Collage of a flying pig hovering over a shelf of books.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های bazilfoto/iStock/گتی ایماژ به علاوه گیوم Galtier/Unsplash و جسیکا Ruscello در Unsplash.

اواخر ماه گذشته پخت و پز در وب سایت Food52 اعلام کرد که این بچه خوک مسابقات آشپزی, خود, دهه, پیر قابلیت ایجاد حفره 16 رقبا در برابر یکدیگر در یک NCAA-سبک کروشه مسابقه بیشتر بود. “در چند سال گذشته به ویژه در ما دیده ایم که خوانندگان کاهش یافته است کمی” سردبیران نوشت و اعلام کرد که آنها برنامه ریزی شده به جای سالانه مسابقه تنها با یک رقابت درخواست اعضای جامعه برای شناسایی بهترین کتاب آشپزی در تمام دوران است. (افشای: تخته سنگ است چاپ مجدد همکاری با Food52.)

“خوب است که بدبو” جزئیات بالا نظر در سایت اعلام و ما foodies اینجا در تخته سنگ باید به توافق برسند. در طول سال این بچه خوک که می پرسد سرآشپزها و دیگر مواد غذایی-دوستانه شخصیت به قاضی نسبی محاسن آشپزی که گاهی اوقات به حال تقریبا هیچ چیز مشترک هستند به جز خود, انتشار, تاریخ, تولید شده است برخی از نوشتن استثنایی در آشپزی سبک است. و—anecdotally حداقل!—آن را نقل مکان کرد و کتاب کردن قفسه و بر روی خوانندگان شمارنده آشپزخانه. من تخته سنگ همکار دانیل شرودر یک Food52 خواننده در حال حاضر عزاداری مرگ از مسابقه به من گفت که این بچه خوک شد ورود خود را به جیب تخلیه دنیای آشپزی مصرف. “قبل از بچه خوک, من واقعا فکر می کنم از کتاب آشپزی به عنوان بیش از یک مفصل مجموعه ای از دستور العمل های” او به یاد می آورد. “من تا به حال در نظر گرفته و آنها را منسجم متنی که منتقل حس غذایی و جو است.” برای کسی مثل من همکار علامت Morgioni یک بچه خوک فن از سال 2013 که خریداری کتاب های مختلف و از طریق مسابقه خرید یک برنده می تواند منجر به یک جهان کاملا جدید از آشپزخانه تلاش است. توماس کلر را Bouchon Bakery Cookbook, ساخته شده است که آن را به دور 3 در سال 2013 “تغییر راه من, پخت” Morgioni به من گفت بیش از دیابت “من قانع کننده برای خرید یک مقیاس و ریختن کابینه من با آرایه ای از متفاوت آرد و مخلوط-ins.” (که نوع خوب از “درهم و برهمی” البته.)

اشپزی به عنوان هر گونه سر در گم مرورگر می تواند به شما بگویم متفاوت فوق العاده در رویکرد و با کیفیت. اتفاقی از این بچه خوک براکت سیستم واقعا کار می کرد به برجسته کردن این واقعیت است. قضات خواسته به مقایسه Giulia Melucci را دوست داشتم, من از دست من ساخته اسپاگتی به دیوید Lebovitz’ زندگی شیرین در پاریس تکرار تجربه پخت و پز-کنجکاو مصرف کننده که ممکن است یک کمی از پول برای سرمایه گذاری در چیزی جدید اما هیچ ایده چگونه به را انتخاب کنید. قضات شد و گاهی نامی—Padma Lakshmi (پایین گلدان ضربان فصل, 2019), Gwyneth Paltrow (Canal خانه پخت و پز ضربه بزرگ Sur Bakery Cookbook, 2010), بیل امریکاس (بروکس Headley را فانتزی دسر بیت من در پاریس آشپزخانه, 2015), Nora Ephron (هفت آتش سوزی ضربان کانال پخت و پز خانه, 2010). خود نوشته اغلب احساس حیاتی و ad hoc در یک راه دیگر افراد مشهور نوشتن نیست. آن را نیز بسیار خنده دار در حال حاضر به عقب نگاه در نظرات به Paltrow را در سال 2010 ورود و دیدن خوانندگان تعجب که چرا هر کسی را بخواهید این بازیگر به نقد و بررسی کتاب آشپزی. چگونه زمان تغییر کرده!

اما من بیشتر دوست داشتم این نوشته از کمتر glitzy نام هایی که اضافه شده لمس خلاق: کیت Schelter را (شب + در بازار , ضربان BraveTart, 2018) که گنجانیده شده اصلی تصاویر برای هر کتاب یا آدام رابرتز’ (بروکس Headley را فانتزی دسر ضربان آشپزخانه در فرانسه, 2015) یک نقد در رمان گرافیکی فرم است که به آسانی نشان داده شده استدلال خود را در مورد این دو کتاب’ تفاوت در لحن. دیگر نوشته بودند پر از لحظات غیر منتظره. رایان Sutton (میراث ضربان آلو, 2015) توصیف ریختن آب داغ بر روی هر کتاب آشپزی زیبا, برای دیدن چگونه قهوه خود را-جدول صفحات خواهد نگه دارید تا در آشپزخانه. سابق تخته سنگ ویرایشگر دیوید Plotz (سمرقند بیش از Taste of Persia, 2017) به پایان رسید خود را مقايسه دو وعده های غذایی او پخته شده با کمی داستان در مورد تیمور لنگ خونین 1383 فتح ایران. (کلاسیک Plotz!)

بهترین بچه خوک نظرات به من کمک کرد بیان آنچه که من دوست دارم و نمی خواهم در مورد آشپزی. و مشتاق نظر’ پاسخ به هر نقد شد addictively پر جنب و جوش.
هر سال چند داوران تحت آتش برای پخت و پز به اندازه کافی از دستور العمل های از هر یک از رقبای; ترین سال, یکی از نویسندگان کتاب آشپزی و یا بستگان خود (!), به نظر می رسد در نظرات به دفاع از خود و یا خویشاوندان آنها هر سال یک دیدگاه یا دو خواهد لرزش سر خود را با نا امیدی در این ایده از چنین مقایسه حقانیت کتاب. من یاد گرفتم خیلی از خواندن بچه خوک نظرات در مورد چرا مردم طبخ آنها چگونه ارزیابی دستور العمل و آنچه که انتظار آنها از آشپزی. (من همچنین یاد گرفتم که برای همیشه به اتمام اشپزی جدید,, از, کتابخانه, قبل از خرید—یک نکته بسیار عالی!)

خوب است. شاید مانند یک جانور عجیب و غریب خیلی خوب بود برای این جهان است. بچه خوک مرده است بچه خوک.

Food52 یک خلاصه از اینجابا لینک کلیک کنید برای نهایی ورودی در هر سال به مسابقه و دستور العمل های از برندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی