دادن Weinstein ادعا الگوی رفتار توهین آمیز نمی کردم در یک ماشین با Weinstein پس از او به اتهام تجاوز به عنف اگر عمل جنسی شده بود واقعا nonconsensual.

بسیاری از رسانه ها در پوشش Rotunno و نقش خود را در Weinstein را محاکمه کرده است homed در Rotunno را جنسیتی که او به نظر می رسد بیش از خوشحال به بحث در مورد. زمانی که Rotunno به نظر می رسد در فاکس نیوز در ماه ژانویه که چه Martha MacCallum اول دو سوال پرداخت. در Nightlineراست از دروازه امی Robach خواسته Rotunno “آیا شما فکر می کنم Harvey Weinstein استخدام شما چون شما یک زن است؟” پاسخ به این سوال که Rotunno همچنین گفت مگان Twohey در آغاز یک قسمت جدید از روزانهاست بله. تقریبا در هر مصاحبه می یابد Rotunno توضیح داد که جنسیت خود را یک دارایی در خط خود را از کار. “من توانایی به دور با تعداد زیادی بیشتر در یک دادگاه صلیب-بررسی یک زن از یک مرد وکیل می کند,” او گفت: Chicago magazine خبرنگار در سال 2018 است. “اگر او می رود و در آن زن با همان زهر که من او به نظر می رسد مانند یک قلدر. اگر من آن را انجام دهد هیچ کس حتی خفاش ها مژه است.”

این روایت نشان می دهد که زنان بیشتر مسئولیت میداد جنسی معتادان از مردان است.

که Chicago magazine مشخصات تسلیم که Rotunno “ممکن است به راحتی دیده می شود به عنوان یک خائن به رابطه جنسی خود را” برای دفاع از بسیاری از متهم جنسی مهاجمان. (او به نمایندگی از حدود 40 جمله متهمان هر چند Weinstein است که او بسیاری از مشخصات بالا در صورت به روز است.) آن را یک ایده دیگران پیدا کرده اند به همان اندازه قانع کننده آیا به عنوان یک جمع از احساسات مردمی و یا به عنوان یک روایت دستگاه. “شما متهم شده است که یک خائن به خود برخوردار باشند.” Robach خواسته Rotunno. “شما باید بدانید بسیاری از زنان که شما را به عنوان یک نوع از خائن” بکند Twohey. اخیر نیویورک تایمز قطعه اشاره Rotunno را “غیر تخصصی” یکی ساخته شده است که او را “متناقض” شخصیت برای تصمیم گیری به “دفاع از یک مرد ناسزا توسط بسیاری از زنان به عنوان تجسم از شوونیسم و سوء رفتار جنسی.”

از آن آسان است به درک این مرض شیفتگی با یک زن است که تصمیم می گیرد به دفاع از یک جریان ثابت از اتهام جنسی معتادان از جمله Weinstein که بوده است به طوری که علنا متهم متعدد وحشتناک اعمال خشونت علیه زنان است. پس از همه, آن را زنان تا حد زیادی که به اشتراک گذاشته اند داستان های خود از تجاوز جنسی پیشرفته اصلاحات قانونی برای رسیدگی به آزار و اذیت جنسی و بسیج در برابر متجاوزین در قدرت در سال های پس از آن اتهامات عمومی شد. نامتناسب حضور زنان به عنوان هر دو ادعا بازماندگان و فعالان در Weinstein داستان و گسترده تر تاریخچه خشونت های جنسی شده و با این تصور که #MeToo جنبش یک نبرد دو جنس—که زنان به اشتراک گذاری مجموعه ای خاص از دانش و تجربه و در حال حاضر آنها در حال تلاش به آنها را خوانا ،

اما داستان از آزار و اذیت—چه کسی می داند آن که آن را تجربه می خواهد که برای مبارزه با آن نیست و یکنواخت تقسیم همراه جنسیتی خطوط. و پیامدهای این leering اشتغال ذهنی با Rotunno جنس هستند نگران کننده است. توسط فریم شدید دفاع از یک مرد متهم به آزار جنسی بیش از 80 زنان به عنوان یک خائن عمل به زنانگی خاص و نه از انسانیت به طور کلی در این روایت نشان می دهد که زنان بیشتر مسئولیت میداد جنسی معتادان بیش از مردان است. آن آشنایی اعتبار به غلط ایده که زنان بیشتر از نظر اخلاقی فهیم نسبت به مردان به خصوص وقتی که می آید به بررسی شخصیت متهم جنسی جنایتکاران. آن است که بیش از حد سایه ها (برای زنان) و exculpatory (برای مردان) به انتظار زنان بدانند بهتر است یا به شود بهتر است فقط به این دلیل که آنها متعلق به یک جمعیتی است که به طور نامتناسبی قربانی تجاوز است.

به عنوان یک موضوع عملی آن را تعجب آور نیست که Rotunno خواهد را انتخاب کنید تا زندگی خود را به نمایندگی از مردان متهم به تجاوز جنسی. وجود دارد مقدار زیادی از پول در آن اگر شما راست مشتریان. و امروز در نظام حقوقی دفاع از افراد متهم به تجاوز به عنف است که هنوز هم یک شرط بسیار خوبی. از تجاوز جنسی که به پلیس گزارش تنها حدود 18 درصد منجر به بازداشت. نوزده درصد از کسانی که در بازداشت هستند مراجعه کننده به دادستان و کمتر از دو سوم از کسانی که تحت پیگرد قانونی موارد در پایان یک جنایت اعتقاد. که محکومیت رای است فقط کمی بالاتر از میانگین ملی برای جرم متهمان و به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ برای بسیاری از جرایم دیگر از جمله رانندگی مربوط به جنایات و قتل و دزدی و قاچاق مواد مخدر است. و به Rotunno کلمه برای آن جنسیت خود ممکن است کمک به او را ضرب و شتم شانس زیرا او می تواند دور با تهاجمی تر cross-examination از ریاست و هیئت منصفه ممکن است ارزش بیشتر در حمایت از Weinstein از آنها خواهد مرد. (او را به خوبی پیگیری ثبت: او فقط از دست یکی از موارد تجاوز جنسی به تاریخ.) اگر ما اعتقاد داریم مردم از همه جنس باید خشم با خشونت جنسی Rotunno ترکیب جنسیتی و تخصص باید بیشتر “متناقض” از یک مرد وکیل است که در دفاع از مردان به اتهام قتل یک جرم که قربانیان 77 درصد مردان است.

زنانی که در دفاع از تجاوز به عنف فرهنگ نابرابری جنسیتی یا سفید برتری اغلب به عنوان کنجکاو ناهنجاری در راه است که تكذيب شيوع آنها. زنان سفید پوست به مدت طولانی trended جمهوری خواه; آن را باید جای تعجب نیست که اکثریت آنها را انتخاب نژادپرستانه جنسیتی جمهوری خواه برای ریاست جمهوری بیش از زن خود را در سال 2016. برخی از معروف ترین ضد فمینیست از تاریخ از جمله بدنام حقوق برابر متمم دشمن, Phyllis Schlafly شده اند زنان است. هر چند زن دموکرات ها بیشتر از همتایان مرد خود می گویند سقط جنین باید قانونی در همه موارد میان همه آمریکایی ها وجود دارد به سختی هر گونه شکاف جنسیتی در نظرات سقط جنین در حقوق. اکثریت قریب به اتفاق طرفداران فمینیستی علل و حقوق باروری زنان هستند اما زنان نیز تا نه ناچیز بخش از آن دسته از طرفداران’ مخالفان.

آشنایی Rotunno استدلال در دفاع از Weinstein صحبت می کند به امری عادی طبیعت از موقعیت ایدئولوژیک. او conflates اجتماعی سرزنش با محکومیت کیفری با این استدلال که #MeToo جنبش محروم متهم از حق خود را به دلیل روند در حالی که دفاع از او را در آنچه که او به دلیل روند حق برخورداری از یک محاکمه. او می گوید زنان باید infantilized خود را با در نظر گرفتن “قربانی وضعیت.” او ادعا می کند که زنان در حال کنار رفتن برخی از سخت مبارزه پیشرفت در مسائل مربوط به آزادی جنسی و جنسیتی با عدم مسئولیت جنسی خود را انتخاب کند. او می گوید: او هرگز sexually assaulted “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت است.” او در شگفتی که چرا Weinstein را شاکیان رفت و به او انواع اتاق های هتل اگر آنها نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی با او و یک بار آنها وجود دارد چرا آنها را ترک نمی کند به عنوان به زودی به عنوان او ساخته شده خود را برای اولین بار حرکت می کند.

آشنایی Rotunno استدلال در دفاع از Weinstein صحبت می کند به امری عادی طبیعت او ایدئولوژیک موقعیت.

در این بیانیه از Rotunno تکرار در تقریبا در هر مصاحبه او انجام می شود وجود دارد پژواک از زنان دیگر که میرم با انتقاد از #MeToo جنبش در سال گذشته—از مشاوره از باری وایس نوشت که “اگر او فشار شما را به انجام چیزی است که شما نمی خواهید برای انجام این کار استفاده از یک کلمه چهار حرفی ایستادن بر روی دو پا و راه رفتن خود را درب.” وجود دارد از نت های کتی Roiphe که نوشت که تصدیق کرد که برخی از مردان “هدف” مست زنان construes زنان به عنوان “درمانده و منفعل” و کسی که بیشتر مشاهده شده است که “در برخی از قنات سطح این [آزار] مکالمه تمام مردان فرض گناه.” وجود دارد نکات دافنه Merkin را درخواست برای زنانی که مورد آزار و اذیت به “رشد”. وجود دارد اثری از Caitlin فلاناگان که معتقد است که بسیاری از امروز ادعا بازماندگان از سوء استفاده هستند به سادگی پشیمان مبنی بر برخوردهای جنسی از pasts خود. وجود دارد whiffs از امیلی Yoffe ادعا می کنند که برخی از زنان به صورت یک “هیجان” از مردم محکوم و اعلام کرد خود را به قربانیان. و هاردی throughline از شدت مستقر “به اعتقاد همه زنان” straw man—هوشمندانه تغییر واقعی فعال entreaty به “باور زنان”—که Rotunno و چند تن از این زنان دیگر استفاده می شود برای به تصویر کشیدن #MeToo جنبش به عنوان یک هیستریک overcorrection.

تقریبا همه از این نویسندگان بزرگ گرفته اند درد به تمایز بین Weinstein خود و مردان آنها از بین ادعا سریال متجاوز که شاکیان کمک لگد کردن معاصر #MeToo جنبش و بی گناه اگر caddish مردانی که فقط تلاش خود را به تفسیر نشانه از زنان آنها در حال تلاش برای خواب. در برخی از این زنان به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که قدر و سرشاری از اتهامات علیه Weinstein تاسیس رفتار او به عنوان یک تقریبا غیر قابل دسترسی آستانه #MeToo جنبش که دنبال مصاحبه نسبتا کمتر اتهام سوء رفتار مردان دیگر که فراتر از محدوده هر مسئول فرضی با قدرت جنسی پویایی است. اما در تور مطبوعاتی و دادگاه ظاهر Rotunno استفاده از این #MeToo منتقدان استدلال به اشاره است که آستانه آنقدر بالا است که حتی Weinstein خود را برآورده نمی آن.

در صورتی که استراتژی کار می کند حتی اندکی عمومی برای ایجاد شک و تردید در مورد اینکه آیا Weinstein باید پاسخگوی رفتار خود و یا اینکه آیا آن است که همه به سادگی یک سوء تفاهم بزرگ دمیده نسبت هیستریک زنان آن خواهید بود یک دستاورد قابل توجه. آن را نیز ساخته شده اند ممکن است حتی متمرکز از طریق Rotunno جنسیت. هنگامی که زنان تأیید جنسیتی مفاهیم مانند این باور که زنانی که صحبت کردن در مورد حمله کینه جو هستند سرحال قربانیان که نمی تواند پاسخگو برای خود قاعده و رفتار آن را پوشش می دهد و به مردم از همه جنس که در حال سرمایه گذاری در نگه داشتن آن دسته از مفاهیم زنده است.

این نقش ویژه ای برای زنان که سرپا نگه داشتن زن ستیزی است همچنین جدایی ناپذیری محدود با “خائن به خود فیلم” روایت است که مبتنی بر این ایده است که تمام زنان باید منافع مشترک و یک تجربه مشترک از زنانگی. مفروضات است که منجر به برخی افراد بیشتر احساس شوک و انزجار از Rotunno از آنها می تواند جمع اوری برای یک مرد Weinstein مدافع هستند و همچنین آنهایی که آن را ممکن است برای گفتن anti-انتخاب زنان به ادعای آنها واجد شرایط برای اعلام سقط جنین “بد برای سلامت زنان” و یا برای زن Kavanaugh حامیان به استفاده از جنسیت خود را به من قرض بدهید اعتبار به اعتقاد خود را که او ادعا درمان زنان قابل قبول است. آن همچنین باعث می شود آن را ممکن است برای Rotunno برای آمدن به کمتر از یک پسر قلدر به قضات و هیئت منصفه زمانی که او badgering اتهام بازمانده تجاوز جنسی در شهادت ایستاده به او اشاره کرد در چند مصاحبه.

هنگامی که ما را به زنانگی مختصر برای فضیلت و یا به صورت یک مجموعه خاص از اصول فمینیستی—به عبارت دیگر هنگامی که ما کراوات اعتقادات فمینیستی به جنسيت—ما به ضد فمینیست به راحتی بهره برداری ابزار برای اهداف خود بیش از حد. برخی از زنان سفید پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در وجود خود تبعیض جنسی زیرا آنها باور دارند که آنها سود خود را از سیاست های نژادپرستانه. هر چند او یک زن Rotunno مزایای از اعلام جنسیتی ایده های در مورد اتهام تجاوز بازماندگان چرا که او با این نسخهها کار به اتهام تجاوزگران. در واقع خشم است که او را به خود جذب کرده است یکی دیگر از سود اضافه شده برای او علت: هر سوال او در مورد جنسیت خود یکی کمتر او به پاسخ در مورد مشتری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی