چه چیزی باعث جهانی, پارتی, مدار کنه ؟ این مدل-تبدیل-جامعه شناس کردم خودش در لیست.


Party people at a club with bright pink and blue lights.

KZenon/iStock/گتی ایماژ Plus

برای چند سال در اوایل 2010s, جامعه شناس, اشلی میرس پریدند در داخل و خارج از کابین شامپاین نوشید و پرواز در سراسر جهان chronicling افراط, پارتی, صحنه است. کتاب جدید او مردم بسیار مهم است: وضعیت و زیبایی جهانی, پارتی, مداراست, مراقب قوم از کمی اجتماعی محیط زیست است که باعث می شود “مدل و بطری” جهان کنه.

مروج—مردان جوان پرداخت می شود به منبع مدل را به باشگاه با باشگاه صاحبان که امیدواریم نخبگان مشتریان خواهد بود و با الهام از “گرما” از صحنه رقابت بر سر چه مقدار پول آنها می تواند صرف الکل—آمد به شکل ستون فقرات Mears’ داستان. ما صحبت کرد اخیرا در مورد این صحنه این وضعیت به عنوان یک مصنوع عجیب و غریب از 21st century طلاکاری شده سن: استانداردهای سختگیرانه برای زیبایی زن; عاطفی کار که انجام شده توسط مروج به دنبال گرفتن “دختران” به نشان می دهد تا برای احزاب; و گاه به گاه سختی که کمی مسن تر مردم نگار که در تلاش برای بیدار ماندن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در 2 صبح مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ربکا پیاز: من تعجب می کنم اگر یک دانشگاهی نوشتن کتاب به جای یک خبرنگار به دنبال یک داستان ممکن است کمک به شما دریافت نوع طولانی مدت در عمق دسترسی شما رو به این صحنه. این جهان است که بسیاری از ما هرگز ببینید.

اشلی میرس: خوب صادقانه است ؟ من 32 زمانی که من در انجام این پژوهش می تواند برای بسیاری جوانتر و من استفاده می شود به زمانی که من جوانتر بودم و می دانستم که برخی از این مروج از این زمان بود که من مدل سازی. بنابراین من آنها را دیدم برای اولین بار به عنوان یک دارایی به دلیل کار خود را خوب به دنبال زنان—آنها می خواهم آنها را “دختران”—به این اماکن است. من شبیه نوع دختر که می تواند به آنها خدمت می کنند.

و آنها همیشه نیاز به بیرون آمدن با آنها دائما نگران کننده است که آنها به اندازه کافی ندارد ، بنابراین اگر آنها می توانید پیدا کردن یک دختر که “وفادار”—کسی که می آید به طور منظم—که بزرگ برای آنها است. آنها معمولا کار واقعا سخت برای پیدا کردن این افراد است. بنابراین این واقعیت است که من مانند سلام من اینجا هستم, من پوشیدن کفش پاشنه بلند من به این باشگاه و من می خواهم به درخواست شما برخی از سوالات آنها مانند OK مطمئن!

اگر من یک مرد تلاش برای انجام این پژوهش, من فکر می کنم این امر می تواند امکان ساخت اتصالات اگر در برخی از راه که آنها می توانید ببینید که فرد به عنوان با ارزش به آنها—کسی که جذاب یا خوب در حلق آویز کردن با دختران و یا اتصالات آنها ممکن است به عنوان با ارزش است. اما برای مطمئن شوید که این چیزی است که کاملا درب و ناودان در چهره من خواهد بود اگر من یک زن و نه آنچه که آنها تلقی خوب به دنبال یک زن بزرگتر برای اطمینان حاصل کنید—من نمی قادر خواهد بود برای انجام این پروژه است.

در برخی از حس مردم من بودند flattered دانشگاهی مورد علاقه. برخی از مشتریان به نظر می رسید برای لذت بردن از صحبت کردن به من برای پیدا کردن که یکی از “دختران” در باشگاه بود و استاد در یک دانشگاه نوشتن در مورد چگونه اقتصاد از این مکان ها کار می کند. بسیاری از آنها را زیر سوال برده بود از آن خود کرده بود و جالب چیزهایی را که می خواستم به دانستن در مورد. بلکه واقعا این نوار بسیار پایین است برای زنان—انتظارات برای انواع مکالمات زنان ممکن است با مردان در آن فاصله بسیار کم از آن سخت بود برای تحت تاثیر قرار دادن آنها را کمی.

چگونه درک خود را از این صحنه در طول زمان تغییر از زمانی که شما بودند جوان مدل از طریق در حال حاضر ؟

من شروع به مدلسازی زمانی که من بسیار جوان حدود 18. منظورم این است که در مدل سال! اما بله. من در آتلانتا و بین رفتن به مدرسه من را به شهرستانها که در آن مدل کار می کنند. پس من رفتم به میلان در یک نقطه و آژانس پرداخت برای بلیط هواپیما و همه چیز مرتب و گفت: ما با ارسال یک راننده به شما انتخاب کنید تا در فرودگاه. زمانی که من خاموش کردم هواپیما این بسیار خوب و جوان, ایتالیایی, پسر من یک قهوه در زمان من کیف کردم من به مدل آپارتمان. من فکر کردم او برای آژانس کار می کرد اما من یاد گرفتم که پس از چند هفته او به یک کلوپ شبانه!

به طوری که من برای اولین بار درک این ارتباط نزدیک بین مدلسازی و شب زنده داری. من فکر می کنم اکثر مدل نوع می آیند به درک که در همه جا آنها بروید این مرحله است که مجموعه آنها را به خوردن و نوشیدن به صورت رایگان و با یک پروموتر و مروج خواهد پول از آنها است. مردم در مد این را می دانند.

من به دانستن برخی از مروج در نیویورک و نگهداری در لمس یک بیت. تا زمانی که من تصمیم به انجام این تحقیقات به طور رسمی به عنوان بخشی از کار علمی به دنبال آنها و به طور سیستماتیک مستند کار می کنند من نمی دانستم همه لایه های مختلف به اقتصاد است. همه این شیوه های مروج مشغول به سعی کنید برای به دست آوردن دختران به بیرون آمدن با آنها است.

همچنین جای تعجب برای پیدا کردن چگونه مروج که اغلب نمی آمد از مقدار پول با استفاده از دختران برای پیشبرد آنچه که آنها تصور می شود پروژه های خود را از رفتن به نخبگان که همیشه به نظر می رسید مانند آن بود به طور کامل واقعا رفتن به اتفاق می افتد! مروج در خواب آن بزرگ در کسب و کار; دختران در حال خواب آن بزرگ در صنعت مد و … تمام چیزی که در این جهان به هم پیوسته قبیله از بالا, کلاس, کلاس اوقات فراغت مردم رقص از یک جایی به بعد. من واقعا شگفت زده کرد زمانی که من در زمان سفر به میامی با یک پروموتر برای دیدن برخی از همان مشتریان من را در نیویورک و یک دسته از دختران همان دی جی هستند. … فقط این بسیار همراه قبیله از مردم است.

وقتی که من برای اولین بار شروع به تحقیق در مورد این بود که لحظه ای از بهبود از رکود بزرگ و اشغال وال استریت بود در سراسر جهان وجود دارد یک بحث در مورد نابرابری اقتصادی. و در همان زمان من از دیدن این گزارش از بانکداران باد پاداش خود را در باشگاه است. من floored بود که این اتفاق می افتد در این زمان از ریاضت اقتصادی. وقتی که من برای اولین بار شروع به بیرون رفتن با یک پروموتر من تماس Dre در کتاب من فقط احساس—آنچه که در این جهان مردم واقعا صرف این مقدار پول و چه شرایط که تحت آن مردم می تواند واقعا متکبر? همه به فکر این را به عنوان نوع مبتذل و رنگ ورو رفته و در عین حال آنها این کار را با چنین هیاهو. اجازه رفتن از همه حس مشترک و خویشتن داری; عمل در خود واژه “مسخره است.”

مروج بزرگ بودند نقطه ورود به این دلیل که آنها گرفتن دختران به مشتریان و مشتریان به باشگاه. شما می توانید ببینید که چگونه تمام زمینه ها است که با یکدیگر از طریق آنها. و چگونه آنها را درمان دختران مانند یک نوع سرمایه—دارایی. حتی در ضمایر خود را, آنها می خواهم به بحث در مورد “دختران من” رفتن را از طریق شهرستان و جمع آوری آنها. آنها در حال تلاش برای بسیج آنها را به بیرون می آیند به طوری که آنها می تواند سود کردن از آنها. این استثماری این معنا که دختران نمی توانند انجام همان در میان خود. درست است ؟ هیچ کس می خواهد به استخدام دختران به طور مستقیم. آن را به نگاه خود به خودی و یا آن را احساس بیش از حد نزدیک به کار می کنند.

حق شما نوشتن که حتی دختران می خواهید به برای آن پرداخت می شود به طور مستقیم.

راست! من گفتم در یک نقطه, شاید ما می تواند از آن خودمان است. اگر چه همه ما نشان داد تا در این باشگاه و خواسته برای $100 به جای پروموتر گرفتن $1,000? اما دختران هم که هیچ! آنها قطعا نمی خواهم که ایده آن را احساس مانند آنها بیش از حد نزدیک به کارگران جنسی.

به آنها وجود دارد تفاوت بین بهره مندی از زیبایی و بهره مندی از رابطه جنسی.

دقیقا. خواهم در این باشگاه به “بطری دختران” نشان داده ، همه فرض است که او را برای استخدام جنسی در دسترس است. در حالی که مدل های درک نیست که در راه است.

شما نوشتن که این قابل توجه است که این مدل عمدتا سفید و بطری دختران—و نه لزوما.

بله, این است که از مشاهدات من. منظورم این است که صنعت مد است نوع آشکار اولویت برای سفیدی. اگر یک پروموتر به ارمغان آورد یک دختر به یک جدول و او را سیاه و یک مدل مشغول به کار است که یک چیز که می شود خوب است. اما نه مانند کل یک جدول کامل از مدل سیاه و سفید در حالی که کل جدول از سفید مدل خواهد بود نرمال خوب است.

زنان مسن تر که ممکن است در تلاش برای انجام کسب و کار وجود ندارد یا حق. این یک پسر است.

راست. این یکی از بسیاری از سایت های است که می تواند برای تجار و بازرگانان به پیوند با هم. افرادی که کارگزاران انجام خدمات مالی را به مشتریان از به اشتراک گذاری تجربه; تیم فروش از رفتن به این فضا. برخی از مردان صحبت من با حال داستان تلاش برای رفتن به مکان های که تا به حال بسیار سخت درب سیاستهای وقتی که می آید به راه نگاه زنان و داشتن بسیار لحظات ناراحت کننده زمانی که آنها می دانستند که یک زن از همکاران بود که در آینده با آنها را ندارد قطع اگر او نبود یک ارتفاع خاص و یا وزن یا سن. و او ممکن است موضوع بسیار تحقیر آمیز مذاکره است.

زنانی که نمی توانید به این فضاهای بسته از این دنیا. در راه همان است که این باشگاه یکی از بسیاری از موانع است که زنان در کسب و کار نیاز به غلبه بر. … این است که یک نسخه از آن.

من علاقه مند در آنچه شما در مورد نوشت: بیش از دختران در این باشگاه است. اهمیت جنسیتی نسبت—ایده این است که مشتریان نیاز به احساس می کنید مانند هستند بسیاری وجود دارد مقدار زیادی بیشتر دختران در این فضا نسبت به مردان وجود دارد. شما نقطه ای از آن را مانند مشتریان در این باشگاه هستند و حتی داشتن رابطه جنسی با, و یا حتی صحبت کردن به همه این دختران است.

بله درست است! ایده این است که شما خودتان را احاطه کرده با 20 مدل; شما در حال ارسال این پیام من احتمالا نمی تواند با همه این زنان است. من بسیاری از من می تواند به “ضایعات” در برخی از. این چیزی که در مورد بیش از حد. آن را ضروری به تظاهر. این نشان می دهد که شما می توانید زباله چیزهایی که نادر و با ارزش است.

موسیقی است با صدای بلند و تعاملات بین مشتریان و دختران اغلب بسیار محدود به هر حال; شاید آنها بحث دوم مانند آنچه نام خود شما از کجا ؟ البته برخی از افراد مست و قلاب اما نکته اصلی. یک زن می تواند برآورده است که; شما لازم نیست 20.

به نظر می رسد بسیار عجیب و غریب به یکی از این دختران است. بسیار خسته کننده تقریبا به فقط ایستاده وجود دارد در پاشنه خود را و نگاه شود! هر چند که من آن را گفت: من می دانم اگر شما به یک مدل است که آنچه شما انجام می دهند در زندگی حرفه ای خود را. راه شما نگاه کنید دلیل خود را به وجود دارد.

بله و اگر شما 19 یا 20, آن را نیز نوعی از یک نفس سکته مغزی. حتی اگر شما در حال آموزش فمینیستی و جامعه شناختی, فکر, می توان آن را یک نفس سکته مغزی بدانید که شما رو در شما جا به درجات بالایی از سلسله مراتب; شما می توانید به تسلط.

این فضایی است که واقعا در مورد امتیاز; این مورد ، این مردان که باید پول که می خواهید به نشان می دهد که آنها بیش از هر فرد دیگری و با وجود همه این مراسم برای کمک به آنها آن را نشان می دهد. آنها را وادار به نشان می دهد که آنها تسلط بر بدن زنان زیرا آنها بسیاری در اطراف آنها. اما برای دختران نیز آن را یک فرصت برای نشان دادن نوعی از سلطه. آنها در! کسی دیگری نیست. یکی از من مصاحبه قرار داده و آن را واقعا خوب است. او گفت: من می دانم که من احمقانه است اما شما به نوعی به تظاهر شما یکی از نخبگان وارد شدن به این فضا. وجود دارد این است که لذت در آن است.

و الکل وجود دارد و همه می دانند که هر یک از دیگر در جدول و مروج فوق العاده جذاب از بچه ها که در حال معاشقه با دختران, در حال خواب با آنها حلق آویز کردن با آنها در طول روز به طور مداوم از رفتن به سینما رفتن بولینگ رفتن به ناهار رانندگی آنها را در اطراف به ریخته گری. آنها در حال ایجاد یک اقتصاد نفع به طوری که دختر احساس می کند مانند او نیاز به “حمایت” او با بیرون آمدن. به “وفادار” به دوستان خود. اما آن مرد به عمد کشت حس وفاداری او را به خاطر پول از آنها است.

راستش این پژوهش برای تلفن های موبایل خسته من—جسمی. آن را خسته کننده?

آن را کمی شدید. من یک کمک هزینه تحصیلی از کار من در بوستون, بنابراین من می تواند خریداری شده در خارج از آموزش و من نقل مکان به نیویورک به ویلیامزبرگ و اجاره یک آپارتمان کوچک که واقعا نزدیک به L طوری که من می تواند مستقیما به بسته بندی گوشت می آمد منطقه.

وجود دارد راه های مختلف به انجام مردمنگاری و من باید برای رفتن بسیار کامل بود که, اما آن را به من دسترسی برای دیدن دقیقا چگونه شب گستراند و جریان. سرگرم کننده است و یک نکته جالب. کلوپ شبانه در کسب و کار در تلاش برای تولید چه می شود واقعا هیجان انگیز لحظات که در آن با موسیقی و چراغ و برف همه چیز را می توان واقعا زیبا. مروج اگر آنها واقعا خوب می تواند بکشد که انرژی از جمعیت است.

اما البته که نمی تواند گذشته. آن را در هر دقیقه در طول سه ساعت ، و بعضی از شب ها این اتفاق می افتد; بعضی از شب ها همه بر روی تلفن خود را تمام شب. دختران به طور کامل بررسی و به خواب رفتن در هر یک از دیگر شانه.

اگر شما 18 یا 20 و واقعا مانند موسیقی وجود دارد بسیاری از وزوز و سرگرم کننده بود. اما من گذشته بود که نقطه در زندگی من; من 31 یا 32. آن را بسیار سخت به ماندن به عنوان اواخر به عنوان مروج و کسانی که پاشنه بالا.

Book cover.

توسط اشلی میرس. انتشارات دانشگاه پرینستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>