این Klobmentum واقعی است.

حداقل این است که یکی از روایت بیرون آمدن از مقدماتی نیوهمپشایر که در آن سناتور ساخته شده چشمگیر نشان دادن آینده در سوم پشت سر برنی ساندرز و پیت Buttigieg — و ضرب و شتم یک بار frontrunners جو بایدن و سناتور الیزابت وارن.

نتیجه دربسته در محیط یک هفته از خبر خوب برای مینه سوتا سناتور از جمله پس از بحث جمع آوری کمک های مردمی مسافت از 2.5 میلیون دلار در دو روز. Klobuchar مسیر نامزدی هنوز نامشخص است و او دلتنگ پشتیبانی در میان رای دهندگان سیاه است به احتمال زیاد برای صدمه زدن به او در اوایل اولیه متحده مانند کارولینای جنوبی است. اما ظهور او را و راه او شده است قادر به نقطه ای از تعصب های جنسیتی بدون تحریک واکنش — ممکن است می گویند چیزی در مورد آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود به نفع به عنوان یک زن در حال اجرا برای رئیس جمهور در آمریکای امروز است.

در runup به سال 2020 مقدار زیادی از مقدماتی حزب دموکرات گفتگو متمرکز شده است که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. که منجر به بسیاری از سوالات در رسانه ها و در میان برخی از رای دهندگان در مورد این که آیا زن نامزد “electable” یا نه. بسیاری از دانشمندان علوم سیاسی می گویند که کل مفهوم “electability” ناقص است — پس از همه تهمت بود به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان unelectable تا زمانی که او انتخاب می شوند. هنوز هم ترس از این است که زنان نمی توانند برنده شدن در آینده نگه می دارد تا. “شاید ما خیلی ریسک گریز در حال حاضر که آن را می شود سخت تر برای مردم را به فکر می کنم که یک زن است electable,” فریده Jalalzai, یک استاد علوم سیاسی که مطالعات زنان رهبران گفت: Vox.

تحقیقات همچنین نشان می دهد که رای دهندگان آمریکایی “بر این باورند که زنان نامزدهای لیبرال تر از همتایان مرد خود,” Jalalzai گفت. که تعصب ممکن است صدمه زدن به وارن, به خصوص در میان کسانی که نگران نامزدی کسی که بیش از حد به سمت چپ. Klobuchar را بود در مقابل, ممکن است کار را به نفع او. در ضمن Klobuchar نیز نشان داده شده است یک مرکز برای اشاره به تبعیض جنسی در کمپین بلیزرز در راه است که نه نتیجه معکوس بر او — است.

اگر او قادر به در واقع آویزان بر روی frontrunner وضعیت Klobuchar را به صورت یک سطح نظارت است که تا کنون محفوظ است برای بالا رقیب در مسابقه. و موشکافی ممکن است شامل یک سطح جنسیتی انتقاد که برگزار کرده است دیگر کاندیداهای زن برگشت.

فقط چند هفته پیش Klobuchar دیده می شد که قطعا در ردیف دوم نامزد اتمام پنجم در آیووا انجمن. اما او تحت تاثیر بسیاری در روز جمعه بحث در منچستر, New Hampshire, آینده نوسانی در Buttigieg برای عدم وجود خود را از تجربه در مرحله ملی و بسته شدن از شب با تعهد به آمریکایی ها: “اگر شما مشکل کشش چک های خود را به پرداخت هزینه برای آن اجاره, من می دانم که شما. من برای مبارزه با شما.”

قوی سنجی و جمع آوری کمک اعداد به حال مردم صحبت کردن در مورد “Klobmentum” رفتن به سه شنبه شب اولیه و سناتور نمی نا امید در آینده سوم با نزدیک به 20 درصد از آرا.

در ضمن Warren, زن نامزد هنگامی که به عنوان یک سناتور برای نامزدی, نوشته شده در شنبه چهارم-پایان محل در نیوهمپشایر در میان یک معنای وسیع تر که مبارزات انتخاباتی او متزلزل است.

این بدان معنا نیست که وارن است یا این که Klobmentum نمی تواند در کوتاه زندگی می کردند. برای یک چیز در یک نظرسنجی ملی انجام شده در اوایل این ماه مینه سوتا سناتور به حمایت از دقیقا 0 درصد از رای دهندگان. یک دلیل احتمالی الی Mystal می نویسد: در کشور است که در حالی که او خم به شدت به او میانه ریشه در مبارزات انتخاباتی “نسخه خود را از میانه است سنگین در نمک-of-the-earth داستان در مورد سفید طبقه کارگر و نور بر چالش های منحصر به فرد رو سیاه و قهوه ای رای دهندگان ساکن در downtowns از کلیولند به میلواکی است.”

آیووا و نیوهمپشایر به شدت سفید متحده اما در کارولینای جنوبی نوادا و در جای دیگر Klobuchar خواهد شد بسیاری از کار را به انجام متقاعد کردن رای دهندگان از رنگ است که او را بهترین نامزد برای آنها.

و او ممکن است قادر به انجام این کار با تاکتیک های او استفاده می شود تا کنون.

هنوز هم قابل توجه است که Klobuchar به نظر می رسد به طور فزاینده زمانی که وارن در تلاش است. در میان دموکرات ها وجود دارد به نظر می رسد قابل لمس ترس از نامزدی کسی که “بیش از حد لیبرال به رقابتی” Jalalzai توضیح داد. این ترس می تواند به صدمه زدن به وارن. حتی اگر سناتور ماساچوست است که به برخی از رشته میانه تر از ساندرز این امکان وجود دارد که “برخی از مردم ممکن است حمایت لیبرال تر برای این کار در مقابل لیبرال تر است.”

وارن مشکل پیدا کردن جای پایی در این مسابقه تا کنون حدود بیش از جنسیت خود. او در رقابت برای مترقی رای دهندگان با ساندرز که درخواست تجدید نظر است که “مهم” را به عنوان دبی والش مدیر مرکز آمریکایی زنان و سیاست در دانشگاه راتگرز قرار داده و آن را به Vox. “هنگامی که مردم با او هستند آنها واقعا با او,” او گفت: “پوست کندن مردم دور از او دشوار است.”

اما از آنجا که او را در حال اجرا به عنوان یک متوسط Klobuchar نیست رقابت با ساندرز در راه همان است. او همچنین به احتمال زیاد کمتر از وارن دیده می شود به عنوان بیش از حد لیبرال را به نفع خود.

پس از آن وجود دارد راه هایی که در آن دو نامزد و مبارزات انتخاباتی خود را با اشاره به تبعیض جنسیتی در این مسابقه است. وارن مواجه شدید واکنش پس از آن گزارش شد — و او تایید کرد که ساندرز تا به حال در یک سال 2018 جلسه به او گفت که او فکر نمی کنم یک زن می تواند پیروزی در سال 2020 (ساندرز این را انکار می کند).

Klobuchar و بعد فورا رفت واز همان نوع از مقاومت و زمانی که او اشاره کرد: چندین بار است که یک زن شهردار سابق خواهد بود و بعید است به طور جدی به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در راه Buttigieg شده است.

“پیت واجد شرایط می شود تا در این مرحله و من مفتخرم که در کنار او ایستاده,” Klobuchar گفت: در طول یک ماه نوامبر بحث است. اما او افزود: “زنان برگزار می شود به یک استاندارد بالاتر است. در غیر این صورت ما می تواند یک بازی به نام به نام زن مورد علاقه خود را رئیس جمهور که ما نمی تواند انجام دهد به دلیل آن است که تمام مردان بوده است.”

نظر به سادگی نمی توجه به عنوان به عنوان وارن حساب ساندرز جلسه در بخشی به دلیل Klobuchar نبود یک حزب سوسیالیست در آن زمان است. اما آن را نیز نشان داد که Klobuchar است که توانایی انجام این نوع کلامی بند است که کارشناسان می گویند در حال متاسفانه اغلب لازم است به این نکته اشاره جنسیتی بدون اینکه جریمه برای آن است.

زنان در موضع قدرت هستند و اغلب مجبور به دقت تنظیم رفتار خود را برای جلوگیری از به عنوان بیش از حد معتبر و در نتیجه “unlikable,” Joan C. Williams, قانون استاد و متخصص در جنسیتی در محل کار نوشت در نیویورک تایمز در سال گذشته است. آنها “اغلب باید انجام مردانه چیز (که ایجاد شایستگی خود را) در راه زنانه (برای خنثی کردن واکنش).”

Klobuchar تلاش به نقطه ای از تبعیض ها نمایش داده می شود مشابه خوب کالیبراسیون: او به نام او رقیب بود اما مطمئن شوید که به ستایش او را در حالی که انجام این کار (“من مفتخرم که در کنار او ایستاده”). و او با استفاده از گفتگو در مورد Buttigieg عدم تجربه بلند خود اعتبار و اشاره کرد که او برنده چندین ایالت نژادها و انجام ولسوالی برگ برنده برنده در سال 2016 والش گفت.

که توانایی مطرح کردن تعصب های جنسیتی در حالی که همچنین ساخت و گفتگو در مورد خود نقاط قوت و ستایش او حریف را به مقرون به صرفه — ممکن است موضع او را در جا خوب در زمانی که به عنوان والش قرار داده و آن زن از نامزدها که از تماس جنسیتی هنوز هم به عنوان بازی “جنسيت کارت.”

اما آن را نیز ممکن است که اگر Klobuchar است که قادر به سفت او frontrunner وضعیت برای هر طول زمان او را همان نوع از موشکافی وارن است. و آن را نگران کننده اما درست است که برای ادامه آوردن جنسیتی می تواند مانع ظهور او را. سناتور می تواند “تا پایان از دست دادن برخی از حرکت است که او را قادر ساخت تا به تازگی و اگر او پس از آن مذاکرات را تا حد زیادی در مورد تبعیض زنان چهره” Jalalzai گفت.

نیز وجود دارد یک پویا بدنام در میان افرادی که پوشش جنسیتی در سیاست است که در آن رای دهندگان می گویند که آنها می خواهند “یک زن تنها که نه زن.” به برخی از درجه هر زنی که vies برای ریاست جمهوری می شود “آن زن” کسی که بیش از حد ناقص و بیش از حد “unlikable” به موفقیت است. در سال 2016 برخی از رای دهندگان ناراضی بودند با هیلاری کلینتون و آرزو وارن را به جای. اما در حال حاضر که وارن در حال اجرا است او مواجه شده است و برخی از همان “likability” سوالات کلینتون انجام داد.

با وجود گزارش های اولیه که با او بدرفتاری اعضای هیات Klobuchar نشده است مواجه likability سوال در همان راه وارن است. اما اگر او می شود درست frontrunner در مسابقه او خواهید بود “این زن است.” و فقط زمان خواهد شد بگویید چگونه او و مردم آمریکا آن را اداره خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی