چه کسی به شما می گوید در مورد زنده ماندن در یک حمله کوسه

قسمت یادداشت ها

دیوید در اقیانوس در هاوایی که غیر قابل تصور اتفاق افتاده است—یک کوسه به او حمله کردند و کمی کردن پای خود را. “من فکر نمی کنم شما قصد آن را” یک پزشک گفت: 25 سال در سوار هلیکوپتر به بیمارستان. اما دیوید را آن را و به زودی او متوجه شدند که بازمانده کوسه نبود سخت ترین بخشی از آن چیزی بود که پس از آمد. در این قسمت از چگونه!, ما را در دکتر بسل van der Kolk روانپزشک و نویسنده از بدن نگه می دارد نمره, به کمک دیوید درک و مقابله با مدت آسیبهای روانی از حمله. برای هر کسی که مبتلا به درد شدید تروما بسل می گوید: این درست است که به سرند فرد قبل از شما بودند. پذیرش از دست دادن “شما” اجازه خواهد داد که شما را به بهتر در آغوش که شما در حال حاضر در هر دو ذهن و بدن خود را.

آیا شما نیاز به کمک به غلبه بر زندگی بسیاری از چالش ؟ ما ارسال یک توجه داشته باشید در [email protected] یا ما را ترک پست صوتی در 646-495-4001 و ما ممکن است شما را در نشان می دهد. عضویت به صورت رایگان در اپل, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>